ETNO SELO STANICICI kod BN

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Post Reply
User avatar
anastasija
Posts: 249
Joined: 20/10/2009 01:49

#1 ETNO SELO STANICICI kod BN

Post by anastasija »

Jel bio neko ovde i preporucuje li ga? Ja sam planirala da idem samo je sa nocenjem prilicno skupo, oko 100 eura dva dana. :shock:
User avatar
armin_tz
Posts: 789
Joined: 17/05/2008 10:12

#2 Re: ETNO SELO STANICICI kod BN

Post by armin_tz »

Etno selo Szanisici ti je nevjerovatno... odlicno...
User avatar
anastasija
Posts: 249
Joined: 20/10/2009 01:49

#3 Re: ETNO SELO STANICICI kod BN

Post by anastasija »

Jeste gledala sm slike od nekih drugara i na BN su letos isle one smaracke emisije ali sam gledala sa utisanim tonom .... :lol: NO sad je ruzno vreme kontam na prolece da odem.... :?
goldenlily
Posts: 246
Joined: 28/06/2007 10:57
Location: sarajevo

#4 Re: ETNO SELO STANICICI kod BN

Post by goldenlily »

Šta'š tu ba?U okolini Bijeljine noćenje za 100 eura,pa jebo...ako ti je do dobrog sela odi fino na Lukomir n.v 1495 m,što bi rekli vazdušna banja :D ,ispod tebe kanjon Rakitnice 20-30 kilometara srce da ti stane,preko puta Visočica sa svojim surovolijepim vrhovima...gledaš sve to cirka 20 minuta i napuniš baterije za sljedećo mjesec i po dana.
A ako hoš baš da skršiš na noćenje sto eura odi fino na Pelješac,Ston večera od kamenica i ostriga i ostale perverzije..neš skršit stoju u Bijeljini na slaninu i uštipke ko zadnji čoban :D .

http://www.geocities.com/lukomir2001/
http://www.mtb.ba/?p=33
http://www.travelandleisure.com/slidesh ... r-world/6/
http://www.destinacije.com/slika_nav.as ... like&news=
User avatar
anastasija
Posts: 249
Joined: 20/10/2009 01:49

#5 Re: ETNO SELO STANICICI kod BN

Post by anastasija »

:lol: Legendo. :lol:
A to i ja kazem mnogo je brate, jos je vestcki izgradjeno nij kao prava etno sela. Radije dam 5 dana na Zlatiboru da budem :) Ma ima neki izlet kosta oko 40 KM..... Icicu tako :)
Hvala za linkove sad cu ih pogledati (p.s. na Jahorini deru sa cenama :shock: :-) )
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#6 Re: ETNO SELO STANICICI kod BN

Post by strong69 »

Ja sam bio. Samo mala ispravka. Selo se zove Stanisici. U hotelu smjestaj jeste skup ali u ovim etno kucama je povoljniji. 60 KM (oko 30€) je jednokrevetna a 90 KM je dvokrevetna soba. Pretpostavljam da neces sama :D

Code: Select all

http://www.etno-selo.com/index.htm
User avatar
anastasija
Posts: 249
Joined: 20/10/2009 01:49

#7 Re: ETNO SELO STANICICI kod BN

Post by anastasija »

Joj koji sam kreten nisam dobro otkucala naziv, znam i ja da se zove tako. Necu sama :D Mada nesto mislim da necu uzimai prenociste. Ne znam samo kako da dodjem do tih kucica, sad cu da vidim ovaj tvoj link, hvala ti na njemu. :) Koliko vremena treba da se obidje celo selo? :shock:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#8 Re: ETNO SELO STANICICI kod BN

Post by Maraschino »

anastasija wrote:Joj koji sam kreten nisam dobro otkucala naziv, znam i ja da se zove tako. Necu sama :D Mada nesto mislim da necu uzimai prenociste. Ne znam samo kako da dodjem do tih kucica, sad cu da vidim ovaj tvoj link, hvala ti na njemu. :) Koliko vremena treba da se obidje celo selo? :shock:
ma treba ti, :? ma treba ti...citav jedan godisnji odmor... :-) :D
dariomiamigo
Posts: 192
Joined: 16/03/2008 19:15

#9 Re: ETNO SELO STANICICI kod BN

Post by dariomiamigo »

Ma de,to je po meni malo veća konoba konak, sa pratećim sadržajem uz magistralni put,doduše fenomenalno urađeno,mostić,crkva,kućice eksponati,ali da je etnoselo u kontekstu odmora,prirodnih ljepota i sl. apsolutno nije, nije pa pogobu čim je uz magistralni put ,parking veliki sa desetinama i stotinama automobila,to se u svakom slučaju isplati otići pogledati i treba ti možda pola sata do 45 minuta da sve obiđeš. Ja sam bio 3-4 puta. :thumbup:
Goran_35
Posts: 1382
Joined: 29/12/2005 14:08

#10 Re: ETNO SELO STANICICI kod BN

Post by Goran_35 »

anastasija wrote:Jel bio neko ovde i preporucuje li ga? Ja sam planirala da idem samo je sa nocenjem prilicno skupo, oko 100 eura dva dana. :shock:
Idi ! :oops:
To je pravo mjesto,gdje ce svakom chobanu,a naravno i chobanici :oops: ,zastati dah :D
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#11 Re: ETNO SELO STANICICI kod BN

Post by detroit-mercy »

Goran_35 wrote:
anastasija wrote:Jel bio neko ovde i preporucuje li ga? Ja sam planirala da idem samo je sa nocenjem prilicno skupo, oko 100 eura dva dana. :shock:
Idi ! :oops:
To je pravo mjesto,gdje ce svakom chobanu,a naravno i chobanici :oops: ,zastati dah :D
Kralj si matere mi :thumbup:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#12 Re: ETNO SELO STANICICI kod BN

Post by JoseMujica »

ja etno sela i šuplje.....kamo sreće su nam pretci tako živili ko što su ovi u ovim bh."etno selima" izgradili ne bi nas svijet i danas gologuzim čobanima smatrao.......etno sela malo morgen :-) i to samo u ovom prilogu !etno"....nego prije što je babi milo to joj se i snilo :lol: :lol: .

niđe veze s balkanskom etnografijom i antropologijom :cry: :-) al razumijem ja to svakog je stid reći da je potomak čobana koji je spavao na zemlji ili kome je glavni sistem grijanja bio kravlji prdež :lol:
User avatar
djulba
Posts: 614
Joined: 15/05/2007 14:52
Location: TUZLA
Contact:

#13 Re: ETNO SELO STANICICI kod BN

Post by djulba »

detroit-mercy wrote:
Goran_35 wrote:
anastasija wrote:Jel bio neko ovde i preporucuje li ga? Ja sam planirala da idem samo je sa nocenjem prilicno skupo, oko 100 eura dva dana. :shock:
Idi ! :oops:
To je pravo mjesto,gdje ce svakom chobanu,a naravno i chobanici :oops: ,zastati dah :D
Kralj si matere mi :thumbup:
Nema se šta preporučit, BEZVEZE. Ja bio, obišo, jeo. sve ukupno dva sata ( a sat i po sam jeo). :dance:
Post Reply