UEFA Europa League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
SmokingMan
Posts: 18707
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#1326 Re: Europa league

Post by SmokingMan »

Realtivno dosadna utakmica.Standardno što se tiče Murinja. :roll:
missko
Posts: 11435
Joined: 22/02/2008 13:22

#1327 Re: Europa league

Post by missko »

Osvojis 3 od 5 mogucih trofeja u godini i sezona kao neuspjesna. To govori o velicini kluba
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#1328 Re: Europa league

Post by diablobih »

Jbg, mogla je i bolje najskuplja ekipa protiv u23, ali su se ipak odlucili na bunker tokom 90 minuta i nabijanje nasumicno. Ipak, trofeji se pikaju, pa ce se ovo i zaboraviti.

Samo ona sramota tjeranja igraca da dizu 3 prsta, kao 3 trofeja, jer molim te, sad mu je i community shield koji se sluzbeno vodi kao prijateljski mec trofej hahhaha

P.S Koliko je wenger osvojio onih emirates i audi kupova, kako vec ? To daje istu vaznostt.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55687
Joined: 15/12/2008 16:53

#1329 Re: Europa league

Post by ultima_palabra »

missko wrote:Osvojis 3 od 5 mogucih trofeja u godini i sezona kao neuspjesna. To govori o velicini kluba
Chelsea boss Jose Mourinho says winning the Europa League would be a "big disappointment" - only a few months after rival Rafael Benitez guided the Blues to victory in the tournament.

Chelsea won Europe's second-tier club competition last season after failing to defend their Champions League title.

But Blues boss Mourinho told BBC Sport: "I don't want to win the Europa League.

"It would be a big disappointment for me. I don't want my players to feel the Europa League is our competition."
A United je veći klub od Chelseaja valjda...
missko
Posts: 11435
Joined: 22/02/2008 13:22

#1330 Re: Europa league

Post by missko »

ultima_palabra wrote:
missko wrote:Osvojis 3 od 5 mogucih trofeja u godini i sezona kao neuspjesna. To govori o velicini kluba
Chelsea boss Jose Mourinho says winning the Europa League would be a "big disappointment" - only a few months after rival Rafael Benitez guided the Blues to victory in the tournament.

Chelsea won Europe's second-tier club competition last season after failing to defend their Champions League title.

But Blues boss Mourinho told BBC Sport: "I don't want to win the Europa League.

"It would be a big disappointment for me. I don't want my players to feel the Europa League is our competition."
A United je veći klub od Chelseaja valjda...
Cinjenice govore da jeste.
Last edited by missko on 25/05/2017 14:24, edited 1 time in total.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#1331 Re: Europa league

Post by pirmin »

Melbourne_Australia wrote:
pirmin wrote:5 engleskih (ok, arapskih i ruskih) korporacija u CL sljedece sezone.
Dominacija para -pisaj po sirotinji :thumbup:
I sta ima vrijedi kad opet ide pisanje od Spanskih ili Njemackih klubova a boga mi i Italijanskih..
Cekam kvote pa da stavim neke novcanice da ce neko od Arapa, Kineza ili Ruskea u finale CL sljedece sezone.

Pogotovo sad kad je Jozo pateticni dobio jos koju milijardu da pokaze kako je trenerski mag. :thumbup:
ITNet
Posts: 780
Joined: 30/09/2016 11:47

#1332 Re: Europa league

Post by ITNet »

AmiĐa_Idriz wrote:Ajme meni klub im osvojio Europski trofej a oni opet o Klopu i Liverpoolu



Image
Rece covjek kojem je skoro svaki 5 post na fudbalskim temama prcanje i ismijavanje Uniteda sa raznorznim "statistikama" i "izjavama" :-) Vas par liverpoolasa vise drobite o Unitedu na liverpool temi nego o svom klubu :lol: Kad volite da ga sukate budite sremni i da ga primite :izet:
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1333 Re: Europa league

Post by Logovan »

missko wrote:Osvojis 3 od 5 mogucih trofeja u godini i sezona kao neuspjesna. To govori o velicini kluba
A od ta tri trofeja, dva dođu kao utješna nagrada, jedan je League cup, a drugi Community Shield. :-) Mislim lijepo je kada se osvoji bilo šta, ali ovi trofeji se ne mogu porediti sa trofejom Europa lige, a da ne govorim o još značajnijim trofejima.
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#1334 Re: Europa league

Post by diablobih »

Mourinho, "If you want to press us high then we won't play short."

Ono kad vodis najvrijedniji klub, a spustas ga u23 treneru.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40842
Joined: 21/05/2012 22:46

#1335 Re: Europa league

Post by AmiĐa_Idriz »

ITNet wrote:
Rece covjek kojem je skoro svaki 5 post na fudbalskim temama prcanje i ismijavanje Uniteda sa raznorznim "statistikama" i "izjavama" :-) Vas par liverpoolasa vise drobite o Unitedu na liverpool temi nego o svom klubu :lol: Kad volite da ga sukate budite sremni i da ga primite :izet:
Na temi Liverpoola se United minimalno spominje, tek sinoc 2 - 3 posta.

I drago mi je da pratiš moj rad vidim izvadio si i par statističkih podataka :bih:
ITNet
Posts: 780
Joined: 30/09/2016 11:47

#1336 Re: Europa league

Post by ITNet »

AmiĐa_Idriz wrote:
ITNet wrote:
Rece covjek kojem je skoro svaki 5 post na fudbalskim temama prcanje i ismijavanje Uniteda sa raznorznim "statistikama" i "izjavama" :-) Vas par liverpoolasa vise drobite o Unitedu na liverpool temi nego o svom klubu :lol: Kad volite da ga sukate budite sremni i da ga primite :izet:
Na temi Liverpoola se United minimalno spominje, tek sinoc 2 - 3 posta.

I drago mi je da pratiš moj rad vidim izvadio si i par statističkih podataka :bih:
Aha sta ima minimalno :lol: Ne pratim tvoj rad vec is toliko dosadan i redovan sa nekim prozivkama da te covjek ne moze fuliti nikako :D
Baka Slišković
Posts: 127
Joined: 26/03/2013 14:47

#1337 Re: Europa league

Post by Baka Slišković »

Mislim da u životu nisam gledao dosadnije finale nekog europskog natjecanja od Europa Lige u srijedu! Svaka čast Mourinhu na pragmatičnosti i naslovu, ali ono ni navijač Manchestera Uniteda ne može reći da odobrava ili da mu se sviđa...
User avatar
perfect_guy
Posts: 6509
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#1338 Re: Europa league

Post by perfect_guy »

Image
Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40842
Joined: 21/05/2012 22:46

#1339 Re: Europa league

Post by AmiĐa_Idriz »

Osijek :shock: :thumbup: pa zar su tako dobri?
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#1340 Re: Europa league

Post by Nadzorna_ploca »

Jao Kange jebo mamu svoju negroidnu. :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1341 Re: Europa league

Post by Logovan »

AmiĐa_Idriz wrote:Osijek :shock: :thumbup: pa zar su tako dobri?
Biće da jesu.

Napreduju ljudi. :thumbup:
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#1342 Re: Europa league

Post by NajdraziVodjaa »

Ali kako je to moguce? PSV ima budzet koji se mjeri u desetinama miliona eura, ima prejaku skolu fudbala, ultramoderan stadion kapaciteta 35 000 i trening kamp, igraju mnogo jacu ligu frapiran sam :shock:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1343 Re: Europa league

Post by Tomahawk11 »

Nije prvi put da underdog uzme favorita.
Ne znači i da će proći, tj. ako se bude igrala PSV-u ova liga, 0-3 u revanšu hladno.
VPSA
Posts: 517
Joined: 19/05/2017 14:25

#1344 Re: Europa league

Post by VPSA »

Igra se njima itekako, nikad holandski klubovi nisu kalkulisali s ovim takmicenjem. I dalje PSV ima vise sanse, ali i gori od Osijeka su pobjedjivali bolje od PSV-a, tako da nista nije nemoguce.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18707
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#1345 Re: Europa league

Post by SmokingMan »

Kada se sjetim kako je Kukesi stradao od PSV.a.Da smo prošli kojim slučajem tada ni mi ništa ne bi bolje prošli. :-)
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#1346 Re: Europa league

Post by jeza u ledja »

SmokingMan wrote:Kada se sjetim kako je Kukesi stradao od PSV.a.Da smo prošli kojim slučajem tada ni mi ništa ne bi bolje prošli. :-)
Da, i meni to pade na pamet.

Ma PSV je i dalje favorit. Mislim, nikad ne znas, ali ogromna je razlika u kvaliteti. Al fudbal je to, eee. :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 18707
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#1347 Re: Europa league

Post by SmokingMan »

jeza u ledja wrote:
SmokingMan wrote:Kada se sjetim kako je Kukesi stradao od PSV.a.Da smo prošli kojim slučajem tada ni mi ništa ne bi bolje prošli. :-)
Da, i meni to pade na pamet.

Ma PSV je i dalje favorit. Mislim, nikad ne znas, ali ogromna je razlika u kvaliteti. Al fudbal je to, eee. :D
Ma jesu,ali izgleda da je bilo u pitanju veliko podcjenjivanje protivnika,i holandezi su pokupili malo naših navika,tipa "lahko ćemo".E sada poslije onoga sinoć nema više zajebancije.Mada bi volio da Rvati prođu.Vidjet ćemo.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#1348 Re: Europa league

Post by cyprus »

Nije Kukesi stradao od PSV-a, nego Zeta :mrgreen:
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8518
Joined: 11/02/2009 15:21

#1349 Re: Europa league

Post by Ajatolah_ »

NajdraziVodjaa wrote:Ali kako je to moguce? PSV ima budzet koji se mjeri u desetinama miliona eura, ima prejaku skolu fudbala, ultramoderan stadion kapaciteta 35 000 i trening kamp, igraju mnogo jacu ligu frapiran sam :shock:
Dio odgovora možda leži u tome što hrvatsko prvenstvo počne ranije. Osijek danas igra 3. kolo, PSV prvu utakmicu prvenstva tek za 14 dana. I razlika u jačini liga postoji, ali nije baš toliko ogromna kakvom je većina ljudi percipira.
bhnapoleon1
Posts: 6502
Joined: 11/05/2014 23:47

#1350 Re: Europa league

Post by bhnapoleon1 »

Danas svako igra fudbal :D :D :D :lol:
Post Reply