Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#4201 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by karanana »

Jusuf nurkic odustao od investiranja u bosnu i hercegovinu. Nece kupiti nekretninu u bosmalu.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#4202 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by seln »

Havaz javlja jedan slucaj uskrsnuca:
Bivši američki astronaut Edgar Dean Mitchell, šesti čovjek koji je hodao po Mjesecu, tvrdi da američka Vlada i Vatikan znaju za postojanje vanzemaljaca, koji prema njegovim riječima žele da sa Zemljanima podijele "nultu tačku energije", prenosi Srna.
Mitchell je umro prije godinu i po, a Havaz ( i CPHA) nisu objasnili je li se javio u seansi prizivanja duhova ili je neko iz redakcije klanjao istiharu.
User avatar
drug_profi
Posts: 50218
Joined: 16/07/2012 16:00

#4204 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by drug_profi »

Mislim, to je onako jedna generalno poznata stvar...
A sad zamisli kakve je mafija ova SDA kad mu mogu složiti i pritvor i zabrane, i svima uši na broju.

Ono da se zapitaš jebote pa gdje ja živim gdje mi je pamet šta ću ja ovdje....
User avatar
drug_profi
Posts: 50218
Joined: 16/07/2012 16:00

#4205 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by drug_profi »

Džinovski penis izranja iz Jadranskog mora: Žene paze gdje će sjesti - See more at: http://www.avaz.ba/clanak/299110/dzinov ... kvj9O.dpuf


PA jbt, koji je to nivo uredništva....
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4206 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by JThomas »

kad ide do ovog nivoa, mogao je vala staviti i džinovski kurac. pa kad je dernek nek' hala gori.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18508
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#4207 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by SmokingMan »

seln wrote:Havaz javlja jedan slucaj uskrsnuca:
Bivši američki astronaut Edgar Dean Mitchell, šesti čovjek koji je hodao po Mjesecu, tvrdi da američka Vlada i Vatikan znaju za postojanje vanzemaljaca, koji prema njegovim riječima žele da sa Zemljanima podijele "nultu tačku energije", prenosi Srna.
Mitchell je umro prije godinu i po, a Havaz ( i CPHA) nisu objasnili je li se javio u seansi prizivanja duhova ili je neko iz redakcije klanjao istiharu.
Priča poprimi nevjerovan oblik kada dođe do poslijednjeg prenosioca.Dodaj,oduzmi,dodaj pa opet oduzmi,preuveličaj,i voila...

Uredništvo avaza je jedan skup neidetificiranih ljudskih bića.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#4208 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by seln »

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
BiH postaje vojna sila: Proizvodimo puške s NATO-ovim komponentama!
User avatar
drug_profi
Posts: 50218
Joined: 16/07/2012 16:00

#4209 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by drug_profi »

Novinarka turskog niskotiražnog portala “Faktor” pitala je lidera SBB-a za njegovo zdravstveno stanje...
Niskotiražni portal? :mrgreen:

A riječ je vjerovatno o fakor tačka ba, SDA i BoOkirovom news portalu.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#4210 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by StupskaBitanga »

Kako portal može imati tiraž?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58446
Joined: 03/08/2010 19:04

#4211 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by kakavdanakneiskustvu »

StupskaBitanga wrote:Kako portal može imati tiraž?

:mrgreen:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#4212 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by seln »

StupskaBitanga wrote:Kako portal može imati tiraž?
Ma, automatizam... prije su havazovci niskotiraznim zvali sve novine koje nisu pripadale Faaahru.
Vega_Brothers
Posts: 342
Joined: 14/06/2017 22:47

#4213 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by Vega_Brothers »

Avaz baš zna prenijeti ovakve vijesti
Morbidan slučaj u selu Mekiš tešanjsku policiju digao na noge

Šokantno: Manijak zatečen kako siluje kravu u štali

Image

Policija u Tešnju, u saradnji s veterinarima, intenzivno prikuplja iskaze i materijalne dokaze da bi rasvijetlila šokantan slučaj zoofilije, koji se odigrao 12. jula u tešanjskom selu Mekiš, tačnije u zaseoku Roše.

Problemi s alkoholom

Šokantni slučaj vjerovatno bi ostao zataškan da očajni mještani putem društvenih mreža nisu molili nadležne i medije da im pomognu. U fokusu priče našao se Ago B., koji je, kako su mještani naveli, silovao kravu. Tragom ove informacije, zaputili smo se u Mekiš.

- Samo je to tema razgovora. Znam tog Agu, on teško živi i napustila ga je supruga. On sa sestrom Sedifom ide i radi za dnevnicu kad ga ko pozove. Odao se i alkoholu. Ovo o čemu se priča, policija treba ispitati pa, ako bude kriv, neka odgovara - prvo je što smo čuli u Mekišu od mještanina E. A.

Image

U zaseoku Roše čula se potpuno drugačija priča. Kuća Age B. bila je zatrpana tonama smeća i otpada. Ispred vrata stajale su radne čizme i patike, a vrata su bila zaključana. Niko nije otvarao.

Edin Telalović, Agin drug s kojim često ispija flaše alkohola, priča nam kako kod Age do sada nije primijetio nastrano ponašanje te je dodao da je on završio u policiji. Stotinu metara niže Agina sestra S. B., također, živi u trošnoj kući. Ispričala nam je kako je prekjučer ujutro kamenovana, kao i Ago.

Image

Kamenovali su nas Spahići, svašta su nam govorili, vrijeđali nas - kazala je sestra osumnjičenoga.

S druge strane, Spahići negiraju da su ih kamenovali te ujedno žale što to nisu učinili.
Očajni supružnici Izet i Halima kategorično tvrde da je u njihovoj štali u srijedu oko 2.20 sati Ago silovao kravu.

- Nismo nikoga kamenovali, ali da jesmo, bogdo, da se riješimo njih. Gorih insana nema, oni su zlo i nečista krv. Kada Ago prođe selom pijan i kada nam počne psovati, vrijeđati nas, pokazivati srednji prst i ruku do lakta, nama se ledi krv. Kod jetrve je nekoliko puta pokrao ženski i dječiji donji veš. Ovdje je prije nekoliko godina oštrim predmetom povrijeđena junica pa je morala biti smaknuta, ali ovo na što smo suprug Izet i ja naišli u srijedu poslije pola noći je zločin - kaže ogorčena Halima.

Pozvali policiju

Ona je ispričala kako je nju i supruga Izeta probudio lavež psa. Izašli su na balkon i u štali čuli škripu plastične kante. Otvorili su vrata štale i ugledali jeziv prizor.

Image

- Vidim, kravi dignut rep, Ago se popeo na kantu, a bermude mu do pola spale. Obuze me zima, umalo na padoh, pa mu kažem: "Šta to, bolan Ago, radiš mojoj kravi?" On mrtav-hladan, samo se okliznu i ode. Pozvali smo policiju, izvršen je uviđaj, pozvali smo i veterinare i oni su dali svoje mišljenje. Mi ćemo sada kravu prodati, štalu ćemo zaključavati, na prozorčetu za stanjak postavili smo metalne rešetke. Pozivamo policiju, tužilaštvo, vlasti Tešnja da manijaka ili smjeste u ludnicu ili u zatvor - ističe Halima, još u šoku od onoga što je vidjela u štali.

Šta je otkrio veterinar

Spahići su nam pokazali nalaz koji je sačinio veterinar Alen Karadžehenemović.

Image

- Pregledom krave u prisustvu policije primijećen je neobičan stav životinje što se tiče držanja repa, kod koje je bila prisutna bol prilikom pregleda i blagi otok u vaginalnom dijelu - kaže veterinar iz MI VET iz Tešnja, doktor Alen Karadžehenemović.

Image
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4214 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by RasAlGhul »

Ovaj Avaz treba ugasiti, jeste da će ljudi izgubiti posao, ali sevap bi bio realno, printano izdanje ne bi koristio ni za potpalu kad roštiljam, a na portal mišem nisam kliknuo hvala Allahu dragom!
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4215 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by insomnia78 »

Ma i Klix je isti kurac
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4216 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by spreca »

RasAlGhul wrote:Ovaj Avaz treba ugasiti, jeste da će ljudi izgubiti posao, ali sevap bi bio realno, printano izdanje ne bi koristio ni za potpalu kad roštiljam, a na portal mišem nisam kliknuo hvala Allahu dragom!
mislis zatvoriti?...slazem se ali prvo treba gazdu Fa'ru zatvoriti
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4217 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by spreca »

insomnia78 wrote:Ma i Klix je isti kurac
a Klix je posebna prica ...nakaradnijih tekstova ces tesko naci osim kod njih
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4218 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by RasAlGhul »

spreca wrote:
insomnia78 wrote:Ma i Klix je isti kurac
a Klix je posebna prica ...nakaradnijih tekstova ces tesko naci osim kod njih
Na Klixu je jebeno jer svi rade sve, osim možda ovih iz sportske redakcije!Ostali novinari rade od unutrašnje, spoljne politike do Kim Kardašijan, i to je recept za neuspjeh.U novinarstvu se mora znati šta ko radi, imaš unutrašnju, pa spoljnu politiku, pa kulturu, sport....I svaka redakcija mora samo određeno raditi, ovdje je kataklizma, napiše novinar članak o SDA, za pola sata radi Kim Kardašijan, a za sat lansiranje balističkih raketa u Sjevernoj Koreji :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4219 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by spreca »

RasAlGhul wrote:
spreca wrote:
insomnia78 wrote:Ma i Klix je isti kurac
a Klix je posebna prica ...nakaradnijih tekstova ces tesko naci osim kod njih
Na Klixu je jebeno jer svi rade sve, osim možda ovih iz sportske redakcije!Ostali novinari rade od unutrašnje, spoljne politike do Kim Kardašijan, i to je recept za neuspjeh.U novinarstvu se mora znati šta ko radi, imaš unutrašnju, pa spoljnu politiku, pa kulturu, sport....I svaka redakcija mora samo određeno raditi, ovdje je kataklizma, napiše novinar članak o SDA, za pola sata radi Kim Kardašijan, a za sat lansiranje balističkih raketa u Sjevernoj Koreji :D
Njihovo novinarstvo se uglavnom zasniva na kopiranju tekstova sa drugih portala i samo opucaju translate i ne pogledaju tekst da isprave neke greske iz prevoda itd :lol: :lol:

https://www.klix.ba/scitech/nauka/antic ... /170716003
:thumbup: :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4220 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by insomnia78 »

Oni su bukvalno na granici debilizma
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4221 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by RasAlGhul »

Ma realno i ne čitam tekstove s portala, jer kasne po dva-tri dana, više me nervira hrvatski jezik na ovom portalu, nema bosanskog uopšte, sve je na -irati umjesto -ovati, pa imamo organizirati, reagirati, umjesto organizovati, reagovati ili kada pročitam nogomet, ranio bih se, niko nikad u Sarajevu nije govorio nogomet, eto neka ovi novinari pitaju dedu svog jel fudbal ili nogomet :D Zatim općina :( opće, i ostale hrvatske riječi od kojih mi se povraća.To jednostavno nije standardizovani bosanski jezik koji je najljepši na planeti :thumbup: A realno i rade za nekih možda 8-9 stoja ko će se peglati sa profesionalizmom, a i Hrvati su vlasnici doduše, a pa su ove naše balije što rade na Klixu sigurno dobili naredbu da pišu na -irati!

A koliko sam vidio i Avaz forsira -irati i stoljeće umjesto vijek!Fahro je sigurno učio hrvatski u Crnoj Gori u Jugoslaviji :D Možda mu je dedo iz Zagreba naselio vukojebinu iz koje je došao! :D :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4222 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by spreca »

RasAlGhul wrote:Ma realno i ne čitam tekstove s portala, jer kasne po dva-tri dana, više me nervira hrvatski jezik na ovom portalu, nema bosanskog uopšte, sve je na -irati umjesto -ovati, pa imamo organizirati, reagirati, umjesto organizovati, reagovati ili kada pročitam nogomet, ranio bih se, niko nikad u Sarajevu nije govorio nogomet, eto neka ovi novinari pitaju dedu svog jel fudbal ili nogomet :D Zatim općina :( opće, i ostale hrvatske riječi od kojih mi se povraća.To jednostavno nije standardizovani bosanski jezik koji je najljepši na planeti :thumbup: A realno i rade za nekih možda 8-9 stoja ko će se peglati sa profesionalizmom, a i Hrvati su vlasnici doduše, a pa su ove naše balije što rade na Klixu sigurno dobili naredbu da pišu na -irati!

A koliko sam vidio i Avaz forsira -irati i stoljeće umjesto vijek!Fahro je sigurno učio hrvatski u Crnoj Gori u Jugoslaviji :D Možda mu je dedo iz Zagreba naselio vukojebinu iz koje je došao! :D :D
Inace bosanski jezik u izvornom svom izgovoru moRes cuti samo po bosanskim selima.....ina ce je uglavnom sva pederacija iriti jeziku :lol:
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#4223 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by RasAlGhul »

spreca wrote:
RasAlGhul wrote:Ma realno i ne čitam tekstove s portala, jer kasne po dva-tri dana, više me nervira hrvatski jezik na ovom portalu, nema bosanskog uopšte, sve je na -irati umjesto -ovati, pa imamo organizirati, reagirati, umjesto organizovati, reagovati ili kada pročitam nogomet, ranio bih se, niko nikad u Sarajevu nije govorio nogomet, eto neka ovi novinari pitaju dedu svog jel fudbal ili nogomet :D Zatim općina :( opće, i ostale hrvatske riječi od kojih mi se povraća.To jednostavno nije standardizovani bosanski jezik koji je najljepši na planeti :thumbup: A realno i rade za nekih možda 8-9 stoja ko će se peglati sa profesionalizmom, a i Hrvati su vlasnici doduše, a pa su ove naše balije što rade na Klixu sigurno dobili naredbu da pišu na -irati!

A koliko sam vidio i Avaz forsira -irati i stoljeće umjesto vijek!Fahro je sigurno učio hrvatski u Crnoj Gori u Jugoslaviji :D Možda mu je dedo iz Zagreba naselio vukojebinu iz koje je došao! :D :D
Inace bosanski jezik u izvornom svom izgovoru moRes cuti samo po bosanskim selima.....ina ce je uglavnom sva pederacija iriti jeziku :lol:
Možeš ga čuti i u Sarajevu, ja ga pričam, potura nam se sve sa strane, a retardirani smo da to zaustavimo, pa se ovaj hrvatski jezik potura kao nešto normalno i standardno, a mi balije samo blejimo i ne reagujemo uopšte!
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4224 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by spreca »

RasAlGhul wrote: Možeš ga čuti i u Sarajevu, ja ga pričam, potura nam se sve sa strane, a retardirani smo da to zaustavimo, pa se ovaj hrvatski jezik potura kao nešto normalno i standardno, a mi balije samo blejimo i ne reagujemo uopšte!
vazno je janu u shake i djirati po gradu..kuzis ne :mrgreen: ....najlakse je baliju asimilirati :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58446
Joined: 03/08/2010 19:04

#4225 Re: Fahrin Avaz & avazovci - All about

Post by kakavdanakneiskustvu »

RasAlGhul wrote:Ma realno i ne čitam tekstove s portala, jer kasne po dva-tri dana, više me nervira hrvatski jezik na ovom portalu, nema bosanskog uopšte, sve je na -irati umjesto -ovati, pa imamo organizirati, reagirati, umjesto organizovati, reagovati ili kada pročitam nogomet, ranio bih se, niko nikad u Sarajevu nije govorio nogomet, eto neka ovi novinari pitaju dedu svog jel fudbal ili nogomet :D Zatim općina :( opće, i ostale hrvatske riječi od kojih mi se povraća.To jednostavno nije standardizovani bosanski jezik koji je najljepši na planeti :thumbup: A realno i rade za nekih možda 8-9 stoja ko će se peglati sa profesionalizmom, a i Hrvati su vlasnici doduše, a pa su ove naše balije što rade na Klixu sigurno dobili naredbu da pišu na -irati!

A koliko sam vidio i Avaz forsira -irati i stoljeće umjesto vijek!Fahro je sigurno učio hrvatski u Crnoj Gori u Jugoslaviji :D Možda mu je dedo iz Zagreba naselio vukojebinu iz koje je došao! :D :D
ovime si sve rakao,plus je hrvatski jezik u ovoj drzavi isto sto i bosanski i srpski
Post Reply