FK Željezničar - Evropske utakmice

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#4651 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by Kinaski »

Svaki dan igracacima pokazivat onaj video u kojem kmetovi slave sto su nas izvukli
User avatar
luckylaka
Posts: 22520
Joined: 15/01/2010 06:28

#4652 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by luckylaka »

rumenige_brajtner wrote:
luckylaka wrote:Ne mogu vjerovati da jos neko sumnja u ispadanje od Zete. :-) pod uslovom da se sto prije sutne kloc petrovic.
dakle, po tebi ispadamo od zete ako otpustimo trenera?
Da...ako dovedete trenera i ne zadrzite kloca
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#4653 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by rumenige_brajtner »

luckylaka wrote:
rumenige_brajtner wrote:
luckylaka wrote:Ne mogu vjerovati da jos neko sumnja u ispadanje od Zete. :-) pod uslovom da se sto prije sutne kloc petrovic.
dakle, po tebi ispadamo od zete ako otpustimo trenera?
Da...ako dovedete trenera i ne zadrzite kloca
mislim da ni tebi nije jasno šta hoćeš reć
User avatar
luckylaka
Posts: 22520
Joined: 15/01/2010 06:28

#4654 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by luckylaka »

@rumenige_brajtner ...jel se zajebavas ili ne kontas
User avatar
hrasno38
Posts: 31491
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#4655 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by hrasno38 »

User avatar
hrasno38
Posts: 31491
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#4656 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by hrasno38 »

User avatar
relativno84
Posts: 15333
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#4657 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by relativno84 »

:thumbup:
Istok ili sjever tezak izbor :? :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24277
Joined: 26/08/2007 17:10

#4658 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by Charuga »

Boli vas, idete na utakmicu ... :(
User avatar
hrasno38
Posts: 31491
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#4659 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by hrasno38 »

Charuga wrote:Boli vas, idete na utakmicu ... :(
hahahaha a ti kao da gledam negdje na moru...porodicno brckanje:)
teatrale36
Posts: 124
Joined: 24/03/2017 22:11

#4660 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by teatrale36 »

lendric wrote:Zašto konstantno lažeš?

Tri kola prije kraja mi smo imali prednost od tri boda u odnosu na drugog pratioca, koji je imao sve u svojim rukama, i sa tri pobjede bi došao do titule
4 boda smo imali viska.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4661 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by mali_milojica »

lendric wrote:
teatrale36 wrote:
lendric wrote:Zašto konstantno lažeš?

Tri kola prije kraja mi smo imali prednost od tri boda u odnosu na drugog pratioca, koji je imao sve u svojim rukama, i sa tri pobjede bi došao do titule
4 boda smo imali viska.
Kako je ovo 4 ?
Image
Lendric je u pravu. 3 kola prije kraja imali smo 3 boda prednosti. Da je FKS pobjedilo sve 3 bili bi prvaci.
Bambino Blu
Posts: 2057
Joined: 24/07/2014 15:38

#4662 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by Bambino Blu »


Ako je ovih 15 km za ugovor stevanovicu halal bilo al' ako je njihovo mafijanje sa cijenama za lijeka im trebalo :)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55690
Joined: 15/12/2008 16:53

#4663 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by ultima_palabra »

Pa da su stavili istok petaka, imali bi zoološki vrt kao protiv Širokog.
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#4664 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by avetinja »

Jeste malo skuplja karta. Trebali su staviti za članove 10 KM, a za one koji to nisu 15 KM. Shvatam da su evropske utakmice, ali nije nam ni protivnik aman zaman nešto popularan.
Bambino Blu
Posts: 2057
Joined: 24/07/2014 15:38

#4665 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by Bambino Blu »

ultima_palabra wrote:Pa da su stavili istok petaka, imali bi zoološki vrt kao protiv Širokog.

10ka je primjerna cijena za sjever, i za istok isto al' eto posto je bolji pogled za njega moze 15....

lendric wrote:Bambino zar ti nisi na Jugu?

Ma evropske izbjegavam jug u sirem krugu vise dijaspore na jugu bude nego na sjeveru i istoku zajedno xD
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4666 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by MOSALJOZE »

Biće ko šipak
User avatar
hrasno38
Posts: 31491
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#4667 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by hrasno38 »

Bambino Blu wrote:
ultima_palabra wrote:Pa da su stavili istok petaka, imali bi zoološki vrt kao protiv Širokog.

10ka je primjerna cijena za sjever, i za istok isto al' eto posto je bolji pogled za njega moze 15....

lendric wrote:Bambino zar ti nisi na Jugu?

Ma evropske izbjegavam jug u sirem krugu vise dijaspore na jugu bude nego na sjeveru i istoku zajedno xD
Posto je u pitanju evropska utakmica cijene su vise nego primjerene i fakat ne kontam kako neko moze reci da su skupe.
User avatar
JoeyTribbiani
Posts: 975
Joined: 28/09/2011 17:46
Location: Uvijek avangarda, nikad kopija

#4668 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by JoeyTribbiani »

Otici ces ti, otici cu I ja... ali hajde pitaj navijaca sa prosjecnom platom sta misli ako konta odvest zenu I dvoje djece na tekmu. Treba mu 60 KM minimalno za yebenu zetu iz golubovaca.
User avatar
hrasno38
Posts: 31491
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#4669 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by hrasno38 »

JoeyTribbiani wrote:Otici ces ti, otici cu I ja... ali hajde pitaj navijaca sa prosjecnom platom sta misli ako konta odvest zenu I dvoje djece na tekmu. Treba mu KM minimalno za yebenu zetu iz golubovaca.
Slazem se ali bez kurca se ne ide u svatove. Jedno je domaca a drugo evropska liga. Ja mislim da ne postoje nize cijene ulaznica od ovih nigdje u evropi.
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#4670 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by avetinja »

I onda dođe drugoligaš, a karta za sjever 10 KM. Dođe derbi, utakmica za titulu, a sjever opet 10 KM.
Bambino Blu
Posts: 2057
Joined: 24/07/2014 15:38

#4671 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by Bambino Blu »

JoeyTribbiani wrote:Otici ces ti, otici cu I ja... ali hajde pitaj navijaca sa prosjecnom platom sta misli ako konta odvest zenu I dvoje djece na tekmu. Treba mu KM minimalno za yebenu zetu iz golubovaca.

Pa o tome pricam citavo jebeno vrijeme samo ovdje svi glavom kroz zid idu sta vam je ba gdje ste ograjisali vi ?

Za prosijecnu familiju (muz, zena, dijete) treba ti petobanka za karte samo + kupi djetetu kospice sok folovi golovi nema te nigdje sve to za zetu ma daj ba i jos kazu normalno je to sta je ba normalno. Nemaju obraza uopste izgubili su titulu pred bruku nasih navijaca sad su trebali imati obrazz al' jok zinula guzica. Al haj razumijem ja njih koji ce zaraditi al' ne razumijem ove ovdje sto ih brane i kazu normala cijene jesu normalne su za platu od 1000km, al prosjecnu neko do 500 km je nenormalno, ili su svi gazde na forumu ili su ograjisali trece nema...

Al opet ja cu otici jer sam bolestan, al nas je par bolesnika par stotina, a da su cijene normalne moglo je biti par hiljada :)
User avatar
JoeyTribbiani
Posts: 975
Joined: 28/09/2011 17:46
Location: Uvijek avangarda, nikad kopija

#4672 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by JoeyTribbiani »

100 pa nek se ne ide bez qrca. Po meni previse. Za AIK ok, drugo je pretkolo, jaci protivnik, mada bih I tad stavio 5, 10, 12. Ovako je preseravanje.
User avatar
relativno84
Posts: 15333
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#4673 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by relativno84 »

Realno nije presive, posebno sto je ovo jedinstvena prilika da nesto zarade na evropi, pitanje hoce li biti druga tekma kuci ove sezone :D problem su karte za domace prvenstvo. Red bi bio napraviti neki balans, nema logike da je karta ista za derbi i za mladost ali eto :D
User avatar
hrasno38
Posts: 31491
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#4674 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by hrasno38 »

Bambino Blu wrote:
JoeyTribbiani wrote:Otici ces ti, otici cu I ja... ali hajde pitaj navijaca sa prosjecnom platom sta misli ako konta odvest zenu I dvoje djece na tekmu. Treba mu KM minimalno za yebenu zetu iz golubovaca.

Pa o tome pricam citavo jebeno vrijeme samo ovdje svi glavom kroz zid idu sta vam je ba gdje ste ograjisali vi ?

Za prosijecnu familiju (muz, zena, dijete) treba ti petobanka za karte samo + kupi djetetu kospice sok folovi golovi nema te nigdje sve to za zetu ma daj ba i jos kazu normalno je to sta je ba normalno. Nemaju obraza uopste izgubili su titulu pred bruku nasih navijaca sad su trebali imati obrazz al' jok zinula guzica. Al haj razumijem ja njih koji ce zaraditi al' ne razumijem ove ovdje sto ih brane i kazu normala cijene jesu normalne su za platu od 1000km, al prosjecnu neko do 500 km je nenormalno, ili su svi gazde na forumu ili su ograjisali trece nema...

Al opet ja cu otici jer sam bolestan, al nas je par bolesnika par stotina, a da su cijene normalne moglo je biti par hiljada :)
Vidi drug na utakmice ide ko moze a ne svako ko bi htio.To je sportska priredba koja se placa svugdje u svijetu i svugdje su karte skuplje za medjunarodne utakmice. Slazem se je da je za 4-clanu porodicu sa 500 KM dati 60 previse ali utakmica je zabava koja nije krucijalano zivotno pitanje. I ja isto kao i ti ne mogu prasnuti te pare za tu zabavu ali ne osudjujem Zelju niti sekunde jer bar kad su medjunarodni susreti u pitanju nikako ne smije biti socijale.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#4675 Re: FK Željezničar - Evropske utakmice

Post by Šibicar »

relativno84 wrote:Realno nije presive, posebno sto je ovo jedinstvena prilika da nesto zarade na evropi, pitanje hoce li biti druga tekma kuci ove sezone :D problem su karte za domace prvenstvo. Red bi bio napraviti neki balans, nema logike da je karta ista za derbi i za mladost ali eto :D
Ma ima logike,jer ti je kod nas cijena ulaznice jedna od zadnjih stvari ako si mislio ici,evo recimo da u ligi stave ulaznice za sve tribine po 2 marke,ja ti garantujem da ne bi bilo vise od 500 max 1000 ljudi po utakmici,(mada sam siguran da bi tako bilo i da je dzaba ulaz,mozda na prvoj dzabnoj bi se vidio neki pomak)jer je raja izgubila naviku da ide,naci ce milion i jedan razlog,te prevruce,te prehladno,te kisa,nemam sta vidjeti, kukuruz liga,sve namjesteno,nacionalni kljuc...itd,a istina je da su nasli zabavu i ubijanje vremena u drugim stvarima poput kladionice,interneta i hiljadu sportskih kanala gdje gledaju,za nase prilike,nadrealan fudbal sa napucanim terenima,stadionima,igracima..itd....jebiga tako je kako je,a najgore od svega je sto je gotovo nemoguce naci nacin kako da te evropa-derbi navijace privolis da dolaze na obicne utakmice,jer cijena ulaznice sigurno nije jedan od nacina niti razlog zbog kojeg ne dolaze....
Post Reply