FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
mbenz
Posts: 982
Joined: 18/06/2013 16:26

#54551 Re: FC Barcelona

Post by mbenz »

gleda li iko nicu :D :D ja prebacio radi serija ali mi je ovaj Saint-Maximin zapao za oko , na poziciji ljevog krilnog napadaca igra, brz prodoran, ide bez problema 1 na 1 ili 1 na 2 malo na neymara podsjeca samo ima losu zadnju loptu
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#54552 Re: FC Barcelona

Post by Lakat Jebić »

skenderija04 wrote:
groove wrote:
skenderija04 wrote:Njemacki Sky Sports kaze da je Dortmund odbio ponudu . 150 ili nista. Uzmi ili ostavi. Valjda ce ostaviti, ali ovi su u kadri da i to plate :D
ne zna barca kako se pregovara sa dortmundom.
sad treba barca reci hocemo ga za 200M ili nista i vas je za nekih 30M :D
:D :D :D :D

Ma ovima bi za 35 mogao i igrace iz nase lige prodati
pa de provuci tamo da ima u zelji, sta ja znam, bilo ko, ne moraju dat 35, nek daju milion.. to je njima sitnica, a nama bi mnogo znacilo :D :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#54553 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Lakat Jebić wrote: pa de provuci tamo da ima u zelji, sta ja znam, bilo ko, ne moraju dat 35, nek daju milion.. to je njima sitnica, a nama bi mnogo znacilo :D :D
Blagoje bi imao mjesta :mrgreen:
User avatar
LSD
Posts: 27287
Joined: 24/07/2007 08:26

#54554 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Onaj Seri iz Nice se nije vidio veceras, a igrao je 90 min.
Ubio ih Napoli .
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#54555 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:Onaj Seri iz Nice se nije vidio veceras, a igrao je 90 min.
Ubio ih Napoli .
Taj igrač dolazi da pomogne koliko sam shvatio Niko od njega ništa spektakularno ne očekuje Takav profil nedostaje i zbog toga je tu Neka izadje bar na 50 posto Umtiti biće dobro
User avatar
LSD
Posts: 27287
Joined: 24/07/2007 08:26

#54556 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote:
LSD wrote:Onaj Seri iz Nice se nije vidio veceras, a igrao je 90 min.
Ubio ih Napoli .
Taj igrač dolazi da pomogne koliko sam shvatio Niko od njega ništa spektakularno ne očekuje Takav profil nedostaje i zbog toga je tu Neka izadje bar na 50 posto Umtiti biće dobro
Nešto ala Keita svojevremeno :mrgreen: slažem se da trebaju takvi.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#54557 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:
skenderija04 wrote:
LSD wrote:Onaj Seri iz Nice se nije vidio veceras, a igrao je 90 min.
Ubio ih Napoli .
Taj igrač dolazi da pomogne koliko sam shvatio Niko od njega ništa spektakularno ne očekuje Takav profil nedostaje i zbog toga je tu Neka izadje bar na 50 posto Umtiti biće dobro
Nešto ala Keita svojevremeno :mrgreen: slažem se da trebaju takvi.
Ovaj transfer mi ne smeta Smeta mi sto ne mogu otjerati nikoga ni vrućom vodom Iako kada bolje razmislim i ja bi isto uradio Vidis da ovi ne znaju gdje udaraju na kraju će im još i platiti raskid ugovora
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40818
Joined: 21/05/2012 22:46

#54558 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

Pored onakvog Napolija mnogi bi veznjaci bili nevidljivi. Polako. Dobar je igrac.
User avatar
LSD
Posts: 27287
Joined: 24/07/2007 08:26

#54559 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote: Ovaj transfer mi ne smeta Smeta mi sto ne mogu otjerati nikoga ni vrućom vodom Iako kada bolje razmislim i ja bi isto uradio Vidis da ovi ne znaju gdje udaraju na kraju će im još i platiti raskid ugovora
Ma nesposobni idioti, nema tu puno price. Ovo je najgora uprava, Robert Fernandez je samo ogledalo tih neznalica.

Ali nece još dugo ;-) uskoro ce pasti ova uprava... samo kad Messi okrene ekipu protiv njih, malo fali.
Ili ce ih raja na stadionu smijeniti ili vandredni izbori, ono što Benedito ganja. Izbrukali su Barcu javno u zadnja dva mjeseca.
Last edited by LSD on 22/08/2017 23:18, edited 1 time in total.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#54560 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

AmiĐa_Idriz wrote:Pored onakvog Napolija mnogi bi veznjaci bili nevidljivi. Polako. Dobar je igrac.
Neka ga Napoli nije mjera a i saigraci nisi bas kao u Nici
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40818
Joined: 21/05/2012 22:46

#54561 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

skenderija04 wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Pored onakvog Napolija mnogi bi veznjaci bili nevidljivi. Polako. Dobar je igrac.
Neka ga Napoli nije mjera a i saigraci nisi bas kao u Nici
Sta se ovo gadjaju tuzbama sa Neymarom :mrgreen: oni tuze Neymara sad Neymar hoce njih zbog onog famoznog bonusa?
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#54562 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:
skenderija04 wrote: Ovaj transfer mi ne smeta Smeta mi sto ne mogu otjerati nikoga ni vrućom vodom Iako kada bolje razmislim i ja bi isto uradio Vidis da ovi ne znaju gdje udaraju na kraju će im još i platiti raskid ugovora
Ma nesposobni idioti, nema tu puno price. Ovo je najgora uprava, Robert Fernandez je samo ogledalo tih neznalica.

Ali nece još dugo ;-) uskoro ce pasti ova uprava... samo kad Messi okrene ekipu protiv njih, malo fali.
Ili ce ih raja na stadionu smijeniti ili vandredni izbori, ono što Benedito ganja. Izbrukali su Barcu javno u zadnja dva mjeseca.
Ma dobro, dug je proces, i u fudbalu se sve okrene. Vidis prosle nedjelje sta je bilo. Raja naostrena i desi se atentat. Odmah drugaciji ambijent. Sad nema fudbala dvije nedjelje na stadionu. Pobjeda u subotu, Messi produzi i vec je mirnije.

Problem je sto zive u nekom svom svijetu koji niko ne razumije. Barto je htio da ispadne posten i rekao je da Barcelona vise nece placati procente menadzerima i posrednicima. Pam!!! Prvo ljeto i vidis da ne mozes protiv cijelog svijeta. Rosell je radio sa svim namazanim likovima, placao procente, ali je dovodio sve koje je htio. Ovaj je u drugom folu i bolje mu je da se ostavi fudbala. Nije ovo njegov svijet. A okruzio se idiotima. Krivo mi je sto ispadaju smijesni i vec su predmet sprdnje citavog fudbalskog okruzenja. Navijaci nisu naucili na ovakve stvari.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#54563 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

AmiĐa_Idriz wrote:
skenderija04 wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Pored onakvog Napolija mnogi bi veznjaci bili nevidljivi. Polako. Dobar je igrac.
Neka ga Napoli nije mjera a i saigraci nisi bas kao u Nici
Sta se ovo gadjaju tuzbama sa Neymarom :mrgreen: oni tuze Neymara sad Neymar hoce njih zbog onog famoznog bonusa?
Nije mi bas sve najjasnije. U principu Barcelona tvrdi da je bonus vazeci alo se ispostuje ugovor, a Neymar tvrdi da je bonus na potpis. Vidjecemo

Veci je problem sto je u Neymarovom ugovoru datum 31.06 a raskinuo je sa Barcelonom 5.avgusta. Tu bi moglo biti velikih problema ako ovi brazilci sto danas to objavljuju govore istinu. Vise od mjesec dana sa dva ugovora je kaznjivo. Ali stvarno mi ta tema nije interesantna
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25794
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#54564 Re: FC Barcelona

Post by BHF_Manijak »

skenderija04 wrote:
Pa plati ko mora. Onaj koji nema drugi izlaz. Barsa ne mora da ulazi u trku za igrace druge kategorije sa vrecom para. Takvih ima u svojoj kuci ali ih ne cijeni. Tu je problem.

Niko nije sporio dolazak Henrya, Ibrahumovica,Suareza, Neymara.... Ali ovi nisu taj nivo. Danas je Dembele, sutra ce biti neki Kembele, Svejedno. Ako nema na trzistu, nema silovanja. Potrosi se sezona u stvaranju tima.
Nije bas direktno vezano za temu, ali na fonu onoga sto smo sinoc pisali. :mrgreen: Kako Bayern patetikom odgovara na ovu ludu transfer politiku, visine obestecenja i plata... Hoeness na otvaranju novog kampusa u fazonu "ovo je nas odgovor na silne ruske i bliskoistocne milijarde, mozda nam se isplati..."
Malo patitike, malo lozione i smiris navijace. :mrgreen: Mozda u Barci ovako pokusaju. :lol:

O ovome se radi, nije bitan tekst priloga, samo video.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#54565 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Pa ovo je da covjek ne povjeruje.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odjebase Serija . Izradili momka nakon sto su dobili (navodno) zeleno svjetlo iz Liverpoola.

Morali su zvati El Mundo Deportivo da promijeni naslovnicu :D :D :D :D


Image


Image
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#54566 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

BHF_Manijak wrote:
Nije bas direktno vezano za temu, ali na fonu onoga sto smo sinoc pisali. :mrgreen: Kako Bayern patetikom odgovara na ovu ludu transfer politiku, visine obestecenja i plata... Hoeness na otvaranju novog kampusa u fazonu "ovo je nas odgovor na silne ruske i bliskoistocne milijarde, mozda nam se isplati..."
Malo patitike, malo lozione i smiris navijace. :mrgreen: Mozda u Barci ovako pokusaju. :lol:

O ovome se radi, nije bitan tekst priloga, samo video.
Druze, ovo je idila. Oaza mira i dobre volje

U Barceloni je haos samo takav :D :D :D :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#54567 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Upomoc poznavaoci, ako je neko budan : Ko je sa Manuel Lanzini???????????????????????????????
alpha_lex
Posts: 46
Joined: 31/05/2017 12:25

#54568 Re: FC Barcelona

Post by alpha_lex »

skenderija04 wrote:Pa ovo je da covjek ne povjeruje.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odjebase Serija . Izradili momka nakon sto su dobili (navodno) zeleno svjetlo iz Liverpoola.

Morali su zvati El Mundo Deportivo da promijeni naslovnicu :D :D :D :D


Image


Image
150 miliona nova ponuda za Coutinha..
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#54569 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

alpha_lex wrote:
skenderija04 wrote:Pa ovo je da covjek ne povjeruje.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odjebase Serija . Izradili momka nakon sto su dobili (navodno) zeleno svjetlo iz Liverpoola.

Morali su zvati El Mundo Deportivo da promijeni naslovnicu :D :D :D :D

150 miliona nova ponuda za Coutinha..
To je u Engleskoj izaslo ili gdje?
alpha_lex
Posts: 46
Joined: 31/05/2017 12:25

#54570 Re: FC Barcelona

Post by alpha_lex »

To je u Engleskoj izaslo ili gdje?[/quote]

Sky Sports objavio prije nekoliko minuta..da Barca sprema 4.ponudu
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#54571 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

alpha_lex wrote:To je u Engleskoj izaslo ili gdje?
Sky Sports objavio prije nekoliko minuta..da Barca sprema 4.ponudu[/quote]

E onda se poklapa prica. U Spaniji kazu da su se povukli kada je sve bilo gotovo :(

Navodno su im iz Liverpula dali OK
alpha_lex
Posts: 46
Joined: 31/05/2017 12:25

#54572 Re: FC Barcelona

Post by alpha_lex »

skenderija04 wrote:
alpha_lex wrote:To je u Engleskoj izaslo ili gdje?
Sky Sports objavio prije nekoliko minuta..da Barca sprema 4.ponudu
E onda se poklapa prica. U Spaniji kazu da su se povukli kada je sve bilo gotovo :(

Navodno su im iz Liverpula dali OK[/quote]

A šta se dešava sa transferom Seri-a?
Rob_Atl
Posts: 5332
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#54573 Re: FC Barcelona

Post by Rob_Atl »

Hakirali FB stranicu, kakvo ludilo :lol:
User avatar
B6Redhell
Posts: 5911
Joined: 25/12/2010 04:56

#54574 Re: FC Barcelona

Post by B6Redhell »

Sta hakeri kazu.
Welcome angel di maria.
Novi igrac barce.
Hehehehe
Koji sprdanje a nekad gigant bio.

Ja kontam da nije pero haker. :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55671
Joined: 15/12/2008 16:53

#54575 Re: FC Barcelona

Post by ultima_palabra »

Seri seri moj golube bijeli :mrgreen:
Post Reply