Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Post Reply
User avatar
luckylaka
Posts: 22313
Joined: 15/01/2010 06:28

#901 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

B6Redhell wrote:
luckylaka wrote: Ja sam platio VPN i nista mi ne pomaze .Evo od jutros servis koji je radio odlicno neradi nikako a dobio sam poruku od svog lokalnog providera(charter)da se prijave sve nelegalne kompanije koji emituju tv kanale bespravno na podrucju Usa.Da li su nesto otkrili,premda ja mislim da vlasnici Nettv plus imajuumijesane prste u ovo i moguce da su javili internet kompanijama da se masovno koriste nelegalni iptv servis.Uglavnom kazem ti i pored vpn ja svoj servis od jutros ne mogu gledati
Znaci charter ti opomenu poslo Ja imam Comcast nisu me nikad upozoravali a iptv vec gledam dvije godine. imo sam neke druge provajdere. zafrkano kako god ali nadju braca loopholes uvijek.....
Ma u pravu si ali kazem ti vjerovatno ovi legalni iptv servisi gube veliki broj pretplatnika i onda traze nacina kako da polako ukidaju ove manje a njih svaki dan sve vise i vise.Inace vlasnik mog servisa kaze da je moj internet provider vrlo los (a ja konto medju najboljim)da toliko varira da moram ponekad imati problema sa slikom.
landlord
Posts: 332
Joined: 12/11/2007 09:29

#902 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by landlord »

Ako ti servis koci, nemoj uzimati vpn jer ce preko njega jos sporije raditi. Nema to veze sa tvojim internetom, vec sa njihovim servisom. Pa kad je utakmica bila reprezentacije, samo kanal na kojem je utakmica bila kocio, a ostali radili ok.
i ja sam koristio neki sa PIK-a i do nedavno je super radio. U zadnjih par sedmica poceo kociti, pa sam otkazao i ponovo na nettv-u. Dobra stvar sa nettv-om je sto mozes gledati i na telefonu i imaju smart tv aplikaciju.
User avatar
luckylaka
Posts: 22313
Joined: 15/01/2010 06:28

#903 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

landlord wrote:Ako ti servis koci, nemoj uzimati vpn jer ce preko njega jos sporije raditi. Nema to veze sa tvojim internetom, vec sa njihovim servisom. Pa kad je utakmica bila reprezentacije, samo kanal na kojem je utakmica bila kocio, a ostali radili ok.
i ja sam koristio neki sa PIK-a i do nedavno je super radio. U zadnjih par sedmica poceo kociti, pa sam otkazao i ponovo na nettv-u. Dobra stvar sa nettv-om je sto mozes gledati i na telefonu i imaju smart tv aplikaciju.
Ma i ja kontam da se vratim na nettv ali realno preskupi su.davati $ 25 mjesecno a imas odlicni servisa za desetak dolara i manje pogotovo sto ni nettv nije ko sto je nekad bio je bacanje para.
User avatar
Karabaja
Posts: 2157
Joined: 18/04/2004 16:12
Location: Njemačka

#904 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Karabaja »

:arrow: jagledam.com :idea:
Sheyi
Posts: 7
Joined: 22/06/2013 10:24

#905 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Sheyi »

Pozdrav, koristi li neko Net Tv plus, i ako da, zelio bih cuti utiske.
landlord
Posts: 332
Joined: 12/11/2007 09:29

#906 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by landlord »

Sheyi wrote:Pozdrav, koristi li neko Net Tv plus, i ako da, zelio bih cuti utiske.
Ja koristim sa vremena na vrijeme. Radi super, bez kocenja i smrzavanja slike. Sto se tice kanala, poodavno su izbacili HRT-ove i Arene. Ostali su na SportKlubu, i nemaju prevelik izbor sportskih kanala kao neki drugi jeftiniji servisi. Druga njihova prednost ako zivis u USA, Kanadi, Australiji je da mozes gledati kanale u svojoj vremenskoj zoni, a i imas opciju gledanja programa do 7 dana unazad. Ako si propustio nesto mozes lako naci tu emisiju i pogledati je. Takodjer mozes premotavati i preskakati reklame. Od nedavno mozes gledati besplatno i na telefonu. Meni ovo gledanje u mojoj vremenskoj zoni je presudno, ali ako si u Evropi onda mozda pogledaj neki od ovih jeftinijih servisa.
luisjanj
Posts: 1
Joined: 01/03/2008 12:09

#907 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luisjanj »

sportski kanali domaci i strani online:
www.livesportsat.in.rs
bloodyczech
Posts: 40
Joined: 25/05/2013 23:55

#908 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by bloodyczech »

Ja koristim od ovog frajera vec skoro pola godine i do tada nisam vidio vece liste od 4oo kanala,ko voli velik izbor kanala,arene,sk,calcio,sky bundesliga,uk kanali,swe,dk,nhl,nba,jos ako znate njemacki ili engleski oko 1ooo filmova i serija

https://www.facebook.com/Refundo/
User avatar
mufa1
Posts: 2132
Joined: 03/03/2014 19:26

#909 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by mufa1 »

Hahah 15 eura mjesec, nisi dobar nimalo... :-) :-)
User avatar
luckylaka
Posts: 22313
Joined: 15/01/2010 06:28

#910 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

bloodyczech wrote:Ja koristim od ovog frajera vec skoro pola godine i do tada nisam vidio vece liste od 4oo kanala,ko voli velik izbor kanala,arene,sk,calcio,sky bundesliga,uk kanali,swe,dk,nhl,nba,jos ako znate njemacki ili engleski oko 1ooo filmova i serija

https://www.facebook.com/Refundo/
Necu ti reci da nisi dobar ali ako ovakve servise placas po 15 eura-dolara onda imas viska para.Ovakvih servisa po 5-6 dolara-eura imas trenutno mali milion.
User avatar
B6Redhell
Posts: 5860
Joined: 25/12/2010 04:56

#911 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by B6Redhell »

luckylaka wrote:
bloodyczech wrote:Ja koristim od ovog frajera vec skoro pola godine i do tada nisam vidio vece liste od 4oo kanala,ko voli velik izbor kanala,arene,sk,calcio,sky bundesliga,uk kanali,swe,dk,nhl,nba,jos ako znate njemacki ili engleski oko 1ooo filmova i serija

https://www.facebook.com/Refundo/
Necu ti reci da nisi dobar ali ako ovakve servise placas po 15 eura-dolara onda imas viska para.Ovakvih servisa po 5-6 dolara-eura imas trenutno mali milion.
Hebiga cojek ima 4200 kanala. Nije to malo jarane :D. Nego svi su tu i tamo ja imam i nase i nfps server ali sve u svemu gledam 3-5 kanal u vrh glave. Ostali mi i ne trebaju. Jos ljeto kratka noc. Kaš' gledat
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#912 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by uglavnomja »

luckylaka wrote:
bloodyczech wrote:Ja koristim od ovog frajera vec skoro pola godine i do tada nisam vidio vece liste od 4oo kanala,ko voli velik izbor kanala,arene,sk,calcio,sky bundesliga,uk kanali,swe,dk,nhl,nba,jos ako znate njemacki ili engleski oko 1ooo filmova i serija

https://www.facebook.com/Refundo/
Necu ti reci da nisi dobar ali ako ovakve servise placas po 15 eura-dolara onda imas viska para.Ovakvih servisa po 5-6 dolara-eura imas trenutno mali milion.

daj linkove za par komada od tog malog miliona :)
User avatar
luckylaka
Posts: 22313
Joined: 15/01/2010 06:28

#913 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

uglavnomja wrote:
luckylaka wrote:
bloodyczech wrote:Ja koristim od ovog frajera vec skoro pola godine i do tada nisam vidio vece liste od 4oo kanala,ko voli velik izbor kanala,arene,sk,calcio,sky bundesliga,uk kanali,swe,dk,nhl,nba,jos ako znate njemacki ili engleski oko 1ooo filmova i serija

https://www.facebook.com/Refundo/
Necu ti reci da nisi dobar ali ako ovakve servise placas po 15 eura-dolara onda imas viska para.Ovakvih servisa po 5-6 dolara-eura imas trenutno mali milion.

daj linkove za par komada od tog malog miliona :)
na p.p..Ustvari evo ti pa pregledaj na temi Iptv ponuda i potraznja http://www.sultanovic.net/?l1bGDY
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#914 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by uglavnomja »

hvala, treba vremena da se pogleda.
sto vise kanala nude - to imam manje zelje da i pogledam listu :-?

treba mi 10-ak kanala, uglavnom za utakmice :D

a kad vidim metar pinkova - bljak
bloodyczech
Posts: 40
Joined: 25/05/2013 23:55

#915 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by bloodyczech »

luckylaka wrote:
bloodyczech wrote:Ja koristim od ovog frajera vec skoro pola godine i do tada nisam vidio vece liste od 4oo kanala,ko voli velik izbor kanala,arene,sk,calcio,sky bundesliga,uk kanali,swe,dk,nhl,nba,jos ako znate njemacki ili engleski oko 1ooo filmova i serija

https://www.facebook.com/Refundo/
Necu ti reci da nisi dobar ali ako ovakve servise placas po 15 eura-dolara onda imas viska para.Ovakvih servisa po 5-6 dolara-eura imas trenutno mali milion.
Pa 35€ platim za 3mj,sto je manje od 12€.Znam da je za Bosnu to mnogo al za dijasporu je to smjesno,prvi ja zaradim 13€ za sat
Kurjakk
Posts: 318
Joined: 13/01/2013 00:09

#916 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Kurjakk »

Trebam malu pomoc, vidim iskustva ovdje ne nedostaje. Kontam kupiti neki box dreambox neki ili mag 254 toliko sam uspio izguglat, e sad pitanje cardcshering ili iptv. Sta je bolje? I koji box da kupim. Ako sta znaci svedska je u pitanju. Zanimaju me samo nasi sportski i svedski kanali. Ne svedski akcioni :) zahvalan za pomoc. Pogubio sam se u moru informacija! Glava mi natekla :)
Kurjakk
Posts: 318
Joined: 13/01/2013 00:09

#917 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Kurjakk »

:D
User avatar
TAFKAP
Posts: 10270
Joined: 30/09/2011 07:49

#918 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by TAFKAP »

User avatar
B6Redhell
Posts: 5860
Joined: 25/12/2010 04:56

#919 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by B6Redhell »

Kurjakk wrote:Trebam malu pomoc, vidim iskustva ovdje ne nedostaje. Kontam kupiti neki box dreambox neki ili mag 254 toliko sam uspio izguglat, e sad pitanje cardcshering ili iptv. Sta je bolje? I koji box da kupim. Ako sta znaci svedska je u pitanju. Zanimaju me samo nasi sportski i svedski kanali. Ne svedski akcioni :) zahvalan za pomoc. Pogubio sam se u moru informacija! Glava mi natekla :)
Cardsharing radi godinama, i ko se zafrkavo sa starim sistemima naviko na to nije lose. Problem je sto je dreambox duplo skuplji od maga. Bar oko mene. Iptv je buducnost televizije. Mag 254 su ko beton. Ali imaju i noviji ako hoces bolju kvalitetu slike itd 350 itd. Ne znam jeli u "šveCkoj" dostupan a sigurno jeste amazon fire stick ili drugi jefiniji uredjaj na koji mozes skinuti kodi i imati tonu svedskih kanala.
Kurjakk
Posts: 318
Joined: 13/01/2013 00:09

#920 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Kurjakk »

e hvala za info, ja narucio mag 254 pa cemo vidjeti. sad prvi put cujem za mag 350, e sad jos sam da uganjam sta bez trzanja i bit ce to dobro. jos jednom hvala
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#921 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by exliberal-ex »

ja imam mag254 i radi ko dokserica, jednu stvar mi je tip preporucio ( ovaj sto mi prodaje kanale) download da bude dobar ali u upload je vazan isto, ako je ispod 10mbs onda hoce da koci ?!....ja trenutno imam 60/10 i da kucnem u drvo...
placam 12$ ako uplatim 6 mjeseci ili 15 mjesecno ...ima neki skuplji paket 18 gdje ima 110 kanala sa nasih prostora...na ovom obicnom od 15 ima 10 pink i nesto htv...nisam vala ni gledo
isx
Posts: 3581
Joined: 24/05/2014 19:12

#922 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by isx »

Moze li se kako gledati dzabice FTV, BHT preko enigma2 resivera. Zemaljski prijem mi je katastrofa.
Adnanos
Posts: 75
Joined: 21/07/2013 14:36

#923 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Adnanos »

Pozdrav raja. Odvojio sam se od roditelja i tražim sebi sad da priključim nešto. Volio bi da može bez satelitske antene jer komšije kažu da bi im smetalo. Pa me zanima koja je sad najpovoljnija opcija? Da ima što više sportova, nasi i njemački kanala. Ostalo nije bitno. Ako neko ima neki prijedlog bio bi zahvalan. Tražio sam sam na netu ali ima ih mali milion i rijetko koji izbaci listu kanala.
User avatar
luckylaka
Posts: 22313
Joined: 15/01/2010 06:28

#924 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

Adnanos wrote:Pozdrav raja. Odvojio sam se od roditelja i tražim sebi sad da priključim nešto. Volio bi da može bez satelitske antene jer komšije kažu da bi im smetalo. Pa me zanima koja je sad najpovoljnija opcija? Da ima što više sportova, nasi i njemački kanala. Ostalo nije bitno. Ako neko ima neki prijedlog bio bi zahvalan. Tražio sam sam na netu ali ima ih mali milion i rijetko koji izbaci listu kanala.
Prvo kako mislis gledati iptv kanale box ili smart aplikacije.Ako ces box mag nisam neki expert,ako ces na Samsung ili Lg smart app.imas ih mali milion koji se nude i 90% ih nudi istu listu,kvalitet u pet deka i uvijek isto opravdanje kada kanali stekaju,,ne valja vam internet".Dobar a jeftin servis ($5-10) neces naci ovi preko $10(Nettv plus,Gss,Tv Viet,Bhott,Tv Balkan i sl.su daleko bolji ali i skuplji.Izbor je na tebi i od sviju mozes traziti probni test pa izaberu sebi.
User avatar
kica
Posts: 924
Joined: 10/03/2012 14:11

#925 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by kica »

luckylaka wrote:
Adnanos wrote:Pozdrav raja. Odvojio sam se od roditelja i tražim sebi sad da priključim nešto. Volio bi da može bez satelitske antene jer komšije kažu da bi im smetalo. Pa me zanima koja je sad najpovoljnija opcija? Da ima što više sportova, nasi i njemački kanala. Ostalo nije bitno. Ako neko ima neki prijedlog bio bi zahvalan. Tražio sam sam na netu ali ima ih mali milion i rijetko koji izbaci listu kanala.
Prvo kako mislis gledati iptv kanale box ili smart aplikacije.Ako ces box mag nisam neki expert,ako ces na Samsung ili Lg smart app.imas ih mali milion koji se nude i 90% ih nudi istu listu,kvalitet u pet deka i uvijek isto opravdanje kada kanali stekaju,,ne valja vam internet".Dobar a jeftin servis ($5-10) neces naci ovi preko $10(Nettv plus,Gss,Tv Viet,Bhott,Tv Balkan i sl.su daleko bolji ali i skuplji.Izbor je na tebi i od sviju mozes traziti probni test pa izaberu sebi.
da, tacno tako
Post Reply