Filmovi od kojih bjezite

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
dale cooper
Posts: 28464
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#76 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by dale cooper »

johnnykola wrote:Pa nisam sad namah pomnožio sve s nulom s engleskog govornog područja.
Sve što sam s ovim htio reći je da treba i valja cijeniti i ono uslovno rečeno "svoje",
a što valja i ništa drugo, i mi konje za trku imamo. I to kakve!
"I tata ta bi sine." i "O, *ebo joj
ja mater!" nisam još našao ni u jednom filmu mimo Boznije, a niti ove Bosance što se zbog kalje
kupusa čakijaju. :D Hoću reći nije život samo i jedino Holivud, američki film, niti samo i jedino prevara i
fol, Marisol. Kaju, čitaj Frencena, pojede. Uzmeš knjigu, a ono 900 stranica karina sura.
Harms ih pojede s pol stranice jedne od svojih nebulznih priča. Istinabog, ne viđoh
još uvijek u naske nešto ala Gummo prije Gumma, ali držim da je prije svega do moje
neinformiranosti. Konkluzija moja: gledaj šta hoćeš, ali ne bježi niti od svojega. Kad ti strejndžer dođe
i počne: "In Boznija der ar so meni našnaltis." A ti mu kaješ: "End so vot? In Njujork der ar handred end trti
of dem, bat du dej hev a storiteler lajk Ivo Andrić? Jes, vit "ć", lets tak about dat end not about
stjupid politikal truts. Onli art ken sejv as."

:)
E to je već druga stvar, i sa time se mogu složiti. :thumbup:
User avatar
yoda82
Posts: 1607
Joined: 27/09/2013 09:53
Location: Dagobah

#77 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by yoda82 »

Ja bježim od Horora i drama po istinitim događajima.
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#78 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by johnnykola »

dale cooper wrote:
johnnykola wrote:Pa nisam sad namah pomnožio sve s nulom s engleskog govornog područja.
Sve što sam s ovim htio reći je da treba i valja cijeniti i ono uslovno rečeno "svoje",
a što valja i ništa drugo, i mi konje za trku imamo. I to kakve!
"I tata ta bi sine." i "O, *ebo joj
ja mater!" nisam još našao ni u jednom filmu mimo Boznije, a niti ove Bosance što se zbog kalje
kupusa čakijaju. :D Hoću reći nije život samo i jedino Holivud, američki film, niti samo i jedino prevara i
fol, Marisol. Kaju, čitaj Frencena, pojede. Uzmeš knjigu, a ono 900 stranica karina sura.
Harms ih pojede s pol stranice jedne od svojih nebulznih priča. Istinabog, ne viđoh
još uvijek u naske nešto ala Gummo prije Gumma, ali držim da je prije svega do moje
neinformiranosti. Konkluzija moja: gledaj šta hoćeš, ali ne bježi niti od svojega. Kad ti strejndžer dođe
i počne: "In Boznija der ar so meni našnaltis." A ti mu kaješ: "End so vot? In Njujork der ar handred end trti
of dem, bat du dej hev a storiteler lajk Ivo Andrić? Jes, vit "ć", lets tak about dat end not about
stjupid politikal truts. Onli art ken sejv as."

:)
E to je već druga stvar, i sa time se mogu složiti. :thumbup:
:)
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#79 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by Donnie Smith »

Uglavnom postratnu bosanskohercegovačku produkciju, cjelokupan opus Woody Allen-a, 99% akcionih filmova, sve što ima prizvuk kung-fu karatea i ostalih borilačkih vještina, filmove u kojim glumi Steven Seagal, Jean-Claude Van Damme, Adam Sandler, Ashton Kutcher, Jason Statham, Vince Vaughn...ovo što preostane, opet ide na sito i rešeto i tako :D

Mrtav ladan mogu gledati svake godine, Mi nismo anđeli svake treće, Ko to tamo peva - svake druge, Sivi kamion crvene boje svake četvrte, Maratonce svaku godinu do dvije...Tesnu kožu svakih 9 mjeseci :D i tako :D
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#80 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by cyprus »

Sjetih se još... Od Ratova zvijezda i svega sa sci-fi i svemirskom tematikom...

:oops:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#81 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by pustopoljina »

tvajlajt saga ili kako vec... hunger games...sve filmove u kojima glumi ona iz tvajlajt i ona jennifer lawrence (od nje je nemoguce pobjeci, iskace iz pastete)...nerviraju me face...prije me nervirala ona
juliette lewis, ali hvala bogu, ni nema je vise puno...
filmovi u kojima glumi ryan gosling (iako sam par gledala i nisu losi, ali ne volim ga vidjeti nikako)...kontam gledati la la land, a ne gleda mi se zbog njega...
serije lost, walking dead...
i otkad sam pogledala rane, ne gledaju mi se srpski filmovi.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11069
Joined: 15/01/2010 18:31

#82 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by Jack Be Nimble »

Meni ide na zivce Amy Adams. A opet ove godine nisam mogao da pobjegnem od Arrival i Nocturnal Animals. Mislim da mi ide zivce zbog Supermana, tu mi je nekako antipaticna i samo bi je stosom u glavu. Sve minuse koje dadnem Arrival i Noctorunal Animals je na racun nje, iako je obadvije uloge odlicno odradila.
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#83 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by Russki »

kompletna znanstvena fantastika

superheroiji


iksmeni kojekakvi, supermeni i picke materine
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#84 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by johnnykola »

Russki wrote:kompletna znanstvena fantastika

superheroiji


iksmeni kojekakvi, supermeni i picke materine

Pogledaj Hellboya II, drukčiji je. A i s Banetom ovaj betmen jede.
User avatar
dale cooper
Posts: 28464
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#85 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by dale cooper »

Jack Be Nimble wrote:Meni ide na zivce Amy Adams. A opet ove godine nisam mogao da pobjegnem od Arrival i Nocturnal Animals. Mislim da mi ide zivce zbog Supermana, tu mi je nekako antipaticna i samo bi je stosom u glavu. Sve minuse koje dadnem Arrival i Noctorunal Animals je na racun nje, iako je obadvije uloge odlicno odradila.
Zar u Snyderovim filmovima o Supermanu ima iko simpatičan?
Last edited by dale cooper on 10/01/2017 11:58, edited 1 time in total.
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#86 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by al_akhisari »

Donnie Smith wrote:Uglavnom postratnu bosanskohercegovačku produkciju, cjelokupan opus Woody Allen-a, 99% akcionih filmova, sve što ima prizvuk kung-fu karatea i ostalih borilačkih vještina, filmove u kojim glumi Steven Seagal, Jean-Claude Van Damme, Adam Sandler, Ashton Kutcher, Jason Statham, Vince Vaughn...ovo što preostane, opet ide na sito i rešeto i tako :D

Mrtav ladan mogu gledati svake godine, Mi nismo anđeli svake treće, Ko to tamo peva - svake druge, Sivi kamion crvene boje svake četvrte, Maratonce svaku godinu do dvije...Tesnu kožu svakih 9 mjeseci :D i tako :D
:D da ne pišem nanovo, izuzev boldiranog, sve se odnosi i na mene
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#87 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by pustopoljina »

dale cooper wrote:
Jack Be Nimble wrote:Meni ide na zivce Amy Adams. A opet ove godine nisam mogao da pobjegnem od Arrival i Nocturnal Animals. Mislim da mi ide zivce zbog Supermana, tu mi je nekako antipaticna i samo bi je stosom u glavu. Sve minuse koje dadnem Arrival i Noctorunal Animals je na racun nje, iako je obadvije uloge odlicno odradila.
Zar u Snyderovim filmovima o Supermanu ima iko simpatičan?
khm :skoljka:
henry cavill :shock:
:D
slazem se, amy je isto jedna od onih bleckastih :-) :skoljka: ali ove koje sam ja nabrojala su...ma bas ih ne mogu.
ja mogu super heroje gledati, to je vrsta filmova da se opustis i raspolozis i znas da ce dobri na kraju pobijediti, to je jednostavno nekad nuzno gledati :skoljka: volim marvel, a i dc ...nekad vise, nekad manje :skoljka: x-men mogu uvijek gledati, volwerine :srce: a fantastic four ne bas uvijek...spiderman mi nikad nije nesto valjao :skoljka:
ne volim glupo i nepotrebno brutalne filmove...antikrist od lars von trier-a nije bio nepotrebno brutalan, smatram ga veoma dobrim filmom, a mad max ovaj zadnji me samo izivcirao...tesko je objasniti sta smatram nepotrebnim, a sta opravdanim :skoljka:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#88 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by Tomahawk11 »

Prije rata Supermen je bio obavezan novogodisnji repertoar :D
Mislim da je to nesto po cemu ga se pozitivno sjecam :)
User avatar
dale cooper
Posts: 28464
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#89 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by dale cooper »

pustopoljina wrote:
dale cooper wrote:
Jack Be Nimble wrote:Meni ide na zivce Amy Adams. A opet ove godine nisam mogao da pobjegnem od Arrival i Nocturnal Animals. Mislim da mi ide zivce zbog Supermana, tu mi je nekako antipaticna i samo bi je stosom u glavu. Sve minuse koje dadnem Arrival i Noctorunal Animals je na racun nje, iako je obadvije uloge odlicno odradila.
Zar u Snyderovim filmovima o Supermanu ima iko simpatičan?
khm :skoljka:
henry cavill :shock:
:D
slazem se, amy je isto jedna od onih bleckastih :-) :skoljka: ali ove koje sam ja nabrojala su...ma bas ih ne mogu.
ja mogu super heroje gledati, to je vrsta filmova da se opustis i raspolozis i znas da ce dobri na kraju pobijediti, to je jednostavno nekad nuzno gledati :skoljka: volim marvel, a i dc ...nekad vise, nekad manje :skoljka: x-men mogu uvijek gledati, volwerine :srce: a fantastic four ne bas uvijek...spiderman mi nikad nije nesto valjao :skoljka:
ne volim glupo i nepotrebno brutalne filmove...antikrist od lars von trier-a nije bio nepotrebno brutalan, smatram ga veoma dobrim filmom, a mad max ovaj zadnji me samo izivcirao...tesko je objasniti sta smatram nepotrebnim, a sta opravdanim :skoljka:
Bilo je to retoričko pitanje. :mrgreen:
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#90 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by Donnie Smith »

al_akhisari wrote:
Donnie Smith wrote:Uglavnom postratnu bosanskohercegovačku produkciju, cjelokupan opus Woody Allen-a, 99% akcionih filmova, sve što ima prizvuk kung-fu karatea i ostalih borilačkih vještina, filmove u kojim glumi Steven Seagal, Jean-Claude Van Damme, Adam Sandler, Ashton Kutcher, Jason Statham, Vince Vaughn...ovo što preostane, opet ide na sito i rešeto i tako :D

Mrtav ladan mogu gledati svake godine, Mi nismo anđeli svake treće, Ko to tamo peva - svake druge, Sivi kamion crvene boje svake četvrte, Maratonce svaku godinu do dvije...Tesnu kožu svakih 9 mjeseci :D i tako :D
:D da ne pišem nanovo, izuzev boldiranog, sve se odnosi i na mene
To to :D :thumbup:
A Žikina dinastija? :lol:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#91 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by pustopoljina »

Tomahawk11 wrote:Prije rata Supermen je bio obavezan novogodisnji repertoar :D
Mislim da je to nesto po cemu ga se pozitivno sjecam :)
supermen i umri muski :D
ja to i sad gledam izmedju bozica i par dana Nove :lol:
ove godine bili supermen 3 i die hard 1 :skoljka:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#92 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by pustopoljina »

ja tijesne koze i zikine dinastije ne volim, u stvari mislila sam da je to isto :lol: (ono, unuk misa, mama marija, tata boba i deda zika...tijesna koza, lude godine...ja sam mislila da je to sve zikina dinastija 1,2,3...)
uvijek mogu gledati kako je propao r'n'r, crni bombarder, belo odelo i bumerang...a jedan od nasih meni naj naj je nebo iznad krajolika :skoljka: imala sam ga na starom kompu, katastrofa snimak bio...njega i bumerang :skoljka:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#93 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by pustopoljina »

e, nasla sam:

ovo je nesto sto ne mogu smisliti, ali ne ono da sam ravnodusna, nego me iznervira
najbolji komentar na trailer:"That's EXACTLY why you don't nuke a country twice."
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#94 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by al_akhisari »

Donnie Smith wrote:
al_akhisari wrote:
Donnie Smith wrote:Uglavnom postratnu bosanskohercegovačku produkciju, cjelokupan opus Woody Allen-a, 99% akcionih filmova, sve što ima prizvuk kung-fu karatea i ostalih borilačkih vještina, filmove u kojim glumi Steven Seagal, Jean-Claude Van Damme, Adam Sandler, Ashton Kutcher, Jason Statham, Vince Vaughn...ovo što preostane, opet ide na sito i rešeto i tako :D

Mrtav ladan mogu gledati svake godine, Mi nismo anđeli svake treće, Ko to tamo peva - svake druge, Sivi kamion crvene boje svake četvrte, Maratonce svaku godinu do dvije...Tesnu kožu svakih 9 mjeseci :D i tako :D
:D da ne pišem nanovo, izuzev boldiranog, sve se odnosi i na mene
To to :D :thumbup:
A Žikina dinastija? :lol:
:D i ona ide pod bold; spisak bih mogao produljiti jos sa naslovima partizanskih filmova
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#95 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by Russki »

johnnykola wrote:
Russki wrote:kompletna znanstvena fantastika

superheroiji


iksmeni kojekakvi, supermeni i picke materine

Pogledaj Hellboya II, drukčiji je. A i s Banetom ovaj betmen jede.
jarane, da mi tata glumi u filmu, nema sanse da upalim to

ipak, hvala na preporuci
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#96 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by johnnykola »

Russki wrote:
johnnykola wrote:
Russki wrote:kompletna znanstvena fantastika

superheroiji


iksmeni kojekakvi, supermeni i picke materine

Pogledaj Hellboya II, drukčiji je. A i s Banetom ovaj betmen jede.
jarane, da mi tata glumi u filmu, nema sanse da upalim to

ipak, hvala na preporuci
Poštivam.
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#97 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by Donnie Smith »

al_akhisari wrote:
:D i ona ide pod bold; spisak bih mogao produljiti jos sa naslovima partizanskih filmova
Tifusari za mnom i tako to. :D
Ja mislim da je moja averzija prema partizanskim filmovima proistekla iz previše odgledanih istih, stalno reprize, verglaj isto, djetinjstvo, rat i danas ih pođahkad znaju pustiti, a sve znam napamet, ali onda me ta logika gleda poprijeko glede Žike, Maratonaca i tako toga :roll: :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40709
Joined: 29/06/2011 23:39

#98 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by dječak sa šibicama »

Bjezim od superjunaka, vudi alena, onog Rogena i debilnog Sandlera

Volim zatvorske (nisam peder, fakat), ratne, istorijske, epopeje.
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#99 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by johnnykola »

dječak sa šibicama wrote:Bjezim od superjunaka, vudi alena, onog Rogena i debilnog Sandlera

Volim zatvorske (nisam peder, fakat), ratne, istorijske, epopeje.
Sve je jasno, gotiviš kabaš.:ppp
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#100 Re: Filmovi od kojih bjezite

Post by Tomahawk11 »

:mrgreen: :mrgreen:
Post Reply