Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Post Reply
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#876 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Paul F. »

luckylaka wrote: Navrati na web sajt Sultanovici ako ti nije mrsko
Odavno gori sajt nisam vidio. Odeš na forum pa ti traže da ukineš adblock. Odeš na glavnu stranicu pa muzika počne rokat. Bože sačuvaj. :-)
User avatar
luckylaka
Posts: 22317
Joined: 15/01/2010 06:28

#877 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

Paul F. wrote:
luckylaka wrote: Navrati na web sajt Sultanovici ako ti nije mrsko
Odavno gori sajt nisam vidio. Odeš na forum pa ti traže da ukineš adblock. Odeš na glavnu stranicu pa muzika počne rokat. Bože sačuvaj. :-)
Valjda moras biti registrovan da mozes sve pregledati.Ja sam tamo vip pa mi je dostupno sve.Inace jeste dosta neuredjeno ali ima svasta.
User avatar
friskyoreo
Posts: 1898
Joined: 21/11/2011 16:55
Location: Wysteria Lane

#878 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by friskyoreo »

Da li je ovo legalno da se gleda u EU? Npr da kupim listu od ovih sa pik-a i gledam u Njemackoj? Ili mogu imati probleme zbog toga?
landlord
Posts: 332
Joined: 12/11/2007 09:29

#879 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by landlord »

luckylaka wrote: Ma nije tajna ,evo ti f.b stranicu posjeti,kontaktiraj,oprobaje free 24 sata i uvjeri se.Ja sam uzeo na mjesec i radi odlicno
Exyuiptv UsaKanada
Ja sam uzeo test liniju i radi super. Do sada najbolj iptv, pored nettv za mene. Svaka cast za preporuku.
User avatar
luckylaka
Posts: 22317
Joined: 15/01/2010 06:28

#880 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

landlord wrote:
luckylaka wrote: Ma nije tajna ,evo ti f.b stranicu posjeti,kontaktiraj,oprobaje free 24 sata i uvjeri se.Ja sam uzeo na mjesec i radi odlicno
Exyuiptv UsaKanada
Ja sam uzeo test liniju i radi super. Do sada najbolj iptv, pored nettv za mene. Svaka cast za preporuku.
Ubacili su tri nova kanala pa ako gledas preko play liste samo ponovo skini listu.Inace najstabilniji servis koji sam imao do sad.Poz.
landlord
Posts: 332
Joined: 12/11/2007 09:29

#881 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by landlord »

Nakon sto mi je sve ferceralo na testnoj liniji, sinoc su svi kanali koje imaju na -6 sati kocili. Ovi sto idu live su fercerali ok.
User avatar
luckylaka
Posts: 22317
Joined: 15/01/2010 06:28

#882 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

landlord wrote:Nakon sto mi je sve ferceralo na testnoj liniji, sinoc su svi kanali koje imaju na -6 sati kocili. Ovi sto idu live su fercerali ok.
Hajde neka rade ti normalni,sta imas gledati sta je bilo. :D Salim se ,ja sam juce imaoi problema sa FaceTvali posto imam dva servisa uvijek nadjem gdje radi.Inace danas radi odlicno.
LARSSON1921
Posts: 316
Joined: 29/03/2016 12:18

#883 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by LARSSON1921 »

Ima li zainteresovanih za listu kanala se Moje TV uljučujući BHT Premier League kanal?
Patriotska_Liga
Posts: 2220
Joined: 24/05/2015 22:12

#884 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Patriotska_Liga »

friskyoreo wrote:Da li je ovo legalno da se gleda u EU? Npr da kupim listu od ovih sa pik-a i gledam u Njemackoj? Ili mogu imati probleme zbog toga?
Ne misliš valjda da će neko tražiti sudski nalog da provjerava po kućama da li neko koristi ilegalne linkove? Ovi što prodaju mogu imati probleme ali korisnici neće sigurno.
User avatar
friskyoreo
Posts: 1898
Joined: 21/11/2011 16:55
Location: Wysteria Lane

#885 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by friskyoreo »

Patriotska_Liga wrote:
friskyoreo wrote:Da li je ovo legalno da se gleda u EU? Npr da kupim listu od ovih sa pik-a i gledam u Njemackoj? Ili mogu imati probleme zbog toga?
Ne misliš valjda da će neko tražiti sudski nalog da provjerava po kućama da li neko koristi ilegalne linkove? Ovi što prodaju mogu imati probleme ali korisnici neće sigurno.
Ne znam, ne razumijem se u to.. Ali znam da su u Njemackoj jako strogi sto se toga tice... I oni ne zalaze po kucama, nego na neki drugi nacin skontaju kako skidas torrente i sl.. Kao sto rekoh, ne razumijem se u materiju, zato pitam da li bih mogao imati kakvih problema zbog toga...
Patriotska_Liga
Posts: 2220
Joined: 24/05/2015 22:12

#886 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Patriotska_Liga »

friskyoreo wrote: Ne znam, ne razumijem se u to.. Ali znam da su u Njemackoj jako strogi sto se toga tice... I oni ne zalaze po kucama, nego na neki drugi nacin skontaju kako skidas torrente i sl.. Kao sto rekoh, ne razumijem se u materiju, zato pitam da li bih mogao imati kakvih problema zbog toga...
Valja to dokazat na sudu. Valja takođe dokazat na sudu da si ti znao da je to ilegalno. To je sizifov posao isto kao i lov na ilegalne operativne sisteme.

Evo baš me zanima da li je ikad iko kao korisnik kažnjen zbog toga.
User avatar
luckylaka
Posts: 22317
Joined: 15/01/2010 06:28

#887 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

Patriotska_Liga wrote:
friskyoreo wrote: Ne znam, ne razumijem se u to.. Ali znam da su u Njemackoj jako strogi sto se toga tice... I oni ne zalaze po kucama, nego na neki drugi nacin skontaju kako skidas torrente i sl.. Kao sto rekoh, ne razumijem se u materiju, zato pitam da li bih mogao imati kakvih problema zbog toga...
Valja to dokazat na sudu. Valja takođe dokazat na sudu da si ti znao da je to ilegalno. To je sizifov posao isto kao i lov na ilegalne operativne sisteme.

Evo baš me zanima da li je ikad iko kao korisnik kažnjen zbog toga.
Skoro svi vlasnici ovi manji iptv servisa obicno ne rade dugo,godinu,dvije i nestanu.Uzmu fino para i ili se preregistruju tj.ponude siti servis pod drugim nazivom i nastave dalje.Ko to moze pofatati.Ja licno nakon Nettv-a koristimove manje servise vec nekih'4-5 godina .Hem je jeftinije,veci zibor kanala,slika tu i temo po kvaliteti ista ili bolja od ovi vecih servisa kao sto su Nettv plus,Gss,Fastv,BosnaTv i sl.Svi su oni oko $ 20 ove manje mozes naci za $ 5-6 .
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#888 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Paul F. »

Patriotska_Liga wrote:
friskyoreo wrote: Ne znam, ne razumijem se u to.. Ali znam da su u Njemackoj jako strogi sto se toga tice... I oni ne zalaze po kucama, nego na neki drugi nacin skontaju kako skidas torrente i sl.. Kao sto rekoh, ne razumijem se u materiju, zato pitam da li bih mogao imati kakvih problema zbog toga...
Valja to dokazat na sudu. Valja takođe dokazat na sudu da si ti znao da je to ilegalno. To je sizifov posao isto kao i lov na ilegalne operativne sisteme.

Evo baš me zanima da li je ikad iko kao korisnik kažnjen zbog toga.
Da, valja dokazati to a i da si to bio ti a ne neka dječica ili da to nije neki pirat uradio preko tvog kompjutera. Sa druge strane iskustva na ovom foumu govore drugačije.
http://forum.klix.ba/breaking-bad-p1236 ... #p12363462
User avatar
Point.
Posts: 27565
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#889 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Point. »

U zadnje vrijeme malo jebu Amigosi. Sportklub 1 nije radio citav vikend plus sto su neki kanali izmjesani. Npr na History Channel je HBO 2 i slicno. Nadam se sa ce se uhavizati.
User avatar
gemyny
Posts: 7
Joined: 01/07/2013 23:44

#890 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by gemyny »

imam od amigosa iptv sevis i zadovoljan sam.imaju i švedske kanale i more sport kanala.nikad nisam imao problema sa njima.
njihov skype: amigos595
User avatar
denny84
Posts: 158
Joined: 22/09/2006 00:53
Location: U šumarku skrivenom

#891 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by denny84 »

edit
armin071
Posts: 5266
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#892 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by armin071 »

Kome treba dobar Iptv moze se javiti u inbox. Dobijate testno 24 sata gratis.
missko
Posts: 11431
Joined: 22/02/2008 13:22

#893 Re: RE: Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by missko »

armin071 wrote:Kome treba dobar Iptv moze se javiti u inbox. Dobijate testno 24 sata gratis.
Kakvi su kanali

EMS-om
User avatar
TAFKAP
Posts: 10270
Joined: 30/09/2011 07:49

#894 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by TAFKAP »

armin071 wrote:Kome treba dobar Iptv moze se javiti u inbox. Dobijate testno 24 sata gratis.
playlista, app, nešto deseto?
armin071
Posts: 5266
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#895 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by armin071 »

TAFKAP wrote:
armin071 wrote:Kome treba dobar Iptv moze se javiti u inbox. Dobijate testno 24 sata gratis.
playlista, app, nešto deseto?
Playlista koju mozes zavisno od toga sta imas gledati na App, smartTv, mag-u ili sl.
User avatar
B6Redhell
Posts: 5866
Joined: 25/12/2010 04:56

#896 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by B6Redhell »

Kako se sahat pomijerio i zimsko racunanje vremena krenulo kod mene navece koči ko ludo. . Istice uskoro valja sta trazit.
User avatar
luckylaka
Posts: 22317
Joined: 15/01/2010 06:28

#897 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

B6Redhell wrote:Kako se sahat pomijerio i zimsko racunanje vremena krenulo kod mene navece koči ko ludo. . Istice uskoro valja sta trazit.
Koji servis koristis.Inace ako si u Usa provajderi(providers)blokiraju servise koji se nelegalno emituju na podrucju Usa tako da ti moze pomoci VPN ali kod mene ni to vise ne pomaze pa razmisljam da uzmem nesto sto ima app.na smart tv kao nettv,gss,fastv i sl.
User avatar
B6Redhell
Posts: 5866
Joined: 25/12/2010 04:56

#898 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by B6Redhell »

luckylaka wrote:
B6Redhell wrote:Kako se sahat pomijerio i zimsko racunanje vremena krenulo kod mene navece koči ko ludo. . Istice uskoro valja sta trazit.
Koji servis koristis.Inace ako si u Usa provajderi(providers)blokiraju servise koji se nelegalno emituju na podrucju Usa tako da ti moze pomoci VPN ali kod mene ni to vise ne pomaze pa razmisljam da uzmem nesto sto ima app.na smart tv kao nettv,gss,fastv i sl.
Imam neki sa pik-a imam ga vec duze vrijeme. Veci izbor kanala nego ijedan sto si naveo. Nije bio los. Medjutim u zadnje urijeme šteka.. morat cu skinuti neki free vpn service.
User avatar
luckylaka
Posts: 22317
Joined: 15/01/2010 06:28

#899 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

B6Redhell wrote:
luckylaka wrote:
B6Redhell wrote:Kako se sahat pomijerio i zimsko racunanje vremena krenulo kod mene navece koči ko ludo. . Istice uskoro valja sta trazit.
Koji servis koristis.Inace ako si u Usa provajderi(providers)blokiraju servise koji se nelegalno emituju na podrucju Usa tako da ti moze pomoci VPN ali kod mene ni to vise ne pomaze pa razmisljam da uzmem nesto sto ima app.na smart tv kao nettv,gss,fastv i sl.
Imam neki sa pik-a imam ga vec duze vrijeme. Veci izbor kanala nego ijedan sto si naveo. Nije bio los. Medjutim u zadnje urijeme šteka.. morat cu skinuti neki free vpn service.
Ja sam platio VPN i nista mi ne pomaze .Evo od jutros servis koji je radio odlicno neradi nikako a dobio sam poruku od svog lokalnog providera(charter)da se prijave sve nelegalne kompanije koji emituju tv kanale bespravno na podrucju Usa.Da li su nesto otkrili,premda ja mislim da vlasnici Nettv plus imajuumijesane prste u ovo i moguce da su javili internet kompanijama da se masovno koriste nelegalni iptv servis.Uglavnom kazem ti i pored vpn ja svoj servis od jutros ne mogu gledati
User avatar
B6Redhell
Posts: 5866
Joined: 25/12/2010 04:56

#900 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by B6Redhell »

luckylaka wrote: Ja sam platio VPN i nista mi ne pomaze .Evo od jutros servis koji je radio odlicno neradi nikako a dobio sam poruku od svog lokalnog providera(charter)da se prijave sve nelegalne kompanije koji emituju tv kanale bespravno na podrucju Usa.Da li su nesto otkrili,premda ja mislim da vlasnici Nettv plus imajuumijesane prste u ovo i moguce da su javili internet kompanijama da se masovno koriste nelegalni iptv servis.Uglavnom kazem ti i pored vpn ja svoj servis od jutros ne mogu gledati
Znaci charter ti opomenu poslo Ja imam Comcast nisu me nikad upozoravali a iptv vec gledam dvije godine. imo sam neke druge provajdere. zafrkano kako god ali nadju braca loopholes uvijek.....
Post Reply