Firestick TV

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Mustang1
Posts: 28770
Joined: 29/12/2010 17:31

#701 Re: Firestick TV

Post by Mustang1 »

Sad ce za 15.ak dana max i kod nas. Valjda ce moci onda.
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5716
Joined: 04/08/2020 19:22

#702 Re: Firestick TV

Post by -Chesterfield- »

I kod mene nije radio zadnji put kada sam turio stick u TV.
Sreća na android TV radi bez problema.

Inače, da sada kupujem i da mi treba neki box, ne bih uzeo Fire stick nego Xiaomi ili Google.
User avatar
typeOnegative
Posts: 4916
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#703 Re: Firestick TV

Post by typeOnegative »

@mustang Vidjet ćemo, ali realno ne vidim razloga da ne može jer sad stoji ' unavailable' što i jeste , a i znam da ljudi tu gledaju preko vpn-a američki max od kako je krenuo..
Ovo je vj sad neka' tranzicija' , ali mogli su sačekati još koji dan s gašenjem :D
User avatar
BarbaDue
Posts: 63404
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#704 Re: Firestick TV

Post by BarbaDue »

Ovakve linkove mi neće da pleja

Image

Prikazuje ovu grešku

Image

A ove linkove pleja bez problema

Image

U čemu li je kvaka?
Drug Clan
Posts: 754
Joined: 05/01/2020 20:32

#705 Re: Firestick TV

Post by Drug Clan »

BarbaDue wrote: 17/05/2024 15:53 Ovakve linkove mi neće da pleja

Image

Prikazuje ovu grešku

Image

A ove linkove pleja bez problema

Image

U čemu li je kvaka?
Probaj Just Player, ja ga koristim i otvara mi sve bez problema.
User avatar
typeOnegative
Posts: 4916
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#706 Re: Firestick TV

Post by typeOnegative »

Meni se ova greska iskljucivo javlja kad pauziram film na duze vrijeme pa ponovno pokrenem ... kad smo kod just playera ,bio mi je jedini alternativni player i odlican sve donedavno , ali ni on mi vise nije na visini zadatka jer ne otvara DolbyVision , a otvarao je ... čak sad neće ni naslove za koje sigurno znam da je bilo ok jer sam ih prije pokretao i gledao ---
Pisao sam mislim na syncler temi o ovome , ne bih nikom nista nametao , ali definitivno mi se vimu media player pokazao kao najbolji player za syncler kao i za android opcenito ....otvara sve živo , čak ima i dekodiranje on the fly u DD/DD+/DTS ako npr naslov ima samo DTSHD i sl, gdje drugi neće pustiti nikakav audio ili će uraditi konverziju u stereo... Iz svega dosad viđenog, ostali mu nisu ni do koljena ni po čemu osim možda po titlovima ( vimu jos nema online pretragu , ali bit ce i to ubrzo )
User avatar
jasko_ba
Posts: 7815
Joined: 13/11/2006 17:47

#707 Re: Firestick TV

Post by jasko_ba »

Da li iko moze pokrenuti skyshowtime? Ista poruka kao i za Hbo max. :-)
Drug Clan
Posts: 754
Joined: 05/01/2020 20:32

#708 Re: Firestick TV

Post by Drug Clan »

typeOnegative wrote: 18/05/2024 16:54 Meni se ova greska iskljucivo javlja kad pauziram film na duze vrijeme pa ponovno pokrenem ... kad smo kod just playera ,bio mi je jedini alternativni player i odlican sve donedavno , ali ni on mi vise nije na visini zadatka jer ne otvara DolbyVision , a otvarao je ... čak sad neće ni naslove za koje sigurno znam da je bilo ok jer sam ih prije pokretao i gledao ---
Pisao sam mislim na syncler temi o ovome , ne bih nikom nista nametao , ali definitivno mi se vimu media player pokazao kao najbolji player za syncler kao i za android opcenito ....otvara sve živo , čak ima i dekodiranje on the fly u DD/DD+/DTS ako npr naslov ima samo DTSHD i sl, gdje drugi neće pustiti nikakav audio ili će uraditi konverziju u stereo... Iz svega dosad viđenog, ostali mu nisu ni do koljena ni po čemu osim možda po titlovima ( vimu jos nema online pretragu , ali bit ce i to ubrzo )
Otvara Just sve moguće formate bez problema

Image


Image
Last edited by Drug Clan on 18/05/2024 22:48, edited 1 time in total.
Drug Clan
Posts: 754
Joined: 05/01/2020 20:32

#709 Re: Firestick TV

Post by Drug Clan »

Drug Clan wrote: 18/05/2024 22:45
typeOnegative wrote: 18/05/2024 16:54 Meni se ova greska iskljucivo javlja kad pauziram film na duze vrijeme pa ponovno pokrenem ... kad smo kod just playera ,bio mi je jedini alternativni player i odlican sve donedavno , ali ni on mi vise nije na visini zadatka jer ne otvara DolbyVision , a otvarao je ... čak sad neće ni naslove za koje sigurno znam da je bilo ok jer sam ih prije pokretao i gledao ---
Pisao sam mislim na syncler temi o ovome , ne bih nikom nista nametao , ali definitivno mi se vimu media player pokazao kao najbolji player za syncler kao i za android opcenito ....otvara sve živo , čak ima i dekodiranje on the fly u DD/DD+/DTS ako npr naslov ima samo DTSHD i sl, gdje drugi neće pustiti nikakav audio ili će uraditi konverziju u stereo... Iz svega dosad viđenog, ostali mu nisu ni do koljena ni po čemu osim možda po titlovima ( vimu jos nema online pretragu , ali bit ce i to ubrzo )
Otvara Just sve moguće formate bez problema

Image
User avatar
typeOnegative
Posts: 4916
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#710 Re: Firestick TV

Post by typeOnegative »

Drug Clan wrote: 18/05/2024 22:45
typeOnegative wrote: 18/05/2024 16:54 Meni se ova greska iskljucivo javlja kad pauziram film na duze vrijeme pa ponovno pokrenem ... kad smo kod just playera ,bio mi je jedini alternativni player i odlican sve donedavno , ali ni on mi vise nije na visini zadatka jer ne otvara DolbyVision , a otvarao je ... čak sad neće ni naslove za koje sigurno znam da je bilo ok jer sam ih prije pokretao i gledao ---
Pisao sam mislim na syncler temi o ovome , ne bih nikom nista nametao , ali definitivno mi se vimu media player pokazao kao najbolji player za syncler kao i za android opcenito ....otvara sve živo , čak ima i dekodiranje on the fly u DD/DD+/DTS ako npr naslov ima samo DTSHD i sl, gdje drugi neće pustiti nikakav audio ili će uraditi konverziju u stereo... Iz svega dosad viđenog, ostali mu nisu ni do koljena ni po čemu osim možda po titlovima ( vimu jos nema online pretragu , ali bit ce i to ubrzo )
Otvara Just sve moguće formate bez problema

Image


Image
E svašta , jedan si od rijetkih kojim radi jer ljudi se masovno žale i na just ,pisao sam o ovom na syncler temi...daleko od toga da sam levat, ali sve živo pokušao, čak i mijenjao onu postavku za DV profil i nema šanse da pusti dv, a i pun reddit sa DV i problema koje sam naveo gdje su mi i preporučili vimu..

syncler dv black screen on just player site:www.reddit.com
Post Reply