Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#5376 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by supercali »

moonca wrote:
supercali wrote:
moonca wrote::-D
Fino

Ima li ih starijih od 50?
Ako ne volis mladje muhu cemo zaduzuti da te doceka
:-D
Respekt za -Muhu--ja bi mladje :smeker:

:-)
u cetvrtak se pripremi za kafu
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#5377 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Euridika »

Tomahawk11 wrote:
Euridika wrote:Zašto ljudi pretpostavljaju da su svi forumaši i forumašice manijaci koji su potpuno nesposobni za civilizirani dijalog i druženje uživo? :-) :-) :-)
Valjda ih isprepadalo ovo....iz naslova je li :D

Doduse, ko cita vise tema, nije da nema....manijaka nesposobnih za civilizovani dijalog i to :P
A ne znam... :roll:. Ne kažem da nema svakavih likova svugdje, pa i na forumu, ali nismo svi isti. A već sam u više navrata pročitala da ljudi očekuju da se mi mlatimo lopatama kad se vidimo ili da pričamo samo o temama s foruma... :-) :-) :lol: :lol: :lol:

@Ing-ecc
Ne zezaj, dobićeš lopatom po glavi! :lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5378 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Tomahawk11 »

Doduse, ima onih koji cupkaju dlacice :oops: sado mazo i to :zoka: :run:
User avatar
ing-ecc
Posts: 18123
Joined: 31/03/2013 09:58

#5379 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by ing-ecc »

Euridika wrote: @Ing-ecc
Ne zezaj, dobićeš lopatom po glavi! :lol: :lol:
nema druge :lol: :lol: :kiss:
rodjeni_95
Posts: 229
Joined: 12/05/2016 20:12

#5381 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by rodjeni_95 »

Koliko se vas sa ove teme (a i ne mora samo s ove) lično poznaje? :-D
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#5382 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by klixoris »

Euridika wrote:
Tomahawk11 wrote:
Euridika wrote:Zašto ljudi pretpostavljaju da su svi forumaši i forumašice manijaci koji su potpuno nesposobni za civilizirani dijalog i druženje uživo? :-) :-) :-)
Valjda ih isprepadalo ovo....iz naslova je li :D

Doduse, ko cita vise tema, nije da nema....manijaka nesposobnih za civilizovani dijalog i to :P
A ne znam... :roll:. Ne kažem da nema svakavih likova svugdje, pa i na forumu, ali nismo svi isti. A već sam u više navrata pročitala da ljudi očekuju da se mi mlatimo lopatama kad se vidimo ili da pričamo samo o temama s foruma... :-) :-) :lol: :lol: :lol:

@Ing-ecc
Ne zezaj, dobićeš lopatom po glavi! :lol: :lol:
Ja dosao jednom, dobio lopatom po glavi i vise ne smijem dolaziti... :oops:
Da ne kazem da me je @esmasaric cijelo vrijeme cudno gledala i da me je bilo strah da ce me zbost' kasikom od kafe ! :skoljka:
User avatar
ing-ecc
Posts: 18123
Joined: 31/03/2013 09:58

#5383 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by ing-ecc »

Ihhhhh i ti se prepo :roll: bila plasticna kasika :D
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#5384 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by klixoris »

ing-ecc wrote:bila plasticna kasika :D
Pa bas zato, zatvor style - gleda te cudnim pogledom i od beton trlja cetkicu za zube (u ovom slucaju plasticnu kasiku), ostri da te zbode :mrgreen:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#5385 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by supercali »

rodjeni_95 wrote:Koliko se vas sa ove teme (a i ne mora samo s ove) lično poznaje? :-D
Pa kad bih poceo nabrajati oduzilo bi se
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#5386 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Euridika »

klixoris wrote:
Euridika wrote:A ne znam... :roll:. Ne kažem da nema svakavih likova svugdje, pa i na forumu, ali nismo svi isti. A već sam u više navrata pročitala da ljudi očekuju da se mi mlatimo lopatama kad se vidimo ili da pričamo samo o temama s foruma... :-) :-) :lol: :lol: :lol:

@Ing-ecc
Ne zezaj, dobićeš lopatom po glavi! :lol: :lol:
Ja dosao jednom, dobio lopatom po glavi i vise ne smijem dolaziti... :oops:
Da ne kazem da me je @esmasaric cijelo vrijeme cudno gledala i da me je bilo strah da ce me zbost' kasikom od kafe ! :skoljka:
Uffffff... :oops: :oops: ... tebe strah... Lijepo priznaj da si miš. :oops: :lol: :lol:

Fakat, kad ćeš doći? Nemoj da mi po tebe dolazimo... :lol:
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#5388 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by klixoris »

Euridika wrote:
klixoris wrote:
Euridika wrote:A ne znam... :roll:. Ne kažem da nema svakavih likova svugdje, pa i na forumu, ali nismo svi isti. A već sam u više navrata pročitala da ljudi očekuju da se mi mlatimo lopatama kad se vidimo ili da pričamo samo o temama s foruma... :-) :-) :lol: :lol: :lol:

@Ing-ecc
Ne zezaj, dobićeš lopatom po glavi! :lol: :lol:
Ja dosao jednom, dobio lopatom po glavi i vise ne smijem dolaziti... :oops:
Da ne kazem da me je @esmasaric cijelo vrijeme cudno gledala i da me je bilo strah da ce me zbost' kasikom od kafe ! :skoljka:
Uffffff... :oops: :oops: ... tebe strah... Lijepo priznaj da si miš. :oops: :lol: :lol:

Fakat, kad ćeš doći? Nemoj da mi po tebe dolazimo... :lol:
Pa rece neki dan da ces javiti i izradi... Mada i ja svakako ne bih mogao :oops: Mogli ste vala i doci, ono ko svatovi po mladu, sa televizorom "u boji" k'o poklonom :lol: :lol: :lol:
Javi fakat pa cu gledati da svratim usput sa posla ili sta vec :thumbup:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#5389 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by supercali »

Cetvrtak od 4 pa nadalje
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#5390 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by mO k3 »

jeli drugari , kada se sastajate jeli tracate o drugim forumasima ??
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#5391 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by mO k3 »

Iskreno ja znam samo jednu osobu sa foruma , prije sam se sastajao sa rajom sa chata kako muski tako i zenski , samo sa zenskima se uvijek zavrsilo na jedan te isti nacin...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5392 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Tomahawk11 »

mO k3 wrote:jeli drugari , kada se sastajate jeli tracate o drugim forumasima ??
Ako ti se stucalo, onda sve znas :D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#5393 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by mO k3 »

Tomahawk11 wrote:
mO k3 wrote:jeli drugari , kada se sastajate jeli tracate o drugim forumasima ??
Ako ti se stucalo, onda sve znas :D
Pa to je , nije .... :shock:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#5394 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by supercali »

mO k3 wrote:Iskreno ja znam samo jednu osobu sa foruma , prije sam se sastajao sa rajom sa chata kako muski tako i zenski , samo sa zenskima se uvijek zavrsilo na jedan te isti nacin...
Pred vratima na koljenima ajde molim te daj :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#5395 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by supercali »

Danas od 4 pa nadalje ko hoce
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#5396 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by pirmin »

Tomahawk11 wrote:
Ako ti se stucalo, onda sve znas :D
Ti si vala mogao organizovati kakav skup ljubitelja NBA. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5397 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by Tomahawk11 »

pirmin wrote:
Tomahawk11 wrote:
Ako ti se stucalo, onda sve znas :D
Ti si vala mogao organizovati kakav skup ljubitelja NBA. :D
Pa, bilo je i takvih jednom prilikom :D
Doduse, ostali su bili zastupljeniji.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#5398 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by mO k3 »

sherbett wrote:
mO k3 wrote:Iskreno ja znam samo jednu osobu sa foruma , prije sam se sastajao sa rajom sa chata kako muski tako i zenski , samo sa zenskima se uvijek zavrsilo na jedan te isti nacin...
:lol:
A ne lazi
Haj et lažem ;)
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#5399 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by manekenka u penziji »

sherbett wrote:
mO k3 wrote:Iskreno ja znam samo jednu osobu sa foruma , prije sam se sastajao sa rajom sa chata kako muski tako i zenski , samo sa zenskima se uvijek zavrsilo na jedan te isti nacin...
:lol:
A ne lazi

Joj šuti, jednom sam i ja tako jednog frajera sa chat-a upoznala i udala se za njega.

:nokti:
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#5400 Re: Forumski sastanci, kafe, pive, cajevi, sex pod stolom, na stolu, grupnjak

Post by manekenka u penziji »

Ja znam da vise ne smijem nikog upoznati :D
Post Reply