Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
Alisa u zemlji čuda
Posts: 79
Joined: 12/02/2008 21:31
Location: Zemlja čuda

#1 Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by Alisa u zemlji čuda »

Poštovani,

da li mi možete preporučiti firmu, koja pravi kuhinje po mjeri? Koja je najbolja po Vašem mišljenju? Kakve su im cijene, kvalitet materijala, brzina izrade, generalno kvalitet usluge? Ukoliko imate kontakt telefone, mail adrese, molim da ih navedete.

Voljela bih znati kakva su Vaša iskustva.

Unaprijed se zahvaljujem!
User avatar
anjusha
Posts: 1784
Joined: 03/02/2008 14:26
Location: u 206 koraka, duzini tog sokaka koje nikad ne brojim

#2 Re: Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by anjusha »

sve firme koje izradjuju americke plakare izradjuju i kuhinje po mjeri- tako da mozes da provjeris
Sogal www.facebook.com/pages/STILLES-doo-SOGAL/208267736653

deldesign (www.deldesign.ba)

Mamas (www.mamas.ba)

Begex http://www.begex.com.ba/

Laser http://www.laser.ba/bih.html

i ostali....

Nedavno sam nesto u stanu pravila, malo obisla ove gore nabrojane te mi se najpovoljniji ucinili DelDesign. Narucila kod njih i sve je bilo tacno kad su rekli (2 sedmice)- ni jednog jedinog dana kasnjenja- sto mi je bas bas bas trebalo u tom trenutku. Cijena im je bila povoljnija jedno 450 Km od Sogal i jedno 300 od Mamasa. Za ostalo se ne sjecam. Kvalitet: :thumbup:
Alisa u zemlji čuda
Posts: 79
Joined: 12/02/2008 21:31
Location: Zemlja čuda

#3 Re: Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by Alisa u zemlji čuda »

Anjusha, hvala velika! Poslušat ću tvoj savjet i obići ću ove koje si mi navela. Dobro mi je došlo iskustvo iz prve ruke.

Hvala još jednom!!!!!!!!!! Veliki pozdrav :thumbup:
User avatar
Hunkar
Posts: 655
Joined: 04/05/2008 18:05
Location: peskun

#4 Re: Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by Hunkar »

na hrasnom, pored pekare ravena, imam odlicno iskustvo sa njima :) mos se zove (cini mi se :D ) :)

sretno i nek ti je hairli :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#5 Re: Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by ladyblue18 »

Falcon wrote:Toplo preporucujem Laser, moji su s njima vise nego zadovoljni. Sve urade po mjeri i zelji :)
Jah, samo sto nema svako novcanik za njih. :D Tacnije, rijetki su oni koji imaju.
Alisa u zemlji čuda
Posts: 79
Joined: 12/02/2008 21:31
Location: Zemlja čuda

#6 Re: Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by Alisa u zemlji čuda »

Hvala za pružene informacije! Nego, recite mi koliko ste iste platili. Znam da zavisi od kvaliteta materijala i "komplikovanosti" zahvata, ali da li biste mi mogli reći neke okvirne, tj. neki prosjek.

Hvala još jednom! :-D
User avatar
mastermirne
Posts: 23
Joined: 04/08/2008 22:28

#7 Re: Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by mastermirne »

Ima i Dallas, oni su isto dobri i urade sve po zelji... provjerite.
User avatar
Rimad
Posts: 820
Joined: 20/05/2009 14:56

#8 Re: Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by Rimad »

Ja sam naručio kuhinju u Del Designu. Dosta ružnih stvari sam doživio - od lupanja šakom od sto preko toga da kuhinja nije napravljena od materijala koji sam platio, pa do toga da su neke ručke postavljene previsoko, pa ih ne mogu dohvatiti.

Za ostale neznam, ali ja kod njih više ne ulazim.

Što se tiče ostalih, utisak je ovakav:
Laser - krajnje neljubazni;
Primus Balkan - vrlo ljubazni, a što se tiče kvalitete - ne znam.
User avatar
anjusha
Posts: 1784
Joined: 03/02/2008 14:26
Location: u 206 koraka, duzini tog sokaka koje nikad ne brojim

#9 Re: Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by anjusha »

Rimad wrote:Ja sam naručio kuhinju u Del Designu. Dosta ružnih stvari sam doživio - od lupanja šakom od sto preko toga da kuhinja nije napravljena od materijala koji sam platio, pa do toga da su neke ručke postavljene previsoko, pa ih ne mogu dohvatiti.

Za ostale neznam, ali ja kod njih više ne ulazim.

Što se tiče ostalih, utisak je ovakav:
Laser - krajnje neljubazni;
Primus Balkan - vrlo ljubazni, a što se tiče kvalitete - ne znam.
hmm... bas me cudi. prema meni su bili vrlo ljubazni, korektni i na vrijeme. i tacno je sve bilo sto sam zamislila u milimetar. trazila sam dodatno neke dijelove za TV i mjerila sama unutrašnje dimenzije da mi moze stati i dvd i jos neke stvari i sve bilo u dlaku tacno...
pa dobro, valjda nam svima zavisi od srece i od toga na koga naletimo...
User avatar
janje_
Posts: 2247
Joined: 05/04/2007 14:05

#11 Re: Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by janje_ »

ako ti nije daleko tuzla, www.izazov.ba je skroz ok.. odradili su sve kako treba.. dolazili su na intervenciju kad smo mi nepaznjom nesto sjebali, a i cijena je bila ok za kvalitetu..
User avatar
bambuelo
Posts: 174
Joined: 03/07/2008 16:49
Location: Antartika (ne volim polarne medvjede)

#12 Re: Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by bambuelo »

Da se i ja oglasim obzirom da sam u procesu trazenja kuhinja za stan i ujedno ozivim malo temu :D
@Energeticar, obzirom da se ti razumijes, koliko je iverica, odnosno iveral pouzdan? nebih neki sjaj ili onaj materijal na kojem ostaju otisci prstiju kada dohvatis tako da bih drvo ali mi iverica nije bas rijesenje.
Ima li neko da preporuci jos koju noviju firmu koja je kvalitetna po usluzi i izradi kuhinja?
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#13 Re: Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by nova_korisnica »

vidim da raja preporucuje begex...mama od moje drugarice je uradila kod nje kuhinju i neke ormare po kuci...nakon nekih 10-ak mjeseci su im se vrata od kuhinjskih elemenata pocela odvaljivati (lose baglame) i imali su jos nekih zamjerki....
prijateljica je radila kod mamasa ormare i bila je zadovoljna...
moji su radili kupatilo u laseru: a huge no thank you!!! ni da ti dzaba daju, ne vrijedi....

vodi racuna o tome kako ces elemente rasporediti po kuhinji...da imaju funkcionalni tok, ali da su pravilno rasporedjeni (nemoj iznad rerne stavlajti neki drveni element - otice to od otvaranje rerne i toplote koje izlazi; nemoj plocu od sporeta da stavis da ti bude nesto sa njene lijeve i desne strane itd....dobar arhitekta te zna tu posavjetovati)
sretno i uzivaj u planiranju :)
User avatar
bambuelo
Posts: 174
Joined: 03/07/2008 16:49
Location: Antartika (ne volim polarne medvjede)

#14 Re: Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by bambuelo »

Super!
Hvala ti na savjetima. Planirao sam rernu i platu zasebno kupita tako da mi rerna bude na elementu i jos elmenat iznad rerne. Izgleda lijepo a i prakticno je. Samo me strah od vreline rerne da se ti elementi ne ostete. Imas li ti kakav savjet ili znas nekoga koji ima nesto slicno?
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#15 Re: Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by nova_korisnica »

bambuelo wrote:Super!
Hvala ti na savjetima. Planirao sam rernu i platu zasebno kupita tako da mi rerna bude na elementu i jos elmenat iznad rerne. Izgleda lijepo a i prakticno je. Samo me strah od vreline rerne da se ti elementi ne ostete. Imas li ti kakav savjet ili znas nekoga koji ima nesto slicno?
drugarica je stavila mikrovalnu iznad rerne i mislim da nema problema sa toplotom iz rerne...kod mene je recimo rerna u visini mojih ociju i iznad je slobodan prostor i mi smo na tu plocu stavili mikrovalnu...i godinama tako funkcionise bez problema...vidi sta ce ti arhitekta predloziti...ali nemoj nista na prvu pristajati :) dodji kuci i pokusaj vizualizirati tu svoju kuhinju i kako bi ona u svakodnevnici funkcionisala :)
ibrik
Posts: 440
Joined: 15/01/2005 12:16

#16 Re: Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by ibrik »

Radio u Begexu američki plakar i super zadovoljan, a spavaću sobu mi je radio jedan privatni stolar i odlično je uradio...planiram da mi on radi i kuhinju jer sam vidio dvije koje je radio i extra su...čovjek ima ideje za maximalno iskorištavanje prostora da ne povjerujes...ako nekom zatreba neka se javi na pp....
User avatar
bambuelo
Posts: 174
Joined: 03/07/2008 16:49
Location: Antartika (ne volim polarne medvjede)

#17 Re: Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by bambuelo »

ibrik wrote:Radio u Begexu američki plakar i super zadovoljan, a spavaću sobu mi je radio jedan privatni stolar i odlično je uradio...planiram da mi on radi i kuhinju jer sam vidio dvije koje je radio i extra su...čovjek ima ideje za maximalno iskorištavanje prostora da ne povjerujes...ako nekom zatreba neka se javi na pp....
javi meni na pp
valja sve vidjeti i sa svakim popricati :D
@nova_korisnica, hvala jos jednom!
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#18 Re: Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by Abu FEED el-Castro »

Zaboravili ste bitno: FRUCTAS, na Stupu se nalaze, sjajan izbor materijala i apsolutno svega sto je vezano za kuhinju. Ja nazalost kasno ih otkrio, neke karafeke i izume sam trazio (koje sam kužno ranije) i nigdje ne nadjoh do kod njih.

A da upitam ovo za americke plakare, ibrik, kako to ide, mislim cijena i tako to?
saniiado
Posts: 143
Joined: 27/09/2010 08:21

#19 Re: Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by saniiado »

energeticar wrote:Pozdrav

Kao dobar znalac o proizvodnji pločastog namjestaja dat cu ti nekoliko savjeta.

1. Firma koji ces odabrati prije svega zavisi od cijene, jer je to faktor koji na pocetku najvise utice,
2. Sto se tice isporuke obicno je kod svih to dvije sedmice, ali s obzirom da je ljeto i da dosta ljudi renovira dom zna potrajati i duze,
3. Nikada nemoj plaćati puno novca unaprijed, jer ih ne možeš držati u šaci da ti brzo isporuče,
4. Izbor materijala od kojeg ce kuhinja biti napravljena, naravno zavisi od novca, ali moj savjet ti je da uzmes običnu ivercu 18 mm obrađenu s ABS-om (po mom misljenju najbolji omjer uloženo/dobijeno), a postforming je jos bolji ali i dosta skuplji,
5. Neko je spomenuo da iz Poljske dolazi najlošiji kvalitet iverice, time i namjestaja, uistinu je loše
6. Nemoj da ides uzimati kod nekog privatnog stolara za dosta jeftinije, nema on mašine da to uradi kvalitetno, osim ako ne koristi usluge obrade iverice kod većih firmi koji imaju CNC mašine
7. Preko ljeta za vrijeme pauze izmedju ispita radio sam u jednoj firmi tako da znam mnogo o pločastom namjestaju, pa ako te jos nesto zanima slobodno pitaj
Energeticar,

da slucajno ne znas koliko se krecu cijene kuhinja u SA.

kako se vec mjeri cijena po m2 ili duznom metru. Kako da znam odakle je iverica (naravno pored pitanja 'gdje je narpavljena iverica) - da li postoji neki stambilj ili deklaracija.....

I na kraju da li ti licno imas neki preferens konto firme koja radi kuhinje?

Hvala!!!!
User avatar
Nele70
Posts: 51
Joined: 12/04/2011 07:03

#20 Re: Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by Nele70 »

energeticar wrote:Pozdrav

Kao dobar znalac o proizvodnji pločastog namjestaja dat cu ti nekoliko savjeta.

1. Firma koji ces odabrati prije svega zavisi od cijene, jer je to faktor koji na pocetku najvise utice,
2. Sto se tice isporuke obicno je kod svih to dvije sedmice, ali s obzirom da je ljeto i da dosta ljudi renovira dom zna potrajati i duze,
3. Nikada nemoj plaćati puno novca unaprijed, jer ih ne možeš držati u šaci da ti brzo isporuče,
4. Izbor materijala od kojeg ce kuhinja biti napravljena, naravno zavisi od novca, ali moj savjet ti je da uzmes običnu ivercu 18 mm obrađenu s ABS-om (po mom misljenju najbolji omjer uloženo/dobijeno), a postforming je jos bolji ali i dosta skuplji,
5. Neko je spomenuo da iz Poljske dolazi najlošiji kvalitet iverice, time i namjestaja, uistinu je loše
6. Nemoj da ides uzimati kod nekog privatnog stolara za dosta jeftinije, nema on mašine da to uradi kvalitetno, osim ako ne koristi usluge obrade iverice kod većih firmi koji imaju CNC mašine
7. Preko ljeta za vrijeme pauze izmedju ispita radio sam u jednoj firmi tako da znam mnogo o pločastom namjestaju, pa ako te jos nesto zanima slobodno pitaj
Ja se nadam da nećeš biti takav poznavalac energetike, kakav si "znalac o proizvodnji pločastog namještaja"! Jer rad od nekoliko mjeseci u nekoj struci te nikako ne čini stručnjakom, a problem na tržištu namještaja je upravo taj što su većina proizvođača, a naročito pločastoga namještaja, znalci tvog kalibra. Pa da ne bi i dalje zasipao temu nepotpunim i netačnim informacijama i mijenjao samu suštinu teme, malo ću ti ja pomoći, ako ti ne smeta. Da se i ja tebi ukratko predstavim u stručnom smislu. Imam završenu drvoprerađivačku školu, kao i završenu školu za upravljenje kvalitetom pri TUV institutu u Njemačkoj, iskustvo u proizvodnji namještaja i čak sam i nagrađivan za dizajn.
Kvalitet nekog materijala se ne izražava zemljom porijekla, nego nekim drugim parametrima i jedinicama mjere. tako kod plaočastih materijala, stiješnjenih ploča, vlakanatica, MDF-a, iverastih ploča imaš određene pritiske , veličine drvne mase, vrstu vezivnih materijala, itd. Ono što je jednom kupcu bitno jeste nešto što se prosatim jezikom zove ekološka prihvatljivost i na pločama se nalaze oznake E1, E2 itd. Po tome kupac zna kolika je prisutnost emisije štetnih tvari u tim materijalima. Tako recimo Egger, Funder, Lesna imaju oznaku E1 P1, što znači da je taj materijal sadrži štetnih tvari ispod dozvoljene granice. Već godinama je ovdje prisutna ta floskula o poljskim i turskim ivericama loše kvalitet, međutim taj škart kupuju i ovdje dovlače ove raznorazne Velija Trede & Co. CNC tehnologija nije svemirski brod, nego tehnološki postupak kreiran da pojednostavi processe i procedure, smanji troškove i poveća obim proizvodnje. I dalje ljudi prave, recimo taj pločasti namještaj na 10 ili 20 godina starim raskrajačima i kantaricama, po 30 i 50 godina starim tiplaricama, a sve u dobroj kvaliteti. Daću ti primjer, od gore navedenih samo Laser i Mos imaju CNC tehnologiju, svi ostali rade na konvencionalnim mašinama. Da ti još malo argumentiram, ja sam sav svoj namještaj radio sam, na običnom cirkularu sa nadmjerom od 2 mm, pa sam ta 2 mm "brijao" na glodalici i dobijao savršen rez i za spajanje i za obrubljivanje.Ne kažem da nema puno dunđera stolara, ima i te kako, ali trebaš recimo znati da jedna kantarica nije ništa drugo nego jedna jako topla, velika i brza pegla. Prošlo je doba sintelana, tehnologije ljepila su drugačije, ja sam ručno lijepio ABS, dvokomponetnim bostekovim ljepilom, nemam nikakav problem sa toplotom, vodom, parom i sl. Nadam se da ovo nećeš shavtiti lično, ovo je komentar radi ljudi koji će biti pogrešno informirani ako tebe slušaju, a ni tema nije "Ko je postao stručnjak preko raspusta...".
User avatar
Nele70
Posts: 51
Joined: 12/04/2011 07:03

#21 Re: Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by Nele70 »

Alisa u zemlji čuda wrote:Poštovani,

da li mi možete preporučiti firmu, koja pravi kuhinje po mjeri? Koja je najbolja po Vašem mišljenju? Kakve su im cijene, kvalitet materijala, brzina izrade, generalno kvalitet usluge? Ukoliko imate kontakt telefone, mail adrese, molim da ih navedete.

Voljela bih znati kakva su Vaša iskustva.

Unaprijed se zahvaljujem!
Alisa u zemlji čuda, da ne bih javno, radi ovakvih kao "energetičar", ako treba pomoć i savjet, javi mi na PP.
User avatar
Nele70
Posts: 51
Joined: 12/04/2011 07:03

#22 Re: Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by Nele70 »

energeticar wrote:Pozdrav forumasi,

da pokušam pomoći u nekoliko rečenica kako do jeftine i kvalitetne kuhinje.

Poznate, nepoznate firme vs stolari:

1. Sve firme uzimaju veliku maržu za svoje proizvode, svi su skupi, nema jeftinih
2. Kvalitet izrade pločastog namještaja je na strani firmi koji imaju CNC mašine (a danas svaka firma to mora imati i ima, ukoliko se želi izboriti na tržištu)
3. Stolari su obično ljudi koji su radili u velikim firmama i pokupili znanje, i oni jedino mogu parirati firmama, svi samouki početnici nezaslužuju da se piše o njima u ovome postu
4. Poznate firme obično uzimaju više od nepoznatih, brend se uvijek plaćao više, a kvalitet je možda ipak na strani manje poznatih jer posvećuju više pažnje pri izradi, zbog želje da i oni postanu dio velike priče, kao i zbog ne tako velike potražnje


Koga odabrati?

Moj izbor je na stolarima koji nemaju mašine u svojim garažama, šupama, već obične stolare koji imaju samo auto ili kombi kojim prevoze namještaj i alat potreban za sklapanje istog (ovdje je riječ o stolarima sa iskustvom, a da nisu namazani prefrganeri)
Zašto?
Stolari koji obrađuju neke dijelove u svojim garažama, obično žele da uštede, što je često njihov i cilj, a ne vaš kvalitet (npr. kantiraju vašu kuhinju u svojoj garaži pomoću pegle ili sintelan lijepilom lijepe ABS traku vaših vrata, a to rade tako što je rukom lijepe po obrađenom rubu ili kuckaju čekićem, pa kad vi ubacite pećnicu u takav element, počima se odljepivati kant traka...itd),ali ne želim takvim ljudima da ovdje dajem prostor, već samo onim za koje se zna do provjereno dobro rade, zato obratite pažnju kojeg stolara odabirate. Obično su to ljudi koji su napustili veće firme zbog šefova ili što vremenom upoznaju dosta ljudi da mogu više zarađivati privatno, ili pak stolari koji rade u firmama a poslije posla privatno (posljednja kategorija stolara po mome iizboru je No.1).

Kojeg stolara odabrati?

Neka neko napiše ime stolara za kojeg siguran da je dobar i pošten. Zajedno odete u jedan od salona, izaberes šta ti se sviđa, do najsitnih detalja, s tim da je bolje da slušaš njega šta odabrati kad je u pitanju proizvođač korita, baglama, nogica, nosača visećih elemenata, mehanizama za ladice i slično. Poslije toga odete u FRUCTOS i vii sami izaberete sličan materijal koji ste već vidjeli u jednom od salona (jer ima dosta uvoznika iveralnih ploča, tako da postoje nijanse u bojama, a i u kvalitetu).
Ako niko ne može sa sigurnošću da kaže dobrog stolara, obartite se meni na pp, pa vam preporučim. Ili ako nekome treba nešto sitno, nek ga testira pa nek podijeli svoje iskustvo sa ostalim.

Koja kuhinja će imati duži vijek od ostalih?

Svaka kuhinja će brzo istruhnuti ako se nalazi u vlažnom prostoru i MOLIM VAS ne uzimajte kuhinje koje nemaju strujanje zraka iza leđa (znači leđa kuhinje odmaknuta od zida cca 5mm), jer se iza takvih kuhinja stvara kondez i uništava ih brzo.
Danas se sve kuhinje prave od iverice (DA i one od punog drveta, samo su vam varata od punog drveta, čela ladica, ili stolarskim riječnikom rečeno "fronta"), tako da jedina razlika koja može biti jeste u tome da vam neko ne "uvali" ivericu koja je tanja od 18 mm. Nisam još vidio kuhinju da su joj vrata istruhla ili da se na njima nešto ne može popraviti (osim ako ih je neko udarao nečim pa ih mehanički oštetio) popraviti tj. mislim na front kuhnije, dok uvijek prvo strada korpus kuhinje (korpus je ono što ne vidite, unutra obično ima raznih boja iverice, to niste znali, a to vam svakako ne igra ulogu u kvaliteti kuhinje a i ne vidi se). Životna dob kuhinje je cca 10 god, naravno ako je napravljena kako treba, a i za tih 10 god dosadit ce vam pa cete je morati mjenjati, ako nista zeni za ljubav (dokazete joj da je niste prestali voljeti ni nakon 12 godina braka :thumbup: :thumbup: :thumbup: ...ne ljutite se na moje šale...šta ću ja kad sam :bih: :bih: :bih: )

U ovome trenutku, ne znam šta bih vam još mogao reći da vam pomognem. Ako imate pitanja slobodno pitajte.

Pametno trošite svoj novac.
Joj buraz, moram ti se izvinuti zbog onog prethodnog posta, znaš bio sam te ozbiljno shvatio, sad kad sam ovaj još jednom pročitao, shvatio sam da bi ti mogao postati kao neki Meki torabi za pločasti namještaj.
Popravio si mi nedjeljno jutro. Hvala. :thumbup: Bog si!
FKSarajevo
Posts: 132
Joined: 24/10/2004 19:41
Location: Sarajevo

#23 Re: Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by FKSarajevo »

Intermer doo Sarajevo, Safeta Hadzica 100 (Svrakino)
http://www.intermer.ba

kuhinje, plakari, ormari, kreveti.. sve po mjeri rade, odlicno!
User avatar
Didier
Posts: 2214
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#24 Re: Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by Didier »

anjusha wrote: 05/07/2010 15:06 sve firme koje izradjuju americke plakare izradjuju i kuhinje po mjeri- tako da mozes da provjeris
Sogal www.facebook.com/pages/STILLES-doo-SOGAL/208267736653

deldesign (www.deldesign.ba)

Mamas (www.mamas.ba)

Begex http://www.begex.com.ba/

Laser http://www.laser.ba/bih.html

i ostali....

Nedavno sam nesto u stanu pravila, malo obisla ove gore nabrojane te mi se najpovoljniji ucinili DelDesign. Narucila kod njih i sve je bilo tacno kad su rekli (2 sedmice)- ni jednog jedinog dana kasnjenja- sto mi je bas bas bas trebalo u tom trenutku. Cijena im je bila povoljnija jedno 450 Km od Sogal i jedno 300 od Mamasa. Za ostalo se ne sjecam. Kvalitet: :thumbup:
Nijedna od ovih firmi više ne postoji, ili barem nemaju sajt :D
User avatar
garankich2013
Posts: 325
Joined: 22/05/2013 12:09

#25 Re: Firme za izradu kuhinja po mjeri u Sarajevu?

Post by garankich2013 »

Zambaković - sarajevo
Post Reply