FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#64351 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

Kad uzmemo titulu protiv Radnika pred hiljadu ljudi. 5%. :lol: :lol: :lol:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20569
Joined: 12/08/2013 12:51

#64352 Re: FK Željezničar

Post by insaneinthebrain »

House wrote:kao da mi je neko umro. :oops: jeb* vam sve nesposobno! fuj!
isti osjecaj, ovako mi je slicno bilo posle onog ispadanja od makedonaca na kosevu i slobodnjaka u zadnjim sekundama. al ovdje je ulog bio veci . :roll:
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#64353 Re: FK Željezničar

Post by RasAlGhul »

Ostaje nam još da muški poginemo i pobijedimo Radnik pred Evropu, drugi na tabeli i Evropa, da se u guzicu udaramo, ovo drugo nam je mjesto donio Stevanović, da je imao još dva saigrača koji znaju uštopati loptu, titulu bi slavili!
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#64354 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

Ko kaže da nećemo uzeti titulu?

Sve je moguće. Samo malo para i želje.
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#64355 Re: FK Željezničar

Post by kafanski_covjek »

avetinja wrote:Ko kaže da nećemo uzeti titulu?

Sve je moguće. Samo malo para i želje.
nemoj Behko vise :zid:
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#64356 Re: FK Željezničar

Post by al_akhisari »

:twisted: dina mi je bilo ocigledno da bodovi bez igre neće dolaziti dovijeka; ipak, se ponadah da ce gospoda u ova dva kola uloziti vise truda nego u krupi, i da ce to donijeti titulu :-) kako se preveslah i kako mi pokvarise dan, sedmicu :evil: zasluzili su da do ponoci imaju nagradni trening :evil:
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#64357 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

kafanski_covjek wrote:
avetinja wrote:Ko kaže da nećemo uzeti titulu?

Sve je moguće. Samo malo para i želje.
nemoj Behko vise :zid:
Biće titula. :nargila:
kakonako
Posts: 601
Joined: 20/05/2013 16:26

#64358 Re: FK Željezničar

Post by kakonako »

Avetinja je ubaceni,celavi,element.Jebo ga on.Pa vrapci su vidjeli da Zeljo NEMA igru kako je ovaj strucnjak zasjeo,ali islo ga je,zahvaljujuci podobro kiksevima(nerazumnim komsija i laznih mostaraca),e,onda,kad je trebalo svesti pricu kraju - nema se guze,hajmo na bod na Sarajevo.Sablja je legenda za njega kad treba,danas bi mu igraci ginuli,sjetite se samo kako je onaj bek Sinisa ginuo na terenu...a das Kerla Glumac,hladno se cudi kad ko debil kiksa.Zasluzena pobjeda komsija,vidi se da je Cala napravio ekipu koja ZNA da igra - a sto ga navijaci handre to je papanska prica.A ti Avetinja popusti,ima ljudi kojima ides na zivce,popusti bar ovu heftu.
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#64359 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

kakonako wrote:Avetinja je ubaceni,celavi,element.Jebo ga on.Pa vrapci su vidjeli da Zeljo NEMA igru kako je ovaj strucnjak zasjeo,ali islo ga je,zahvaljujuci podobro kiksevima(nerazumnim komsija i laznih mostaraca),e,onda,kad je trebalo svesti pricu kraju - nema se guze,hajmo na bod na Sarajevo.Sablja je legenda za njega kad treba,danas bi mu igraci ginuli,sjetite se samo kako je onaj bek Sinisa ginuo na terenu...a das Kerla Glumac,hladno se cudi kad ko debil kiksa.Zasluzena pobjeda komsija,vidi se da je Cala napravio ekipu koja ZNA da igra - a sto ga navijaci handre to je papanska prica.A ti Avetinja popusti,ima ljudi kojima ides na zivce,popusti bar ovu heftu.

:lol: :lol: :lol:

Šta ti je?

Čiji sam ja to element?

Realno, imamo šanse za titulu.
User avatar
UnKnownBA
Posts: 744
Joined: 09/07/2012 02:00
Location: http://forum.klix.ba

#64360 Re: FK Željezničar

Post by UnKnownBA »

Nadam se bar da smo jednom za sva vremena završili sa Kerlom, ako Amar ne dođe, neda on svog pulena. :D Radujem se jedino narednoj tekmi na Grabavici da je pogledam sa merakom, bez nerviranja i gužve. Moći ćemo svi stati na zapad, na one udobne VIP stolice, da Ribi dobacim da je bio blizu se njegova najava titule ostvari. :lol:
User avatar
LSD
Posts: 27296
Joined: 24/07/2007 08:26

#64361 Re: FK Željezničar

Post by LSD »

Da pohvalim manijake :thumbup: :thumbup: jedina svijetla tacka danas.
A i majice su dobre :mrgreen:
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#64362 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

Bilo nas više nego njih.

Poslije poraza ljubav je porasla.

Ništa još nije gotovo.

Nema predaje.
kakonako
Posts: 601
Joined: 20/05/2013 16:26

#64363 Re: FK Željezničar

Post by kakonako »

http://source.ba/clanak/Haris/438829/Sl ... skom-nivou

Niko ovo nije slusao,a sve receno.Danas su sve maske pale;"Svi smo krivi",malo morgen Slavko.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#64364 Re: FK Željezničar

Post by Šibicar »

Lijepo je veliki Ivica Osim u onom videu od nedavno rekao ovim nasim klitoris igracima ne mozete folirati ove ljude sto dodju na Grbavicu,ti ljudi znaju sta je fudbal,ali oni ocito to nisu skontali a ni mnogi od nas,jer da smo uzeli titulu to bi bio samo taj trofej vise na broju a to sto se provlacimo i strepimo citavu sezonu bi se zaboravilo u sekundi,e pa vidite da ne moze nista nazor ili na silu kako hocete,mora se nekad nesto i odigrati i zasluziti.
5korpus
Posts: 1185
Joined: 24/07/2015 14:45

#64365 Re: FK Željezničar

Post by 5korpus »

Sto neko napisa,ovo 2. mjesto je pola Stevanovicevo.
Covjek je odradio ugovor profi, nema mu se sta reci.
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#64366 Re: FK Željezničar

Post by celava_dlaka »

A i sve da ispadnes srce ludo voli te !!!!
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25821
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#64367 Re: FK Željezničar

Post by BHF_Manijak »

Napisah jutros post... Jebo li te Kerla i ti njega, a s Bogicevicem jos uz to da napravite threesom, jebem vas u usta rahiticna!!!
Picka Boccu proziva nakon svae utakmice, jer ga decko i ne konta, a nema muda ova dva mongoloida da spomene! JEbli mu oni familiju.
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#64368 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

Ne znam za vas, ali meni Željo još draži. :D
Tromblon
Posts: 2182
Joined: 18/01/2015 19:37

#64369 Re: FK Željezničar

Post by Tromblon »

Kakva grupa neznalica!
Kakva grupa kukavica!!
Kakva grupa nesposobnjakovića!!!
Kakva grupa primitivaca!!!!
Kakva grupa plačkonja!!!!!
Kakva grupica pičkica!!!!!!!

Mrš svi u neku stvar predvođeni Ziherašem koji ne bi motivisao gladne da se najedu za punim stolom. Do kada ćemo dolaziti do vode, a odlaziti usrane guzice? Vučeš na ho-ruk cijelo proljeće i onda sve saspeš u dvije tekme. Ne napravimo pola šanse u Krupi. A, ovo danas neću ni komentarisati. Još nisam sebi došao. Sve kontam haj sad će proraditi. Qvrko.

Od prve proljetne tekme Kerla na ivici ambisa. I "zvijer" naravno presudi na kraju. Još kad sam vidio kako se ko princeza buni kod sudije pred kraj, došlo mi da povraćam.

Ja bih Slavki odmah poslije tekme sa Radnikom rekao vozdra i nek povede sa sobom Kerlu, Bogičevića, Blagojevića, Markovića, Stojanovića, Crnova, Zakarića, Nikolića, Bekrića, Zebu. Bekrić i Zeba danas kao dva djeteta što igraju sa velikom rajom. Niti jedan da preuzme odgovornost, pokaže da ima mooooda, krene naprijed.

Sakrivali se po terenu 90 minuta. U prvom i neke šanse imali, a u drugom nismo skoro centra pošteno prešli. Još Ziheraš nešto kao mijenja, pokušava, a vidi se da nema pojma šta radi. Ybo te Lendrić na krilu. Kadušić ga zatvorio bez mnogo truda. Zakarića isto

Kretanje bez lopte i otvaranje ne postoji. Svi uvijek guraju nazad stoperima. Dribling naprijed, dupli pas, promjena pravca kretanja to je SF za nas. Stevanovića najlakše zatvoriti jer se zna da mu nema ko pomoći, otvoriti prostor.

Ma kakav je ono paceraj danas bio još ne mogu sebi doći. Kontam poslije Krupe će se zbiti, ohrabriti, napraviti šta treba. A, oni se sasrali ko grlice. Još poslije tekme šatro plaču. Joooojjj, to mi je najgore bilo. Skinuli gaće, naguzili se i poslije plaču. Poslije ybanja nema kajanja.

Pitari nek' slave, šta će drugo raditi. Slavili su kad smo zijanili od Širokog, pa Leotar bio prvi. Što bi sad bilo drugačije. Ko je to očekivao budala je totalna.
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#64370 Re: FK Željezničar

Post by RasAlGhul »

Žao mi je Stevanovića kao da mi je brat, što neće trofej s našim klubom osvojiti!Kerlu pitara otjerati nakon utakmice sa Radnikom, žao mi je i Bokačinija momka, bolji je od njega deset puta!Sindikalistu isto tako otjerati, pa skrpiti nešto za Evrope!
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#64371 Re: FK Željezničar

Post by mali_milojica »

Nego kad je konferencija za stampu oko gradnje Juga,vjerujem uskoro :D
Gradnja nam ide,fudbal malo steka :D
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#64372 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

Nije da podjebavam, ali mislim da će Osim biti sljedeći trener.
5korpus
Posts: 1185
Joined: 24/07/2015 14:45

#64373 Re: FK Željezničar

Post by 5korpus »

Picko ubaci Zerica i Osmankovica bar zadnju!
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#64374 Re: FK Željezničar

Post by RasAlGhul »

5korpus wrote:Picko ubaci Zerica i Osmankovica bar zadnju!
:thumbup:

I Šabanadžovića i Hasanovića iz kadeta, barem će ginuti djeca!
Dead Man Walking
Posts: 6372
Joined: 28/05/2004 21:49

#64375 Re: FK Željezničar

Post by Dead Man Walking »

vryzas wrote: Da raja zna za dogovor iz svlacionice pred Zrinjski kad smo ih mlatnuli sve bi im bilo jasno...
:?:
Post Reply