FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#8776 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by navedeni »

adis204 wrote:
navedeni wrote: Nešto "zakupljivati" znači plaćati, on nije plaćao ništa na Hayatu ni na TV1 nego su oni plaćali i njegovoj njemu velike pare i ljude sa kojima radi. I Senad je super novinar, šta ako za lovu radi to je legitimno. Face TV nije uspio kao projekat, ali Senad će na BHT uskoro i pomesti sve inshallah
Iz pouzdanog izvora ili...?
Pa sam je govorio nešto da bi on to volio uzeti u svoje ruke u centralnom dnevniku prije par mjeseci...
User avatar
karanana
Posts: 47251
Joined: 26/02/2004 00:00

#8777 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

aha. jasta ce. iduce sedmice vec
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66190
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8778 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

ExNihilo wrote:Bogićević fakat izgubio dodir s realnošću. Tužno.
Na osnovu cega iznosis ovako hrabru tvrdnju?
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#8779 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

_BataZiv_0809 wrote:
ExNihilo wrote:Bogićević fakat izgubio dodir s realnošću. Tužno.
Na osnovu cega iznosis ovako hrabru tvrdnju?
Hrabra je samo ako na lik i djelo dotičnog gledaš idolopoklonički. S obzirom da to nije slučaj - nije mi potrebna hrabrost da kažem kako je car go.

Jesmo li gledali posljednja dva gostovanja na FACE TV? Lik se pretvorio u jebenog Dozera. Priča mu polazi od neoliberalnog kapitalizma i novog svjetskog poretka, preko dužničkog ropstva i agendi depopulacije, Miloševića kao agenta MZ, pa sve do neshvatljivih političko-infantilnih prijedloga na lokalnom nivou tipa stranke se moraju natjerati da nominiraju sve nacije podjednako na izbornim listama. Distorzija realnosti.

Samo bih volio znati da li je frajer odlijepio s godinama ili su svi naši mitovi laž. Slutim odgovor.
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#8780 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by muhafuca »

ExNihilo wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
ExNihilo wrote:Bogićević fakat izgubio dodir s realnošću. Tužno.
Na osnovu cega iznosis ovako hrabru tvrdnju?
Hrabra je samo ako na lik i djelo dotičnog gledaš idolopoklonički. S obzirom da to nije slučaj - nije mi potrebna hrabrost da kažem kako je car go.

Jesmo li gledali posljednja dva gostovanja na FACE TV? Lik se pretvorio u jebenog Dozera. Priča mu polazi od neoliberalnog kapitalizma i novog svjetskog poretka, preko dužničkog ropstva i agendi depopulacije, Miloševića kao agenta MZ, pa sve do neshvatljivih političko-infantilnih prijedloga na lokalnom nivou tipa stranke se moraju natjerati da nominiraju sve nacije podjednako na izbornim listama. Distorzija realnosti.

Samo bih volio znati da li je frajer odlijepio s godinama ili su svi naši mitovi laž. Slutim odgovor.
Ovo kao da si sa CNN-a prepisao, kad rade politicki odstrjel opozije vladajucih elita.

K'o god istupi iz linije ili je "lud" il je "infantilan" il je "terorista" :thumbup: :izet:
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#8781 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by cyprus »

muhafuca wrote:Ovo kao da si sa CNN-a prepisao, kad rade politicki odstrjel opozije vladajucih elita.

K'o god istupi iz linije ili je "lud" il je "infantilan" il je "terorista" :thumbup: :izet:
Zanimljivo kako je CNN bio dobar kad je izvještavao iz rata u BiH... U svim drugim slučajevima laže i vrši politički odstrel, ali je eto samo u našem slučaju napravio iznimku pa prikazao stvari onakvim kakve jesu :-D

Nažalost, iako prema Bogiću Bogićeviću, tj. njegovom liku i djelu, imam samo najdublje poštovanje, ovdje se slažem sa ExNihilom, samo što bih ja na njegovo pitanje odgovorio da je ipak riječ o godinama... Nije prvi kojem se to desilo...
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#8782 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

muhafuca wrote:
ExNihilo wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
Na osnovu cega iznosis ovako hrabru tvrdnju?
Hrabra je samo ako na lik i djelo dotičnog gledaš idolopoklonički. S obzirom da to nije slučaj - nije mi potrebna hrabrost da kažem kako je car go.

Jesmo li gledali posljednja dva gostovanja na FACE TV? Lik se pretvorio u jebenog Dozera. Priča mu polazi od neoliberalnog kapitalizma i novog svjetskog poretka, preko dužničkog ropstva i agendi depopulacije, Miloševića kao agenta MZ, pa sve do neshvatljivih političko-infantilnih prijedloga na lokalnom nivou tipa stranke se moraju natjerati da nominiraju sve nacije podjednako na izbornim listama. Distorzija realnosti.

Samo bih volio znati da li je frajer odlijepio s godinama ili su svi naši mitovi laž. Slutim odgovor.
Ovo kao da si sa CNN-a prepisao, kad rade politicki odstrjel opozije vladajucih elita.

K'o god istupi iz linije ili je "lud" il je "infantilan" il je "terorista" :thumbup: :izet:
Skont'o si me.
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#8783 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mousstapha »

Ovo zadnje gostovanje je bilo donekle u nekim okvirima realnosti. Gostovanje prije toga sam iskolacio oci :shock: kad sam vidio sta prica. Bogicevic je ljudina, u to ne treba sumnjati. Medjutim, ove geopoliticke analize prelaze iz najdubljih crnjaka do paranoje.
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#8784 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by muhafuca »

cyprus wrote:
muhafuca wrote:Ovo kao da si sa CNN-a prepisao, kad rade politicki odstrjel opozije vladajucih elita.

K'o god istupi iz linije ili je "lud" il je "infantilan" il je "terorista" :thumbup: :izet:
Zanimljivo kako je CNN bio dobar kad je izvještavao iz rata u BiH... U svim drugim slučajevima laže i vrši politički odstrel, ali je eto samo u našem slučaju napravio iznimku pa prikazao stvari onakvim kakve jesu :-D
Nije lagao nego im se narativ poklapao sa Americkim interesima u tom trenutku (pred kraj rata) - u pocetku rata su lagali u skladu takodje sa Americkim interesima iako su vjerovatno i tada dobro znali sta se desava i ko koga kolje i ubija i sta radi ali su sutili o tome

kad je trebalo prevrnuti plocu u skladu sa promjenjenim Americkim ciljevima i dobiti podrsku Americke javnosti za intervenciju - odjednom sve znaju ko koga ubija i ko koga kolje. Al kratka pamet u Bosnjaka izgleda.
Nažalost, iako prema Bogiću Bogićeviću, tj. njegovom liku i djelu, imam samo najdublje poštovanje, ovdje se slažem sa ExNihilom, samo što bih ja na njegovo pitanje odgovorio da je ipak riječ o godinama... Nije prvi kojem se to desilo...
Jah i to - on je zaboravio dodat.

To kao Ron Paul i McKein u americi

Ron Paul star i senilan i budala zato sto ne puse u njihovu tikvu i ne gura njihove ciljeve

A McKein im zakon i sasvim racionalan i zdrav i sve ostalo - samo zato sto puse u njihovu tikvu.

E tako i Bogicevic - nije na liniji - ma pusti ga star senilan
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#8785 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by muhafuca »

ExNihilo wrote:
muhafuca wrote:
ExNihilo wrote:
Hrabra je samo ako na lik i djelo dotičnog gledaš idolopoklonički. S obzirom da to nije slučaj - nije mi potrebna hrabrost da kažem kako je car go.

Jesmo li gledali posljednja dva gostovanja na FACE TV? Lik se pretvorio u jebenog Dozera. Priča mu polazi od neoliberalnog kapitalizma i novog svjetskog poretka, preko dužničkog ropstva i agendi depopulacije, Miloševića kao agenta MZ, pa sve do neshvatljivih političko-infantilnih prijedloga na lokalnom nivou tipa stranke se moraju natjerati da nominiraju sve nacije podjednako na izbornim listama. Distorzija realnosti.

Samo bih volio znati da li je frajer odlijepio s godinama ili su svi naši mitovi laž. Slutim odgovor.
Ovo kao da si sa CNN-a prepisao, kad rade politicki odstrjel opozije vladajucih elita.

K'o god istupi iz linije ili je "lud" il je "infantilan" il je "terorista" :thumbup: :izet:
Skont'o si me.
Nema se tu sta puno skontati - sve je jasno ko dan
User avatar
dulekrele
Posts: 3840
Joined: 10/04/2014 18:25

#8786 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dulekrele »

Bogicevic je dobro prolupo.Zatvorenost i izolacija, Bog ce ga znati koji je razlog.
User avatar
Truba
Posts: 81757
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#8787 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Truba »

mahalaš i mahalska televizija

paša pa nije 1996.

jbt ne da čovjeku dovršiti misai
bukvalno prekida svaki slog
User avatar
apsidejzi
Posts: 8263
Joined: 25/05/2013 23:49

#8788 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by apsidejzi »

_BataZiv_0809 wrote:
ExNihilo wrote:Bogićević fakat izgubio dodir s realnošću. Tužno.
Na osnovu cega iznosis ovako hrabru tvrdnju?
SDA botovi koji ga napadaju jer je stao na stranu dr Ismeta Gavrankapetanovica
User avatar
Adriatic
Posts: 3395
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#8789 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Adriatic »

Black swan wrote:mahalaš i mahalska televizija

paša pa nije 1996.

jbt ne da čovjeku dovršiti misai
bukvalno prekida svaki slog
Svako ko pristane doći u emisiju ovom bolesniku, zaslužuje svaki vid torture. :izet:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66190
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8790 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

ExNihilo wrote:
Hrabra je samo ako na lik i djelo dotičnog gledaš idolopoklonički. S obzirom da to nije slučaj - nije mi potrebna hrabrost da kažem kako je car go.

Jesmo li gledali posljednja dva gostovanja na FACE TV? Lik se pretvorio u jebenog Dozera. Priča mu polazi od neoliberalnog kapitalizma i novog svjetskog poretka, preko dužničkog ropstva i agendi depopulacije, Miloševića kao agenta MZ, pa sve do neshvatljivih političko-infantilnih prijedloga na lokalnom nivou tipa stranke se moraju natjerati da nominiraju sve nacije podjednako na izbornim listama. Distorzija realnosti.

Samo bih volio znati da li je frajer odlijepio s godinama ili su svi naši mitovi laž. Slutim odgovor.
I sta tebe navodi na pomisao da neke stvari bolje znas od covjeka koji je obnasao funkciju sefa drzave i imao uvid u obavjestajnu dokumentaciju koju obicni smrtnici nece vidjeti dok se arhive ne otvore za 100 godina?
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#8791 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

_BataZiv_0809 wrote:
ExNihilo wrote:
Hrabra je samo ako na lik i djelo dotičnog gledaš idolopoklonički. S obzirom da to nije slučaj - nije mi potrebna hrabrost da kažem kako je car go.

Jesmo li gledali posljednja dva gostovanja na FACE TV? Lik se pretvorio u jebenog Dozera. Priča mu polazi od neoliberalnog kapitalizma i novog svjetskog poretka, preko dužničkog ropstva i agendi depopulacije, Miloševića kao agenta MZ, pa sve do neshvatljivih političko-infantilnih prijedloga na lokalnom nivou tipa stranke se moraju natjerati da nominiraju sve nacije podjednako na izbornim listama. Distorzija realnosti.

Samo bih volio znati da li je frajer odlijepio s godinama ili su svi naši mitovi laž. Slutim odgovor.
I sta tebe navodi na pomisao da neke stvari bolje znas od covjeka koji je obnasao funkciju sefa drzave i imao uvid u obavjestajnu dokumentaciju koju obicni smrtnici nece vidjeti dok se arhive ne otvore za 100 godina?
Ja sam tebe držao za malo inteligentnijeg forumaša. :cry:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66190
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8792 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

ExNihilo wrote:
Ja sam tebe držao za malo inteligentnijeg forumaša. :cry:
Mogo si me drzat za sta hoces... :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#8793 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

_BataZiv_0809 wrote:
ExNihilo wrote:
Ja sam tebe držao za malo inteligentnijeg forumaša. :cry:
Mogo si me drzat za sta hoces... :D
Jebeš ga, moja greška. Sad si prikladno klasificiran s intelektualcima i geopolitičkom magovima a la Dozer i Challenger. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66190
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8794 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

ExNihilo wrote:
Jebeš ga, moja greška. Sad si prikladno klasificiran s intelektualcima i geopolitičkom magovima a la Dozer i Challenger. :D
Sto bi reko Čeli

Link :arrow: https://hr.wikipedia.org/wiki/Ad_hominem
User avatar
BarbaDue
Posts: 63358
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#8795 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BarbaDue »

Senad je novinarčina, možda još par njih iz bih mogu mu parirati ovo ostalo su tetke iz frizeraja :mrgreen:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#8796 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

_BataZiv_0809 wrote:
ExNihilo wrote:
Jebeš ga, moja greška. Sad si prikladno klasificiran s intelektualcima i geopolitičkom magovima a la Dozer i Challenger. :D
Sto bi reko Čeli

Link :arrow: https://hr.wikipedia.org/wiki/Ad_hominem
Jebi ga, Bato. Opet fulaš. Ad hominem je napad na ličnost s ciljem osporavanja argumentacije. S obzirom da nisi ni imao argumentacije - ne možemo govoriti o ad hominemu. Jedno je kad nekome kažeš da nije u pravu jer je kreten, a sasvim drugo kad nekome prosto kažeš da je kreten.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66190
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8797 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

ExNihilo wrote: Ad hominem je napad na ličnost s ciljem osporavanja argumentacije.
ExNihilo wrote:Lik se pretvorio u jebenog Dozera.


ExNihilo wrote:Samo bih volio znati da li je frajer odlijepio s godinama
ExNihilo wrote:Ja sam tebe držao za malo inteligentnijeg forumaša. :cry:
ExNihilo wrote:Sad si prikladno klasificiran s intelektualcima i geopolitičkom magovima a la Dozer i Challenger. :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#8798 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

_BataZiv_0809 wrote:
ExNihilo wrote: Ad hominem je napad na ličnost s ciljem osporavanja argumentacije.
ExNihilo wrote:Lik se pretvorio u jebenog Dozera.


ExNihilo wrote:Samo bih volio znati da li je frajer odlijepio s godinama
ExNihilo wrote:Ja sam tebe držao za malo inteligentnijeg forumaša. :cry:
ExNihilo wrote:Sad si prikladno klasificiran s intelektualcima i geopolitičkom magovima a la Dozer i Challenger. :D
Ja, i?
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#8799 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by It_is_a_Leclerc »

BarbaDue wrote:Senad je novinarčina, možda još par njih iz bih mogu mu parirati ovo ostalo su tetke iz frizeraja :mrgreen:
Senad nije nikakav novinar, već voditelj, talk show host, što bi rekli preko okeana, i to vrlo loš k tome. Pokažite mi jednu jedinu istraživačku priču, feljton, analizu i slično koju potpisuje Senad Hadžifejzović? Nema je. Lik je imao sreće da se na pravom mjestu u pravo vrijeme javi na telefon, i to ga je lansiralo u zvijezde, a pomogla mu je i naklonost SDA i Izetbegovića.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#8800 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by kiligonzales »

It_is_a_Leclerc wrote:
BarbaDue wrote:Senad je novinarčina, možda još par njih iz bih mogu mu parirati ovo ostalo su tetke iz frizeraja :mrgreen:
Senad nije nikakav novinar, već voditelj, talk show host, što bi rekli preko okeana, i to vrlo loš k tome. Pokažite mi jednu jedinu istraživačku priču, feljton, analizu i slično koju potpisuje Senad Hadžifejzović? Nema je. Lik je imao sreće da se na pravom mjestu u pravo vrijeme javi na telefon, i to ga je lansiralo u zvijezde, a pomogla mu je i naklonost SDA i Izetbegovića.
Ko je bolji? Covjek je novinar, voditelj i urednik svoga CD-a, sta sad treba biti Senad Avdic i pisati novine da bi bio novinarom, ono novinar je samo onaj ko pise za neke novine. :D

Puno mu je ta naklonost valjala pa je 2000-te ostao bez posla, nije upo u neki SDA medij tada.
Locked