FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7297
Joined: 12/03/2012 18:04

#64076 Re: FK Željezničar

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Taman uzeli deset titula, Slavko Petrović je pacer, ziheraš i taraba trener. Toliko od mene.

ps. toliko smo spremni da letimo po terenu. Gledam naše igrače, a kontam da su Švabe il Englezi. To je ta specijalnost :skoljka:
Tromblon
Posts: 2108
Joined: 18/01/2015 19:37

#64077 Re: FK Željezničar

Post by Tromblon »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:Taman uzeli deset titula, Slavko Petrović je pacer, ziheraš i taraba trener. Toliko od mene.

ps. toliko smo spremni da letimo po terenu. Gledam naše igrače, a kontam da su Švabe il Englezi. To je ta specijalnost :skoljka:
Izvadio nas iz mrtvih, redom i radom, ali kad treba pokazati nešto više ne zna. Mada je i do igrača :(
User avatar
House
Posts: 46704
Joined: 17/03/2010 15:36

#64078 Re: FK Željezničar

Post by House »

zadnja linija je rak rana ove ekipe.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#64079 Re: FK Željezničar

Post by skenderija04 »

Ako Zeljo i Zrinjski budu imali isti broj bodova sta se gleda?
User avatar
ČičineBrčine
Posts: 675
Joined: 04/04/2013 14:02

#64080 Re: FK Željezničar

Post by ČičineBrčine »

Ovi igraci i Slavko ne zasluzuju titulu, ne znam kako imaju muda stati pred momke koji su danas bili u Krupi svih 90 min nisu usutili, maksimalnu podrsku davali i to u kakvom broju. Zao mi tih momaka sto ih naguzise smlate na terenu. I samo bolesnici za plavom bojom zasluzuju titulu i steta bi bilo da je ne proslave na kraju.
Slavko nije tip trenera koji ce napasti i donositi radost navijacima. Lik je ziheras i danas nije isao na pobjedu vec nerjeseno sto je tragicno.
Daj boze da mi uzmemo titulu i da izadjemo na neki put sa njim ali sam pesimista, nikakve mi igre nemamo sve nesto na silu i ho ruk.
Svaka cast momcima na broju i podrsci, nadam se da ce manekenima na celu sa celom ocitati bukvicu.
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#64081 Re: FK Željezničar

Post by Mutivoda »

skenderija04 wrote:Ako Zeljo i Zrinjski budu imali isti broj bodova sta se gleda?
međusobni, tu smo mi bolji.
User avatar
LSD
Posts: 27274
Joined: 24/07/2007 08:26

#64082 Re: FK Željezničar

Post by LSD »

skenderija04 wrote:Ako Zeljo i Zrinjski budu imali isti broj bodova sta se gleda?
Mislim međusobni dueli, a Željo je tu mnogo bolji :mrgreen:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#64083 Re: FK Željezničar

Post by skenderija04 »

Mutivoda wrote:
skenderija04 wrote:Ako Zeljo i Zrinjski budu imali isti broj bodova sta se gleda?
međusobni, tu smo mi bolji.
Hvala. Malo mi je bolje sada.... :D
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#64084 Re: FK Željezničar

Post by mali_milojica »

AMAR JE BOG !
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#64085 Re: FK Željezničar

Post by RasAlGhul »

Nekako smo bezmudno izgledali danas, ali jebati ga, idemo na derbi pa šta Bog da!Biće nas 1700 ali Spartanaca, pravih ultrasa, to će biti dodatni motiv našim igračima!Danas Zakarić najgori realno, lik je totalno nezainteresovan, mlak, nikakve želje u njemu!U kost zadnje dvije tekme pa šta Bog da!
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#64086 Re: FK Željezničar

Post by Mutivoda »

RasAlGhul wrote:Nekako smo bezmudno izgledali danas
malo je reć..
većinom je izgledalo kao da Krupi treba za titulu, a mi 'nako izašli, bod gore dole, svejedno, ne znači nam ništa.
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#64087 Re: FK Željezničar

Post by RasAlGhul »

Mutivoda wrote:
RasAlGhul wrote:Nekako smo bezmudno izgledali danas
malo je reć..
većinom je izgledalo kao da Krupi treba za titulu, a mi 'nako izašli, bod gore dole, svejedno, ne znači nam ništa.
Zeba je dosta nedostajao, zato se vraća na Koševu da to reguliše!
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#64088 Re: FK Željezničar

Post by Mutivoda »

RasAlGhul wrote:
Zeba je dosta nedostajao, zato se vraća na Koševu da to reguliše!
i to.
a poslije završetka sezone, vezni red nam treba hitnu "popravku".

a sad, kao što kažeš - zadnje dvije utakmice u kost, nit možemo sad šta promijeniti, još uvijek je sve na nama, ne trebaju čak ni dvije pobjede, a nakon te dvije, slavit, plakat, štaveć, tjerati, pričat o novim igračima, izvlačit svaku grešku i nabijat na nos, govorit "znao sam ja, govorio sam ja".. blabla :D

joj šta mi od vikenda uradiše.
Žeeeljooo :navijacica:
User avatar
hrasno38
Posts: 31428
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#64089 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Mutivoda wrote:
RasAlGhul wrote:Nekako smo bezmudno izgledali danas
malo je reć..
većinom je izgledalo kao da Krupi treba za titulu, a mi 'nako izašli, bod gore dole, svejedno, ne znači nam ništa.
na zalost ali 100% tacno
Dead Man Walking
Posts: 6365
Joined: 28/05/2004 21:49

#64090 Re: FK Željezničar

Post by Dead Man Walking »

Tromblon wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:Taman uzeli deset titula, Slavko Petrović je pacer, ziheraš i taraba trener. Toliko od mene.

ps. toliko smo spremni da letimo po terenu. Gledam naše igrače, a kontam da su Švabe il Englezi. To je ta specijalnost :skoljka:
Izvadio nas iz mrtvih, redom i radom, ali kad treba pokazati nešto više ne zna. Mada je i do igrača :(
Bez brige, sad garant igramo derbi opet na bod, i ako Zrinjski ne kiksa u Bijeljini, sa apaurinima sehuriti prvi dan Ramazana, trebace nam.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#64091 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

Ma prespavati ovo do kraja mjeseca
User avatar
Šibicar
Posts: 7116
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#64092 Re: FK Željezničar

Post by Šibicar »

Tesko mi je ovo reci ali moram,mislim da je Zrinjski za klasu bolja i kvalitetnija ekipa od nas,bez obzira sto smo ih dobili,ali ja sam ih gledao i protiv Slobode i protiv Krupe,jebote i Sloboda i Krupa ukupno 3 puta presli centar i nezasluzeno su neporazeni,dok su nas obje ekipe namucile i da budem posten do kraja i nadigrale,ne znam sad dal' je to do toga sto je puno veci pritisak igrati u Zelji nego u Zrinjskom(o cemu je nedavno pricao Bilbija) ili su jednostavno kvalitetniji,ali ako ovakav horor kao danas budemo prikazali u evropi ne gine nam dvocifrena razlika,a jos smo imali APSOLUTNO SVE PREDUSLOVE da razvalimo Krupu,a igraci nam izgledali k'o da se prvi put u zivotu susrecu s loptom,osnove fudbalske igre oni ne znaju,ustopati,pruziti jednostavan pas,a o duplom da ne govorim,vidimo ga par puta u sezoni,sporo,mrljavo,bezidejno,mlako,mlitavo......mrzim sto ovo kazem jer nikad nisam za remont,ali ja mogu reci u svoje ime ono sto bih volio,da ostavimo nekako Lendrica,Stevanovica,Vecu,Zebu,Crnova,Bokacinija mozda jos Sinisu ,polivalentnog Stanica,Ugljesu(koji je igracina za sve nase vezne igrace mada je to urijetko pokazivao,ali jeste,jer ono sto on moze i zna se ne uci nego se rodis s tim),a ove satro igracine Blagojevic,Markovic,Bekric,Kerla,Bogicevic bih nabio nogom za sva vremena i zabranio im da dolaze na utakmice a ne da igraju,e poslije toga bih u tim uvrstio omladince,nek' se polako kale sa iskusnim kolegama,uz pokojeg mladog talentovanog igraca sa strane....znam da je ovo sto pricam utopija i da je nemoguce,posebno zbog toga sto cemo nakon zadnjeg kola ostati sigurno bez 3 igraca koje bih volio da mozemo zadrzati,ali eto raspizde me ovako jadnim izdanjem da se raspisem mozda i previse,no svakako ce malo vas ovu lektiru i procitati ali ja sam to morao izbaciti iz sebe......
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#64093 Re: FK Željezničar

Post by vryzas »

6 boba do kraja :gunjastajl:


S.P. ziheras :skoljka:
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#64094 Re: FK Željezničar

Post by vryzas »

Šibicar wrote:Tesko mi je ovo reci ali moram,mislim da je Zrinjski za klasu bolja i kvalitetnija ekipa od nas,bez obzira sto smo ih dobili,ali ja sam ih gledao i protiv Slobode i protiv Krupe,jebote i Sloboda i Krupa ukupno 3 puta presli centar i nezasluzeno su neporazeni,dok su nas obje ekipe namucile i da budem posten do kraja i nadigrale,ne znam sad dal' je to do toga sto je puno veci pritisak igrati u Zelji nego u Zrinjskom(o cemu je nedavno pricao Bilbija) ili su jednostavno kvalitetniji,ali ako ovakav horor kao danas budemo prikazali u evropi ne gine nam dvocifrena razlika,a jos smo imali APSOLUTNO SVE PREDUSLOVE da razvalimo Krupu,a igraci nam izgledali k'o da se prvi put u zivotu susrecu s loptom,osnove fudbalske igre oni ne znaju,ustopati,pruziti jednostavan pas,a o duplom da ne govorim,vidimo ga par puta u sezoni,sporo,mrljavo,bezidejno,mlako,mlitavo......mrzim sto ovo kazem jer nikad nisam za remont,ali ja mogu reci u svoje ime ono sto bih volio,da ostavimo nekako Lendrica,Stevanovica,Vecu,Zebu,Crnova,Bokacinija mozda jos Sinisu ,polivalentnog Stanica,Ugljesu(koji je igracina za sve nase vezne igrace mada je to urijetko pokazivao,ali jeste,jer ono sto on moze i zna se ne uci nego se rodis s tim),a ove satro igracine Blagojevic,Markovic,Bekric,Kerla,Bogicevic bih nabio nogom za sva vremena i zabranio im da dolaze na utakmice a ne da igraju,e poslije toga bih u tim uvrstio omladince,nek' se polako kale sa iskusnim kolegama,uz pokojeg mladog talentovanog igraca sa strane....znam da je ovo sto pricam utopija i da je nemoguce,posebno zbog toga sto cemo nakon zadnjeg kola ostati sigurno bez 3 igraca koje bih volio da mozemo zadrzati,ali eto raspizde me ovako jadnim izdanjem da se raspisem mozda i previse,no svakako ce malo vas ovu lektiru i procitati ali ja sam to morao izbaciti iz sebe......

Dobra lektira :oops: ...u sridu. :thumbup:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20530
Joined: 12/08/2013 12:51

#64095 Re: FK Željezničar

Post by insaneinthebrain »

ma za ovu godinu im halalim evropu, nek nas naguze po 10 nula samo da nam donesu titulu. zaželili smo je se 8-)
iducu sezonu sa slavkom praviti tim za neke vece stvari, pa i evropu
User avatar
denny84
Posts: 158
Joined: 22/09/2006 00:53
Location: U šumarku skrivenom

#64096 Re: FK Željezničar

Post by denny84 »

Najlakse je biti general poslije bitke, ali znao sam da ce danas biti nerijeseno. Steta, jer smo mogli titulu proslavit na Kosevu, ko na Zubandanu! :D

A ne slazem se s ovim skepticarima, koji misle da cemo se obrukati u Evropi. Nama je najveci problem kad smo na terenu favoriti, i kad treba da organizujemo igru, jer nemamo dovoljno dobrih igraca za takvu igru. Blagojevic toplo-hladno, isto ko i Bekric, dok Markovic ima drvenu nogu. Jedino je Zeba kreativan, al u tim godinama tesko je ocekivat neku konstantu.

Najveca snaga ove ekipe je u disciplini, i to najvise zahvaljujuci Slavki, i upravo zbog toga mislim da bismo odlicno odigrali u Evropi s ovim igrackim kadrom, jer cemo u tom slucaju biti ekipa koja se brani. Najveci problem ce bit ako odu Stevanovic i Lendric, a ne dovedemo adekvatna pojacanja.
User avatar
Šibicar
Posts: 7116
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#64097 Re: FK Željezničar

Post by Šibicar »

Pa kakva smo mi onda ekipa brate,ako ne znamo organizovati najobicniji napad gdje se treba uvezati 5 tacnih pasova i napraviti neka prilika ili poluprilika,kod nas vazda isto,lafo ne znamo protiv bunkera,pa kad se neko otvori k'o Krupa danas ili Sloboda u Tuzli,onda spasavaj sto se spasiti da jer shvatis da ne znamo igrati ni protiv ekipe koja igra otvoreno,zato sto nemamo nikakvu kontru,znaci nije spora nego NE POSTOJI nikako,a razlog je ionako spora tranzicija igre iz odbrane u napad,svi vole prvo da otplesu valcer sa loptom pa da je dodaju i to po mogucnosti da nekog ukopaju ili je izgube jer ne znaju sta ce s njom.
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#64098 Re: FK Željezničar

Post by RasAlGhul »

Šibicar wrote:Tesko mi je ovo reci ali moram,mislim da je Zrinjski za klasu bolja i kvalitetnija ekipa od nas,bez obzira sto smo ih dobili,ali ja sam ih gledao i protiv Slobode i protiv Krupe,jebote i Sloboda i Krupa ukupno 3 puta presli centar i nezasluzeno su neporazeni,dok su nas obje ekipe namucile i da budem posten do kraja i nadigrale,ne znam sad dal' je to do toga sto je puno veci pritisak igrati u Zelji nego u Zrinjskom(o cemu je nedavno pricao Bilbija) ili su jednostavno kvalitetniji,ali ako ovakav horor kao danas budemo prikazali u evropi ne gine nam dvocifrena razlika,a jos smo imali APSOLUTNO SVE PREDUSLOVE da razvalimo Krupu,a igraci nam izgledali k'o da se prvi put u zivotu susrecu s loptom,osnove fudbalske igre oni ne znaju,ustopati,pruziti jednostavan pas,a o duplom da ne govorim,vidimo ga par puta u sezoni,sporo,mrljavo,bezidejno,mlako,mlitavo......mrzim sto ovo kazem jer nikad nisam za remont,ali ja mogu reci u svoje ime ono sto bih volio,da ostavimo nekako Lendrica,Stevanovica,Vecu,Zebu,Crnova,Bokacinija mozda jos Sinisu ,polivalentnog Stanica,Ugljesu(koji je igracina za sve nase vezne igrace mada je to urijetko pokazivao,ali jeste,jer ono sto on moze i zna se ne uci nego se rodis s tim),a ove satro igracine Blagojevic,Markovic,Bekric,Kerla,Bogicevic bih nabio nogom za sva vremena i zabranio im da dolaze na utakmice a ne da igraju,e poslije toga bih u tim uvrstio omladince,nek' se polako kale sa iskusnim kolegama,uz pokojeg mladog talentovanog igraca sa strane....znam da je ovo sto pricam utopija i da je nemoguce,posebno zbog toga sto cemo nakon zadnjeg kola ostati sigurno bez 3 igraca koje bih volio da mozemo zadrzati,ali eto raspizde me ovako jadnim izdanjem da se raspisem mozda i previse,no svakako ce malo vas ovu lektiru i procitati ali ja sam to morao izbaciti iz sebe......
Sloboda je kurvanska ekipa, pogledaj njihovo zalaganje protiv jufki i Zrinjskog na Tušnju i nas!To je za plakati kako igraju opušteno protiv njih, a protiv nas bukvalno ginu!Ako do toga dođe, ne daj Bože, da Zrinjski sa onim ustaškim kerom Bakom koji bruji o namještanju dok naš klub šuti, umjesto da mu jebemo mater, bude trebala pobjeda protiv Slobode za titulu, ova će se stara kurava s Tušnja samo sklonuti u Mostaru, isto kao što se sklonila jufkama kad su u zadnjem kolu titulu osvojili!

Pa mi smo toliko velik klub, da se svi navijači drugih klubova ujedine i čekaju naš kiks da bi malo radosti u životu imali!Naprimjer mene uopšte ne tangira ko će Kup osvojiti, jer druge klubove uopšte ne doživaljavm, jer su nebitni!Kad se sezona završi, sindikalca Bogija šutnuti, Kerli ne dati novi ugovor, Zakariću reći ako će se kao slina ponašati na terenu da ćemo mu noge slomiti, pa neće nigdje igrati, neka bere mandarine po Širokom!Na pripreme povesti kadeta Hasanovića, Šabanadžovića uz naravno juniore Žerića i Hasanovića, bolje da djeca igraju nego da gledam ove majmune koje boli kita za rezultat, kao da se ništa nije desilo!MIROSLAVU STEVANOVIĆU nekakav bonus dati, iako nas napušta, momak je krv propišao u našem dresu, kao da se rodio u zgradi Lorisa, a ne Zvorniku!
User avatar
denny84
Posts: 158
Joined: 22/09/2006 00:53
Location: U šumarku skrivenom

#64099 Re: FK Željezničar

Post by denny84 »

Šibicar wrote:Pa kakva smo mi onda ekipa brate,ako ne znamo organizovati najobicniji napad gdje se treba uvezati 5 tacnih pasova i napraviti neka prilika ili poluprilika,kod nas vazda isto,lafo ne znamo protiv bunkera,pa kad se neko otvori k'o Krupa danas ili Sloboda u Tuzli,onda spasavaj sto se spasiti da jer shvatis da ne znamo igrati ni protiv ekipe koja igra otvoreno,zato sto nemamo nikakvu kontru,znaci nije spora nego NE POSTOJI nikako,a razlog je ionako spora tranzicija igre iz odbrane u napad,svi vole prvo da otplesu valcer sa loptom pa da je dodaju i to po mogucnosti da nekog ukopaju ili je izgube jer ne znaju sta ce s njom.
Dovoljno dobro vodjena da budemo prvi 2 kola prije kraja, a imali smo -11 ne tako davno. Slazem se u potpunosti da imamo losu organizaciju igre, al nismo je imali jos od Amara. A sto se Evrope tice, mislim da cemo bolje proc sa Slavkom nego s Amarom. To je moje licno misljenje, a brzo ce ljeto pa cemo vidjet.
User avatar
Šibicar
Posts: 7116
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#64100 Re: FK Željezničar

Post by Šibicar »

Ja sam vise puta govorio da je Amar u evropskim utakmicama svojom pricom o budzetu i npr. 3% sanse za prolazak,ubijao i najmanji motiv igracima,i slazem se da bi Slavko kao i Oda puno bolje to mogao odraditi,ali kako sa ovim postojecim antitalentima,Oda je imao nasu djecu koja ginu za klub,a Slavko ove sto ne mogu 2 pasa sastaviti i oraganizovati najobicniju smislenu akciju u utakmici sezone?!Jedva cekam da vidim kako ce to izgledati...
Post Reply