FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#64401 Re: FK Željezničar

Post by Melbourne_Australia »

Charuga wrote:Jedan od odgovora je što nam se taktika svodi na to da ne primimo go, a gore ako šta napravimo na foru dobro i jeste. Sve je išlo dobro dok nismo počeli primati golove, a onda se sistem raspao, ali smo se i dalje držali istog. Imali smo dosta utakmica u nizu bez primljenog gola, i to nam je i pomoglo da nekako na neku foru prestignemo sve ekipe. Imali smo sreće, pa smo nekako i davali po jedan go. Sve do utakmica LzP mogli smo se nekako i provlačiti. Kada je pukla odbrana i kada su se ona dvojica totalno pogubila krenulo je nizbrdo. Ziheraš trener nije pokušao da promjeni taktiku i to mu se obilo o glavu.
Kada smo posljednji put odigrali dobru utakmicu? Dobrih 90 minuta? Ne sjećam se. Protiv Slobode drugo poluvrijeme, protiv Zrinjskog prvo i jedan bljesak u drugom. Na prvom derbiju i nekako, na drugom nikako. Krupa katastrofa, Tuzla onako, protiv Krupe na Grbavici tanko.

Kako smo igrali, dobro smo prošli.
Ne mozes imati 4 igraca u veznom a ne zna se ko je sporiji...Onaj koji najvise zna Zeba je u godinama i ne moze vise povuci prema naprijed....Znaci mi smo igrali sa igracima Markovic ,Blagojevic , Zeba i Bekric koji ne mogu da igraju prema naprijed..Radijus kretenja je uzas, zato se i igra kao sto ti kazes....Jebo ti tim gdje samo jedan igrac moze da trkom krene prema naprijed a to je Stevanovic....Lendric je tip igraca koji nikad sam sebi ne moze da stvori sansu , mislim na prodor ili dribling jer ne zna...Brutalno smo limitirana ekipa..Zahvaliti se Kerli, Bogiju, Zebi, Bekricu, Markovicu, Blagojevicu...Ono sto oni igraju je bruka za fudbal u 2017 godini...Trener je operisan od promjene igre i taktike i nema plan B...Ja sam za da Amar dodje jer fakat mislim da Celo ne moze bolje od ovoga..
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24277
Joined: 26/08/2007 17:10

#64402 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

Matteo Boccaccini poslije Radnika napušta Željezničar

http://sportsport.ba/bh_fudbal/matteo-b ... car/237804

Što li ... 8-)
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#64403 Re: FK Željezničar

Post by mali_milojica »

Nazalost ponovilo se i desilo ono sto je vise od pola nas ovdje govorilo. Desio se Edis 2.0.
Dobro,necemo racunati ubaceni element koji je lozio raju :oops:
Nova sezona,nova nafaka. Samo treba nesto zaraditi i zasluziti.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24277
Joined: 26/08/2007 17:10

#64404 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

Ma nije valjda da ide zbog toga ... 8-)

Da ga je pustio da igra, vjerujem da bi možda i potpisao ugovor sa nama, a ovako nije lud da ostaje.
User avatar
agnostic_front
Posts: 6325
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#64405 Re: FK Željezničar

Post by agnostic_front »

Najbolji stoper ode. Logično, kad ispred njega igra Kerla.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#64406 Re: FK Željezničar

Post by mali_milojica »

Imam osjecaj,Slavko da vodi Barcelonu,isao bi na 0:0 ili 1:0 :D
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#64407 Re: FK Željezničar

Post by vryzas »

Ne mozes pitu od g.... praviti kaJe stara grcka 8) ...Refikovog malog treba gurnuti u vatru, Zerica 4-5 tekmi isto dok mu ne proradi glava(ako proradi), Osmankovic i Becirevic ista prica..."lakse" bi mi palo da njih gledam i da gubimo, nego da gledam Blagojevica a.k.a. razbicu vas kad ustanem na desnu, Kerlu koji je kandidat za Mensu, kao i Bogicevica sindikalistu zvanog brzi(u familiji ga zovu dijagonala&procjena). Valjda uprava skonta gdje je problem ove zadnje dvije sezone... :oops:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24277
Joined: 26/08/2007 17:10

#64408 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

http://source.ba/clanak/Amila/439142/dt
Ono što je sada najbitnije je da svi u i oko Željezničara shvate i prihvate da su jedni i jedini krivci za ovo, jer jučerašnja igra Želje, taktika, zamisli, postava, igrači, (ne)zalaganje i sve ostalo, nedostojno je prvaka, kakve takve lige i države!
Dobar tekst.
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#64409 Re: FK Željezničar

Post by NajdraziVodjaa »

Ma realno sve je ta zenska rekla, Zeljina igra cijelu sezonu bila ho ruk iskreno ne znam ni sam kako smo uopste i dosli u situaciju da nam fali pobjeda za titulu, vjerovatno malo sreca i kriminalna konkurencija koja je prosipala bodove na sve strane...Igra je bila katastrofa, mi nismo nikoga nadigrali svaka utakmica je bila strepnja do zadnje minute protiv bilo kojeg protivnika cak i na grbavici. Ovaj Slavko jeste kriv ali izvor svih nasih problema je katastrofalna transfer politika, ko bira pojacanja i ko ih dovodi? Zeljeznicar na jednog dobrog sto ubode dovede 10 karinasa, dovode se istroseni igraci, kojima nasa djeca koja nisu nista losija griju klupe ili tribine...Moze li mi neko reci po cemu su to Markovic, Blagojevic, Radinovic bolji igrac od Damira Sadikovica?
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#64410 Re: FK Željezničar

Post by RasAlGhul »

Jao sad psovki sa sjevera protiv Radnika, imaju li se gdje kokice uzeti na stadionu? :lol: :lol:
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#64411 Re: FK Željezničar

Post by Šibicar »

RasAlGhul wrote:Jao sad psovki sa sjevera protiv Radnika, imaju li se gdje kokice uzeti na stadionu? :lol: :lol:

Vjeruj mi toliko je raja kivna na strucni stab i igrace da im ne bih bio u kozi,prokockali su ono sto je u nasem fudbalu do juce bilo apsolutno nemoguce,pa sad nek' stisnu zube i trpe zasluzene kritike,dobro ce biti ako i batine ne dobiju.
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#64412 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

Slavko ne zna više šta priča. Prvo je govorio da je njegova ekipa najspremnija. Onda kaže kako su fizički pali početkom Lige za prvaka. :lol:
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7329
Joined: 12/03/2012 18:04

#64413 Re: FK Željezničar

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

lendric wrote:Saće cvrle uletit i koju protiv uprave napisat
Vidim da si mazohista i da voliš kad ti se pitari i madjari pokenjaju po sred usta, a ti još mljackas i govoriš "jes' mi dobro". Ne daj se smesti u jedenju govana. Prijatno.

Odron nam se desava treću sezonu za redom. Igrače dovodi ko hoće i kako mu se digne, vizija 0, stručni kadar u klubu još gori.

Ne mogu više da se nerviram zbog glupana, dosta od mene.
User avatar
LSD
Posts: 27297
Joined: 24/07/2007 08:26

#64414 Re: FK Željezničar

Post by LSD »

vryzas wrote:Ne mozes pitu od g.... praviti kaJe stara grcka 8) ...Refikovog malog treba gurnuti u vatru, Zerica 4-5 tekmi isto dok mu ne proradi glava(ako proradi), Osmankovic i Becirevic ista prica..."lakse" bi mi palo da njih gledam i da gubimo, nego da gledam Blagojevica a.k.a. razbicu vas kad ustanem na desnu, Kerlu koji je kandidat za Mensu, kao i Bogicevica sindikalistu zvanog brzi(u familiji ga zovu dijagonala&procjena). Valjda uprava skonta gdje je problem ove zadnje dvije sezone... :oops:
Osmanković, Žerić , Hasanović, Šabanadžović, vratiti Mujagića i Sadikovića, tu je vec standardni Kjosevski - sve željina djeca....ostaviti možda iskusne Zebu i Bekrića, kao neke mentore.
Eto igraca za narednu sezonu a sve domaća škola. Nema bolje opcije.
Imamo najbolju školu u državi, a zapostavljamo je potpuno :shock:

Opet kažem, naš glavni problem su dva centralna veznjaka....Žera i Dino su bolji igraci od Markovića i Blagojevića (koji je ove sezone baš grohno), Osmanković je bolji stoper od Kerle i Bogija, ali ti momci nemaju prostora da dokažu to.
5korpus
Posts: 1185
Joined: 24/07/2015 14:45

#64415 Re: FK Željezničar

Post by 5korpus »

Bolje je igrati sa djecom i dati dobre pare dvojici igraca tipa Miro, nego sa 5-6 bogalja kojima je tesko trcat 80min.
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#64416 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

Meni samo nije jasno kako igrače nije Boga strah. Na Grbavici u 15 utakmica bilo 107 500 navijača. Na gostoavanju u Krupi 1000, na derbiju odradili ono što niko u državi nije (doduše ne na način na koji se trebalo), na ostalim gostujućim utakmicama su imali podršku i ovako vratili navijačima. Ja bih barem iz poštovanja i sreće što je toliko ljudi došlo da me gleda ginuo na terenu.
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#64417 Re: FK Željezničar

Post by Mutivoda »

jedino vrijedno pomena.


k'o da me bager pregazio..

pokajah se što uđoh na portale.
vidim opet po internetima neka govna isplivala. "šutio sam al sad ćete sve čut.." i slično. m'rš.
(nema veze s ovim forumom)

jahić. kakvo govno u pm.

igrače, utakmicu, utakmicE, želim zatrpat neđe u mozgu i nikad se ne sjetit više.
i sad ne vjerujem.
pa veća mu*a ja imam od pojedinih.
ne d'o bog ovo u Evropu poslat. u ovakvom sastavu.
e ne moć dobit duela u utakmici.
pogledah tek sad penal. E, bože.


28.05. - Sloboda izvuče remi (nema šanse, znam, briga me), mi dobijemo nekako Radnik, pa ne mogu ne doć.. joooj
ako ništa, čekamo 19.06. :meza1:

Juniorima čestitke!!!!
Mi smo Željini, Željo je naš <3
Dead Man Walking
Posts: 6373
Joined: 28/05/2004 21:49

#64418 Re: FK Željezničar

Post by Dead Man Walking »

vryzas wrote:
Dead Man Walking wrote:
vryzas wrote: Da raja zna za dogovor iz svlacionice pred Zrinjski kad smo ih mlatnuli sve bi im bilo jasno...
:?:
Tekma 0:4 po onakvom terenu...trenerska filozofija izbij-nabij, a prema gore sta god se uradi. Sreca pa ga igraci nisu poslusali...da ne idem u detalje sada. Tako je igrao sa Radnikom, na taj nacin vodi i najveci klub u drzavi. Najsmjesnije su mi bile njegove izjave nakon utakmice...ziheras.

Miri treba dati ugovor na 5 god. i 1mil. maraka, eura, funti...gurnuti sa njim 10 juniora i lagano.
Brate, meni je ova prica nevjerovatna, da ne kazem sta gore. Pa sto se juce ne dogovorise, trebao im
je samo jedan gol i jedan bod?!?
User avatar
decko_sa_kovaca
Posts: 2962
Joined: 09/11/2014 18:28

#64419 Re: FK Željezničar

Post by decko_sa_kovaca »

Nije slavko toliko los koliko su igraci izuzev 2-3. Opet imamo najveci bodovni saldo od kad je on doso, ako nece brko preuzet onda nek ostane. Najmanje bi volio promjenu trenera pa opet promjenu nakodn 5-6 kola. Istog sam misljenja bio kad je sablja bio trener.
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#64420 Re: FK Željezničar

Post by wewa »

ja se jos nisam oporavila...
svi su oni za psihologa, ma koliko prirodno limitirani bili....
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#64421 Re: FK Željezničar

Post by vryzas »

Dead Man Walking wrote:
Brate, meni je ova prica nevjerovatna, da ne kazem sta gore. Pa sto se juce ne dogovorise, trebao im
je samo jedan gol i jedan bod?!?

Ni ja ne kontam jbg. :( Poginuli su protiv Zrinjskog na Grbavici, igrali ko p.... protiv Krupe, a za ono u subotu nemam komentar.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24277
Joined: 26/08/2007 17:10

#64422 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:Vidim da si mazohista i da voliš kad ti se pitari i madjari pokenjaju po sred usta, a ti još mljackas i govoriš "jes' mi dobro". Ne daj se smesti u jedenju govana. Prijatno.

Odron nam se desava treću sezonu za redom. Igrače dovodi ko hoće i kako mu se digne, vizija 0, stručni kadar u klubu još gori.

Ne mogu više da se nerviram zbog glupana, dosta od mene.
Odmori malo, dobro će ti doći ...

Banned user for reason “Kršenje pravila foruma, vrijeđanje”
» cvrčak_na_hedonizmu

14 dana
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#64423 Re: FK Željezničar

Post by vryzas »

LSD wrote:
vryzas wrote:Ne mozes pitu od g.... praviti kaJe stara grcka 8) ...Refikovog malog treba gurnuti u vatru, Zerica 4-5 tekmi isto dok mu ne proradi glava(ako proradi), Osmankovic i Becirevic ista prica..."lakse" bi mi palo da njih gledam i da gubimo, nego da gledam Blagojevica a.k.a. razbicu vas kad ustanem na desnu, Kerlu koji je kandidat za Mensu, kao i Bogicevica sindikalistu zvanog brzi(u familiji ga zovu dijagonala&procjena). Valjda uprava skonta gdje je problem ove zadnje dvije sezone... :oops:
Osmanković, Žerić , Hasanović, Šabanadžović, vratiti Mujagića i Sadikovića, tu je vec standardni Kjosevski - sve željina djeca....ostaviti možda iskusne Zebu i Bekrića, kao neke mentore.
Eto igraca za narednu sezonu a sve domaća škola. Nema bolje opcije.
Imamo najbolju školu u državi, a zapostavljamo je potpuno :shock:

Opet kažem, naš glavni problem su dva centralna veznjaka....Žera i Dino su bolji igraci od Markovića i Blagojevića (koji je ove sezone baš grohno), Osmanković je bolji stoper od Kerle i Bogija, ali ti momci nemaju prostora da dokažu to.
Nista od toga ko da gledam...pred pocetak naredne sezone iz kluba ce najaviti duplu krunu. Na ljeto ide totalni remont ekipe, a "pojacanja" ce biti nekakvi polovnjaci, povratnici i sl. Trener ko trener, vidjeli smo kakav fudbal forsira...ko zna, mozda odigramo sezonu bez poraza i 34 gola zabijena iz kontre.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24277
Joined: 26/08/2007 17:10

#64424 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

Umjesto za gol više, mi igramo za gol manje ... :(
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#64425 Re: FK Željezničar

Post by vryzas »

:lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:
Post Reply