FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20569
Joined: 12/08/2013 12:51

#66651 Re: FK Željezničar

Post by insaneinthebrain »

MOSALJOZE wrote:Slavkoe problem :oops:
Jok eto nije :zzzz:
User avatar
hrasno38
Posts: 31492
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#66652 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

insaneinthebrain wrote:
MOSALJOZE wrote:Slavkoe problem :oops:
Jok eto nije :zzzz:
Normalno da nije....problem je samo onima koji su u zivotu od spoerta bili samo navijaci i nista vise. Slavko je poslije Amara najjaci trener koji je dosao na Grbavicu ali nerealne ambicije i pitaj boga sta sve su dovele do njegovog tjeranja. Ajde mi navedi klub koji je otjerao trenera nakon ljetnih priprema bez i jednog odigranog kola! Covjek odradio kompletne pripreme i onda stave nekoga bez dana sa ekipom!!! To mogu samo idioti!!!
User avatar
luckylaka
Posts: 22520
Joined: 15/01/2010 06:28

#66653 Re: FK Željezničar

Post by luckylaka »

I jos jednom.Umjesto ulaganja u igracki kadar koji ce finansirati izgradnju Grbavice,ulaze se u Grbavicu koja po vidjenom uskoro nece izbaciti fudbalera da se naplati sta bilo.
User avatar
hrasno38
Posts: 31492
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#66654 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

luckylaka wrote:I jos jednom.Umjesto ulaganja u igracki kadar koji ce finansirati izgradnju Grbavice,ulaze se u Grbavicu koja po vidjenom uskoro nece izbaciti fudbalera da se naplati sta bilo.
Mozes ti dovesti druze i Mesija ali dzaba ti i Mesi ako nemas "Mesija" na klupi. Po imenima Zeljo nema uopste los igracki kadar ili u najmanju ruku nema ni bolji ali ni losiji od Zrinjskog samo sto je Baka za Adzema Gvardiola!!
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#66655 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

avetinja wrote:Gledaj što se nazor smiju.

Lijepo će to prisjest sa Adžemom na klupi za par kola.
Kažem ja.
User avatar
luckylaka
Posts: 22520
Joined: 15/01/2010 06:28

#66656 Re: FK Željezničar

Post by luckylaka »

hrasno38 wrote:
luckylaka wrote:I jos jednom.Umjesto ulaganja u igracki kadar koji ce finansirati izgradnju Grbavice,ulaze se u Grbavicu koja po vidjenom uskoro nece izbaciti fudbalera da se naplati sta bilo.
Mozes ti dovesti druze i Mesija ali dzaba ti i Mesi ako nemas "Mesija" na klupi. Po imenima Zeljo nema uopste los igracki kadar ili u najmanju ruku nema ni bolji ali ni losiji od Zrinjskog samo sto je Baka za Adzema Gvardiola!!
,,Trazili ste eto vam ga"
User avatar
hrasno38
Posts: 31492
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#66657 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

luckylaka wrote:
hrasno38 wrote:
luckylaka wrote:I jos jednom.Umjesto ulaganja u igracki kadar koji ce finansirati izgradnju Grbavice,ulaze se u Grbavicu koja po vidjenom uskoro nece izbaciti fudbalera da se naplati sta bilo.
Mozes ti dovesti druze i Mesija ali dzaba ti i Mesi ako nemas "Mesija" na klupi. Po imenima Zeljo nema uopste los igracki kadar ili u najmanju ruku nema ni bolji ali ni losiji od Zrinjskog samo sto je Baka za Adzema Gvardiola!!
,,Trazili ste eto vam ga"
Ja boga mi nisam ni u mislima trazio Adzema :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i od kada su otjerali Slavka kazem da je to greska decenije! Mogu je samo ispraviti ako sada dovedu Amara!!!
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#66658 Re: FK Željezničar

Post by bersK »

http://sportsport.ba/bh_fudbal/slucajni ... ovo/253628

Jedva dočekali. Eto navijač uletio na presicu hahahahaha
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24277
Joined: 26/08/2007 17:10

#66659 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

"Stvarali smo gužvu posljednjih 15 minuta" .... :mrgreen:

Juče sam još govorio da su ljudi ozbiljniji od nas, i da ne očekujem pobjedu. Jedno je što sam se nadao, ali realno su ljudi jači za dvije klase.

A sada spektakl. 2 vani, 1 kući, 2 vani, derbi kući, pa opet vani ...
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#66660 Re: FK Željezničar

Post by NajdraziVodjaa »

Kritikovao sam onaj antifudbal Petrovica ali da sam znao da ce kao njegovog nasljednika izabrati totalnog amatera i neznalicu Adzema prvi bi branio Samprasa. Znao sam ja ba da su sve one pobjede splet sretnih okolnosti i dobrog rasporeda, mi smo grcevito branili 1-0 protiv mrtvog Sarajeva sa igracem vise, protiv Sirokog i Zrinjskog kuci od 6 osvojili 1 bod, sretno pobjedili amatere iz Viteza sta sad ovog panja treba otjerati jer sa njim sigurno necemo osvojiti titulu ali ove neznalcie u upravi akkve su dovesce novog diletanta nekog novog Adzema i na kraju cemo biti opet sretni sto cemo igrati evropu na Grbavici.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#66661 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

hrasno38 wrote:
luckylaka wrote:I jos jednom.Umjesto ulaganja u igracki kadar koji ce finansirati izgradnju Grbavice,ulaze se u Grbavicu koja po vidjenom uskoro nece izbaciti fudbalera da se naplati sta bilo.
Mozes ti dovesti druze i Mesija ali dzaba ti i Mesi ako nemas "Mesija" na klupi. Po imenima Zeljo nema uopste los igracki kadar ili u najmanju ruku nema ni bolji ali ni losiji od Zrinjskog samo sto je Baka za Adzema Gvardiola!!

Nabroj tri
User avatar
hrasno38
Posts: 31492
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#66662 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

zipoo wrote:
hrasno38 wrote:
luckylaka wrote:I jos jednom.Umjesto ulaganja u igracki kadar koji ce finansirati izgradnju Grbavice,ulaze se u Grbavicu koja po vidjenom uskoro nece izbaciti fudbalera da se naplati sta bilo.
Mozes ti dovesti druze i Mesija ali dzaba ti i Mesi ako nemas "Mesija" na klupi. Po imenima Zeljo nema uopste los igracki kadar ili u najmanju ruku nema ni bolji ali ni losiji od Zrinjskog samo sto je Baka za Adzema Gvardiola!!

Nabroj tri
:? cega tri
User avatar
LSD
Posts: 27296
Joined: 24/07/2007 08:26

#66663 Re: FK Željezničar

Post by LSD »

Image

No sikiriki, dupla je najavljena :nargila:
User avatar
hrasno38
Posts: 31492
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#66664 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

LSD wrote:Image

No sikiriki, dupla je najavljena :nargila:
Moze samo ako je NASILJI :D
User avatar
UnKnownBA
Posts: 744
Joined: 09/07/2012 02:00
Location: http://forum.klix.ba

#66665 Re: FK Željezničar

Post by UnKnownBA »

Samo hrasno ostao ovdje, svaka čast, ja se malo i previše nerviram, svi su pametni, svi sve znaju, na ovom forumu ste su raju otjerali, više niko nema sa kim možeš šupllju baciti. Iskreno, i uprava bi trebala lagano da se povuče, jer ovo fakat više nema smisla. Pozdrav odbolesnog Željovca! Sve mi se gadi!
User avatar
UnKnownBA
Posts: 744
Joined: 09/07/2012 02:00
Location: http://forum.klix.ba

#66666 Re: FK Željezničar

Post by UnKnownBA »

UnKnownBA wrote:Samo hrasno ostao ovdje, svaka čast, ja se malo i previše nerviram, svi su pametni, svi sve znaju, na ovom forumu ste su raju otjerali, više niko nema sa kim možeš šupllju baciti. Iskreno, i uprava bi trebala lagano da se povuče, jer ovo fakat više nema smisla. Pozdrav od bolesnog Željovca! Sve mi se gadi!
User avatar
spree
Posts: 7886
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#66667 Re: FK Željezničar

Post by spree »

uprava treba da ostane zbog svega sto su uradili, samo jos jednog covjeka treba da vrate i prepuste mu sve sto se tice ekipe.
User avatar
SmoLe
Posts: 4878
Joined: 16/01/2014 13:16

#66668 Re: FK Željezničar

Post by SmoLe »

ma najmanje je kriv trener, ne moze svaki put biti do njega, jednostavno su igraci ograniceni i ne mogu bolje igrati :oops:
User avatar
hrasno38
Posts: 31492
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#66669 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

SmoLe wrote:ma najmanje je kriv trener, ne moze svaki put biti do njega, jednostavno su igraci ograniceni i ne mogu bolje igrati :oops:
pa ako je fakticki zijan od svih jacih ekipa do sada onda je i trener ali naravno i igraci!
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#66670 Re: FK Željezničar

Post by vryzas »

Vecina igraca je ogranicena ko balkon. Zrinjski duplo jaca EKIPA. Ljudi igraju lopte za razliku od nasih dama. :skoljka:
User avatar
UnKnownBA
Posts: 744
Joined: 09/07/2012 02:00
Location: http://forum.klix.ba

#66671 Re: FK Željezničar

Post by UnKnownBA »

Ograničeni su svi igrači u ovoj ligi, da nisu ne bi ovdje ni bili! Ne treba sada alibi tražiti i pokušavati pravdati još većeg amatera na klupi i još veći amaterski potez uprave da uopšte nekog ko je amater, bez gotovo ikakvog iskustva pa i bez licence postavi da nam vodi ekipu. Što reče momak na prošloj stranici 100% je u pravu, vjerujem da svi dijele isto mišljenje ... svima nam je Slavkin fudbal bio na vrh glave ali da smo znali da će mu amater Adžem biti zamjena svi bi Slavku ljubili u ćelu da ostane. Mi smo iz lošeg otišli u gore i za to je isključivo kriv onaj ko je uopšte došao na ideju da njega postavi, ne znam ko lično ali vjerovatno se tu i uprava pitala pa tako i sami snose direktnu krivicu. Mislim, stvarno, ovo više ne vodi nigdje ... već par sezona su tu a mi stagniramo bez obzira igrali sa onom našom djecom iz Odinog perioda (kada smo ujedno imali najbolje rezultate) ili sa zvijezdama tipa Stevanovića i sličnih. Uprava radi odličan posao u organizaciji kluba, vjerovatno nikad bolji, vjerovatno ni u budućim bolje nećemo imati ali ovo što se dešava na zelenom terenu već sezonama im nikako ne ide u prilog. Majka mu stara, svi smo bili u toj situaciji u životu, ja lupam nisam moler ali ću platiti majstora da mi okreči, neću zvati komšiju da fušeri. Mi upravo to radimo, postavljamo amatere koji nikad taj posao nisu radili na najbitnije mjesto u klubu, mjesto SD. Za to uprava snosi direktnu krivicu a isti slučaj i za tenera. Pitao bih ja Misketa da li bi on postavio čovjeka bez srednje skole i iskustva da mu vodi firmu? Ne bi sigurno! Zašto onda to radi našem klubu? Nešto se mora mijenjati jer ovo stvarno ovako više ne ide. Sezonu smo svakako izgubili možda ovo sve treba rastjerati, dovesti kvalitetnog stručnjaka, ako treba i debelo platiti, forsirati omladince ne bili nekog afirmisali i od sljedeće sezone sastavljati novu ekipu. Dobar trener u ovoj truhloj ligi vrijedi više od kvalitetnog igrača, njega vrijedi debelo platiti!

P. S. Gledajući ove nedavne transfere izgleda da je opet ona (Ribina) "dobro ustaljena procedura" (YouTube skauting revolucija) uzela maha, još ovaj sa simboličnim prezimenom "Ubiparić" je vrhunac jednog ne tako davnog vremena na kojem smo se dobro opekli.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55690
Joined: 15/12/2008 16:53

#66672 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Adzem je trebao preuzeti u junu, a jos ranije su se trebale dogovoriti zamjene za Micu i Ivana... ovako Adi ne mogu nista zamjeriti jer nije birao ekipu niti vodio pripreme.

Sad ce poceti suplja kako se sve radi dobro osim 'sportskog segmenta'... gospodo, klub je sportski segment, ostalo su pratece aktivnosti.

Zamislite da imate pekaru sa najmodernijim pecima, recepturom, radnici dolaze na vrijeme na posao, kulturni su i odgovorni...ali hljeb i peciva ne valjaju i konstantno imate gubitak. I onda kazete, sve smo dobro uradili ali 'hljebni segment' zaostaje :lol: U isto vrijeme, ignorises jedinog majstora kod kojeg su hljeb i kifle uvijek valjale...

E dok se taj majstor ne vrati, mene ova pekara nece vidjeti.
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#66673 Re: FK Željezničar

Post by RasAlGhul »

Vidim već počelo kmečanje vratite Amara :lol: Čovjeku dugujemo pitaj Boga koliko, ne vjerujem da bi preuzeo dok mu se to ne isplati, a i ova Uprava mu ne bi dala Ajatolah poziciju koju je dosada imao, da se pita za sve od čistačica do predsjednika kluba, ne bi ni ja da se razumijemo da se nešto pitam!

Adžeme ako čitaš ili ako te neko poznaje a ovo čita neka ti prenese, JEBOTE ZEBA MRTVI U PAKAŠ, vidiš da ne može igrati i opet sve rotiraš, a njega nećeš, jel ima neki video kako guziš pa ga ne smiješ na klupu staviti?Zavaljuješ Ramovića koji je 10 godina mlađi radi mrtvog Zebe jebote on!

Vidim li Zebu protiv Čelika u prvoj, gasim odmah, a ako odem u Černobilj napuštam sjever momentalno, jebote Zeba. Graovac isto neka se napuši kite, namjerno je dobio crveni da ne bi igrao protiv svog kluba gdje je ponikao, nabijem te na kurac picko, jebote taj mentalitet podanički!

Konsolidovati se i na pobjedu protiv Čelika, Zec od prve minute, Zeba klupa, njihova odbrana je gora od naše!
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#66674 Re: FK Željezničar

Post by mali_milojica »

Admir Adzem zvani Grunf :run:
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#66675 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

Ne zamjerajte Adžemu nego onome ko ga je doveo i onome ko je čekao da Petrovića otjera dan-dva pred prvenstvo. Lijepo sam rekao da para nema, svake sezone ide priča "Plavo proljeće", ali prvo treba dovesti trenera nanovo i opravdati loše rezultate, jer on nije sklapao tim. I time se masa donekle smiri do proljeća. Onda se dovedu igrači koji su osrednji za našu ligu i ide priča da duplu šicamo.
Post Reply