Firefox - Extensions -Themes - News

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#451 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by Sanjarko »

Why do they keep changing the fucking interface, Everyone in my office is pissed, plugins stopped working as well, we can't even do our work, is google taking over mozilla and making changes to push everyone to chrome?
:lol:
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#452 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by °u° »

L u c i f e r wrote: Znam da ima.
Ali ovaj mi je brzi, ljepsi, ima mnogo bolju android verziju pa su mi sinhronizovani bukmarci, ima google earth, google drive, ff me nervira sa defoltnim bacanjem bukmarka u ostale umjesto u main meni, bolji je rendering i font tj vise mi se svidja, svidja mi se novi tzv material design, i tako, zbir sitnica...
Jednostavno profesionalniji i ugladjeniji proizvod. Trenutno.
Mene baš zahebanncija s bukmarcima drži na ff, fino uhvatim tab i stavim gdje hoću. A bukmarka ima par hiljada. Druženje s chrome nikad nije trajalo duže od jednog dana :mrgreen: Opera mi druga opcija te na mobitelu.


Ova 57-ca me zeza s otvaranjem novog taba, zamrzne mi ff na nekoliko sekundi. Imao sam instaliran New Tab Homepage pa ga uklonih ali problem ostao.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#453 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by Sanjarko »

Kaze neko RiP FireF. :lol:
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#454 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by L u c i f e r »

°u° wrote:
L u c i f e r wrote: Znam da ima.
Ali ovaj mi je brzi, ljepsi, ima mnogo bolju android verziju pa su mi sinhronizovani bukmarci, ima google earth, google drive, ff me nervira sa defoltnim bacanjem bukmarka u ostale umjesto u main meni, bolji je rendering i font tj vise mi se svidja, svidja mi se novi tzv material design, i tako, zbir sitnica...
Jednostavno profesionalniji i ugladjeniji proizvod. Trenutno.
Mene baš zahebanncija s bukmarcima drži na ff, fino uhvatim tab i stavim gdje hoću. A bukmarka ima par hiljada. Druženje s chrome nikad nije trajalo duže od jednog dana :mrgreen: Opera mi druga opcija te na mobitelu.


Ova 57-ca me zeza s otvaranjem novog taba, zamrzne mi ff na nekoliko sekundi. Imao sam instaliran New Tab Homepage pa ga uklonih ali problem ostao.
ma ja stvar stila i ćejfa, ja volim da kliknem na zvjezdicu i da ide u main meni... :)
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#455 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by L u c i f e r »

Vizionar 1985 wrote:Kaze neko RiP FireF. :lol:
ma vako i 100 puta gora buna je bila prije koju godinu kad su uveli okrugle tabove, kuka i motika... :D

pa se slegne prašina ubrzo... :)

meni sve radi fino na njoj, sviđa mi se, mana joj je što mi ne može na poslu a chrome može...
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#456 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by Sanjarko »

Da mi komp radi pa da mogu da uslikam razliku izmedzu Vatrene i Vodene, kako je prije izgledala Vatrena. Pod meni sve bespotrebno to sam ima i na Altu stalno ukljucenom. Nema sa strane ono bukmarci gdje sam vidio koja mi je stranica bila bukmarkirana a koja ne, tabovi mi prije bili manji ali zaobljeni a sada ogromni a kvadratni itd.

Ovako me je i Gugl sa onim svojim Synkom sokirao. Sad mi stalno zaglavljuje u poredzenju sa Gugl Drajvom. Jb-le ih promjene a da ne pitaju korisnike ili korisnicima da ne ostave mogucnost starog da koriste.

Jos mi nesto se sa Gugl Vijestima pokvarilo i nemam ih sada na Gugl NCR.

:bih:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#457 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by Sanjarko »

L u c i f e r wrote:
Vizionar 1985 wrote:Kaze neko RiP FireF. :lol:
ma vako i 100 puta gora buna je bila prije koju godinu kad su uveli okrugle tabove, kuka i motika... :D

pa se slegne prašina ubrzo... :)

meni sve radi fino na njoj, sviđa mi se, mana joj je što mi ne može na poslu a chrome može...
Ja sam na Vodenu presao. Paralelno koristim je. Opera nemogu da se snadzem, Krom isto slabo itd. Skroz UI promjenili kako neko rece. Da mogu fotkat pa da lijepim ovdje razlike i glupost sta je uradzeno. Pa trebali su neku novu Liju da izbace a da staru ostave. Dvije Lije. Jos promjenili stranicu sa adonima. Nista se nemogu u njoj snaci niti naci.
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#458 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by L u c i f e r »

ti si meni totalni šou sa tom lijom matere mi :lol: :thumbup:
User avatar
escobar__
Posts: 8880
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#459 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by escobar__ »

Vizionar 1985 wrote:Da mi komp radi pa da mogu da uslikam razliku izmedzu Vatrene i Vodene, kako je prije izgledala Vatrena. Pod meni sve bespotrebno to sam ima i na Altu stalno ukljucenom. Nema sa strane ono bukmarci gdje sam vidio koja mi je stranica bila bukmarkirana a koja ne, tabovi mi prije bili manji ali zaobljeni a sada ogromni a kvadratni itd.

Ovako me je i Gugl sa onim svojim Synkom sokirao. Sad mi stalno zaglavljuje u poredzenju sa Gugl Drajvom. Jb-le ih promjene a da ne pitaju korisnike ili korisnicima da ne ostave mogucnost starog da koriste.

Jos mi nesto se sa Gugl Vijestima pokvarilo i nemam ih sada na Gugl NCR.

:bih:
De molim te sjaši više s teme i Firefoxa općenito. Koristi vodu, vatru, opere, balade, šta hoćeš samo nas popusti već jednom.
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#460 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by L u c i f e r »

:pisnuo:
User avatar
escobar__
Posts: 8880
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#461 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by escobar__ »

Pa ne mogu vjerovat, k'o da lika neko tjera na korištenje Firefoxa. Ispati se jadnik, daj više deinstaliraj to i mak'se. :lol:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#462 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by Sanjarko »

Pa ne koristim je vise. :roll: :lol:

Sad Vodenu Liju koristim. A ko tebe koji k-rac tjera da citas itd., moje komentare. Sjasi i ti i na foe ides iako mi niko nije na foe jer si bezobrazan.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#463 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by Sanjarko »

L u c i f e r wrote:ti si meni totalni šou sa tom lijom matere mi :lol: :thumbup:
Pa ne kazem jedini da su sve promjenili. Znaci pisao sam jos je neko naveo da su citav UI promjenili. Meni nidze veze, nista. Sve sam ovo imao pod Alt ukljucenim stalno, vecina adona ne radi, tabovi preveliki ili mi se cini, nema bukmarka ono gdje se vidi da je neki zabiljezen itd.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#464 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by Sanjarko »

Koristio Liju prvestveno radi problema koje imam sa vidom, koji mi se sve vise pogorsava i koji polako mozda gubim. Iako radi i dalje taj adon sto mijenja izgled stranice, ali eto sada sam ga iskljucio i vratio kako i jeste sve tvornicki i brauzer i kompjuter. Jer ne pomaze ni ovaj adon ni tema na kompjuteru, mozda mi cak i gore sa njima.

A odkako je problem zaliti se u vezi nekog proizvoda. Meni ovakva Vatrena Lija nista ne valja, dok Vodena Lija valja. Ista kao i prijasnja.
User avatar
escobar__
Posts: 8880
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#465 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by escobar__ »

Ma nemoj uzimat k srcu bolan, malo zajebancije, malo podjebavanja. :) Meni je smiješno jer se svakodnevno žališ na Firefox ali si tu non-stop, k'o neka ženska kad raskine s likom ali mu je vazda u blizini, nešto se ne može odvojit haman i to. :lol:

A i ti brate dragi, pišeš o Waterfoxu, Operi i šta već koristiš, a tema Firefox. :D
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#466 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by L u c i f e r »

meni je šega prvenstveno jer fkt ne kontam đe problem, sve je prosto ko pasulj :zoka:

Image
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#467 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by Sanjarko »

Image

Firefox

Image

Waterfox
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#468 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by L u c i f e r »

al su nam različiti stilovi :-)

ti tu nakačio pun klinac džidža, dobro se ikako i snalaziš... :)
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#469 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by Sanjarko »

Image

Firefox

Image

Waterfox
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#470 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by irac300 »

Jebo te, da nisam vidio ovu temu ja ne bih imao pojma da postoji i ta "vodena lija". :lol:
Inace, firefox 57-ica mi je odlicna, malo me zezalo jedino ovo sa "stylish" addonom i avatarima na desnoj strani na klix forumu ali i to je rijeseno. Ostalo sve odlicno.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#471 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by Sanjarko »

Kao sto se vidi iz slika promjenjen interfejs skroz. Nije ni blizu. Da ne govorim o bukmarcima itd.
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#472 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by L u c i f e r »

vaterfox je samo račva bivšeg ff australisa...
ništa spec, nije ni bezbjednosno ni po čemu neki šićar

chrome i ff-q su zakon
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#473 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by L u c i f e r »

Vizionar 1985 wrote:Kao sto se vidi iz slika promjenjen interfejs skroz. Nije ni blizu. Da ne govorim o bukmarcima itd.
sve se to može prilagoditi i na ffq kako ti je ćejf
meni se lično sviđa novi ui onakav kakav jeste, osvježavajuća promjena
prethodni je već i bio solidno demode i zastario
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#474 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by Sanjarko »

L u c i f e r wrote:al su nam različiti stilovi :-)

ti tu nakačio pun klinac džidža, dobro se ikako i snalaziš... :)
Ma nisam previse. :D Jb-ga mi neki tako volimo dzidze.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#475 Re: Firefox - Extensions -Themes - News

Post by Sanjarko »

L u c i f e r wrote:
Vizionar 1985 wrote:Kao sto se vidi iz slika promjenjen interfejs skroz. Nije ni blizu. Da ne govorim o bukmarcima itd.
sve se to može prilagoditi i na ffq kako ti je ćejf
meni se lično sviđa novi ui onakav kakav jeste, osvježavajuća promjena
prethodni je već i bio solidno demode i zastario
Meni se demode vise svidza, pa sam zato i uzeo Vodenu. Sve ti je na Altu sta ti treba a dzidze u meniju i gore u traci.
Post Reply