EU - moje viđenje

Lojo_Hasanovic
Posts: 453
Joined: 25/04/2005 16:03

#51

Post by Lojo_Hasanovic »

Nenadv24 wrote:
Lojo_Hasanovic wrote:
Nenadv24 wrote:Volio bih i ja Panslavenski savez ali kako preko Mađarske i Rumunije. Barem Rumuniju da privolimo u savez.
Ma sta vam je kakav Panslavenski savez, ne brabonjajte!
Vidite da su svi uprli ocima u EU ko u Boga, tobbe jarrabbi!
Nego Nenade krsti se da budemo makar kakav partenr EU, da nemoramo cekat za vize po 3 mjeseca...ev mi balije cemo aminat... :D :D :D
E kada bi se znao prekrstiti. Ali ne znam ima nešto s lijeva na desno i obrnuto i razlikuje se kod katolika i pravoslavaca ali ja sam ipak ateista.
Kolko ja znam sa tri prsta se kucnes u celo, pa u prsa pa onda u lijeo pa u desno rame.... haj haj mi cemo za tobom aminat.... :D :D :D
Panasonic
Posts: 1299
Joined: 22/07/2004 22:39
Location: Sarajevo

#52

Post by Panasonic »

BECHO wrote:
Nenadv24 wrote:U EU oko 2020 ako se ista dotad ne raspadne(kamo lijepe sreće).
Mi idemo vjerovatno u paketu sa Albanijom i SiCG (ukoliko se Montenegro ne osamostali)! :)
Ne idemo mi ni sa kim u 'paketu' nego EU bi nas najradije primila zajedno sa HR, ali HR je svoje uradila '92-'95 u BiH pa cemo opet malo cekati. I Hrvatskoj je u cilju da udjemo sa njom zajedno, ali to nece biti.
Nenadv24
Posts: 940
Joined: 07/03/2005 14:07

#53

Post by Nenadv24 »

Šta ćete VI uraditi? I ko su ti VI koji će pokušati to?
Tariq_rambo
Posts: 440
Joined: 15/03/2005 03:15
Location: Sarajevo

#54

Post by Tariq_rambo »

Murat Sabanovic wrote:nama treba jedan dobar degenek a ne EU,KOJA CE SE RASPASTI KO I SOVJETSKI SAVEZ
a doduse, ako mi nismo u stanju sami da se ekonomski preporodimo,onda i ne zasluzujemo nigdje da idemo ili ulazimo.
Pa prije će se Amerika raspast na državice, nego Evropska Unija, jer ona nije država već samo ekonomska zajednica,
Države u EU su samostalne i ono što im pruža EU jeste samo dobitak, i to ekonomski,
Nema uopšte nikakvih, čak ni teoretskih razmatranja o EU kao nekoj državi,
Neki je porede sa jakom ekonomskom Konfederacijom mada nema ni sve karakteristike konfederacije.
Tariq_rambo
Posts: 440
Joined: 15/03/2005 03:15
Location: Sarajevo

#55

Post by Tariq_rambo »

sudnjidan wrote:
Tariq_rambo wrote:
sudnjidan wrote: Ovo nije tacno. SCG je (za razliku od BiH) vec dobila pozitivan odgovor na studiju o izvodljivosti prije mjesec dana i s te strane je uveliko prestigla BiH. Kada ce BiH dobiti pozitivan odgovor niko ne zna.
Ovo sve uprkos cinjenici da je SCG prije tri godine, odnosno prije povratka nacionalista na vlast u BiH i dolaska Esdauna, bila daleko iza nas kada je rijec o pristupanju evropskim integracijama. Primjera radi, Alijansa predvodjena SDP-om uvela je BiH u Vijece Evrope skoro dvije prije nego ce to uspjeti Srbiji i Crnoj Gori.
A TO JE VIJEĆE EVROPE TOLIKO OVOM NARODU ZAMAZALO OČI, TO STO NAS JE ZLAJA UVEO U VIJEĆE EVROPE JE NAJVEĆA SITNICA I UOPŠTE NIJE TOLIKO BITNA STVAR, ALI BITNO JE PUKNUT NARODU PRIČU, PA LJUDI KONTAJU, UH PA MI SMO U VIJEĆU EVROPE.
To što smo u Vijeću Evrope ništa ne znači, i ništa nismo u prednosti u odnosu na SCG taman da smo 20 godina prije njih usli.
Najbolji ti je dokaz tvoja država, Možeš misliti kad ti je ovakva država ušla u Vijeće šta ono predstavlja, ČISTA GLUPOST
Pa sto nas SDA nije uvela u Vijece Evrope? Koliko god ti minimizirao Vijece Evrope to je jedna od stepenica na putu u EU. Vijece Evrope, Studija izvodljivosti, sve su to etape do konacnog clanstva jer ne mozes odjednom uci u EU. Nije bitno koliki znacaj ima Vijece Evrope vec to sto su u vrijeme 2-godisnje vladavine Alijanse sa SDP-om na celu ISPUNJENI USLOVI koji su se trazili za clanstvo u Vijecu. A te uslove nismo samo ispunjavali zbog Vijeca vec zbog nas samih.
Upravo to je najveca prednost ulaska u Evropsku uniju. Sto ulaskom prihvatas pravila igre koja tamo vladaju i nema nikakvog izvrdavanja pravila, reciprocne ili djelimicne primjene, ovo hocu ovo necu, u cemu su se nas narod i vlast izvjestili posljednjih nekoliko decenija. To znaci vladavinu ZAKONA umjesto sadasnje ANARHIJE.
Primjera radi, zna se tacno koliko smijes potrositi na drzavni aparat a ne kao sada uzmi Ago koliko ti drago pa makar to bilo 65 posto bruto nacionalnog dohotka. Zna se koliki smijes imati trgovinski deficit itd...
TO DA JE VIJEĆE PRVA STEPENICA, TAČNO JE, ALI GOVORIM DA NIJE VELIKA STVAR KOLIKO SE VELIČA.
NIJE BITNO TOLIKO JE LI TO URADIO SDA, SDP, SDS, HDZ, BOSS, ITD.
Igrom slučaja zadesilo se da je SDP bio na vlasti, a to bi se desilo tad i da je bilo koja druga stranka bila na vlasti.
NE VALJA TI STRANAČKA KRITIKA.
John_Doe25
Posts: 16
Joined: 23/05/2005 20:12

#56

Post by John_Doe25 »

EU će se raspasti prije ulaska BiH u tu tvorevinu. Živi bili pa vidjeli.
Tariq_rambo
Posts: 440
Joined: 15/03/2005 03:15
Location: Sarajevo

#57

Post by Tariq_rambo »

John_Doe25 wrote:EU će se raspasti prije ulaska BiH u tu tvorevinu. Živi bili pa vidjeli.
EU SE NE MOŽE RASPASTI JER TO NIJE DRŽAVA, (kad već tako razmišljaš moglo bi se prihvatiti da dođe do nekih promjena unutar EU, npr. istupanje neke članice, ili slično, a RASPAD NIJE MOGUĆ)

ZAŠTO SE NATO NIJE RASPAO POSLIJE NEUSPJEHA U IRAKU, i onih početkom 90tih, a i ovih sad.
onda idi tom logikom.
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#58

Post by Frutek »

Tariq_rambo wrote:
John_Doe25 wrote:EU će se raspasti prije ulaska BiH u tu tvorevinu. Živi bili pa vidjeli.
EU SE NE MOŽE RASPASTI JER TO NIJE DRŽAVA, (kad već tako razmišljaš moglo bi se prihvatiti da dođe do nekih promjena unutar EU, npr. istupanje neke članice, ili slično, a RASPAD NIJE MOGUĆ)

ZAŠTO SE NATO NIJE RASPAO POSLIJE NEUSPJEHA U IRAKU, i onih početkom 90tih, a i ovih sad.
onda idi tom logikom.
Slazem se da ce se EU raspast. Jest da EU nije drzava, ali jeste skup drzava kao sto je nekad bio Sovjetski Savez. A svi znamo sta se na kraju desilo sa Sovjetskim Savezom :roll: Sta vam je ba, pa nijedna vjestacka tvorevina, kao sto je na kraju krajeva bila i sama Jugoslavija, nema buducnosti u Europi. Razlicitosti naroda su jednostavno prevelike da bi ona imala dug zivotni vijek.
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#59

Post by zzzzz »

Radnih mjesta imaju manje, a i novca, a cijene su porasle. U drzavi ostaje samo porez, ali ne i zarada. Ja nisam protiv stranih ulaganja da se razumijemo, ali nisam ni da se ulaze po svaku cijenu. Mi smo samo roba u potkusurivanju imeprijalistickih sila i oni nas ne primaju u EU zato sto nas vole, nego zato da nas koriste. jebe se Svabi za bosanca osim ako moze imati neke koristi od njega. Oni ce dusiti nasu privredu, ako ugrozi njihove interese i nikada ti nece dozvoliti da postanes potencijalna konkurencija. Mislim da je Savez slavenskih drzava jedna mnogo bolja varijanta za sve Slavene u Evropi. To je jedini nacin da izbjegnemo robovanje evropskim imperijalistickim silama, kojima cemo sluziti samo kao paravan, jeftina radna snaga, a zauzvrat necemo dobiti nista. Pitaj Poljake kako im je? Prokleli ljudi dan kad im je palo na pamet da udju u EU, a mozes misliti kako ce nama ovako nerazvijenim tek biti. Nece oni ulgati u nas razvoj, nego u ono sto njima treba i diktirat ce ti sta mozes, a sta ne mozes imati. ja sam ZA EU jer ne mozes biti izolovan od ostatka svijeta, ali budimo realni, mi cemo tamo biti samo stoka koja rinta za druge, a od toga nema nikakve koristi.
To je nemoguce @mostar, kod svih Slavena vjera igra preveliku ulogu u osjecaj pripadnosti. Zato i jeste najnazadnije "pleme" u Evropi.

Na primjer, Rusi i Srbi su naklonjeniji Grcima samo zbog pravoslavlja. Isti je slucaj sa Poljacima i Hrvatima npr. okrecu se ka katolickim zemljama a svi zajedno ne mogu smisliti Bosnjake iako su Slaveni, a razlog je religija.
Bosnjaci tim automatizmom su naklonjeni narodima sa kojima dijele istu vjeru.

Ja licno sam vezan za svoje Slavenstvo, najljepse su mi slavenske zene bez obzira (uglavnom) iz koje su zemlje. Ponosan na slavensko porijeklo, duh, jezik ali duboko svjestan da najveca opasnost za moj bioloski opstanak dolazi upravo od "slavenske brace" samo zbog mog vjerskog ubjedjenja.

Po tom pitanju skidam kapu Albancima. Nikakav animozitet ne postoji medju Albancima muslimanima i Albancima katolicima dok se samo jedan mali dio pravoslavaca izjasnjava kao Grci zbog religije. U tom su vjecnost ispred nas.
Tariq_rambo
Posts: 440
Joined: 15/03/2005 03:15
Location: Sarajevo

#60

Post by Tariq_rambo »

Frutek wrote:
Tariq_rambo wrote:
John_Doe25 wrote:EU će se raspasti prije ulaska BiH u tu tvorevinu. Živi bili pa vidjeli.
EU SE NE MOŽE RASPASTI JER TO NIJE DRŽAVA, (kad već tako razmišljaš moglo bi se prihvatiti da dođe do nekih promjena unutar EU, npr. istupanje neke članice, ili slično, a RASPAD NIJE MOGUĆ)

ZAŠTO SE NATO NIJE RASPAO POSLIJE NEUSPJEHA U IRAKU, i onih početkom 90tih, a i ovih sad.
onda idi tom logikom.
Slazem se da ce se EU raspast. Jest da EU nije drzava, ali jeste skup drzava kao sto je nekad bio Sovjetski Savez. A svi znamo sta se na kraju desilo sa Sovjetskim Savezom :roll: Sta vam je ba, pa nijedna vjestacka tvorevina, kao sto je na kraju krajeva bila i sama Jugoslavija, nema buducnosti u Europi. Razlicitosti naroda su jednostavno prevelike da bi ona imala dug zivotni vijek.
HALO ČOVJEČE, SSSR JE BIO JEDNA DRŽAVA KOJI JE BIO UREĐEN NA FEDERALNIM PRINCIPIMA, ISTO KAO I JUGOSLAVIJA,
SSSR JE BIO SAMOSTALAN I NEZAVISAN I BIO JE MEĐUNARODNi PRAVNI SUBJEKT, (koliko znam još dvije federalne jedinice su mogla istupat kao subjekt međunarodnog prava- ukrajina i nisam siguran za drugu, ali nisu bile nezavisne-to ti je tipična federacije)

Sve države u EU su nezavisne i samostalni su međunarodni subjekti, Ne može niko ugroziti Njemačku suverenosti i neovisnost ili Francusku itd.
EU je samo ekonomska zajednica, + što imas države članice šengenskog sporazuma koje imaju beneficije po pitanju prelaska granica,itd.

SSSR ne možeš porediti sa EU, JER sssr JE BILA DRŽAVA,
Isto bi ti bilo da si rekao EU se može raspast jer znamo da se i JUGOSLAVIJA raspala, GLUPOST da ne može biti veća.
John_Doe25
Posts: 16
Joined: 23/05/2005 20:12

#61

Post by John_Doe25 »

Albanci su jedan narod bili oni katolici, muslimani ili pravoslavci. Bošnjaci, Srbi i Hrvati su tri različita naroda zato je to tako.
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#62

Post by Frutek »

Tariq_rambo wrote:
Frutek wrote:
Tariq_rambo wrote: EU SE NE MOŽE RASPASTI JER TO NIJE DRŽAVA, (kad već tako razmišljaš moglo bi se prihvatiti da dođe do nekih promjena unutar EU, npr. istupanje neke članice, ili slično, a RASPAD NIJE MOGUĆ)

ZAŠTO SE NATO NIJE RASPAO POSLIJE NEUSPJEHA U IRAKU, i onih početkom 90tih, a i ovih sad.
onda idi tom logikom.
Slazem se da ce se EU raspast. Jest da EU nije drzava, ali jeste skup drzava kao sto je nekad bio Sovjetski Savez. A svi znamo sta se na kraju desilo sa Sovjetskim Savezom :roll: Sta vam je ba, pa nijedna vjestacka tvorevina, kao sto je na kraju krajeva bila i sama Jugoslavija, nema buducnosti u Europi. Razlicitosti naroda su jednostavno prevelike da bi ona imala dug zivotni vijek.
HALO ČOVJEČE, SSSR JE BIO JEDNA DRŽAVA KOJI JE BIO UREĐEN NA FEDERALNIM PRINCIPIMA, ISTO KAO I JUGOSLAVIJA,
SSSR JE BIO SAMOSTALAN I NEZAVISAN I BIO JE MEĐUNARODNi PRAVNI SUBJEKT, (koliko znam još dvije federalne jedinice su mogla istupat kao subjekt međunarodnog prava- ukrajina i nisam siguran za drugu, ali nisu bile nezavisne-to ti je tipična federacije)

Sve države u EU su nezavisne i samostalni su međunarodni subjekti, Ne može niko ugroziti Njemačku suverenosti i neovisnost ili Francusku itd.
EU je samo ekonomska zajednica, + što imas države članice šengenskog sporazuma koje imaju beneficije po pitanju prelaska granica,itd.

SSSR ne možeš porediti sa EU, JER sssr JE BILA DRŽAVA,
Isto bi ti bilo da si rekao EU se može raspast jer znamo da se i JUGOSLAVIJA raspala, GLUPOST da ne može biti veća.
Prvo i prvo, iskljuci ta velika slova, pocinjes mi ici na zivce s njima. Drugo, ako hoces da se pravis pametan, nauci se prvo kulturi pa drzi tekst konsistentim pocev od pravopisa (da ne upotrevljavas velika slova kao da vices po forumu), a onda da prestanes pocinjat argument sa "halo covjece".

Da se sad vratim temi - SSSR jeste bila nezavisna drzava, ali sjetimo se da su mnoge drzave uvucene u taj SSSR silom i da su jedva cekale da izadju iz tog saveza. To je samim tim vjestacki savez i kao takav se raspao iznutra.

Kazes da EU se ne moze poredit sa drzavnom. Pa sto se onda sad pravi i vec se radi na usvajanju EU ustava?! Kad se taj ustav usvoji (ako se usvoji jer francuzi nece da ga usvoje) bice primjenjivan kroz cijelu EU i napravice velike dodatke ili promjene u pravnim sistemima clanica. Cinjenica je da EU sve vise i vise pocinje licit na savez (sto i jest), ali se pocinje ponasat kao jedna drzava. Sta vise, nove clanice nemaju ista prava kao stare clanice i to nije fer. Te nove clanice su se vec i zalile radi tih nepravilnosti i mislim opravdano. Ako gospoda se zalazu za ujedinjenu Europu, onda nemoj pravit gradjanje prvog i drugog reda. U Francuskoj vecina gradjana po danasnjim anketama nece da usvoji EU ustav i to nije dobar znak za buducnost EU vec sada.
EU clanice moraju postovat sve zakone koje se donesu na nivou EU-a kao sto je bila i vizni rezim za BiH. Kad i ako EU dozivi da i Hrvatska udje, BiH ce ostat zakljucana u pola Europe. Pa mi ti reci da to ne lici na drzavu i to dobro organizovanu. Da nije EU, mozda ti pola clanica EU ne bi nikad nametnuli vizu kao sto recimo nije tu politiku praktikovala Madjarska, ali je onda morala kad su oni naredili. To je kao SSSR da ti je stavio vizu i ne mozes prici ni jednoj od njenih republika.

Najzad, kad hoces da napravis neke prognoze, pogledaj malo u istoriju kontinenta. Nije samo stvar politike i ekonomije (citaj para), nego i socijalna strukture i tradicije naroda. Te tradicije imaju velike razlicitosti i kad tad cim jedna velika clanica istupi iz EU, EU je gotova.
Tariq_rambo
Posts: 440
Joined: 15/03/2005 03:15
Location: Sarajevo

#63

Post by Tariq_rambo »

Ti si spomenuO sssr kao savez država a to je bila savezna država, OGROMNA RAZLIKA.........................jer kod saveza država sve su države nezavisne i nemaju organa koji bi bio nosioc suvereniteta tog saveza država, kao što u saveznoj državi imaš parlament (obično dvodomni. donji dom=zastupljeni svi građani, gornji dom=zastupljene članice ili federalne jedinice)
USTAV EU SE DONOSI NAJVIŠE RADI UNIFIKACIJE PRAVNIH SISTEMA, POČELO JE SVE OD POJEDINIH PROPISA DA BI SAD KRENULO I SA USTAVOM, JER JE TEŠKO EVROPSKOM SUDU PRIMJENIVATI PROPISE AKO SE U RAZLIČITIM ZEMLJAMA različito regulišu.
Kad već pametuješ oko EU možeš spomenuti da ona liči na neku konfederaciju, mada ni tu nema sve bitne elemente.

NAKON OVOGA SAM UVIDIO DA NEMAŠ POJMA O EU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-x :razz: :razz: :razz:
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#64

Post by zzzzz »

John_Doe25 wrote:Albanci su jedan narod bili oni katolici, muslimani ili pravoslavci. Bošnjaci, Srbi i Hrvati su tri različita naroda zato je to tako.
Bosnjaci, Srbi i Hrvati koji su iz BiH su se upravo tako i podijelili zbog vjere. U osamnestom vijeku.

Dakle ostaje ono moje da su Albanci svjetlosnu godinu ispred juznih Slavena po tom pitanju :wink: .
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#65

Post by Frutek »

Tariq_rambo wrote:Ti si spomenuO sssr kao savez država a to je bila savezna država, OGROMNA RAZLIKA.........................jer kod saveza država sve su države nezavisne i nemaju organa koji bi bio nosioc suvereniteta tog saveza država, kao što u saveznoj državi imaš parlament (obično dvodomni. donji dom=zastupljeni svi građani, gornji dom=zastupljene članice ili federalne jedinice)
USTAV EU SE DONOSI NAJVIŠE RADI UNIFIKACIJE PRAVNIH SISTEMA, POČELO JE SVE OD POJEDINIH PROPISA DA BI SAD KRENULO I SA USTAVOM, JER JE TEŠKO EVROPSKOM SUDU PRIMJENIVATI PROPISE AKO SE U RAZLIČITIM ZEMLJAMA različito regulišu.
Kad već pametuješ oko EU možeš spomenuti da ona liči na neku konfederaciju, mada ni tu nema sve bitne elemente.

NAKON OVOGA SAM UVIDIO DA NEMAŠ POJMA O EU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-x :razz: :razz: :razz:
Eto nek ti imas pojma pametni moj :-) :zzzz:

P.S kad zavrsis s citanjem ustava EU, uhvati se pravopisa bosanskog jezika :D
Tariq_rambo
Posts: 440
Joined: 15/03/2005 03:15
Location: Sarajevo

#66

Post by Tariq_rambo »

Frutek wrote:
Tariq_rambo wrote:Ti si spomenuO sssr kao savez država a to je bila savezna država, OGROMNA RAZLIKA.........................jer kod saveza država sve su države nezavisne i nemaju organa koji bi bio nosioc suvereniteta tog saveza država, kao što u saveznoj državi imaš parlament (obično dvodomni. donji dom=zastupljeni svi građani, gornji dom=zastupljene članice ili federalne jedinice)
USTAV EU SE DONOSI NAJVIŠE RADI UNIFIKACIJE PRAVNIH SISTEMA, POČELO JE SVE OD POJEDINIH PROPISA DA BI SAD KRENULO I SA USTAVOM, JER JE TEŠKO EVROPSKOM SUDU PRIMJENIVATI PROPISE AKO SE U RAZLIČITIM ZEMLJAMA različito regulišu.
Kad već pametuješ oko EU možeš spomenuti da ona liči na neku konfederaciju, mada ni tu nema sve bitne elemente.

NAKON OVOGA SAM UVIDIO DA NEMAŠ POJMA O EU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-x :razz: :razz: :razz:
Eto nek ti imas pojma pametni moj :-) :zzzz:

P.S kad zavrsis s citanjem ustava EU, uhvati se pravopisa bosanskog jezika :D
nisam baš spretan s tastaturom, al sam definitivno načitaniji od tebe, bar po pitanju državnih uređenja,
Uzmeš neku sveskicu o državnim uređenjima, pa pročitaš tamo:
a) složene
b) jedinstvene dražave:
pa nađeš dalje pod a) šta je federacija, a šta konfederacija i onda češ znati gdje treba svrstati SSSR,
TO TI JE ZADAĆA ZA POČETAK, jer da bi valjao onakve gluposti o EU trebaš imati samo tri osnovne, a to mi ne liči na tebe.
Dalje moraš znati kako je nastala EU (EEZ, i zajednica za ugalj i čelik, ko je osnovao EU, itd...)
pa kad to sve malo pročitaš sjedneš i kažeš: VIDI FAKAT KAKO SAM GLUP BIO I MISLIO DA JE EU DRŽAVA KAO SSSR.
Tariq_rambo
Posts: 440
Joined: 15/03/2005 03:15
Location: Sarajevo

#67

Post by Tariq_rambo »

Frutek wrote:
Tariq_rambo wrote:
John_Doe25 wrote:EU će se raspasti prije ulaska BiH u tu tvorevinu. Živi bili pa vidjeli.
EU SE NE MOŽE RASPASTI JER TO NIJE DRŽAVA, (kad već tako razmišljaš moglo bi se prihvatiti da dođe do nekih promjena unutar EU, npr. istupanje neke članice, ili slično, a RASPAD NIJE MOGUĆ)

ZAŠTO SE NATO NIJE RASPAO POSLIJE NEUSPJEHA U IRAKU, i onih početkom 90tih, a i ovih sad.
onda idi tom logikom.
Slazem se da ce se EU raspast. Jest da EU nije drzava, ali jeste skup drzava kao sto je nekad bio Sovjetski Savez. A svi znamo sta se na kraju desilo sa Sovjetskim Savezom :roll: Sta vam je ba, pa nijedna vjestacka tvorevina, kao sto je na kraju krajeva bila i sama Jugoslavija, nema buducnosti u Europi. Razlicitosti naroda su jednostavno prevelike da bi ona imala dug zivotni vijek.
I bogati zamoli nekoga od moderatota da izbriše ovo što je boldirano, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#68

Post by Frutek »

Tariq_rambo wrote:nisam baš spretan s tastaturom
Ma nisi ti spretan s mozgom idiote :D . Hajd odjebi degencino degenska, nemoj da mi se obracas vise uopste!
Tariq_rambo
Posts: 440
Joined: 15/03/2005 03:15
Location: Sarajevo

#69

Post by Tariq_rambo »

Frutek wrote:
Tariq_rambo wrote:nisam baš spretan s tastaturom
Ma nisi ti spretan s mozgom idiote :D . Hajd odjebi degencino degenska, nemoj da mi se obracas vise uopste!
Neznanje vodi agresivnosti ali nisam znao da je to toliko.
Papak !!!!!!!!!!!!!!!!1 :oops: :oops: :oops:
aris_angel1s
Posts: 143
Joined: 21/05/2005 18:47

#70

Post by aris_angel1s »

Balkanska posla tjah :zzzz:
Post Reply