Forumasi zaposljavaju

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#2076 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by artime »

Mislim da treba generalno da bude filozofija zivota: Pici svoje! :D
Samo hrabro, nedajte da vas situacija pokoleba. :)
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#2077 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by mali_balon »

P308 wrote:..... Tesko je jedino sto sa 25 godina zavisim od mame. Hvala ti na podrsci, savjetu i lijepim rijecima, utjesili ste me svi skupa, zaista.
Ja sa 41 sa 20god staza zaiviso od zene....ti makar od mame...ja od zene :lol: :lol: :lol: :lol: ima vazda gore :lol: :lol: :lol: , sala mala (cita me zena)

Ne sikraj se, mlad si, moj savjet ti je prekvalifikacija (tesar, varioc cnc operater...) i pici vani, dok joz mozes dok jos imas godina, snage i zviaca....
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#2078 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by P308 »

mali_balon wrote:
Polako sad vec prolazis faze depresije i manicne boli me neka stvar za sve :D :D :D ne ocajavaj bit ce bolje....bio sam tu gdje i ti nekih 3 godine...i sad nisam za stalno primljen otkaz visi nad glavom ko giljotina....

Nadji temu jadi nas nezaposlenih tamo ces malo vidjeti sve iste nedace i vidjet ces da nisi sam.....

E sad sto se tice CVija moras ga modificirati skladno poziciji na koju apliciras izbaci neke svrati ako ides na prodavaca izbaci fakultet....jer nase robovlasnije je strah da im ne odes na bolji posao....jer to njima nije normalno.....nije im normalno da neko hoce bolji posao, bolje uvjete za rad, godisnji, bolovanje, platu...jer oni misle da ti njima moras platiti jer su te zaposlili.....itd itd...ma knjigu bi mogao napisati.....

I ne osvrci se sta neko govori o tebi tipa da neces da radis ili da boras posao.....pici svoje a te koji tako pricaju odjebi od sebe bit ces zdraviji

http://forum.klix.ba/jadi-nas-nezaposlenih-t114485.html :mrgreen:
Hvala za link, nadam se da ce tema uciniti da se osjecam malo bolje :D
Sto se tice CV-a, za svako poziciju na koju konkuriram trudim se prilagoditi isti ukljucujuci i motivaciono pismo. Moram priznati da nisam brisao VSS iz obrazovanja pri apliciranju u prodavnice.
mali_balon wrote: Ja sa 41 sa 20god staza zaiviso od zene....ti makar od mame...ja od zene :lol: :lol: :lol: :lol: ima vazda gore :lol: :lol: :lol: , sala mala (cita me zena)

Ne sikraj se, mlad si, moj savjet ti je prekvalifikacija (tesar, varioc cnc operater...) i pici vani, dok joz mozes dok jos imas godina, snage i zviaca....
:lol: Eto da se nasmijem i na ovako depresivnoj temi :D
Hvala na savjetima i hvala na vedrom duhu, volim takve osobe :)
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#2079 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by mali_balon »

VOZAČ
Kategorija:Transport/Skladištenje/Logistika
Naziv firmeSACOM DOO SARAJEVO
AdresaLUKA BB
Telefon/fax00387 33 255 870
KantonKanton Sarajevo
Naziv oglašenog radnog mjesta VOZAČ TERETNIH MOTORNIH VOZILA
Broj izvršilaca 2
Vrsta ugovora UGOVOR O RADU NA ODREĐENO/NEODREĐENO
Stručna spremasrednja stručna sprema (SSS III stepen - KV)
Opis poslova VOZAČ TERETNIH MOTORNIH VOZILA, PREVOZ ROBA I MATERIJALA, ZA RAD NA TERENU.
Očekujemo od budućeg zaposlenika TIMSKI RAD I ODGOVORNOST NA POSLU.
Nudimo RAD NA DUŽE VRIJEME, PRIJAVA I REDOVNO PLAĆANJE SVIH DOPRINOSA,PLATE I TD.
Predviđena plaća PO DOGOVORU
Uvjeti LJEKARSKO UVJERENJE O PSIHO/FIZIČKOM ZDRAVLJU KANDIDATA, ZAVRŠENA VOZAČKA KATEGORIJA ZA PROFESIONALNOG VOZAČA UZ OBAVEZNO POLOŽEN DRŽAVNI ISPIT(SAOBRAĆAJNA ŠKOLA). POŽELJNO JE POSJEDOVANJE CPC UVJERENJA ZA VOZAČE , ISKLAZNICE ZA DIGITALNI TAHOGRAF.
Potrebna dokumentacija PO DOGOVORU ZA POČETAK RADA DOSTAVITI DOKUMENTA U SKLADU SA ZAKONOM O RADU FBIH....
Napomena KANDIDATI KOJI NEMAJU RADNE NAVIKE NISU POŽELJNI DA SE JAVE NA OVAJ OGLAS, ŠTO ZNAČI DA NAM NE TREBAJU LJUDI KOJI GLUME NEKAKVU TZV. GODPODU , JER ZNAMO IZ ISKUSTVA DA TAKVI LJUDI SAMO UZIMAJU ĐABA TUĐE VRIJEME.
Prijaviti se na [email protected]
Oglas ističe28.02.2017
:lol: :lol: :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66191
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2080 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by _BataZiv_0809 »

mali_balon wrote:
VOZAČ
Kategorija:Transport/Skladištenje/Logistika
Naziv firmeSACOM DOO SARAJEVO
AdresaLUKA BB
Telefon/fax00387 33 255 870
KantonKanton Sarajevo
Naziv oglašenog radnog mjesta VOZAČ TERETNIH MOTORNIH VOZILA
Broj izvršilaca 2
Vrsta ugovora UGOVOR O RADU NA ODREĐENO/NEODREĐENO
Stručna spremasrednja stručna sprema (SSS III stepen - KV)
Opis poslova VOZAČ TERETNIH MOTORNIH VOZILA, PREVOZ ROBA I MATERIJALA, ZA RAD NA TERENU.
Očekujemo od budućeg zaposlenika TIMSKI RAD I ODGOVORNOST NA POSLU.
Nudimo RAD NA DUŽE VRIJEME, PRIJAVA I REDOVNO PLAĆANJE SVIH DOPRINOSA,PLATE I TD.
Predviđena plaća PO DOGOVORU
Uvjeti LJEKARSKO UVJERENJE O PSIHO/FIZIČKOM ZDRAVLJU KANDIDATA, ZAVRŠENA VOZAČKA KATEGORIJA ZA PROFESIONALNOG VOZAČA UZ OBAVEZNO POLOŽEN DRŽAVNI ISPIT(SAOBRAĆAJNA ŠKOLA). POŽELJNO JE POSJEDOVANJE CPC UVJERENJA ZA VOZAČE , ISKLAZNICE ZA DIGITALNI TAHOGRAF.
Potrebna dokumentacija PO DOGOVORU ZA POČETAK RADA DOSTAVITI DOKUMENTA U SKLADU SA ZAKONOM O RADU FBIH....
Napomena KANDIDATI KOJI NEMAJU RADNE NAVIKE NISU POŽELJNI DA SE JAVE NA OVAJ OGLAS, ŠTO ZNAČI DA NAM NE TREBAJU LJUDI KOJI GLUME NEKAKVU TZV. GODPODU , JER ZNAMO IZ ISKUSTVA DA TAKVI LJUDI SAMO UZIMAJU ĐABA TUĐE VRIJEME.
Prijaviti se na [email protected]
Oglas ističe28.02.2017
:lol: :lol: :lol:
Jebo Alan Forda za nasu realnost.
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#2081 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by mali_balon »

_BataZiv_0809 wrote:
mali_balon wrote:
VOZAČ
Kategorija:Transport/Skladištenje/Logistika
Naziv firmeSACOM DOO SARAJEVO
AdresaLUKA BB
Telefon/fax00387 33 255 870
KantonKanton Sarajevo
Naziv oglašenog radnog mjesta VOZAČ TERETNIH MOTORNIH VOZILA
Broj izvršilaca 2
Vrsta ugovora UGOVOR O RADU NA ODREĐENO/NEODREĐENO
Stručna spremasrednja stručna sprema (SSS III stepen - KV)
Opis poslova VOZAČ TERETNIH MOTORNIH VOZILA, PREVOZ ROBA I MATERIJALA, ZA RAD NA TERENU.
Očekujemo od budućeg zaposlenika TIMSKI RAD I ODGOVORNOST NA POSLU.
Nudimo RAD NA DUŽE VRIJEME, PRIJAVA I REDOVNO PLAĆANJE SVIH DOPRINOSA,PLATE I TD.
Predviđena plaća PO DOGOVORU
Uvjeti LJEKARSKO UVJERENJE O PSIHO/FIZIČKOM ZDRAVLJU KANDIDATA, ZAVRŠENA VOZAČKA KATEGORIJA ZA PROFESIONALNOG VOZAČA UZ OBAVEZNO POLOŽEN DRŽAVNI ISPIT(SAOBRAĆAJNA ŠKOLA). POŽELJNO JE POSJEDOVANJE CPC UVJERENJA ZA VOZAČE , ISKLAZNICE ZA DIGITALNI TAHOGRAF.
Potrebna dokumentacija PO DOGOVORU ZA POČETAK RADA DOSTAVITI DOKUMENTA U SKLADU SA ZAKONOM O RADU FBIH....
Napomena KANDIDATI KOJI NEMAJU RADNE NAVIKE NISU POŽELJNI DA SE JAVE NA OVAJ OGLAS, ŠTO ZNAČI DA NAM NE TREBAJU LJUDI KOJI GLUME NEKAKVU TZV. GODPODU , JER ZNAMO IZ ISKUSTVA DA TAKVI LJUDI SAMO UZIMAJU ĐABA TUĐE VRIJEME.
Prijaviti se na [email protected]
Oglas ističe28.02.2017
:lol: :lol: :lol:
Jebo Alan Forda za nasu realnost.
MIslim, ima tu svega jel tako.....ono naravno ima takvih ljudi na koje se odnosi ovo boldirano ali gdje ces to u oglas staviti pa kako sad da ih se ozbiljno shvati....(inace znam da su robovlasnici kao i 99% privatnika)
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#2082 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by madner »

Sasvim je logicno da poslodavac ne zeli VSS za prodavaca.

Ovaj za sofera je vrh. :D
User avatar
Sarajevski-Seljak
Posts: 2117
Joined: 14/02/2011 20:27
Location: Accra, Ghana

#2083 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by Sarajevski-Seljak »

Ne znam jel' do mene, ali kad vidim gmail, yahoo, hotmail u oglasu, odmah mi firma djeluje neozbiljno i papanski... :-)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66191
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2084 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by _BataZiv_0809 »

mali_balon wrote:
MIslim, ima tu svega jel tako.....ono naravno ima takvih ljudi na koje se odnosi ovo boldirano ali gdje ces to u oglas staviti pa kako sad da ih se ozbiljno shvati....(inace znam da su robovlasnici kao i 99% privatnika)
Ma jasna stvar i puno govori o firmi.

Nego i poslodavci i radnici se regrutuju iz iste mase, iz istog naroda ako hoces. I jednih i drugih ima svakakvih, ali eto mi se svi identifikujemo sa radnicima i generalno stajemo na stranu slabijeg, pa nas bezobrazluk poslodavaca puno vise boli.
zippoo87
Posts: 15618
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#2085 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by zippoo87 »

_BataZiv_0809 wrote:
mali_balon wrote:
MIslim, ima tu svega jel tako.....ono naravno ima takvih ljudi na koje se odnosi ovo boldirano ali gdje ces to u oglas staviti pa kako sad da ih se ozbiljno shvati....(inace znam da su robovlasnici kao i 99% privatnika)
Ma jasna stvar i puno govori o firmi.

Nego i poslodavci i radnici se regrutuju iz iste mase, iz istog naroda ako hoces. I jednih i drugih ima svakakvih, ali eto mi se svi identifikujemo sa radnicima i generalno stajemo na stranu slabijeg, pa nas bezobrazluk poslodavaca puno vise boli.
sa ovim se slazem
u ovako neuredjenoj drzavi nije lahko biti ni poslodavac,nije lahko naci dobre radnike ali tu onda nastaje drugi problem koji je prisutan kod 99% privrednika
i kada nadju dobrog radnika,ne rade nista da ga zadrze,daju minimalnu platu,neki i ne osiguraju i jos si i na minimalcu i tako se nakupe godine
meni je jasno kada neko tek pocinje sa poslom,pa ono ne moze dati vecu platu od minimalne,ali zasto kada se posao razvije,vecinom ne povecavaju platu,nego drze one prvobitno dogovorene
ja sam na licnom primjeru imao ovakvu situaciju i pokusavao sam na sve moguce nacine doci bar do nekog minimalnog povecanja i nisam uspio...na kraju smo se i razisli,nakon jedne jako glupe reakcije i pokusaja podmetanja meni od strane poslodavca

ja da sam poslodavac,imao bi sistem gdje bi lose radnike destimulisao (kaznjavao),tj. odbio im od plate dok bi te iste pare koje jednim odbijem,davao (nagradjivao) dobre radnike i tako ih stimulisao
tako bi i ovi nazovi losi radnici imali priliku da se poprave i rade kako treba i zarade sebi a ove dobre bi na taj nacin zadrzao i svi sretni
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#2086 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by Strpljiva »

P308 wrote:
Hvala za link, nadam se da ce tema uciniti da se osjecam malo bolje :D
Sto se tice CV-a, za svako poziciju na koju konkuriram trudim se prilagoditi isti ukljucujuci i motivaciono pismo. Moram priznati da nisam brisao VSS iz obrazovanja pri apliciranju u prodavnice.
I ne briši. Poslodavac koji traži dobrog radnika, VSS ti može biti samo referenca. Na ovaj nacin ces ustediti vrijeme i zivce na kompleksaše koji traže isključivo SSS.

Prijavljuj se na svaki oglas, čak i ako misliš da ne ispunjavaš uvjete ili si prekvalifikovan. Nikada ne znaš ko čita CV i kakve karakteristike traži u budućem zaposleniku. Neki cak preferiraju manjak radnog iskustva. Prilagodi motivaciono pismo radnom mjestu, a obrazovanje, razne edukacije, kurseve i slicno ostavi kako jeste.

Glavu gore i ne posustaj :)
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2087 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by vješalica »

mali_balon wrote:
VOZAČ
Kategorija:Transport/Skladištenje/Logistika
Naziv firmeSACOM DOO SARAJEVO
AdresaLUKA BB
Telefon/fax00387 33 255 870
KantonKanton Sarajevo
Naziv oglašenog radnog mjesta VOZAČ TERETNIH MOTORNIH VOZILA
Broj izvršilaca 2
Vrsta ugovora UGOVOR O RADU NA ODREĐENO/NEODREĐENO
Stručna spremasrednja stručna sprema (SSS III stepen - KV)
Opis poslova VOZAČ TERETNIH MOTORNIH VOZILA, PREVOZ ROBA I MATERIJALA, ZA RAD NA TERENU.
Očekujemo od budućeg zaposlenika TIMSKI RAD I ODGOVORNOST NA POSLU.
Nudimo RAD NA DUŽE VRIJEME, PRIJAVA I REDOVNO PLAĆANJE SVIH DOPRINOSA,PLATE I TD.
Predviđena plaća PO DOGOVORU
Uvjeti LJEKARSKO UVJERENJE O PSIHO/FIZIČKOM ZDRAVLJU KANDIDATA, ZAVRŠENA VOZAČKA KATEGORIJA ZA PROFESIONALNOG VOZAČA UZ OBAVEZNO POLOŽEN DRŽAVNI ISPIT(SAOBRAĆAJNA ŠKOLA). POŽELJNO JE POSJEDOVANJE CPC UVJERENJA ZA VOZAČE , ISKLAZNICE ZA DIGITALNI TAHOGRAF.
Potrebna dokumentacija PO DOGOVORU ZA POČETAK RADA DOSTAVITI DOKUMENTA U SKLADU SA ZAKONOM O RADU FBIH....
Napomena KANDIDATI KOJI NEMAJU RADNE NAVIKE NISU POŽELJNI DA SE JAVE NA OVAJ OGLAS, ŠTO ZNAČI DA NAM NE TREBAJU LJUDI KOJI GLUME NEKAKVU TZV. GODPODU , JER ZNAMO IZ ISKUSTVA DA TAKVI LJUDI SAMO UZIMAJU ĐABA TUĐE VRIJEME.
Prijaviti se na [email protected]
Oglas ističe28.02.2017
:lol: :lol: :lol:
morala sam citirati papkarose koji su strucno napisali oglas
naime
ne postoji profesionalna vozacka kategorija
sto je najzalosnije neko ce gubiti vrijeme sa ovim papkarosima
made_in_sarajevo
Posts: 5584
Joined: 06/05/2013 23:05

#2088 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by made_in_sarajevo »

vješalica wrote:
mali_balon wrote:
VOZAČ
Kategorija:Transport/Skladištenje/Logistika
Naziv firmeSACOM DOO SARAJEVO
AdresaLUKA BB
Telefon/fax00387 33 255 870
KantonKanton Sarajevo
Naziv oglašenog radnog mjesta VOZAČ TERETNIH MOTORNIH VOZILA
Broj izvršilaca 2
Vrsta ugovora UGOVOR O RADU NA ODREĐENO/NEODREĐENO
Stručna spremasrednja stručna sprema (SSS III stepen - KV)
Opis poslova VOZAČ TERETNIH MOTORNIH VOZILA, PREVOZ ROBA I MATERIJALA, ZA RAD NA TERENU.
Očekujemo od budućeg zaposlenika TIMSKI RAD I ODGOVORNOST NA POSLU.
Nudimo RAD NA DUŽE VRIJEME, PRIJAVA I REDOVNO PLAĆANJE SVIH DOPRINOSA,PLATE I TD.
Predviđena plaća PO DOGOVORU
Uvjeti LJEKARSKO UVJERENJE O PSIHO/FIZIČKOM ZDRAVLJU KANDIDATA, ZAVRŠENA VOZAČKA KATEGORIJA ZA PROFESIONALNOG VOZAČA UZ OBAVEZNO POLOŽEN DRŽAVNI ISPIT(SAOBRAĆAJNA ŠKOLA). POŽELJNO JE POSJEDOVANJE CPC UVJERENJA ZA VOZAČE , ISKLAZNICE ZA DIGITALNI TAHOGRAF.
Potrebna dokumentacija PO DOGOVORU ZA POČETAK RADA DOSTAVITI DOKUMENTA U SKLADU SA ZAKONOM O RADU FBIH....
Napomena KANDIDATI KOJI NEMAJU RADNE NAVIKE NISU POŽELJNI DA SE JAVE NA OVAJ OGLAS, ŠTO ZNAČI DA NAM NE TREBAJU LJUDI KOJI GLUME NEKAKVU TZV. GODPODU , JER ZNAMO IZ ISKUSTVA DA TAKVI LJUDI SAMO UZIMAJU ĐABA TUĐE VRIJEME.
Prijaviti se na [email protected]
Oglas ističe28.02.2017
:lol: :lol: :lol:
morala sam citirati papkarose koji su strucno napisali oglas
naime
ne postoji profesionalna vozacka kategorija
sto je najzalosnije neko ce gubiti vrijeme sa ovim papkarosima
mozda nije profesionalna vozacka skola ali svi vozaci u drzavi, firmama, mislim pogotovo terentnih vozila moraju u saobracajnoj skoli imati zavrseno za vozaca.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2090 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by vješalica »

kategilorija je jedno
a zanimanje je drugo
dakle papkarosi ne znaju razliku
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#2091 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by mali_balon »

DakleM, postoji zanimanje vozac motornih vozila, to je KV, ili III stepen obrazovanja ili narodski receno zanat, a ujedno to je i tkz drzavni ispit za vozaca.
Dakle, ako neko trazi profesionalca vozaca, nekog ko je po profesiji vozac, on pored trazenih kategorija mora imati zavrsenu skolu za vozaca motornih vozila.....bez skole ne moze dobit tahograf katicu vozaca ili cpc certifikat (za inostranstva) i samim tim ne moze voziti vozilo od C1 pa nadalje, a vecina pozicija gdje se traze soferi uslov je da ima KV vozac motornih vozila....
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#2092 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by mirzet87sa »

Da, mora se imati zavrsena srednja saobracajna skola smijer vozac motornih vozila ili polagati drzavni ispit da bi se stekla titula "profesionalni vozac" odnosno da bi uopste imao uslove da se bavis poslovima prevoza/transporta. Stvar papirologije, bez nje se legalno baviti tim poslom ne mozes
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2093 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by vješalica »

hhhhhh
stiče se kvalifikacija vozača motornih vozila a ne profesionalnog jer to i ne postoji osim u ovim neozbiljnim firmicama
a ne profesionalne kategorije još gore kako su to naveli nepismeni ponuđači posla
i ONO će nekoga da prima i određuje koga će primiti u radni odnos
probook
Posts: 4591
Joined: 13/10/2013 22:38

#2094 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by probook »

Nocni Monni wrote:
siki_sa wrote:Zadnjih mjeseci se vrti konkurs za sivaca u firmi alpina fogs dd sarajevo, da li neko zna je li istina da placanu 250KM, bar sam ja tako cuo
Jest, šta bi ti više?
Eto vidite da ima posla, samo ljudi neće raditi. :lol:
Ja ne mogu vjerovati da neko radi za 250 KM pa ma u kakvoj situaciji bio. To je cisto gubljenje vremena - prevoz, dorucak dok platis ostane ti da platis struju i kupis nesto sice = znaci nista.

Na danasnje vrijeme slabo da se isplati i raditi za 500 KM, a ne za 250
Nocni Monni
Posts: 367
Joined: 06/10/2016 18:07

#2095 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by Nocni Monni »

probook wrote:
Nocni Monni wrote:
siki_sa wrote:Zadnjih mjeseci se vrti konkurs za sivaca u firmi alpina fogs dd sarajevo, da li neko zna je li istina da placanu 250KM, bar sam ja tako cuo
Jest, šta bi ti više?
Eto vidite da ima posla, samo ljudi neće raditi. :lol:
Ja ne mogu vjerovati da neko radi za 250 KM pa ma u kakvoj situaciji bio. To je cisto gubljenje vremena - prevoz, dorucak dok platis ostane ti da platis struju i kupis nesto sice = znaci nista.

Na danasnje vrijeme slabo da se isplati i raditi za 500 KM, a ne za 250
Kad si gladan nisi svoj, puno je i pola marke kad nemaš, tako da?
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2096 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by JThomas »

bazalni metabolizam te tjera u minus sa tom "platom" i današnjim cijenama.
made_in_sarajevo
Posts: 5584
Joined: 06/05/2013 23:05

#2097 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by made_in_sarajevo »

vješalica wrote:hhhhhh
stiče se kvalifikacija vozača motornih vozila a ne profesionalnog jer to i ne postoji osim u ovim neozbiljnim firmicama
a ne profesionalne kategorije još gore kako su to naveli nepismeni ponuđači posla
i ONO će nekoga da prima i određuje koga će primiti u radni odnos
nego inace onako, kako si ti? od teme MUP-KS poklapas sviju, pucas od kompleksa i u sve se razumijes. da radis u drzavi, bilo gdje u drzavi treba ti iz saobracajne skole papir i to se ovako zove profesionalni vozac. dakle svi vozaci ministara, sekretarica, drzavne firme tipa telekom, bht, elektroprivreda imaju ljude koji su zaduzeni samo da voze auta,kombi ili kamion i to moze raditi ako je KV ili VKV saobracajne skole sa smjerom za vozaca ili ti ga opet u raji profesionalni vozac. od druga buraz morao to zavrsiti da bi bio vozac u BHT-u i on je samo vozac i nista vise.

nemam pojma ko je ova firma, ali ljudi bar rade i znaju sta traze,a ti sjedi i budi pametna na svakoj temi.

sutra da i ja kazem treba mi elektricar sa strucnim papirima, eto vjestice da poklopi i ismijava sve to jer ne postoji elektricar sa strucnim papirima, elektricar je elektricar nema strucnih zvanja i papira...

ovo je vise ne da branim nekoga od firmi nego sto me plaho srkletis na svakoj mogucoj temi i na svakoj temi si najpametnija, sve znas i u sve se razumijes
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2098 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by vješalica »

made_in_sarajevo wrote:
vješalica wrote:hhhhhh
stiče se kvalifikacija vozača motornih vozila a ne profesionalnog jer to i ne postoji osim u ovim neozbiljnim firmicama
a ne profesionalne kategorije još gore kako su to naveli nepismeni ponuđači posla
i ONO će nekoga da prima i određuje koga će primiti u radni odnos
nego inace onako, kako si ti? od teme MUP-KS poklapas sviju, pucas od kompleksa i u sve se razumijes. da radis u drzavi, bilo gdje u drzavi treba ti iz saobracajne skole papir i to se ovako zove profesionalni vozac. dakle svi vozaci ministara, sekretarica, drzavne firme tipa telekom, bht, elektroprivreda imaju ljude koji su zaduzeni samo da voze auta,kombi ili kamion i to moze raditi ako je KV ili VKV saobracajne skole sa smjerom za vozaca ili ti ga opet u raji profesionalni vozac. od druga buraz morao to zavrsiti da bi bio vozac u BHT-u i on je samo vozac i nista vise.

nemam pojma ko je ova firma, ali ljudi bar rade i znaju sta traze,a ti sjedi i budi pametna na svakoj temi.

sutra da i ja kazem treba mi elektricar sa strucnim papirima, eto vjestice da poklopi i ismijava sve to jer ne postoji elektricar sa strucnim papirima, elektricar je elektricar nema strucnih zvanja i papira...

ovo je vise ne da branim nekoga od firmi nego sto me plaho srkletis na svakoj mogucoj temi i na svakoj temi si najpametnija, sve znas i u sve se razumijes
to sto se ti srkletis je tvoj problem
nisi ovdje bog niti bilo sta
imas opciju add foe i prica zavrsena
a sto te nerviram.i na drugoj temi dodatno te svrbi jer si se u njoj vidio
vozdra
made_in_sarajevo
Posts: 5584
Joined: 06/05/2013 23:05

#2099 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by made_in_sarajevo »

vješalica wrote:
made_in_sarajevo wrote:
vješalica wrote:hhhhhh
stiče se kvalifikacija vozača motornih vozila a ne profesionalnog jer to i ne postoji osim u ovim neozbiljnim firmicama
a ne profesionalne kategorije još gore kako su to naveli nepismeni ponuđači posla
i ONO će nekoga da prima i određuje koga će primiti u radni odnos
nego inace onako, kako si ti? od teme MUP-KS poklapas sviju, pucas od kompleksa i u sve se razumijes. da radis u drzavi, bilo gdje u drzavi treba ti iz saobracajne skole papir i to se ovako zove profesionalni vozac. dakle svi vozaci ministara, sekretarica, drzavne firme tipa telekom, bht, elektroprivreda imaju ljude koji su zaduzeni samo da voze auta,kombi ili kamion i to moze raditi ako je KV ili VKV saobracajne skole sa smjerom za vozaca ili ti ga opet u raji profesionalni vozac. od druga buraz morao to zavrsiti da bi bio vozac u BHT-u i on je samo vozac i nista vise.

nemam pojma ko je ova firma, ali ljudi bar rade i znaju sta traze,a ti sjedi i budi pametna na svakoj temi.

sutra da i ja kazem treba mi elektricar sa strucnim papirima, eto vjestice da poklopi i ismijava sve to jer ne postoji elektricar sa strucnim papirima, elektricar je elektricar nema strucnih zvanja i papira...

ovo je vise ne da branim nekoga od firmi nego sto me plaho srkletis na svakoj mogucoj temi i na svakoj temi si najpametnija, sve znas i u sve se razumijes
to sto se ti srkletis je tvoj problem
nisi ovdje bog niti bilo sta
imas opciju add foe i prica zavrsena
a sto te nerviram.i na drugoj temi dodatno te svrbi jer si se u njoj vidio
vozdra
grohotom se smijem za pronalazak u bilo cemu sta ti pises, ali bas grohotom add foe
Sociolog
Posts: 4348
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#2100 Re: Forumasi zaposljavaju

Post by Sociolog »

Posten i cestit momak, nepunih 27 godina, vrijedan trazi bilo kakav posten posao( da se skupi za papirologije, da se kasnije radi vani), p.p.
Post Reply