Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
Post Reply
User avatar
tinkerbell09
Posts: 454
Joined: 22/06/2013 02:34
Location: Neverland.

#526 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by tinkerbell09 »

Lejla_bdc wrote:Ko mi može pomoći? :p
Ja sam aktivista u svojoj zajednici već 4 godine, i imam puno certifikata pošto sam učestvovala na raznim seminarima i projektima(neke sam i pisala). Da li ja te certifikate mogu priložiti uz prijavu na FPN, i da li oni donose neke dodatne bodove?

Hvala unaprijed. :)
To ti apsolutno ništa ne znači. Zna se šta se boduje, opće poznate stvari. :)
njanja_njonjo
Posts: 8
Joined: 24/09/2013 22:27

#527 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by njanja_njonjo »

Pozdrav svima,

Mene zanima da li ima neko ko studira/studirao socijalni rad na FPN, a da je voljan da podijeli svoju mudrost sa mnom? :) Brucos sam i imam gomilu nekih pitanja,mnogo bi mi znacilo kad bi me neko malo posavjetovao.

Hvala u svakom slucaju!
Opalaopa12
Posts: 147
Joined: 17/03/2013 04:39

#528 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by Opalaopa12 »

Da li je ovaj raspored kompletan ? :D

http://www.fpn.unsa.ba/bs/wp-content/up ... FINISH.pdf

Da li je moguce da se srijedom ne ide nikako .. :D
User avatar
i_ja_na_forumu
Posts: 923
Joined: 11/03/2010 23:08

#529 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by i_ja_na_forumu »

Opalaopa12 wrote:Da li je ovaj raspored kompletan ? :D

http://www.fpn.unsa.ba/bs/wp-content/up ... FINISH.pdf

Da li je moguce da se srijedom ne ide nikako .. :D
moguce je, ukoliko vam srijedom ne ubace vjezbe iz nekih predmeta :D
deer01
Posts: 4
Joined: 07/10/2013 21:26

#530 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by deer01 »

Imali netko raspored za 1. semestar Politologije?
User avatar
tinkerbell09
Posts: 454
Joined: 22/06/2013 02:34
Location: Neverland.

#531 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by tinkerbell09 »

deer01 wrote:Imali netko raspored za 1. semestar Politologije?
imaš sve na web stranici faxa :)
User avatar
madesa
Posts: 4192
Joined: 26/07/2013 02:37

#532 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by madesa »

Nestea31 wrote:Sada sam se vratila sa FPN-a, gdje sam htjela predati za II ciklus studija papire, međutim ostala razočarana sljedećim:
S obzirom da sam student sa 4-godišnjim studijem (Odbrana i sigurnost), ne mogu aplicirati na trenutni konkurs, a kako je (prema odgovoru koji dobih na FPN-u), isti raspisan za 3+2 studij, a da ja mogu samo i isključivo da apliciram na 4+1.
S tim da ove godine neće biti 4+1, a i kada bude (kažu možda iduće godine) isti će da košta dobro znanih 4.000 KM.

Zar je moguće da je Zakon ostavio fakultetima slobodu izbora (vremena raspisivanja konkkursa i cijene) kad su u pitanju +2 odnosno +1 godine studija?
sigurno je bio mali broj zainteresovanih , ipak znam da nam je jedan prof govrio da uvijek cekaju da se skupi 10-tak studenata jer je veoma mali broj zainteresovanh
Nestea31
Posts: 58
Joined: 21/01/2012 10:57

#533 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by Nestea31 »

madesa wrote:
Nestea31 wrote:Sada sam se vratila sa FPN-a, gdje sam htjela predati za II ciklus studija papire, međutim ostala razočarana sljedećim:
S obzirom da sam student sa 4-godišnjim studijem (Odbrana i sigurnost), ne mogu aplicirati na trenutni konkurs, a kako je (prema odgovoru koji dobih na FPN-u), isti raspisan za 3+2 studij, a da ja mogu samo i isključivo da apliciram na 4+1.
S tim da ove godine neće biti 4+1, a i kada bude (kažu možda iduće godine) isti će da košta dobro znanih 4.000 KM.

Zar je moguće da je Zakon ostavio fakultetima slobodu izbora (vremena raspisivanja konkkursa i cijene) kad su u pitanju +2 odnosno +1 godine studija?
sigurno je bio mali broj zainteresovanih , ipak znam da nam je jedan prof govrio da uvijek cekaju da se skupi 10-tak studenata jer je veoma mali broj zainteresovanh
Ne nego nije se baš "plaho interesovalo" za iščitavanje Pravila studiranja II ciklusa (član 5.) gdje su utvrđeni kriteriji upisa za II ciklus.
Helem zahvaljujući jednom dobrom insanu koji je "otvorio oči i ukazao" upravi FPN-a, da krše propise, odobreno mi je da upišem II ciklus po bolonji.
Tako da - na spisku sam primljenih :))))
User avatar
madesa
Posts: 4192
Joined: 26/07/2013 02:37

#534 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by madesa »

sad ides 2 godine jel umjesto jedne ?
Nestea31
Posts: 58
Joined: 21/01/2012 10:57

#535 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by Nestea31 »

madesa wrote:sad ides 2 godine jel umjesto jedne ?
Da.
damirc_sa
Posts: 395
Joined: 22/12/2012 15:55

#536 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by damirc_sa »

Samo da pitam za one koji studiraju je li prof. Jagos Dujevic medju zivima i predaje li jos nesto na faxu, uh kakav je to profesor bio kome je on predavao krv je svoju propisao
User avatar
lonely_wolf
Posts: 2600
Joined: 16/03/2011 19:12
Location: daleko u blizini svega
Contact:

#537 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by lonely_wolf »

...
Nestea31
Posts: 58
Joined: 21/01/2012 10:57

#538 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by Nestea31 »

damirc_sa wrote:Samo da pitam za one koji studiraju je li prof. Jagos Dujevic medju zivima i predaje li jos nesto na faxu, uh kakav je to profesor bio kome je on predavao krv je svoju propisao
Koliko znam živ je, ali više ne predaje :)
Meni bio mentor za diplomski :)))
Extra profa, al je tražio znanje, i bogdu više :))
User avatar
madesa
Posts: 4192
Joined: 26/07/2013 02:37

#539 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by madesa »

damirc_sa wrote:Samo da pitam za one koji studiraju je li prof. Jagos Dujevic medju zivima i predaje li jos nesto na faxu, uh kakav je to profesor bio kome je on predavao krv je svoju propisao
zna doci nekad na predavanje bar je meni prosle godine dosao kod Selme Cikotica
damirc_sa
Posts: 395
Joined: 22/12/2012 15:55

#540 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by damirc_sa »

Nestea31 wrote:
damirc_sa wrote:Samo da pitam za one koji studiraju je li prof. Jagos Dujevic medju zivima i predaje li jos nesto na faxu, uh kakav je to profesor bio kome je on predavao krv je svoju propisao
Koliko znam živ je, ali više ne predaje :)
Meni bio mentor za diplomski :)))
Extra profa, al je tražio znanje, i bogdu više :))

Extra profesor on je bas trazio znanje meni je predavao RIK I NUKLEARNE STRATEGIJE, uh kad se samo sjetim kako nas je znao iscjediti na usmenom, al sto kazes on je bas trazio znanje
Ineedamiracle
Posts: 94
Joined: 06/06/2012 19:17

#541 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by Ineedamiracle »

Kako ide ova sad kolizija? Plaća li se ? Trebaju li se prvo izabrati predmeti na ISSS pa onda u Studentsku...ili kako ?
60061
Posts: 42
Joined: 17/06/2013 01:25

#542 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by 60061 »

Dragi moji , kako pohadjamo isti fakultet, i u istom smo sosu, molim vas da pomognemo nasoj kolegici koja radi magistarski rad i popunimo njenu anketu putem dolje navedenog linka. Njoj to puno znaci , a nama je to samo par minuta slobodnog vremena. Budimo kolegijalni, bez obzira sta drugi o nama mislili. :-D :-) :roll:

ANKETNI UPITNIK
Pozivam vas da odgovarajući na ovaj upitnik učestvujete u studiji istraživanja utjecaja interne komunikacije na poslovni uspjeh javnog preduzeća.

Upitnik se ispunjava na dobrovoljnoj bazi i potpuno je anoniman, te vas molim da ni u jednom dijelu upitnika ne navodite ime preduzeća, poslovne jedinice, kao ni vaše lične podatke.

Ovaj upitnik prvenstveno služi za empirijsko istraživanje u okviru magistarske disertacije na postdiplomskom studijiu na Fakultetu političkih nauka u Sarajevu i neće se koristiti u druge svrhe.

Kumulativni podaci iz upitnika bit će dostavljeni kao prilog uz moju disertaciju.

Molim Vas da iskreno odgovorite na svako pitanje.
Zahvaljujem na saradnji i izdvojenom vremenu.[/b]

http://fluidsurveys.com/surveys/mirha1d ... ni-uspjeh/
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31499
Joined: 16/04/2011 18:46

#543 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by skafiskafsnjak »

prvi cu da popunim, znam kako je ... Ja sam to ganjao nedavno :D
60061
Posts: 42
Joined: 17/06/2013 01:25

#544 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by 60061 »

skafiskafsnjak wrote:prvi cu da popunim, znam kako je ... Ja sam to ganjao nedavno :D
Hvala kolega ! :)

Hajde ostali, malo se pokrenite, ako ste bili u ovakvoj situaciji znate kako je, ako niste, ovo vas ceka :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Nestea31
Posts: 58
Joined: 21/01/2012 10:57

#545 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by Nestea31 »

Sabahom završeno :)
User avatar
Vitezanin
Posts: 3779
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#546 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by Vitezanin »

Web site FPN-a je hakovan od nekih Kosova Warriors Group, eno u pozadini neke albanske pjesme. :-) :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31499
Joined: 16/04/2011 18:46

#547 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by skafiskafsnjak »

Jao idiota hahahah jebalo ih kosovo

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
60061
Posts: 42
Joined: 17/06/2013 01:25

#548 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by 60061 »

Nestea31 wrote:Sabahom završeno :)
:thumbup: :thumbup: :thumbup: , Hvala puno!
60061
Posts: 42
Joined: 17/06/2013 01:25

#549 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by 60061 »

Vitezanin wrote:Web site FPN-a je hakovan od nekih Kosova Warriors Group, eno u pozadini neke albanske pjesme. :-) :D
Katastrofa :evil:
60061
Posts: 42
Joined: 17/06/2013 01:25

#550 Re: Fakultet Političkih nauka, Sarajevo

Post by 60061 »

Evo Bosna nam je pobjedila, pa predpostavljam da ste svi raspolozeni. Hajde da raspolozimo i nasu kolegicu!
Podsjecam vas , odgovorite na http://fluidsurveys.com/surveys/mirha1d ... ni-uspjeh/
Znam da vam je mrsko, i da vam nije do toga, ali ona ceka tuzna :sad: :sad: :sad:
Post Reply