FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Sid the sloth
Posts: 2782
Joined: 30/01/2013 15:56

#54501 Re: FC Barcelona

Post by Sid the sloth »

E jesu klosari, pa bolje onda da su za Mbappea ponudili 150 prvo ako su vec toliko nesposobni nek pokusaju iz ocaja za nekog ko je koliko toliko provjeren (ne vrijedi ni on ni 100 al hajd). Ovo im je valjda treci izbor, a kad za treci izbor das 100m onda znas da nisi sposoban ni za sta :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#54502 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Sid the sloth wrote:E jesu klosari, pa bolje onda da su za Mbappea ponudili 150 prvo ako su vec toliko nesposobni nek pokusaju iz ocaja za nekog ko je koliko toliko provjeren (ne vrijedi ni on ni 100 al hajd). Ovo im je valjda treci izbor, a kad za treci izbor das 100m onda znas da nisi sposoban ni za sta :D
:D :D :D :D :D

To je kljuc,

Proslo ljeto su kupili kamaru igraca i strovalili kamaru para . Jedan ispade dobar. Bolje jedne cipele ali dobre nego tri para kod kineza.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#54503 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Bartini skrabići tvrde da je Seri zavrsen
User avatar
studeni76
Posts: 5418
Joined: 03/06/2009 14:12

#54504 Re: FC Barcelona

Post by studeni76 »

Ko god se nasali i spomene neko ime, ovi idu da ga kupe :-)
Koliko kosta ovo zadovoljstvo? Nesto sam skeptican, cudno da Monaco il PSG nisu prije snimili kvalitet
User avatar
Distortion
Posts: 2843
Joined: 08/09/2007 19:56

#54505 Re: FC Barcelona

Post by Distortion »

skenderija04 wrote:Bartini skrabići tvrde da je Seri zavrsen
Jel mislis da je neko uradio dobar skauting Serija ili su odlucili da ga dovedu jer je Xavi ono izjavio za Serija? :mrgreen:
User avatar
LSD
Posts: 27265
Joined: 24/07/2007 08:26

#54506 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Kažu, Seri je crni afrički Xavi :lol: :lol:

Ova nesposobna uprava Barca se konstantno sramoti :facepalm: bacaju pare okolo, samo da se nešto dovodi bezveze, gomilaju ionako pretrpan vezni red prosjecnim igracima, da se time opravdaju za gubitak Neymara na kojeg nisu računali.

Idioti nikoga nisu prodali, niti mogu, 12 veznjaka hoce da imaju, a tri mjesta u vezi :lol:
missko
Posts: 11433
Joined: 22/02/2008 13:22

#54507 Re: FC Barcelona

Post by missko »

Dembele nije puno losiji igrac od Neymara kad je ovaj dosao u Barcu
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#54508 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

studeni76 wrote:Ko god se nasali i spomene neko ime, ovi idu da ga kupe :-)
Koliko kosta ovo zadovoljstvo? Nesto sam skeptican, cudno da Monaco il PSG nisu prije snimili kvalitet
Ne znam Sutra je valjda objava
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#54509 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

missko wrote:Dembele nije puno losiji igrac od Neymara kad je ovaj dosao u Barcu
Dembele nije puno bolji od Deulofeua
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#54510 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Distortion wrote:
skenderija04 wrote:Bartini skrabići tvrde da je Seri zavrsen
Jel mislis da je neko uradio dobar skauting Serija ili su odlucili da ga dovedu jer je Xavi ono izjavio za Serija? :mrgreen:
Nikad nije bio prva opcija
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#54511 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:Kažu, Seri je crni afrički Xavi :lol: :lol:

Ova nesposobna uprava Barca se konstantno sramoti :facepalm: bacaju pare okolo, samo da se nešto dovodi bezveze, gomilaju ionako pretrpan vezni red prosjecnim igracima, da se time opravdaju za gubitak Neymara na kojeg nisu računali.

Idioti nikoga nisu prodali, niti mogu, 12 veznjaka hoce da imaju, a tri mjesta u vezi :lol:
To je problem Stvara nepotrebne tenzije
missko
Posts: 11433
Joined: 22/02/2008 13:22

#54512 Re: FC Barcelona

Post by missko »

skenderija04 wrote:
missko wrote:Dembele nije puno losiji igrac od Neymara kad je ovaj dosao u Barcu
Dembele nije puno bolji od Deulofeua
Jasta je. Jel to onaj sto je za Everton igrao?. Ma Dembele ce mu sakrit loptu
Vertig0
Posts: 2663
Joined: 13/04/2011 23:45

#54513 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40765
Joined: 21/05/2012 22:46

#54514 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

Dembele je super igrac on bi pravilnim razvojem mogao postati najjebenije krilo ikas vidjeno. Eh sad cijena je drugi par rukava..
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25767
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#54515 Re: FC Barcelona

Post by BHF_Manijak »

skenderija04 wrote:
missko wrote:Dembele nije puno losiji igrac od Neymara kad je ovaj dosao u Barcu
Dembele nije puno bolji od Deulofeua
Daj ba nemoj me zajebavati Skender-beg, ti si bar ozbiljan covjek. :mrgreen: Ovaj mali moze da bude klasa. Ima izrazit potencijal, jos uvijek boluje od "djecijih bolesti", ali nista sto se ne da treningom i radom sa dobrim trenerom ispraviti. :)
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#54516 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

BHF_Manijak wrote:
skenderija04 wrote:
missko wrote:Dembele nije puno losiji igrac od Neymara kad je ovaj dosao u Barcu
Dembele nije puno bolji od Deulofeua
Daj ba nemoj me zajebavati Skender-beg, ti si bar ozbiljan covjek. :mrgreen: Ovaj mali moze da bude klasa. Ima izrazit potencijal, jos uvijek boluje od "djecijih bolesti", ali nista sto se ne da treningom i radom sa dobrim trenerom ispraviti. :)
I zbog toga platiti 150 miliona?
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25767
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#54517 Re: FC Barcelona

Post by BHF_Manijak »

Pa cijene su otisle u qrac svakako. Jedan Lukaku je placen oko 82 mil eura cini mi se, siguran sam da ne vrijedi te novce, sta reci za Higuainovih 96 itd... Mnogo veci majstori su manje para placeni, konkretno Suarez mislim da je za obojicu debeli Ronaldo iz svog prime-a, ali cijene idu vrtoglavo gore...
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#54518 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

BHF_Manijak wrote:Pa cijene su otisle u qrac svakako. Jedan Lukaku je placen oko 82 mil eura cini mi se, siguran sam da ne vrijedi te novce, sta reci za Higuainovih 96 itd... Mnogo veci majstori su manje para placeni, konkretno Suarez mislim da je za obojicu debeli Ronaldo iz svog prime-a, ali cijene idu vrtoglavo gore...
Ok, ali sto platiti nesto sto ti ne daje nikakve, ali nikakve garancije,

Pa protiv koga je Dembele nerjeseno odigrao da vrijedi tolike pare? Tog momka ma koliko dobar bio, ne znaju ni u vlastitoj kuci kad dodje da ruca. Te pare se daju za nekoga lo ima i onaj marketinski PDV pa ako nista nekako ces ga isplatiti.

Pazi, ovi u upravi su kreteni i platice.
User avatar
LSD
Posts: 27265
Joined: 24/07/2007 08:26

#54519 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

De ba BHF, ne zayebaji :mrgreen:

Tog Osmana je Borusija lani platila 15 miliona Renu, a sad (nakon samo jedne sezone) traže od Barce 10 puta više, 150 miliona za istog 20 godišnjeg balavca, ko da je Messi u PM - bagra nezasita :oops: puuu majku im pohlepnu, nema to mjere ni u cemu
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25767
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#54520 Re: FC Barcelona

Post by BHF_Manijak »

Zasto onda davati za Mbappea toliku cifru? Isto jednu sezonu eksplodirao, doduse godinu dana mladji, ali tu je to negdje.

@LSD, ista stvar, dakle ovo iznad vazi i za tvoja pitanja. :mrgreen:
User avatar
LSD
Posts: 27265
Joined: 24/07/2007 08:26

#54521 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

BHF_Manijak wrote:Zasto onda davati za Mbappea toliku cifru? Isto jednu sezonu eksplodirao, doduse godinu dana mladji, ali tu je to negdje.

@LSD, ista stvar, dakle ovo iznad vazi i za tvoja pitanja. :mrgreen:
Ni Mbappe ne vrijedi više od 50 miliona :mrgreen: za mene :P
Samo bi za Messija dao stojanku , jer je yebeni Lionel Messi ajatolah fudbala....ovo ostalo je smiješno kakve se cijene lupaju :lol:

Pa ne možeš za nedokazanog balavca tražiti po 100, 150 miliona, ovo što rade Dortmund i Monako...to je razvrat i težak grijeh. Neymar ni u ludilu ne vrijedi 222 miliona, da i to kažem, ali eto Barca se tu oparila nenormalno, iako ga nije htjela prodavati.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#54522 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

BHF_Manijak wrote:Zasto onda davati za Mbappea toliku cifru? Isto jednu sezonu eksplodirao, doduse godinu dana mladji, ali tu je to negdje.

@LSD, ista stvar, dakle ovo iznad vazi i za tvoja pitanja. :mrgreen:
Pa plati ko mora. Onaj koji nema drugi izlaz. Barsa ne mora da ulazi u trku za igrace druge kategorije sa vrecom para. Takvih ima u svojoj kuci ali ih ne cijeni. Tu je problem.

Niko nije sporio dolazak Henrya, Ibrahumovica,Suareza, Neymara.... Ali ovi nisu taj nivo. Danas je Dembele, sutra ce biti neki Kembele, Svejedno. Ako nema na trzistu, nema silovanja. Potrosi se sezona u stvaranju tima.
User avatar
p206
Posts: 7948
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#54523 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

što se mene tiče neka daju i 200 miliona za nekog od 15 godina, Real ima jaču ekipu i što je najbitnije puno dobrih mladih igrača... meni se nešto ne gleda njihova dominacija
ova uprava je tu jer je znala štediti i pokriti rupu koju je napravio Laporta i slični... ali pretjeraše ga u štednji vala
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40765
Joined: 21/05/2012 22:46

#54524 Re: FC Barcelona

Post by AmiĐa_Idriz »

Iskusni veznjak Barcelone Andres Iniesta je priznao da bi mogao napustiti katalonski klub.
"To je scenarij koji nisam mogao ni zamisliti prije tri godine. Ugovor još uvijek nisam produžio, iskusio sam neke emocije koje nisam osjetio ranije. Mislim da je to normalno", izjavio je Iniesta.

Nagovijestio je da baš i nije cijenjen u klubu u kojem je proveo cijelu karijeru.

"Reći ću samo da sada razmišljam o svojoj budućnosti, svi volimo da nas ljudi poštuju i cijene. Uvijek sam poštovao svakoga ovdje, u to nema sumnje. Jasno mi je da u ovom klubu ne smijete izgubiti poštovanje prema ljudima koji su dali svoje živote za ovaj dres. Ono ne bi trebalo biti izgubljeno, ali se ponekad čini da je to tako", dodao je Iniesta.
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#54525 Re: FC Barcelona

Post by stakasa »

AmiĐa_Idriz wrote:
Iskusni veznjak Barcelone Andres Iniesta je priznao da bi mogao napustiti katalonski klub.
"To je scenarij koji nisam mogao ni zamisliti prije tri godine. Ugovor još uvijek nisam produžio, iskusio sam neke emocije koje nisam osjetio ranije. Mislim da je to normalno", izjavio je Iniesta.

Nagovijestio je da baš i nije cijenjen u klubu u kojem je proveo cijelu karijeru.

"Reći ću samo da sada razmišljam o svojoj budućnosti, svi volimo da nas ljudi poštuju i cijene. Uvijek sam poštovao svakoga ovdje, u to nema sumnje. Jasno mi je da u ovom klubu ne smijete izgubiti poštovanje prema ljudima koji su dali svoje živote za ovaj dres. Ono ne bi trebalo biti izgubljeno, ali se ponekad čini da je to tako", dodao je Iniesta.
Vec sam ranije spominjao da mislim da je Barcelona nacete i da ce je ove godine mnogi anonimusi dokrajcit. Nema tu nikakve naslade ali oni su od FC Barcelona napravili FC Messi i to je funkcionisalo dok je covjek sam pobjedivao. I dalje je fantastican igrac ali vise ne moze ko prije. I onda pocinje skripit. Nejmar otisao sto je veliki udarac a evo se sada i ovaj buni. Uprava je u vrlo nezgodnoj situaciji, ovo uopste nije lako rjesiti. Sreca pa imaju para
Post Reply