FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
RatRodRob
Posts: 141
Joined: 04/08/2017 12:34

#8751 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by RatRodRob »

use your illusion wrote:Sta je ba sa ovim face tv...ima li ista da ide uzivo..svaki put vidim repriza..
ko to gleda?
User avatar
bach
Posts: 3478
Joined: 05/11/2005 11:52

#8752 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by bach »

Face TV = propala priča ...Čiča miča
mahalik
Posts: 1918
Joined: 12/09/2009 16:48

#8753 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mahalik »

Bolje neka nastavi pevaljke u klub dovoditi
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#8754 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by navedeni »

mahalik wrote:Bolje neka nastavi pevaljke u klub dovoditi
Šta fali pjevaljkama :) i oni su ljudi
RatRodRob
Posts: 141
Joined: 04/08/2017 12:34

#8755 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by RatRodRob »

vuče li se šta, šmrče li se šta?
User avatar
Jara
Posts: 31408
Joined: 27/03/2006 00:36

#8756 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Jara »

Odličan Mišo Marić i emisija o Bosanski Selmi, pjevačici koja živi u Londonu. 8-) Em dobra emisija, em Selma fakat odlično pjeva!
Možda je repriza, ja odgledah prvi put.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40763
Joined: 21/05/2012 22:46

#8757 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by AmiĐa_Idriz »

Ohoo ko to dosao sa godisnjeg :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 47203
Joined: 26/02/2004 00:00

#8758 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Jel valjo?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65914
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8759 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

karanana wrote:Jel valjo?
Vidim ti pisao pa kontam neka voditeljica napeta.
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#8760 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mousstapha »

Odlicno gostovanje Ismeta Gavrankapetanovica.
archi_a
Posts: 10386
Joined: 11/12/2011 18:11

#8761 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by archi_a »

Kaže doktor:"Ja im nisam igrač i neću da šutim."
Pa doktore dragi, uz svo poštovanje za vašu stručnost, šutili ste 20 god. i niste pričali sve do onog trenutka dok neko nije dirnuo u vaš privatni biznis. Onda je postao problem i onda su počele prozivke. Znači, nije problem što neki imaju privatni biznis i tale svoju robu kliničkom centru, namještaju tendere i šta sve ne, sve dok i vama dozvole privatnu praksu. Gdje je tu principijelnost i poštenje? :roll:
Džaba svi smo isti........
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#8762 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

archi_a wrote:Kaže doktor:"Ja im nisam igrač i neću da šutim."
Pa doktore dragi, uz svo poštovanje za vašu stručnost, šutili ste 20 god. i niste pričali sve do onog trenutka dok neko nije dirnuo u vaš privatni biznis. Onda je postao problem i onda su počele prozivke. Znači, nije problem što neki imaju privatni biznis i tale svoju robu kliničkom centru, namještaju tendere i šta sve ne, sve dok i vama dozvole privatnu praksu. Gdje je tu principijelnost i poštenje? :roll:
Džaba svi smo isti........
Baš tako.
belfy
Posts: 7636
Joined: 06/08/2007 09:00

#8763 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by belfy »

ExNihilo wrote:
archi_a wrote:Kaže doktor:"Ja im nisam igrač i neću da šutim."
Pa doktore dragi, uz svo poštovanje za vašu stručnost, šutili ste 20 god. i niste pričali sve do onog trenutka dok neko nije dirnuo u vaš privatni biznis. Onda je postao problem i onda su počele prozivke. Znači, nije problem što neki imaju privatni biznis i tale svoju robu kliničkom centru, namještaju tendere i šta sve ne, sve dok i vama dozvole privatnu praksu. Gdje je tu principijelnost i poštenje? :roll:
Džaba svi smo isti........
Baš tako.
drago mi je da nisam jedini koji je primjetio tu neiskrenost. sam bih, samo za onaj video mogao napisati jos podosta toga, ali bi to bilo ruzno s moje strane iz vise razloga. ko zna sta bi upuceniji mogli reci jos.
User avatar
Better Man
Posts: 16740
Joined: 01/10/2006 20:10

#8764 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Better Man »

Ne znam ko može žaliti Ismeta Gavrankapetanovića koji je godinama bio na prvi čovjek ortopedije i radio kako je htio i naravno šutio na kriminal i korupciju koju je prvo napravio njegov rođeni brat, pa ostali. Sve su to ista govna zajedno sa sebijom i sve bih ja njih s noge na nogu i dove istinske stručnjake koji bi radili svoj posao i ponašali se kako treba prema pacijentima.
User avatar
muha_sa
Posts: 128601
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#8765 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by muha_sa »

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65914
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#8766 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

muha_sa wrote:
Koji gigant :thumbup:
mali_balon
Posts: 11356
Joined: 12/09/2012 09:57

#8767 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mali_balon »

Slusam ovog Gavrankapetanovica povraca mi se....sad ga ko treba zalit....fuj....covjek prica o sistemu a otisio prvo reisu pa predsjedniku da tuzaka svoju direktoricu....koji sistem.....fuj...zohar...u istu puhali do nedavno i sad se krve......koji zohari mater im jebem...
a narod bleji....s
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#8768 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

Jel ovo umjesto TV iza leđa gosta ide projektor?
User avatar
saibaba
Posts: 1958
Joined: 07/02/2008 13:47

#8769 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by saibaba »

sha_ba wrote::thumbup: za tetku :bih: :mrgreen:
Mislim da je prepre dosadno slusati ortopeda pa makar i direktora klinike citav dnevnik. Senad mora da ima u vidu da oni koji nisi mjenjali kuk i lomili noge nisu ni znali do smjene ko je direktor ortopedije. Ko je direktor ortopedije u Tuzli, Zenici ? Nisu to bas neke atraktivne javne licnosti..
Ne kontam sto ovo treba ovom liku da siri neku patetiku vjerovatno zbog ugrozenog biznisa ili sta vec.. profesor si doktor, budi ba gospodin .. Ako su oni olos ko sto kazes sto se spustas na njihov nivo ? Ovo tracanje i kukanje po televiziji je ispod nivoa jednog doktora...
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15576
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#8770 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by problemnatravunu »

mali_balon wrote:Slusam ovog Gavrankapetanovica povraca mi se....sad ga ko treba zalit....fuj....covjek prica o sistemu a otisio prvo reisu pa predsjedniku da tuzaka svoju direktoricu....koji sistem.....fuj...zohar...u istu puhali do nedavno i sad se krve......koji zohari mater im jebem...
a narod bleji....s
Jeste, bas mi je drago da je doticni gostovao i potanko pokazao sam sebe , prije svega....
Ja sam ga procijenio u tome gostovanju kao tipicnog fundamentalnog muslimanskog vjernika, a ne stručnu osobu (ok, to ipak nebih mogao osporiti, ali ostani pri tome, ostani pri struci , jer je problem u struci!), jer on ode reisu da se pozali :lol: , i onda ga ,naravno , reis uputi na "čoeka" od dotične, jer šta on ima razgovarati sa tamo "naaakom ženom", a naravno Bake ga spusti na zemlju i kaže haj ti kod nje, ona je bog i šef :lol:
Baš me je razočarao, i bojim se da je direktorica tu potpuno u pravu, a ne on... red se treba znati, zna se gdje treba biti mjesto profesionalnosti i struci, a gdje đamija i reis :run:
:facepalm:
mali_balon
Posts: 11356
Joined: 12/09/2012 09:57

#8771 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mali_balon »

problemnatravunu wrote:
mali_balon wrote:Slusam ovog Gavrankapetanovica povraca mi se....sad ga ko treba zalit....fuj....covjek prica o sistemu a otisio prvo reisu pa predsjedniku da tuzaka svoju direktoricu....koji sistem.....fuj...zohar...u istu puhali do nedavno i sad se krve......koji zohari mater im jebem...
a narod bleji....s
Jeste, bas mi je drago da je doticni gostovao i potanko pokazao sam sebe , prije svega....
Ja sam ga procijenio u tome gostovanju kao tipicnog fundamentalnog muslimanskog vjernika, a ne stručnu osobu (ok, to ipak nebih mogao osporiti, ali ostani pri tome, ostani pri struci , jer je problem u struci!), jer on ode reisu da se pozali :lol: , i onda ga ,naravno , reis uputi na "čoeka" od dotične, jer šta on ima razgovarati sa tamo "naaakom ženom", a naravno Bake ga spusti na zemlju i kaže haj ti kod nje, ona je bog i šef :lol:
Baš me je razočarao, i bojim se da je direktorica tu potpuno u pravu, a ne on... red se treba znati, zna se gdje treba biti mjesto profesionalnosti i struci, a gdje đamija i reis :run:
:facepalm:
MA donedavno u istu puhali dok je bilo love zajdenickih biznis prijatelja i biznisa, cim se pocelo dirat u lovu odma su to najgori neprijatelji, a narod se opet dijeli u neke torove, glup ko kurac....a tek ovi jurisnici po FB...imam ih u prijateljima obje strane za i protiv seke....SDA i ljevica uuuuuuuuuu ste se tek tu radi i pise........

Ma jebo ove zohare mene vise Bogic "sjeba"
Last edited by mali_balon on 17/09/2017 08:45, edited 1 time in total.
mali_balon
Posts: 11356
Joined: 12/09/2012 09:57

#8772 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mali_balon »

.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#8773 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Bogićević fakat izgubio dodir s realnošću. Tužno.
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#8774 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by navedeni »

cava wrote:
Jasmin93Mostar wrote:Najavljeno je pokretanje televizije Senada Hadžifejzovića pod nazivom FACE TV.
Zna li iko da li ima išta od toga ? I zašto je uopšte Hadžifejzović napustio TV1 ?
start se očekuje krajem decembra ili početkom januara, a Senad nikada nije radio za TV1, nego je zakupljivao prostor na toj televiziji za svoju produkciju.
Nešto "zakupljivati" znači plaćati, on nije plaćao ništa na Hayatu ni na TV1 nego su oni plaćali i njegovoj njemu velike pare i ljude sa kojima radi. I Senad je super novinar, šta ako za lovu radi to je legitimno. Face TV nije uspio kao projekat, ali Senad će na BHT uskoro i pomesti sve inshallah
adis204
Posts: 257
Joined: 15/06/2012 19:21

#8775 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by adis204 »

navedeni wrote: Nešto "zakupljivati" znači plaćati, on nije plaćao ništa na Hayatu ni na TV1 nego su oni plaćali i njegovoj njemu velike pare i ljude sa kojima radi. I Senad je super novinar, šta ako za lovu radi to je legitimno. Face TV nije uspio kao projekat, ali Senad će na BHT uskoro i pomesti sve inshallah
Iz pouzdanog izvora ili...?
Locked