Evolucija

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
teodati
Posts: 671
Joined: 07/09/2017 20:25

#6051 Re: Evolucija

Post by teodati »

apsidejzi wrote: 29/04/2024 16:50
teodati wrote: 29/04/2024 14:52
apsidejzi wrote: 26/04/2024 22:59
Uzrok ne postoji. Al rado cu saslusati tvoju teoriju. Obrazlozi je!
Postoji uzrok za sve, čak i ono što nema uzroka ima uzrok u sebi zašto je to tako, jer naš svijet je uzročno-posljedični, dakle TREBA sve objasniti kako nešto oduvijek postoji, a KAKO onda nešto nastaje iz toga, nema druge, inače se ništa ne zna.

Počeo sam i ovdje na ovom forumu nedavno malo obrazlagati neke stvari iz svoje "teorije svega" (prije nego ju službeno objavim, a što vremenski ne ovisi o meni), imate ovdje na filozofiji temu "teorija svega", ali nitko ne postavlja nikakva pitanja, mada sam dao osnovne stvari iz nje (detalje dakako dajem u samoj teoriji koja je preteška da se na forumima objašnjava), tako da možeš tamo pitati bilo koje pitanje, sigurno ću dogovoriti, ne u sitne detalje ali općenito svakako, eto.

A velim, moja teorija će DOKAZATI da ne postoji Bog kao osobno biće, da je TO nešto sasvim drugo, nitko još u tome nije uspio, ali ja sam siguran da ja to hoću, jer sam uvjeren da sam došao do ISTINE o postanku svega, zato i namjeravam to dati javno, ali čekam da tako kažem "zeleno svjetlo" za objavu, nisam u mogućnosti sam to objaviti, eto, pitanje možete bilo koje na onoj temi na filozofiji postaviti, zato je i data tamo, seveda.
Valja. Procitam pa cu postavit pokoje pitanje.
Ok.
belfy
Posts: 7738
Joined: 06/08/2007 09:00

#6052 Re: Evolucija

Post by belfy »

teodati wrote: 29/04/2024 14:41
belfy wrote: 28/04/2024 18:22
teodati wrote: 26/04/2024 22:37

Elem, meni izgleda da se ti uopće ne razumiješ u logiku, jer bi onda nešto i od prve shvatio, a ne da ti se još deset pitanja mora postaviti da shvatiš ono prvo, to je vidljivo i iz tvojih upisa drugim forumašima na forumu, jednostavno ne znaš konstruktivno raspravljati, jedino što znaš je da napišeš kako si ti odgovorio a da ti drugi ne razumiju taj odgovor, ali kod mene to ne pali, znam ja kako se sa takvima radi.

Postavim direktno pitanje a ti daj odgovor ak znaš, jednostavno a i te kako funkcionalno, odmah će se vidjeti jesi dao odgovor ili mlatiš praznu slamu.

Veliš, direktno si odgovori, jel, ok, onda objasni kako je nastao DNK te nove organele, po čemu je ta organela i nastala, ajde, da vidimo jer ti to znaš objasniti, svojim riječima dakako, nemoj glupave linkove stavljati koji ništa ne objašnjavaju.

Sada se pravi pametan ak možeš.

Izvoli! :)
ti, bukvalno, ne znas napisati nesto sam bez da kopiras sugovornika. to ti je ona djecija igra kada ponavljaju ono sto neko drugi kaze dok ovaj ne odustane. e, evo meni je sada dosta i odustajem. i, ovdje je samo jedan koji se pravi pametan - onaj sto govori da sve zna sto niko drugi ne zna. opet djecija igra... elem, sada ces se morati nastaviti igrati sam.

ne bi nista ni od knjige, niti od predavanja. samo djecije doskocice na forumu... tuzno. i, nemam se ja sta praviti pametan kada to mjesto pripada tebi koji kazes da znas i razumijes sto drugi ne, a ne razumijes ni obicni upis kojim ti se direktno odgovori na pitanje.

ti sada nastavi dalje. ja necu, jer vidim da je besmisleno... odzdrav! :kakoste:
Nauči raspravljati ozbiljno, postavio sam pitanje prvi, ili odgovori ili jednostavno odgovori da ne znaš, eto, zar je to tako teško, tako se dolazi do nekog odgovora, a ne ovo tvoje natezanje tko što shvaća, pitanje možeš i ti postaviti, ja ću rado odgovoriti ako znam, ako ne znam imam muda to priznati, a ne kao ti, sve najbolje, e da!
ajde sto lazes sebe, ali zasto lazes druge? pokazi jedan primjer gdje si rekao da nesto ne znas. nego, rekoh vec - odzdrav i ziv i zdrav ti nama bio. :kakoste:
teodati
Posts: 671
Joined: 07/09/2017 20:25

#6053 Re: Evolucija

Post by teodati »

belfy wrote: 30/04/2024 19:13
teodati wrote: 29/04/2024 14:41
belfy wrote: 28/04/2024 18:22

ti, bukvalno, ne znas napisati nesto sam bez da kopiras sugovornika. to ti je ona djecija igra kada ponavljaju ono sto neko drugi kaze dok ovaj ne odustane. e, evo meni je sada dosta i odustajem. i, ovdje je samo jedan koji se pravi pametan - onaj sto govori da sve zna sto niko drugi ne zna. opet djecija igra... elem, sada ces se morati nastaviti igrati sam.

ne bi nista ni od knjige, niti od predavanja. samo djecije doskocice na forumu... tuzno. i, nemam se ja sta praviti pametan kada to mjesto pripada tebi koji kazes da znas i razumijes sto drugi ne, a ne razumijes ni obicni upis kojim ti se direktno odgovori na pitanje.

ti sada nastavi dalje. ja necu, jer vidim da je besmisleno... odzdrav! :kakoste:
Nauči raspravljati ozbiljno, postavio sam pitanje prvi, ili odgovori ili jednostavno odgovori da ne znaš, eto, zar je to tako teško, tako se dolazi do nekog odgovora, a ne ovo tvoje natezanje tko što shvaća, pitanje možeš i ti postaviti, ja ću rado odgovoriti ako znam, ako ne znam imam muda to priznati, a ne kao ti, sve najbolje, e da!
ajde sto lazes sebe, ali zasto lazes druge? pokazi jedan primjer gdje si rekao da nesto ne znas. nego, rekoh vec - odzdrav i ziv i zdrav ti nama bio. :kakoste:
Ne znam kineski, eto, ali znam KAKO je sve nastalo, jer govorimo o nastanku života a ne o jezicima ili vožnji formule jedan.
Post Reply