FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#8851 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mousstapha »

Cericu fali onaj prostor u kojem je imao uticaj, to je vise nego evidentno. Uticaj kod nekih osoba ima sigurno, medjutim javnost u BiH ga je sahranila.
User avatar
luckylaka
Posts: 22520
Joined: 15/01/2010 06:28

#8852 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

Gost Genaral Muslimovic se naklatio na ,,vezira" i,scepu"(Cerica i Fahru)Bice ovdje svasta
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#8853 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sabina1 »

LeonardoAC wrote:
Banksy wrote:
karanana wrote:Interesantan interviju s reisom. Mada dosta otvorenih pitanja i tema a bez nekih svrsetaka. Jos ovaj ulijece.
Kad se dugo, i predugo, pitaš za sve, i oko najmanje sitnice, a onda se odjednom, preko noći, ne pitaš više ni za šta i niko te ne ferma 5%. Teška situacija.
Ne bih se bas slozio... Ceric je i dalje prilicno utjecajan tip, u Evropi znaju za njega i cijene ga vise nego mi u BiH... al to je stari bosnjacki sindrom i podanicki mentalitet da popljujemo sve i svakoga ko odskace od prosijeka...
Njegov doprinos ovoj zemlji i narodu je nemjerljiv.... :roll:
:zid: :zid: :zid:
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#8854 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Better Man »

sabina1 wrote:
Njegov doprinos ovoj zemlji i narodu je nemjerljiv.... :roll:
:zid: :zid: :zid:
Cerić je najobičniji ratni profiter i kriminalac, koji se slizao sa SDA i tako došao do pozicije Reisa, koju je obnašao nelegalno.
džakailibu
Posts: 617
Joined: 08/05/2013 11:37

#8855 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by džakailibu »

znate onu najgoru kletvu da bog da imao pa ne imao. e sada zamislite da se tako nesto desi reisu, ej reisu covjek koji bi trebao biti vjernik, dobrodusan, duhovan. ovaj je bio i ostao najgori lopov, ali najgori. dusman veliki i bosne i bosnjaka. ko ne konta avaz mu je jos mjerilo informisanja.
User avatar
karanana
Posts: 47255
Joined: 26/02/2004 00:00

#8856 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

poenta je da niko ne valja.
i stvarno je tako. i ceric i ovaj kos i rasim i alija i bakir i fahro....pushiona nam je.
ne znam da li kos zasluzuje sve ove kredite i sve zasluge, ali su nam glave dobro pomucene i ne znamo kud i s kim gonimo.
Last edited by karanana on 17/11/2017 22:14, edited 1 time in total.
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#8857 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Nero Histrion »

karanana wrote:poenta je da niko ne valja.
i stvarno je tako. i ceric i ovaj kos i rasim i alija i bakir i fahro....pushiona nam je.
:thumbup:
saale
Posts: 1398
Joined: 08/07/2008 13:39

#8858 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by saale »

Problem je sto Senad unosi razdor medju Bosnjake, kune se u BiH i u to koliki je patriota a sve teme mu se vrte oko Sarajeva, pa nije Bosna Sar nego i hercegovina, pa i i ta izdrkotina RS,, ali jok njemu je glavna tema Bakir i Sebija
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66225
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8859 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

karanana wrote:Interesantan interviju s reisom. Mada dosta otvorenih pitanja i tema a bez nekih svrsetaka. Jos ovaj ulijece.
Sa ex reisom?

Ono je bila ziva patnja za gledati, ne znas koji je gori sagovornik. Reis ako ga prekines dok ne zavrsi svoje samo se pocne derati, ni da saslusa pitanje :-)

A on stari UDBAS, ne moze se to ni sakriti. Kaze Senade pratim slabo dolazis u dzamiju u Cekalusi 8)
User avatar
karanana
Posts: 47255
Joined: 26/02/2004 00:00

#8860 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

A sta reci o muslimovicu?
Ko zna, mozda je zavjera, mozda obojica rade za istig sefa i istu svrhu.
Ma haos u puku.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#8861 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by spreca »

karanana wrote:A sta reci o muslimovicu?
Ko zna, mozda je zavjera, mozda obojica rade za istig sefa i istu svrhu.
Ma haos u puku.
Obicno sve sluzbe rade slicno...oba rade za istig sefa a da toga nisu ni svjesni a inace rade jedan protiv drugog i takve su sluzbe obicno jako uspjesne jer ide dvojna kontrola rada dousnika.
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#8862 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Radio Sarajevo »

Šta radi stari nozdrvaš Senad. Ko mu sada donosi kokain? :)

Još nije ugasio ovaj cirkus od kanala? Zar mu ne ide odlično s narodnjacima?
User avatar
karanana
Posts: 47255
Joined: 26/02/2004 00:00

#8863 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Stoka bezobrazna ovi shvicarci. Fuj. Pizda im materina, haj nek meni moja banka ponudi oprost kamate i 30% glavnice. Govna hoce sve. Fuj.
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#8864 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by navedeni »

karanana wrote:Stoka bezobrazna ovi shvicarci. Fuj. Pizda im materina, haj nek meni moja banka ponudi oprost kamate i 30% glavnice. Govna hoce sve. Fuj.
Može im se... i opet im nije dosta
User avatar
karanana
Posts: 47255
Joined: 26/02/2004 00:00

#8865 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

ova zenska je fino objasnila situaciju. ne mislim da je nesto na strani banke iako je njena direktorica, jer i sama je rekla da je bilo pogresaka od strane hypa ali da se sada stvari pokusavaju rascistiti i da se uspjelo sa dosta toga, ali kao i u svemu uvijek postoji ta neka manjina koja je najglasnija, najvise kuka i kenja za nesto dok se vecina, i oni kojima je trebalo jos vise pomoci, poklopilo i sute. ali ne, ovi karinashi hoce skoroz oprost. to je karina najgore vrste.
kaze ona jedna crvena, digla 40 hiljada vratice 80. pa bako, ja nisam shvicarac digo sam 100, 5.95%, nakon godinu intesa mi digla na 6.95% zbog nekog posranog nikakvog razloga i euribora. nikad nisu spustili zbog istog razloga kad je bilo stanje s euriborom u moju korist. eto nakon 20 godina vraticu 200, sta ja sad trebam?
TheMule
Posts: 3764
Joined: 04/05/2009 03:34

#8866 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by TheMule »

Ko jos u BiH ima goste kao Senad? Poklopite se pljuvaci

Senad je za ostale Real Madrid
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15640
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#8867 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by problemnatravunu »

TheMule wrote:Ko jos u BiH ima goste kao Senad? Poklopite se pljuvaci

Senad je za ostale Real Madrid
:thumbup:
To je istina, kanal je (po meni) karina, ali CD je ipak nešto što drugi nemaju :bih:
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#8868 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mousstapha »

Na stranu koliko je objektivna i da li iznosi cinjenice, ali ova direktorica banke je pravo osvjezenje na nasim televizijama za mene. Nacin na koji komunicira, racionalno objasnjava interese svoje i banke i klijenata. Sad bih bas volio cuti tog Durakovica da izvagam drugu stranu, mada se cini da ne moze puno toga derogirati svojim izjavama.
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#8869 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Better Man »

Išli smo skupa u obdanište. Moja generacija. Sanela Pašić je zaista pametna žena i obrazovana. Sve u životu je sama postigla bez ičije pomoći. Čitav radni vijek je u bankarskom sektoru i maher je u svom poslu. Privatno je prejednostavna osoba i kad je vidite na ulici nikad ne biste pomislili da je riječ o ženi koja je na rukovodećoj poziciji u jednoj banci ili negdje drugo.
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#8870 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dobar osjecaj »

Better Man wrote:Išli smo skupa u obdanište. Moja generacija. Sanela Pašić je zaista pametna žena i obrazovana. Sve u životu je sama postigla bez ičije pomoći. Čitav radni vijek je u bankarskom sektoru i maher je u svom poslu. Privatno je prejednostavna osoba i kad je vidite na ulici nikad ne biste pomislili da je riječ o ženi koja je na rukovodećoj poziciji u jednoj banci ili negdje drugo.
Osvjezenje. Odavno mi nije prijalo nekoga slusati kao nju.
User avatar
drugtito2011
Posts: 2888
Joined: 01/08/2011 18:45

#8871 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by drugtito2011 »

mousstapha wrote:Na stranu koliko je objektivna i da li iznosi cinjenice, ali ova direktorica banke je pravo osvjezenje na nasim televizijama za mene. Nacin na koji komunicira, racionalno objasnjava interese svoje i banke i klijenata. Sad bih bas volio cuti tog Durakovica da izvagam drugu stranu, mada se cini da ne moze puno toga derogirati svojim izjavama.
Kad bi mogao dovesti, da čujemo i drugu stranu, sljedeće aktere:

1. Osobu koja je dobila kredit za skijalište u Mostaru
2. Vlasnika projekta "Luna park" u Foči
3. Osobe koje su odobrile kredite za ove projekte
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#8872 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dobar osjecaj »

drugtito2011 wrote:
mousstapha wrote:Na stranu koliko je objektivna i da li iznosi cinjenice, ali ova direktorica banke je pravo osvjezenje na nasim televizijama za mene. Nacin na koji komunicira, racionalno objasnjava interese svoje i banke i klijenata. Sad bih bas volio cuti tog Durakovica da izvagam drugu stranu, mada se cini da ne moze puno toga derogirati svojim izjavama.
Kad bi mogao dovesti, da čujemo i drugu stranu, sljedeće aktere:

1. Osobu koja je dobila kredit za skijalište u Mostaru
2. Vlasnika projekta "Luna park" u Foči
3. Osobe koje su odobrile kredite za ove projekte
I bankara i analiticara rizika koji je odobrio sredstva za skijaliste u Mostaru
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#8873 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by navedeni »

TheMule wrote:Ko jos u BiH ima goste kao Senad? Poklopite se pljuvaci

Senad je za ostale Real Madrid

Daješ pogrešne argumente, svaka veća televizija u BiH ima goste kao Senad, neke televizije i bolje i ekskluzivnije goste. Senad je drugačiji po nekim drugim stvarima, “zakopaj se” nadji ih pa lijepo objasni ovima koji hejtaju na Senada
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#8874 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Banksy »

dobar osjecaj wrote:
drugtito2011 wrote:
mousstapha wrote:Na stranu koliko je objektivna i da li iznosi cinjenice, ali ova direktorica banke je pravo osvjezenje na nasim televizijama za mene. Nacin na koji komunicira, racionalno objasnjava interese svoje i banke i klijenata. Sad bih bas volio cuti tog Durakovica da izvagam drugu stranu, mada se cini da ne moze puno toga derogirati svojim izjavama.
Kad bi mogao dovesti, da čujemo i drugu stranu, sljedeće aktere:

1. Osobu koja je dobila kredit za skijalište u Mostaru
2. Vlasnika projekta "Luna park" u Foči
3. Osobe koje su odobrile kredite za ove projekte
I bankara i analiticara rizika koji je odobrio sredstva za skijaliste u Mostaru
I luna-park u Foči.
bhnapoleon1
Posts: 6502
Joined: 11/05/2014 23:47

#8875 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bhnapoleon1 »

Jao stjepan kljujic :bih: :bih: :bih:
Locked