Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Post Reply
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 2801
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#826 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by ovo_malo_duse »

luckylaka wrote:Denny imas p.p.bice ti jasnije.Poz.
Laky daj taj PP da i meni bude jasnije
User avatar
luckylaka
Posts: 22453
Joined: 15/01/2010 06:28

#827 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

ovo_malo_duse wrote:
luckylaka wrote:Denny imas p.p.bice ti jasnije.Poz.
Laky daj taj PP da i meni bude jasnije
Imas ga ,,duso" :D
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 2801
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#828 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by ovo_malo_duse »

luckylaka wrote:
ovo_malo_duse wrote:
luckylaka wrote:Denny imas p.p.bice ti jasnije.Poz.
Laky daj taj PP da i meni bude jasnije
Imas ga ,,duso" :D
Blagodarim
klikerusa
Posts: 422
Joined: 17/03/2011 18:57

#829 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by klikerusa »

ovo_malo_duse wrote: Blagodarim
A mi ostali? Nit' pp nit' blagodarim...

Neka, neka... :run:
User avatar
luckylaka
Posts: 22453
Joined: 15/01/2010 06:28

#830 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

klikerusa wrote:
ovo_malo_duse wrote: Blagodarim
A mi ostali? Nit' pp nit' blagodarim...

Neka, neka... :run:
Ti vec imas servis a vala nisi ni trazio neke od ovih sto se instaliraju na smart tv-e.Ako si musterija i imas Samsung ili Lg smart tv odmah saljemo p.p.
User avatar
TAFKAP
Posts: 10299
Joined: 30/09/2011 07:49

#831 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by TAFKAP »

evo ja jesam potencijalna mušterija
User avatar
luckylaka
Posts: 22453
Joined: 15/01/2010 06:28

#832 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

TAFKAP wrote:evo ja jesam potencijalna mušterija
Imas na desetine ovih mali servisa, imas I dva, tri ova veca koji vrijede nesto I sam moras odluciti sta hoces da gledas. Ako si ljubitelj sporta onda predlazem ove manje servise jer imaju veliki izbor sportskih kanala, ako hoces dobar I kvalitetan servis za duplo vise para onda su tu ovi kao nettv, gss, fastv I sl.
Last edited by luckylaka on 27/01/2016 13:50, edited 1 time in total.
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 2801
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#833 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by ovo_malo_duse »

luckylaka wrote:
TAFKAP wrote:evo ja jesam potencijalna mušterija
Imas na desetine ovih mali servisa, imas I dva, tri ova veca koji vrijede nesto I sam moras odluciti sta hoces da gledas. Ako si ljubitelj sporta onda predlazem ove manje servise jer imaju veliki izbor sportskih kanala, ako hoces dobar I kvalitetan servis za duplo vise para onda su tu ovi kao nettv, gas, fastv I sl.
Ja najvise volim Balkaniyum na Samsung Smart, uplata preko PayPal odmah profercera, nisam nikad imao problema sa zastojima i slicno. Jedini problem su im Sportski kanali. Jedna Arena, max 2 (druga na balkanyum kanalu) ako su kake 2 utakmice na programu.
User avatar
luckylaka
Posts: 22453
Joined: 15/01/2010 06:28

#834 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

ovo_malo_duse wrote:
luckylaka wrote:
TAFKAP wrote:evo ja jesam potencijalna mušterija
Imas na desetine ovih mali servisa, imas I dva, tri ova veca koji vrijede nesto I sam moras odluciti sta hoces da gledas. Ako si ljubitelj sporta onda predlazem ove manje servise jer imaju veliki izbor sportskih kanala, ako hoces dobar I kvalitetan servis za duplo vise para onda su tu ovi kao nettv, gas, fastv I sl.
Ja najvise volim Balkaniyum na Samsung Smart, uplata preko PayPal odmah profercera, nisam nikad imao problema sa zastojima i slicno. Jedini problem su im Sportski kanali. Jedna Arena, max 2 (druga na balkanyum kanalu) ako su kake 2 utakmice na programu.
Ja mislim da je balkaniyum jedini servis koji nije ni dolara ulozio da nesto poboljsa na kvaliteti.Losa slika,mali izbor kanala,osim ako neces ekstra da platis Hayat,Bn,Pink...pa da vidis koliko sve to kosta .Dugo sam se mucio sa balkaniyum servisom i nakon nekoliko godina odjavio.Nema sport(malo kanala)nema seksa,nema dokumentaraca u odnosu na ove ostale nista narocito.Slicno kao nettv imaju kvalitet ali sve manje i manje kanalaIzgubise Arenu,Hayat,Bn,Hrt...i hebes onda kvalitet.
klikerusa
Posts: 422
Joined: 17/03/2011 18:57

#835 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by klikerusa »

luckylaka wrote:
klikerusa wrote:
ovo_malo_duse wrote: Blagodarim
A mi ostali? Nit' pp nit' blagodarim...

Neka, neka... :run:
Ti vec imas servis a vala nisi ni trazio neke od ovih sto se instaliraju na smart tv-e.Ako si musterija i imas Samsung ili Lg smart tv odmah saljemo p.p.
Pa hajde de. Danas je pazarni dan, pa da vidimo sta se nudi. Posalji pp
User avatar
luckylaka
Posts: 22453
Joined: 15/01/2010 06:28

#836 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

@klikerusa imas p.p. a vala nije ti ni daleko da navratis i pogledas kna sta to lici.Ima danas na Hustler HD dobar crtani akcioni :D (najnoviji)da vidis kako to izgleda u HD 3D :P
landlord
Posts: 332
Joined: 12/11/2007 09:29

#837 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by landlord »

@lucky - ovi manji servisi sto imaju dosta sporta i HRT kanale, jel imaju mogucnost da se prate -6h unazad?
Ja trenutno imam nettv, ali su izgubili HRT-ove, rtl, arene... tako da bi se presalto na nesto drugo, ali mi je must have -6h opcija. Sta bi preporucio? Moze i PP.
User avatar
luckylaka
Posts: 22453
Joined: 15/01/2010 06:28

#838 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

landlord wrote:@lucky - ovi manji servisi sto imaju dosta sporta i HRT kanale, jel imaju mogucnost da se prate -6h unazad?
Ja trenutno imam nettv, ali su izgubili HRT-ove, rtl, arene... tako da bi se presalto na nesto drugo, ali mi je must have -6h opcija. Sta bi preporucio? Moze i PP.
Ne znam ni jedan da ima tu mogucnost,ako nadjem posaljem ti.Znam neke koji reklamiraju to gledanje unazad za 6 ili 10 sati ali kad uzmes servis koji to nema onda se pravdaju da kao samo sto nije,sledece sedmice i sl.Svaki koji narucis trazi min.24 free test i isprobaj.
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#839 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Radio Sarajevo »

luckylaka wrote:
landlord wrote:@lucky - ovi manji servisi sto imaju dosta sporta i HRT kanale, jel imaju mogucnost da se prate -6h unazad?
Ja trenutno imam nettv, ali su izgubili HRT-ove, rtl, arene... tako da bi se presalto na nesto drugo, ali mi je must have -6h opcija. Sta bi preporucio? Moze i PP.
Ne znam ni jedan da ima tu mogucnost,ako nadjem posaljem ti.Znam neke koji reklamiraju to gledanje unazad za 6 ili 10 sati ali kad uzmes servis koji to nema onda se pravdaju da kao samo sto nije,sledece sedmice i sl.Svaki koji narucis trazi min.24 free test i isprobaj.
Ja imam NET TV Plus, i normalno gledam sve hrvatske kanale. Arena nema, to je tačno, ali HRT, RTL itd. normalno funkcionišu.
User avatar
luckylaka
Posts: 22453
Joined: 15/01/2010 06:28

#840 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

Radio Sarajevo wrote:
luckylaka wrote:
landlord wrote:@lucky - ovi manji servisi sto imaju dosta sporta i HRT kanale, jel imaju mogucnost da se prate -6h unazad?
Ja trenutno imam nettv, ali su izgubili HRT-ove, rtl, arene... tako da bi se presalto na nesto drugo, ali mi je must have -6h opcija. Sta bi preporucio? Moze i PP.
Ne znam ni jedan da ima tu mogucnost,ako nadjem posaljem ti.Znam neke koji reklamiraju to gledanje unazad za 6 ili 10 sati ali kad uzmes servis koji to nema onda se pravdaju da kao samo sto nije,sledece sedmice i sl.Svaki koji narucis trazi min.24 free test i isprobaj.
Ja imam NET TV Plus, i normalno gledam sve hrvatske kanale. Arena nema, to je tačno, ali HRT, RTL itd. normalno funkcionišu.
Nisam odavno na nettv i ne znam sta sada nude.Znam da su bili ostali bez svih hrvatskih kanala Hrt 1,2,3,Nova,Rtl,Doma...eto vjerovatno su ih uspjeli vratiti..Arenu,Hauat i Bn vjerovatno nece jer pravo za emitovanje tih kanala ima gss i fastv bar za sada.
landlord
Posts: 332
Joined: 12/11/2007 09:29

#841 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by landlord »

Radio Sarajevo wrote:
luckylaka wrote:
landlord wrote:@lucky - ovi manji servisi sto imaju dosta sporta i HRT kanale, jel imaju mogucnost da se prate -6h unazad?
Ja trenutno imam nettv, ali su izgubili HRT-ove, rtl, arene... tako da bi se presalto na nesto drugo, ali mi je must have -6h opcija. Sta bi preporucio? Moze i PP.
Ne znam ni jedan da ima tu mogucnost,ako nadjem posaljem ti.Znam neke koji reklamiraju to gledanje unazad za 6 ili 10 sati ali kad uzmes servis koji to nema onda se pravdaju da kao samo sto nije,sledece sedmice i sl.Svaki koji narucis trazi min.24 free test i isprobaj.
Ja imam NET TV Plus, i normalno gledam sve hrvatske kanale. Arena nema, to je tačno, ali HRT, RTL itd. normalno funkcionišu.
Ja sam u USA i ovde nemamo HRT ni RTL. Imamo samo Novu i DomaTV. Gdje ti zivis? Mozda imaju razlicite kanale za razlicita trzista.
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#842 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Radio Sarajevo »

landlord wrote:Ja sam u USA i ovde nemamo HRT ni RTL. Imamo samo Novu i DomaTV. Gdje ti zivis? Mozda imaju razlicite kanale za razlicita trzista.
Ja sam u Evropi, moguće je da je to razlika.
missko
Posts: 11433
Joined: 22/02/2008 13:22

#843 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by missko »

Balkaniyumtv ima -6 opciju
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#844 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Paul F. »

Na stranici fastv piše da imaju milju kanala. Sve emitovano u zadnjoj hefti je snimljeno pa gledaš kad ti je ćeif. Osoblje akademski obrazovano. Je l probo ko ovo čudo ?
landlord
Posts: 332
Joined: 12/11/2007 09:29

#845 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by landlord »

Paul F. wrote:Na stranici fastv piše da imaju milju kanala. Sve emitovano u zadnjoj hefti je snimljeno pa gledaš kad ti je ćeif. Osoblje akademski obrazovano. Je l probo ko ovo čudo ?
Ja nisam korisito, ali sam procitao na novisf forum da je prevara. Tipa da nemaju kanale koje reklamiraju i da dosta stopa.
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 2801
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#846 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by ovo_malo_duse »

Paul F. wrote:Na stranici fastv piše da imaju milju kanala. Sve emitovano u zadnjoj hefti je snimljeno pa gledaš kad ti je ćeif. Osoblje akademski obrazovano. Je l probo ko ovo čudo ?
Evo sta pise tip koji je uzeo ovo....
Nemoj slucajno da se netko prevari pa ovo kupi,ovo je najveca prevara.
Ja sam se zaletio I nasjeo .
Od domaci kanala tu je samo pink sa svim kanalima,hayat I jos samo poneki nas kanal.Cak nema niti hrt, N1,Nova
ponuda ocajna ali je zato barem 50 Albanski I isto toliko Turski kanal,ponesto onih najobicnih talijanski,njemackih kanala
tipa Rai uno ili Vox.Od filmiski kanal samo ono sto ima u pinkovoj ponudi I naravno onih medju albanskim I turskim kanalima.
Ukratko ovo sve skupa ne vrjedi niti 2eura mjesecno.
Da slika na vecini kanala koci tj trza poneki kanali rade nomalno.
Box koji salju uopste nema opcije All canals niti ima opscija da se moze napraviti kakva lista,tako ja je izuzetno
tesko naci zeljeni kanal jer je jedino moguce ici kanal za kanal.Box svako malo zakoci itd itd
Zalosno da zalosnije nemoze biti ali eto nadje se poneka naivna budala poput mene koja I to kupi,pozzzzzzz
User avatar
luckylaka
Posts: 22453
Joined: 15/01/2010 06:28

#847 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

ovo_malo_duse wrote:
Paul F. wrote:Na stranici fastv piše da imaju milju kanala. Sve emitovano u zadnjoj hefti je snimljeno pa gledaš kad ti je ćeif. Osoblje akademski obrazovano. Je l probo ko ovo čudo ?
Evo sta pise tip koji je uzeo ovo....
Nemoj slucajno da se netko prevari pa ovo kupi,ovo je najveca prevara.
Ja sam se zaletio I nasjeo .
Od domaci kanala tu je samo pink sa svim kanalima,hayat I jos samo poneki nas kanal.Cak nema niti hrt, N1,Nova
ponuda ocajna ali je zato barem 50 Albanski I isto toliko Turski kanal,ponesto onih najobicnih talijanski,njemackih kanala
tipa Rai uno ili Vox.Od filmiski kanal samo ono sto ima u pinkovoj ponudi I naravno onih medju albanskim I turskim kanalima.
Ukratko ovo sve skupa ne vrjedi niti 2eura mjesecno.
Da slika na vecini kanala koci tj trza poneki kanali rade nomalno.
Box koji salju uopste nema opcije All canals niti ima opscija da se moze napraviti kakva lista,tako ja je izuzetno
tesko naci zeljeni kanal jer je jedino moguce ici kanal za kanal.Box svako malo zakoci itd itd
Zalosno da zalosnije nemoze biti ali eto nadje se poneka naivna budala poput mene koja I to kupi,pozzzzzzz
Ja mislio slicno napisati ali reko necu da pocnem prvi.Naime neku noc bio na sijelu kod jarana tako ongleda neke domace kanale uglavnom mzicke.Vidim malo pa malo ono ,,buffer"(dobro nije bas cesto ali recimo svakih pola sata vrti pa vrti)rekoh koji je servis kaze fasttv.Malo sam salto,pregledo i dosao do azkljucka da je moj servis od $ 6 mjesecno Directv za njegov od ne znam $ 15-20.Ok nema svako smart tv ali danas je recimo mala razlika izmedju smarta i obicnog tv a imas mogucnost da instaliras stotine aplikacija.Ja placam dva servisa $ 13 mjesecno (jedan gore ,jedan dole(basement) i zaista bi preporucio ko ima mogucnost da isproba ove mane servise kojih ima na desetine( i na pik-u)pogotovu sto skoro sci nude free test.Uzmi oprobaj valja ne valja ne kosta nista.
Yamahalac
Posts: 1287
Joined: 27/11/2006 10:11
Location: Tu i tamo

#848 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Yamahalac »

Koji je servis najbolje uzeti sa pratecim android boxom za malo starije ljude?

Interesuju ih pretezno nasi kanali, hayat, bht, ftv.
User avatar
luckylaka
Posts: 22453
Joined: 15/01/2010 06:28

#849 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by luckylaka »

Yamahalac wrote:Koji je servis najbolje uzeti sa pratecim android boxom za malo starije ljude?

Interesuju ih pretezno nasi kanali, hayat, bht, ftv.
Ono sto ti ja ne bihpreporucio jeste Balkaniyum(mali izbor kanala,los kvalitet i ako hoces veci izbor kanala onda su skupi)Gss (ne valja nista,lazu,petljaju i jos skupi)Fastv(isto ko i gss samo obecavaju nista ne rade)Bosnatv (isto tako)Nettv plus (dobar servis ali skup i bez Hayat,Bn,Arena i ne znam sta jos valjda Hr kanala).Ono sto bi ja preporucio za android box je ovi manje poznati servis kao sto su bili amigosi,bigtv,exyuiptv ,migros i sl.Hem jeftino,dobijes free test i sad skoro svi nude iztu listu kanala.Dakle na google utipkaj ex yu iptv kanali i izaberi sta hoces.Poz.Cijena ovih servisa je od $ 5-10
Yamahalac
Posts: 1287
Joined: 27/11/2006 10:11
Location: Tu i tamo

#850 Re: Ex Yu TV Kanali za Dijasporu

Post by Yamahalac »

luckylaka wrote:
Yamahalac wrote:Koji je servis najbolje uzeti sa pratecim android boxom za malo starije ljude?

Interesuju ih pretezno nasi kanali, hayat, bht, ftv.
Ono sto ti ja ne bihpreporucio jeste Balkaniyum(mali izbor kanala,los kvalitet i ako hoces veci izbor kanala onda su skupi)Gss (ne valja nista,lazu,petljaju i jos skupi)Fastv(isto ko i gss samo obecavaju nista ne rade)Bosnatv (isto tako)Nettv plus (dobar servis ali skup i bez Hayat,Bn,Arena i ne znam sta jos valjda Hr kanala).Ono sto bi ja preporucio za android box je ovi manje poznati servis kao sto su bili amigosi,bigtv,exyuiptv ,migros i sl.Hem jeftino,dobijes free test i sad skoro svi nude iztu listu kanala.Dakle na google utipkaj ex yu iptv kanali i izaberi sta hoces.Poz.Cijena ovih servisa je od $ 5-10
Tako sam nekako i predpostavljao da je, tnx za odgovor.
Post Reply