Eurobasket 2007 Spanija

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Better Man
Posts: 16801
Joined: 01/10/2006 20:10

#101

Post by Better Man »

van Basten wrote:
Better Man wrote:
van Basten wrote:U ovoj drugoj grupi situacija je izgleda mnogo jasnija... Italija i, posebno, Turska su , naravno uz Srbiju, najveća negativna iznenađenja ovog prvenstva... ne mogu meda sa kašike. Znači: Litva, Slovenija, Francuska, Njemačka. Kojim tačno redom, ostaje da se vidi u iduća dva kola
Ako si gledao juće Njemce valjda ti je postalo jasno da oni nemogu biti među prve 4 ekipe! Sam Nowitzky nije dovoljan za plasman među prve 4 ekipe na kraju!
Ne bi ni mogli da Italija i Turska nisu ovako tanki. Nowitzki je poderao Turke 30 razlike, znači već su ispred njih.
Pročiće oni među 8 najboljih, ali da li Nowitzky može sam protiv ekipa koje im budu protivnici! Evo Hrvatska propisno odera Grke u finišu prvog poluvremena! Portugal opet iznenadio i pobijedio Izraelce i opet su pomogli Hrvatima da se mogu plasirati dalje!
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#102

Post by Neelix »

sta rece za hrvatsku i grcku? :D
User avatar
Better Man
Posts: 16801
Joined: 01/10/2006 20:10

#103

Post by Better Man »

Hrvati će izgleda sami sebe da pobijede! Imaju + 13 i bespotrebno se ispucavaju za 3 poena i ostavljaju Grke na šutu za 3 poena same! Ljudi fakat nisu sposobni da igraju kad vode više razlike! Bolje igraju kad gube! Umjesto da su išli na sigurne koševe upropastili su utakmicu ponovo sa milion promašenih trica!
User avatar
Better Man
Posts: 16801
Joined: 01/10/2006 20:10

#104

Post by Better Man »

Taman što ih iskritikova za silno ispucavanje trica ljdi pogodiše i zakuhaše zadnjih 13 sekundi!
LSD
Posts: 27348
Joined: 24/07/2007 08:26

#105

Post by LSD »

Evo hrvatima Spanulis presudi sa tricom,a portugal dobio izrael...ludnica od prvenstva-svako svakog uzima.
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#106

Post by Comrad »

Better Man wrote:Taman što ih iskritikova za silno ispucavanje trica ljdi pogodiše i zakuhaše zadnjih 13 sekundi!
Ja ti rekoh da ih ne mogu dobit' :) Spanulis najbolji potez dosadasnjeg dijela prvenstva, polomi Planinica i pogodi tricu za pobjedu.
in33sa
Posts: 2325
Joined: 27/10/2006 11:35

#107

Post by in33sa »

Svaka cast Hrvatskoj, razbiju svjetske prvake, umalo i europske.

Veceras su sami sebe pobijedili, ali bice bolje.
Hakala
Posts: 239
Joined: 29/04/2007 14:00

#108

Post by Hakala »

tjesi se..bas su ih slomili :lol: .. opce poznati pobjednicki mentalitet grka je presudio :D (jeste ikad vidjeli grke da izgube u tjesnoj zavrsnici?)

a price o neiskustvu prodaji nekom drugom.popovic,planinic i co su zajedno od juniorskih dana,a imaju po 25 godinica.jedini neiskustan je bio stanko barac.samo me zanima,zasto vlado majer svrsava na svaki baracev pojen.covjek zabija za tudju zemlju,a on jadnik poceo slinit :?

na kraju im je ipak presudio mostarac planinic.sve se vraca,sve se placa :lol:

onaj Ukic je dobar za atletike.dobra kontrola lopte i ulaz,ali to je premalo za beka-sutra,kada uopste nemas vanjski sut(katastrofalan sut iz vana,zato je i najuren iz barce)

i jos da kazem,da hrvatska nikad ne bi dobila spaniju da je igrao navarro

kako rekoh od prvog dana,samo je jedan favorit :dance:
in33sa
Posts: 2325
Joined: 27/10/2006 11:35

#109

Post by in33sa »

Koliko znas pokazuje i tvoja opservacija o Ukicu.

On nije bek suter.
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#110

Post by BHG »

in33sa wrote:Koliko znas pokazuje i tvoja opservacija o Ukicu.

On nije bek suter.
sve expert do experta brate... :roll: :D
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#111

Post by Neelix »

fakat :D e moj hakala pojen :D cuj ukic bek suter :shock: :lol: :D

nastavljas sa pokazivanjem svog zavidnog znanja iz raznih sportova... 8-)
User avatar
cyprus
Posts: 39277
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#112

Post by cyprus »

Eh, jučer mi se napokon svidila igra Grčke, ako zanemarim jadnu drugu četvrtinu i početak treće. Napokon proradili Diamantidis i Papadopulos, a i Papalukas počeo pokazit znakove života, mada ovo nije ni 50% onoga što on može. A Spanulisu svaka čast, tri trice, i to kakva zadnja. A Borusisu i Vasilopulosu ne bih dao da igraju za San Marino (ako dotični imaju košarku), kamoli za Grčku. Ne mogu da vjerujem da Grčka nema kvalitetnijih igrača za pozvat umjesto njih dvojice.

Što se tiče Hrvatske nije loše igrala, ali eto nije im se dalo. Njihov problem jeste neiskustvo i to što nemaju neki određeni plan igre, posebno u odbrani. Eto sutra im želim da pobjede Rusiju.
LSD
Posts: 27348
Joined: 24/07/2007 08:26

#113

Post by LSD »

Evo turci ispali od italije,iako po meni nemaju los tim...ali izgleda da im je atmosfera u ekipi kao da je tito umro :D .Talijani standardno vise sretno-nego spretno ce proci dalje...Slovenija najvece iznenadjenje sigurno,nisu losi ni rusi ali sinoc nisu mogli protiv domacina,tu je i opasna litvanija,grcka nije u pravoj formi (svaku utakmicu se pate do kraja)...doduse i spanija se nekako pati ali su opet favorit broj 1 po meni.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#114

Post by Neelix »

veca_sa wrote:
Neelix wrote:fakat :D e moj hakala pojen :D cuj ukic bek suter :shock: :lol: :D

nastavljas sa pokazivanjem svog zavidnog znanja iz raznih sportova... 8-)
i pirlo je bek suter
:lol: :lol: jest :D a gattuso je pivot :D
galaxtics
Posts: 94
Joined: 24/05/2007 16:40
Location: bih
Contact:

#115

Post by galaxtics »

LSD wrote:Evo turci ispali od italije,iako po meni nemaju los tim...ali izgleda da im je atmosfera u ekipi kao da je tito umro :D .Talijani standardno vise sretno-nego spretno ce proci dalje...Slovenija najvece iznenadjenje sigurno,nisu losi ni rusi ali sinoc nisu mogli protiv domacina,tu je i opasna litvanija,grcka nije u pravoj formi (svaku utakmicu se pate do kraja)...doduse i spanija se nekako pati ali su opet favorit broj 1 po meni.
po kojoj racunici ce proc italijani..kolko ja znam imaju 1-3 i iza su litve,slovenije po 3-0 i njemacke 1-2 i francuske 2-2(izgubice od litve)...znaci moraju dobit nijemce a to i nije sigurna pobjeda...
galaxtics
Posts: 94
Joined: 24/05/2007 16:40
Location: bih
Contact:

#116

Post by galaxtics »

Hakala wrote:tjesi se..bas su ih slomili :lol: .. opce poznati pobjednicki mentalitet grka je presudio :D (jeste ikad vidjeli grke da izgube u tjesnoj zavrsnici?)

a price o neiskustvu prodaji nekom drugom.popovic,planinic i co su zajedno od juniorskih dana,a imaju po 25 godinica.jedini neiskustan je bio stanko barac.samo me zanima,zasto vlado majer svrsava na svaki baracev pojen.covjek zabija za tudju zemlju,a on jadnik poceo slinit :?

na kraju im je ipak presudio mostarac planinic.sve se vraca,sve se placa :lol:

onaj Ukic je dobar za atletike.dobra kontrola lopte i ulaz,ali to je premalo za beka-sutra,kada uopste nemas vanjski sut(katastrofalan sut iz vana,zato je i najuren iz barce)

i jos da kazem,da hrvatska nikad ne bi dobila spaniju da je igrao navarro

kako rekoh od prvog dana,samo je jedan favorit :dance:
ma nikad..da je spanija jedini favorit ne bi se ni igralo prvenstvo dali bi im pehar i to bi bilo to :oops:
ima dosta poganih ekipa..jebeno kalkulatorski orijentisano npr. francuska
User avatar
Better Man
Posts: 16801
Joined: 01/10/2006 20:10

#117

Post by Better Man »

galaxtics wrote:
LSD wrote:Evo turci ispali od italije,iako po meni nemaju los tim...ali izgleda da im je atmosfera u ekipi kao da je tito umro :D .Talijani standardno vise sretno-nego spretno ce proci dalje...Slovenija najvece iznenadjenje sigurno,nisu losi ni rusi ali sinoc nisu mogli protiv domacina,tu je i opasna litvanija,grcka nije u pravoj formi (svaku utakmicu se pate do kraja)...doduse i spanija se nekako pati ali su opet favorit broj 1 po meni.
po kojoj racunici ce proc italijani..kolko ja znam imaju 1-3 i iza su litve,slovenije po 3-0 i njemacke 1-2 i francuske 2-2(izgubice od litve)...znaci moraju dobit nijemce a to i nije sigurna pobjeda...
Već su poraženi od Litve u subotu!
Zhaba
Posts: 4160
Joined: 18/11/2006 23:24

#118

Post by Zhaba »

sto su ovi slovenci njemce stegli :-?
User avatar
Koshpa
Posts: 4910
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#119

Post by Koshpa »

joj rabise ih ko beba zvecku :D
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#120

Post by Neelix »

na chemu li su zmajcheci bas me zanima :lol:
Zhaba
Posts: 4160
Joined: 18/11/2006 23:24

#121

Post by Zhaba »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#122

Post by Neelix »

e sto ne mogu ovakvih "poznavaoca" kosarke....njemu je svaki slovenski igrac "plejmejker" :shock:
Hakala
Posts: 239
Joined: 29/04/2007 14:00

#123

Post by Hakala »

in33sa wrote:Koliko znas pokazuje i tvoja opservacija o Ukicu.

On nije bek suter.
mozda sam se pogresno odrazio :D i ogranicio Ukica samo na beka-sutera.momak moze igratii jedinicu,i dvicu,pa cak i tricu.ali je njegova prirodna pozicija beka-sutera,a kada zatreba i playa.u barci je najcesce igrao beka-sutera. :wink:

helem,djecko ima...odnosno nema :oops: nikakav vanjski sut.a sad nebitno je s koje vanjske pozicije(1,2,3)

neelix,nijedne :D
Neelix
Upisano: 07/09/2007 14:50 Odgovori Citiraj ovu poruku
Član od: 15 dec 2006 Poruke: 3758 Mjesto: Capajebo
ne kontam po 1 i 4 sta je problem :?
:roll: :D


PS.eto,nek je roy kean centar brate :D
Hakala
Posts: 239
Joined: 29/04/2007 14:00

#124

Post by Hakala »

sto je losa ova spanija i litvanija :D ...kazu neki ih momak odmah tipovao :D 8)
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#125

Post by Neelix »

ispravio sam se sam za to, to nije bila greska uzrokovana neznanjem .... "podrsku imaju navijaci litvanije"... sta tu moze bit neznanje? to da ja ne znam da podrsku trebaju imat igraci? jah eto :D

dok su tvoje greske klasicne provale :D pirlo mu na krilu, gattuso u sredini, ukic na dvici, riise na desnoj strani :lol: sve gore od goreg :lol:
Post Reply