FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

sencobih
Posts: 6959
Joined: 08/09/2010 08:33

#78976 Re: FK Željezničar

Post by sencobih »

rumenige_brajtner wrote:Navijači Željezničara u očaju, umjesto o fudbalu, raspravljaju o geometriji. Pri tom, pojedinci se svim silama trude uklopiti u predrasudu o navijaču kao krezubom pivopiji koji nema ni dva osnovne.
"Krezubi pivopija koji nema ni dva osnovne" , baš se iznenada ismijah :lol:
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7386
Joined: 12/03/2012 18:04

#78977 Re: FK Željezničar

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Rezime komsinica u dva kola iz ove polusezone, dvije pobjede i pet postignutih golova od cega su dva gola iz ofsajda i jedan gol nakon kojeg je golman Tuzle zavrsio u bolnici. 3 od 5, nije lose :ljulja:

Zeljeznicar ostecen za penal u Bijeljini.

Nijedan sudija nije suspendovan :stidljiv:

To je, takodjer, Senadova ostavstina. Zajho' nas Zrinjski, zajahale nas komsinice :navijacica:

Hvatacemo se za glavu i naredne sezone, imam osjecaj

Ti divni ljudi
User avatar
UnKnownBA
Posts: 745
Joined: 09/07/2012 02:00
Location: http://forum.klix.ba

#78978 Re: FK Željezničar

Post by UnKnownBA »

Nisu im danas ni penal svirali a trebali su, treba i to reći.

Nas što se tiče, pola ovih zadnjih poraza ne bi imali samo da nam je bilo pošteno suđenje, mada to ne mijenja mnogo ako o tituli pričamo, par bodova (3) gore-dole, jedino možda bude bitno na kraju ako popasemo Evropu. Činjenica da nas sudije gaze kvalitetno, i ja sam danas o tome dumao, izgleda da je danas pod moranje neka koverta sudijama za pošteno suđenje, ne za navlačenje pobjeda i sl. Sudije su nam jadne do zla boga, vjerujem da ih možeš kupiti za neki ručak (pečenje) i sl. Treba im licence oduzimati za onakve greške kao npr. nama ovu zadnju tekmu, za ono se samo penal ne svira u BH PL i to izgleda samo Želji, lik hladno odbrani gol rukom. Jedino oduzimanjem licenci možemo naprijed!
Last edited by UnKnownBA on 02/03/2019 22:01, edited 1 time in total.
User avatar
sime_cipol
Posts: 16671
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#78979 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Nije potrebna koverta, dovoljno je progurati svog covjeka u NS.
Pitari imaju Dzemidzica, clana Bordo Prijatelja, imaju ljude u raznim komisijama i ocito se ne libe nicega.
Kako odjednom nema suspenzija sudija? A nije da nema gresaka. Pripazi ti nas, pripazit cemo mi tebe, za 2 mjeseca svakako nece vise niko pricati o tome.
User avatar
UnKnownBA
Posts: 745
Joined: 09/07/2012 02:00
Location: http://forum.klix.ba

#78980 Re: FK Željezničar

Post by UnKnownBA »

Moje mišljenje je da su najveći krivci za suspenzije mediji, onaj animozitet koji se po medijima stvorio prema nama je do toga dovodio. Ogromne halabuke po medijima su se dizale u slučaju da neka ekipa protiv Želje bude oštećena, gomile članaka, bombastičnih naslova, videa a uz sve to i komentatori imaju ogroman uticaj. Baš slušam onog smrada koji je prenosio utakmicu u Bijeljini, mrtav hladan za onu našu očiglednu situaciju a danas urla "PENAL" (nastavlja kako su oštećeni) kao da ga on sam dodjeljuje a tek mediji, smiješno i jadno, nekakav stidljiv članak o našoj situaciji sa stidljivim naslovom. Po meni to su najčešći razlozi zašto smo mi donji u svoj toj baladi. Nas kada oštete to prođe nezapaženo, gotovo niko i ne zna izuzev onih koji su gledali utakmicu, a gledamo je većinom samo mi (Željovci).
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7386
Joined: 12/03/2012 18:04

#78981 Re: FK Željezničar

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Znaci ne vadim se na sudjenje, jer sto rece covjek koji bod gore dole, mi smo bas losi ove sezone, al ovo nije orva sezona nego peta, sesta u nizu i niko nista, to je problem.

Al zato uredno ide prica Amar kupovao, a komsimice i Zrinjski zavrsise boga oca. Brzo ljudi zaboravili one titule Zrinjjskog, penale, ponistene golove, golove iz ofsajda. Otetu titulu Odinoj djeci, penal u Bijeljini.

Nama su dvije skinuli ko da smo Sloboda, jos veci problem je sto se to nastavlja, a mi se svadjamo medjusobno.

Ocito nam se desava oni sto zasluzujemo, a drugi nam se smiju i uzimaju titule. Super smo kurs zauzeli :-)

Jebiga
User avatar
avetinja
Posts: 31444
Joined: 19/07/2014 13:31

#78982 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

2:0

Zajmović i Veselinović strijelci.
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#78983 Re: FK Željezničar

Post by RasAlGhul »

Arežina će danas igrati k'o Mesi, trčaće k'o navijen :lol: Nema Krpića, trebao bi Zec u špic ili Zahmović, možda bi bilo dobro Mujezinovića vidjeti od prve minute, lik je najbrži možda igrač u ligi, neka nam je sa srećom, nemamo pobjede preko 100 dana :(
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#78984 Re: FK Željezničar

Post by Radio Sarajevo »

Evo Petar Bočkaj je slobodan, moglo bi ga se dovesti...

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/no ... e/8441705/
User avatar
Edin H.
Posts: 47244
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#78986 Re: FK Željezničar

Post by Edin H. »

RasAlGhul wrote:Arežina će danas igrati k'o Mesi, trčaće k'o navijen :lol: Nema Krpića, trebao bi Zec u špic ili Zahmović, možda bi bilo dobro Mujezinovića vidjeti od prve minute, lik je najbrži možda igrač u ligi, neka nam je sa srećom, nemamo pobjede preko 100 dana :(
Zašto ne igra Sulejman?
User avatar
sime_cipol
Posts: 16671
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#78987 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

3 žuta
User avatar
relativno84
Posts: 15340
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#78988 Re: FK Željezničar

Post by relativno84 »

Image
noviclan
Posts: 11219
Joined: 31/10/2013 06:48

#78989 Re: FK Željezničar

Post by noviclan »

Vratio se zeljeznicar na osimov kolosijek dobar prelaz bit ce pojacanja
noviclan
Posts: 11219
Joined: 31/10/2013 06:48

#78990 Re: FK Željezničar

Post by noviclan »

Vratio se zeljeznicar na osimov kolosijek dobar prelaz bit ce pojacanja
User avatar
sime_cipol
Posts: 16671
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#78991 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

:roll:
User avatar
LunaLati
Posts: 1576
Joined: 17/04/2011 13:37
Location: Dublin

#78992 Re: FK Željezničar

Post by LunaLati »

Napokon pobjeda, valjda ova utakmica nece biti izolirani slucaj vec prekretnica. Bravo Zeljo !
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#78993 Re: FK Željezničar

Post by wewa »

Image
User avatar
avetinja
Posts: 31444
Joined: 19/07/2014 13:31

#78994 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

Konačno.

Izgleda bolje, ali su i dalje realizacija i fizička sprema loši.
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#78995 Re: FK Željezničar

Post by RasAlGhul »

Hvala Allahu i Erminu Zecu, nije bio crveni, i ne bi pobijedili realno da je ostalo 11 na 11. Ramović doktor, Mujezinović odličan, kao i Zajmović, idemo u Tuzlu po tri boda. Dominirali smo drugo zbog igrača više, Bogičević opet najgori klošar Sindikalni
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25933
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#78996 Re: FK Željezničar

Post by BHF_Manijak »

Zajmovic do posljednje 2-3 odluke sve super napravi, ali kad je glupan pa to ne moze poentirati. Nevira frajer samo.

Nek' se pobijedilo pa kako god. Mujezinovic mi se svidio prilicno, ali treba sacekati jos par tekmi, jebena gostovanja itd...
Ramovic je doktor za sve nase veznjake, nadam se da nije neka teza povreda u pitanju. :(

Iskreno od Sipovica sam, s obzirom na iskustvo, ocekivao da malo vise stabilizuje odbranu, a on neisugurniji od Sindikalca :-) :roll:
Mladost nije naivna ekipa i pitanje je sta bi bilo da je ostalo 11 na 11.

Ermin bez kondicije definitivno, pa i za zadnjih pola sata. Brat mu je nazalost i dalje glup. :roll:
User avatar
UnKnownBA
Posts: 745
Joined: 09/07/2012 02:00
Location: http://forum.klix.ba

#78997 Re: FK Željezničar

Post by UnKnownBA »

Umalo da zacementiramo rekordni niz poraza. Nemam koga pohvaliti jer se niko nije previše isticao kvalitetnom igrom. Ekipa nam je mrtvi prosjek, dobro i uspjevamo ikako do bodova. Asim nije za nikakve ozbiljnije ekipe u ligi, tužno je da onakav amater igra početni sastav i da nemamo boljeg. Centralnih veznih kao da nemamo uopšte na terenu, onaj Šaban ako postane igrač ja bih trebao laste sa najveće zgrade u Sarajevu. Sipović je kao amater izgledao kod gola, on se fol postavlja a iza njega komplet red igrača ušao par metara iza njega, bože sačuvaj, ispao je kao iz tramvaja. Zajmović definitivno ne može napadača igrati! Ako Evropu izborimo trebamo se nogom u dupe udarati, to će biti najviše zahvaljujući tome što su drugi još gori. Od onakve bezopasne Slobode ako gol prime neka kolektivni harakiri izvrše.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7386
Joined: 12/03/2012 18:04

#78998 Re: FK Željezničar

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

RasAlGhul wrote:Hvala Allahu i Erminu Zecu, nije bio crveni, i ne bi pobijedili realno da je ostalo 11 na 11. Ramović doktor, Mujezinović odličan, kao i Zajmović, idemo u Tuzlu po tri boda. Dominirali smo drugo zbog igrača više, Bogičević opet najgori klošar Sindikalni
Amar zavrsio, dogovoren prelaz, a jos bezobraznik uzeo tal na levatu Mujezinovicu zajedno sa Zubanom i doveo povrijedjenog igraca, Zeca.

To ti fali, lobotomac.

I da, posjeta je sve rekla :wink:

Ti i takvi ko ti su gori od pitara. Ne zajebavam se.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25933
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#78999 Re: FK Željezničar

Post by BHF_Manijak »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: I da, posjeta je sve rekla :wink:

Ti i takvi ko ti su gori od pitara. Ne zajebavam se.
Cekaj, zar nije bila prica "jedva milja, ako i toliko. Posjeta ce sve reci"??? Jos zijan od Radnika, zamisli tek da nije! :mrgreen: :mrgreen: 8-)
User avatar
Slo Burner
Posts: 5377
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#79000 Re: FK Željezničar

Post by Slo Burner »

Fala kurcu na udarcu :mrgreen:
Sloboda zajebano maximalno, Ljosu se vraca, samopouzdanje je tu, Who knows.
Post Reply