FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#67176 Re: FK Željezničar

Post by mali_milojica »

Neko (zloban) bi rekao da smo opet svorc jer se okrecemo OP :oops:
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7322
Joined: 12/03/2012 18:04

#67177 Re: FK Željezničar

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Odličan potez nakon nekoliko godina, šezdesetak dovedenih i otjeranih igrača, gdje nemamo T od tima i I od igre ove sezone, izgubljene titule i Europe.

Pardon, zarađivali smo na raskidima :pisnuo:

EDIT: Nema potrebe!
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7322
Joined: 12/03/2012 18:04

#67178 Re: FK Željezničar

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

mali_milojica wrote:Neko (zloban) bi rekao da smo opet svorc jer se okrecemo OP :oops:
Bilo bi da nismo Memiju prodali u drugu Dansku ligu i da smo uzeli očekivane pare od mladih talenata tipa Nikolića, Kajkuta, Jahića, Bekrića, Projića, Stojanovića, Markovića, Elsnera i postalih potencijala :strik: Al jebiga, ne dade se :shock:

Čim prodamo Vecu i ovih nekoliko juniora opet idemo preko ustaljenih procedura u nove jubitou potrage :D
User avatar
ODVRATAN_i_GADAN
Posts: 1039
Joined: 27/01/2003 00:00

#67179 Re: FK Željezničar

Post by ODVRATAN_i_GADAN »

Bambino Blu
Posts: 2055
Joined: 24/07/2014 15:38

#67180 Re: FK Željezničar

Post by Bambino Blu »

Mozda bod izvucemo danas. Tuzno al' realno, sa onakvom igrom koju smo igrali protiv viteza to nam je vrhunac. Jos na to kad se doda "atmosfera" da Bog da...
User avatar
SmoLe
Posts: 4878
Joined: 16/01/2014 13:16

#67181 Re: FK Željezničar

Post by SmoLe »

daj ba sta ste se toliko prepali, pa nisu ni oni barsa jbt
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20567
Joined: 12/08/2013 12:51

#67182 Re: FK Željezničar

Post by insaneinthebrain »

X ko kuca, :zzzz:
Bambino Blu
Posts: 2055
Joined: 24/07/2014 15:38

#67183 Re: FK Željezničar

Post by Bambino Blu »

SmoLe wrote:daj ba sta ste se toliko prepali, pa nisu ni oni barsa jbt

Nisu oni barsalona, al' smo mi zato zeta hahaha
cyber1921
Posts: 192
Joined: 16/01/2015 19:12

#67184 Re: FK Željezničar

Post by cyber1921 »

Gdje je prijenos veceras
User avatar
agnostic_front
Posts: 6325
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#67185 Re: FK Željezničar

Post by agnostic_front »

Moja tv
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20567
Joined: 12/08/2013 12:51

#67186 Re: FK Željezničar

Post by insaneinthebrain »

nek smo i mi jednu guzovace dobili :zzzz: :izet:
User avatar
LSD
Posts: 27288
Joined: 24/07/2007 08:26

#67187 Re: FK Željezničar

Post by LSD »

Adžem je prodao dušu đavolu :mrgreen: kako smo mi drugi na tabeli sa ovom igrom i to na -2 iza prvog, to je misterija :-)

Peta pobjeda u gostima i svega 8 primljenih golova za 15 kola - jedine dvije pozitivne stvari :thumbup:
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#67188 Re: FK Željezničar

Post by vryzas »

Sve sve, al Vitez :zid: :zid: :zid: :zid:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#67189 Re: FK Željezničar

Post by MOSALJOZE »

Nešto ne vidim Adzem out :zoka:

E jes nas unaprijedio u pm...
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#67190 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

Ovo najbolje opisuje poznata rečenica jednog komentatora: "Ljudi moji, je li to moguće".
Bambino Blu
Posts: 2055
Joined: 24/07/2014 15:38

#67191 Re: FK Željezničar

Post by Bambino Blu »

Ma suti samo nek' se ne puca ahaaha
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#67192 Re: FK Željezničar

Post by Mutivoda »

vazda su ova gostovanja u BL nezgodna..
samo nek je pobjeda, super uvod za srijedu i nedjelju..

MANIJACI!!! <3
LSD wrote: kako smo mi drugi na tabeli sa ovom igrom i to na -2 iza prvog, to je misterija :-)
čuj misterija
baš ostali igraju neki svemirski fudbal samo smo mi karina..
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#67193 Re: FK Željezničar

Post by Šibicar »

Mutivoda wrote:vazda su ova gostovanja u BL nezgodna..
samo nek je pobjeda, super uvod za srijedu i nedjelju..

MANIJACI!!! <3
LSD wrote: kako smo mi drugi na tabeli sa ovom igrom i to na -2 iza prvog, to je misterija :-)
čuj misterija
baš ostali igraju neki svemirski fudbal samo smo mi karina..
U pravu je LSD,ovi u vrhu za nas i igraju svemirski fudbal(Široki,Zrinjski,Pitari)prvenstveno što se tiče brzine igre,protoka lopte,uigranih akcija,a da ne govorim o broju prilika po utakmici.....eto da budemo pošteni u BL je za nas uvijek teško i neugordno gostovanje i tu je igra nebitna samo bodovi,ali kako nam svako može biti teško i neugodno i Gabela i Vitez i Tuzla...znači da jednostavno nešto sa ovim igračkim kadrom ne štima,jer smo u Vitezu i bez trenera morali uzeti,toliko smo na papiru kvalitetniji....ali na papiru....
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#67194 Re: FK Željezničar

Post by Mutivoda »

Šibicar wrote:
U pravu je LSD,ovi u vrhu za nas i igraju svemirski fudbal(Široki,Zrinjski,Pitari)prvenstveno što se tiče brzine igre,protoka lopte,uigranih akcija,a da ne govorim o broju prilika po utakmici.....eto da budemo pošteni u BL je za nas uvijek teško i neugordno gostovanje i tu je igra nebitna samo bodovi,ali kako nam svako može biti teško i neugodno i Gabela i Vitez i Tuzla...znači da jednostavno nešto sa ovim igračkim kadrom ne štima,jer smo u Vitezu i bez trenera morali uzeti,toliko smo na papiru kvalitetniji....ali na papiru....
Ne mislim ja fakat da mi igramo dobro. :lol:

Al' stvarno drugi nisu aman zaman, Sarajevo uhvatilo dobar niz, pa haj'.. Zrinjski krenuo super, sad stagnacija, .. itd. i tako i mi kad bi sljedeći odigrali 3 vezane dobre - bili bi vrh, već bi bilo priča o titulama. (Ne mislim da bi vi to pričali, nego onako generalno). Mislim, liga takva ba.
I nekako vjerujem da imamo tog nekog prostora da bude bolje.
Et' jučer' se, ako ništa, nisam plaho brinula da ćemo ga primit. :mrgreen:
I imali smo mi juče' još neke šanse (Il' ni to nisu šanse, treba Igora pitat), al' iskorištavanje tih šansi... :krstise:

u biti, nije da vi niste u pravu što ste negativni, samo je mene pukla neka pozitiva :lol:

utakmicu treba pogledati ponovo samo da se čuje kako onaj debil ponavlja "ovo ne možemo nazvati šansom" sa suzama u očima. :cry: :lol:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24271
Joined: 26/08/2007 17:10

#67195 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

Bolju igru imaju i Sarajevo i Široki. Brža igra, tečnija, lakše dolaze u prilike, imaju kontre, ubacuje se lopta u šesnaest, imaju sredinu.

Kod nas fali nešto, da li bolji trener ili novi igrači, ili i jedno i drugo, ali fali. Ima dobrih lopti u šesnaest, ali nema sidraša koji bi to iskoristio. Nekako su nepovezani, osim par akcija za 90 minuta. Puno se lopti izbacuje samo da bi "ne bi bila kod mene", pa gdje dođe i koga potrefi.

Izgurati do kraja ovog dijela, pa onda gledati nešto korisno u Januaru. Ali baš korisno, ne samo da se pune portali sa imenima i prinovama.
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#67196 Re: FK Željezničar

Post by vryzas »

Nemamo brzine, a ni tehnika nam nije jaca strana...Ramovic mora igrati na poziciji prednjeg veznog. Ima dobru kontrolu, osjecaj za dodavanje, zna je povuci, dobar radijus kretanja...dosta korisniji od Zebe u ovom trenutnku. Ono sto nam ozbiljno fali su bekovi, po mogucnosti neki koji znaju centrirati loptu u 16m. :oops:
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3028
Joined: 25/06/2014 14:16

#67197 Re: FK Željezničar

Post by kakotakonikako »

Zeljo ima najbolju odbranu. Primili su najmanje golova. A nepisano pravilo je da se trofeji osvajaju odbranom. Sredina je takodjer solidna a ni napad: Zakaric - Ubiparip - Zec nije za podcijeniti. Ni ostale ekipe nisu jace po igracima.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#67198 Re: FK Željezničar

Post by Šibicar »

vryzas wrote:Nemamo brzine, a ni tehnika nam nije jaca strana...Ramovic mora igrati na poziciji prednjeg veznog. Ima dobru kontrolu, osjecaj za dodavanje, zna je povuci, dobar radijus kretanja...dosta korisniji od Zebe u ovom trenutnku. Ono sto nam ozbiljno fali su bekovi, po mogucnosti neki koji znaju centrirati loptu u 16m. :oops:
A šta kažeš na ono kad krenemo u kontru,pa sačekamo da se vrate svi igrači Borca i lopta završi kod Vedrana. :lol:
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#67199 Re: FK Željezničar

Post by vryzas »

Šibicar wrote:
vryzas wrote:Nemamo brzine, a ni tehnika nam nije jaca strana...Ramovic mora igrati na poziciji prednjeg veznog. Ima dobru kontrolu, osjecaj za dodavanje, zna je povuci, dobar radijus kretanja...dosta korisniji od Zebe u ovom trenutnku. Ono sto nam ozbiljno fali su bekovi, po mogucnosti neki koji znaju centrirati loptu u 16m. :oops:
A šta kažeš na ono kad krenemo u kontru,pa sačekamo da se vrate svi igrači Borca i lopta završi kod Vedrana. :lol:
:lol:

Jbg. to su stvari koje se uigravaju na treningu, linije trcanja, krizanja i sl. Trebalo bi se znati u svakom trenutku gdje ko trci u odnosu na loptu. Ne mozes u kontru na ho-ruk ko Vrbanjusa. :mrgreen: Uvijek se sjetim BVB sa Kloppom i perfektnih kontri. 8)
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24271
Joined: 26/08/2007 17:10

#67200 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

Šibicar wrote:
vryzas wrote:Nemamo brzine, a ni tehnika nam nije jaca strana...Ramovic mora igrati na poziciji prednjeg veznog. Ima dobru kontrolu, osjecaj za dodavanje, zna je povuci, dobar radijus kretanja...dosta korisniji od Zebe u ovom trenutnku. Ono sto nam ozbiljno fali su bekovi, po mogucnosti neki koji znaju centrirati loptu u 16m. :oops:
A šta kažeš na ono kad krenemo u kontru,pa sačekamo da se vrate svi igrači Borca i lopta završi kod Vedrana. :lol:
Vojo dođe do šesnaesterca, sa strane, vrati Siniši, a ovaj Veci ... A kod mene otkucaji na 129 ... :roll:
Post Reply