Farbanje koznih stvari

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
MioMau
Posts: 6
Joined: 18/06/2009 00:04

#1 Farbanje koznih stvari

Post by MioMau »

Molim vas, zna li neko gdje u Sarajevu mogu kvalitetno ofarbati kozne stvari, npr. jakne, tasne itd. Je li neko imao iskustva sa tim?
Unaprijed hvala!
moimoi
Posts: 4712
Joined: 01/07/2006 12:59

#2 Re: Farbanje koznih stvari

Post by moimoi »

Znate li ikog da farba kozne jakne? Ne mora u Sa moze i 15 min od Sa :lol:
Ne da osvjezi boju nego totalno drugu nijansu.
BJB
Posts: 4523
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#3 Re: Farbanje koznih stvari

Post by BJB »

Ista stvar me zanima..imam Desigual torbu koju sam uništila za vrijeme covid--a...brisala je antibakterijskim marramicama svaki dan kad bih dosla iz skole.rezultat počela se guliti..našla sam neke "recepte" na youtube-u...nije primjenjivo kod ove torbe..zapravo nije ni prava koža već poliuretan...
Je li iko uspio išta spasiti ako se počelo guliti? žao mi torbe, baš je lijepa vezena
User avatar
MehmedPasaMoric
Posts: 2048
Joined: 14/06/2017 17:07

#4 Re: Farbanje koznih stvari

Post by MehmedPasaMoric »

Ima u Visokom na bar 20 mjesta, svaki kozar to moze srediti
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#5 Re: Farbanje koznih stvari

Post by Better Man »

BJB wrote: 26/01/2024 21:03 Ista stvar me zanima..imam Desigual torbu koju sam uništila za vrijeme covid--a...brisala je antibakterijskim marramicama svaki dan kad bih dosla iz skole.rezultat počela se guliti..našla sam neke "recepte" na youtube-u...nije primjenjivo kod ove torbe..zapravo nije ni prava koža već poliuretan...
Je li iko uspio išta spasiti ako se počelo guliti? žao mi torbe, baš je lijepa vezena
Mislim da od sređivanja nema ništa obzirom da nije koža, već vještački materijal, koji je čisto smeće glede kvalitete.
BJB
Posts: 4523
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#6 Re: Farbanje koznih stvari

Post by BJB »

Džaba model torbe je tako lijep da mi je naprosto žao tek tako odustati od nje ili baciti je.
Image
Post Reply