ETF Sarajevo - iskustvo

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#76 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by pinkman »

Euridika wrote:
Što se kurikuluma objavljenog na zvaničnoj stranici ETF-a tiče, čini mi se da isti nije baš ažuran, zato i jesam rekla da bi bolje bilo da neko upućen kaže kako to sada izgleda.
Jakog mi fakulteta gdje nije azuriran plan i program :D
Eisenbahner1921
Posts: 168
Joined: 29/09/2016 14:05

#77 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by Eisenbahner1921 »

hrasno38 wrote:pa za ove sto spominju kao Beograd i Zagreb gostujuceg profesora iz Srbije na ETF-u iz Istocnog Sarajeva koji studente obara po 20 puta.
Ne obara ih on, obaraju asistenti. Profesor daje usmeni ispit, koji je opuštanje nakon pismenog dijela. Asistenti daju rok i oni iste pregledaju.
Momak što je otvorio temu mislim da će završiti na pravu :D Ne brini se, svi etf-ovci su (malo) ludi, jednostavno profesionalna deformacija :-)
User avatar
mk ultra
Posts: 19470
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#78 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by mk ultra »

neki dan dođe meni čovjek treba mu nekih dokumenata

i jbg, gledam sjeban i on, gledam šta mu treba... kad atest za struju i gromobrane
stambeni objekat u pitanju
kaže komisija mu traži gromobrane da ugradi
kad gledam u komisji frajer koji je AiE (poznajem ga), koji dana radnog iskustva nema, i koji ocima gromobrana nije vidio... a ne postoji pravilnik važeći u BiH koji će te natjerati da imaš na stambenom objektu gromobran
jebem ti državu
ti jebem

99% fakulteta, ETF SA, nema iskustva osim krede usrane
i kad vidim nebuloze koje pricaju, jer još iz porodice imam studenata tamo... sjebem se :skoljka:
asistenti posebno
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#79 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by victom »

jel izašo cizi. treba mi potpis.
Last edited by victom on 01/03/2021 05:08, edited 2 times in total.
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#80 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by johnnykola »

sabanss wrote:Brate, ovi gore te samo plase.

Bilo je, bice i jos uvijek ima ljudi koji zavrsavaju ETF koji je realno poredeci se sa fakultetima u okruzenju smijesan (gorespomenuti Zagreb i Beograd). To sto mi sada imamo Travnik, Kiseljak i slicno kao mjerila vise govori o nama.

Zavrsio sam ETF i jedna od pametnih stvari koje sam naucio od jednog profesora je da ako ima makar jedan student koji je polozio ispit dokazano je da je ispit poloziv :D Ovo ti vrijedi i za sve drugo u zivotu, poredi se sa boljima i postaces bolji.
Potpis.

A vidim da Hrasno ponovno jaše. Samo da ga pozdravim i njegove traumice vizavi matiša. :D :D :D
Ovo fizika što se spominje i ja sam ju pokušao u Marića na foru položiti. Đoniti zadatke cijele
na šalabahtere.:ppp Onda sjeo, udarao Dimića petnaest dana, tačno znam kad sam dvije stranice
prošao sa zadacima o plinovima - termodinamiku (izohipse, izobare na te dvije stranice na desnom rubu
jedne odnosno lijevom druge) da ću i položiti.

Tako i bi.

Klinac ne treba fizika - treba da budeš iole sastavljen s pameću.
Sjećam se ima godina, auto na autu na parkingu, Jedva se iskobeljao da izađem
kad iz suprotnog smjera džip nakav zlatni, talijanske tablice. U njemu
preplanuli dijasporac, žena mu, nena i komplet familija s nejači.

Kaje, pusti me da uđem.

Reko, konju jedan glupi, kako ti misliš da uđeš na pun parking ako jedan od nas ne izađe
tj., u ovom slučaju ja? Jesi ti imao fiziku u petom razredu pučke škole?
Šta, misliš da mogu implodirati?

Gleda me on, proguta knedlu i vrati se unatraške da izađem. Ona nejač bleji.
Oči k'o fildžani. Potonu im otac u tim okicama k'o onom buraz u njegovim u Tvrđavi Mešinoj.:ppp

A ništa od tog ne bi bilo da je dječko zlatnotalijanski znao - fiziku.
User avatar
_Reds_
Posts: 9353
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#81 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by _Reds_ »

mk ultra wrote:neki dan dođe meni čovjek treba mu nekih dokumenata

i jbg, gledam sjeban i on, gledam šta mu treba... kad atest za struju i gromobrane
stambeni objekat u pitanju
kaže komisija mu traži gromobrane da ugradi
kad gledam u komisji frajer koji je AiE (poznajem ga), koji dana radnog iskustva nema, i koji ocima gromobrana nije vidio... a ne postoji pravilnik važeći u BiH koji će te natjerati da imaš na stambenom objektu gromobran
jebem ti državu
ti jebem

99% fakulteta, ETF SA, nema iskustva osim krede usrane
i kad vidim nebuloze koje pricaju, jer još iz porodice imam studenata tamo... sjebem se :skoljka:
asistenti posebno
O čemu pričaš, ni jedna objekat ne može bi uplanjen, odnosni tehnički primljen ako nema uzemljenje. I adekvatna mjerenja uzemljenja, a drugo je što smo mi banana država.

I ti kada sam podržavaš da ovaj ne treba imati gromobrane i uzemljenje na kući.
User avatar
mk ultra
Posts: 19470
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#82 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by mk ultra »

_Reds_ wrote:
mk ultra wrote:neki dan dođe meni čovjek treba mu nekih dokumenata

i jbg, gledam sjeban i on, gledam šta mu treba... kad atest za struju i gromobrane
stambeni objekat u pitanju
kaže komisija mu traži gromobrane da ugradi
kad gledam u komisji frajer koji je AiE (poznajem ga), koji dana radnog iskustva nema, i koji ocima gromobrana nije vidio... a ne postoji pravilnik važeći u BiH koji će te natjerati da imaš na stambenom objektu gromobran
jebem ti državu
ti jebem

99% fakulteta, ETF SA, nema iskustva osim krede usrane
i kad vidim nebuloze koje pricaju, jer još iz porodice imam studenata tamo... sjebem se :skoljka:
asistenti posebno
O čemu pričaš, ni jedna objekat ne može bi uplanjen, odnosni tehnički primljen ako nema uzemljenje. I adekvatna mjerenja uzemljenja, a drugo je što smo mi banana država.

I ti kada sam podržavaš da ovaj ne treba imati gromobrane i uzemljenje na kući.
Uzemljenje i gromobran nije isto

Ukopavanje trake oko objekta ili u temelje objeka i prikljucak na GRO je obavezan pri svakom novom prikljucku i zahtjeva ga Elektrodistribucija...
Starih prikljucaka ima bez uzemljenja, tada se uzima sa TS i ne preporucuju spoj sa nulom.

Spoj nule i uzemljenja na GRO/mjernom ormaru je dozvoljen, i radi se u vecini slucajeva

I to je ono gdje nasi ljudi grijese
Gromobran nije traka ukopana oko kuce
Gromobrani se sastoje od prihvata, spusta niz objekat i uzemljenja, koje moze biti cak i odvojeno od radnog uzemljenja... al jbg

Nigdje nema u nasim pravilnicima da stambeni objekat mora imati gromobrane (iz 1968 :mrgreen: )
Novi IEC nema tu klasifikaciju, sta treba sta ne treba, vec se prepusta nacionalnim odredbama, samo se govori o nacinu izvodjenja
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#83 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by lijepa u dusi »

Kao bivsi student ETFa mogu ti reci sljedece:
Kod Fatkica na ispitima dolazili zadaci isti sa zadaca, ko je sjeo i naucio napamet zadatke odnosno postupak mogao je uraditi ispite, bar u mojoj generaciji;
Ja, odlican ucenik iz srednje skole, sa vise casova matematike, sa uradjenim svim zadacima na prijemnom, bez izostanaka na tutorijalima, nisam mogla pratiti tutorijale niti predavanja; osjecala sam se kao najgluplji insan u cijeloj zgradi, predavanja i tutorijale je moglo pratiti nekoliko olimpijaca, mi ostali smo klimali glavom.
Prof. Fatkic gotovo nikad nije koristio tablu, postavka zadatka je napisana na predavanju, a on nam diktira zadatak. Pa onda shvati gresku negdje, pa nam kaze da ispravimo, pa napise dva naredna reda, pa ih obrise, pa nam kaze gdje je caka i na kraju rezultat, a ti si ga prestao pratit vec kad se prvi put zbunio i rekao da se vratis i ispravis nesto. Covjek dakle iz glave diktira rjesenje. Na kraju, polozilo ih je mnogo vise nego sto je ustvari trebalo, jer su zadaci uceni bukvalno napamet, a svo to znanje se naknadno sleglo kroz druge predmete.
Ta cuvena fizika (doduse fizika I), polozila sam je bez spremanja ispita, dovoljni su mi bili tutorijali, ass. Selma Hanjalic, sada vec ja mislim profesor, bila je izvanredan predavac i odlicno je objasnjavala materiju.
Na predmetu OE, radjeni su zadaci za koje ti treba visa matematika, oblasti koje se uce tek u drugom semestru. Sve sam kapirala, ali me matematika kocila.
Odlucim uzeti casove kod tada vec penzionisanog profesora, asistentna, sta je vec bio. Za sat i po mi je uzeo 50 KM bez da me je uopste uveo u materiju, a kamoli mi objasnio sta mi nije jasno, a dosla sam s konkretnim pitanjima i primjerima.
Na kraju, ispisala sam se krajem prvog semestra, misleci da sam glupa za taj fakultet i da ga nikad zavrsiti necu. Sad vidim da sam napravila gresku, da je bilo i drugih nacina da se polozi. Najbolje su prosli oni koji su placali studentima instrukcije, jer ti niko ne moze pribliziti gradivo bolje nego onaj ko sjedi s tobom na predavanju ili je sjedio prethodnih godina i zna koji su propusti profesora, a sta je bitno.

Ja nisam neko ko je znao organizovati vrijeme, pogotovo jer zivim prilicno daleko od fakulteta. Cijeli dan provedes na fakultetu i neophodno je kad dodjes kuci da predjes radjeno taj dan, po mogucnosti procitas predavanja za sutra. Vikendima da radis zadace barem 5 sati dnevno. Meni je trebalo po 2 sata samo da zadacu prepisem, jer je nisam znala sama uraditi, a tempo je takav da nisam imala kad peglati nikoga da mi to objasnjava. Sve u svemu, treba puno vremena i truda ali nije nemoguce.
Naslovnica
Posts: 27899
Joined: 20/03/2013 15:38

#84 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by Naslovnica »

lijepa u dusi wrote:Kao bivsi student ETFa mogu ti reci sljedece:
Kod Fatkica na ispitima dolazili zadaci isti sa zadaca, ko je sjeo i naucio napamet zadatke odnosno postupak mogao je uraditi ispite, bar u mojoj generaciji;
Ja, odlican ucenik iz srednje skole, sa vise casova matematike, sa uradjenim svim zadacima na prijemnom, bez izostanaka na tutorijalima, nisam mogla pratiti tutorijale niti predavanja; osjecala sam se kao najgluplji insan u cijeloj zgradi, predavanja i tutorijale je moglo pratiti nekoliko olimpijaca, mi ostali smo klimali glavom.
Prof. Fatkic gotovo nikad nije koristio tablu, postavka zadatka je napisana na predavanju, a on nam diktira zadatak. Pa onda shvati gresku negdje, pa nam kaze da ispravimo, pa napise dva naredna reda, pa ih obrise, pa nam kaze gdje je caka i na kraju rezultat, a ti si ga prestao pratit vec kad se prvi put zbunio i rekao da se vratis i ispravis nesto. Covjek dakle iz glave diktira rjesenje. Na kraju, polozilo ih je mnogo vise nego sto je ustvari trebalo, jer su zadaci uceni bukvalno napamet, a svo to znanje se naknadno sleglo kroz druge predmete.
Ta cuvena fizika (doduse fizika I), polozila sam je bez spremanja ispita, dovoljni su mi bili tutorijali, ass. Selma Hanjalic, sada vec ja mislim profesor, bila je izvanredan predavac i odlicno je objasnjavala materiju.
Na predmetu OE, radjeni su zadaci za koje ti treba visa matematika, oblasti koje se uce tek u drugom semestru. Sve sam kapirala, ali me matematika kocila.
Odlucim uzeti casove kod tada vec penzionisanog profesora, asistentna, sta je vec bio. Za sat i po mi je uzeo 50 KM bez da me je uopste uveo u materiju, a kamoli mi objasnio sta mi nije jasno, a dosla sam s konkretnim pitanjima i primjerima.
Na kraju, ispisala sam se krajem prvog semestra, misleci da sam glupa za taj fakultet i da ga nikad zavrsiti necu. Sad vidim da sam napravila gresku, da je bilo i drugih nacina da se polozi. Najbolje su prosli oni koji su placali studentima instrukcije, jer ti niko ne moze pribliziti gradivo bolje nego onaj ko sjedi s tobom na predavanju ili je sjedio prethodnih godina i zna koji su propusti profesora, a sta je bitno.

Ja nisam neko ko je znao organizovati vrijeme, pogotovo jer zivim prilicno daleko od fakulteta. Cijeli dan provedes na fakultetu i neophodno je kad dodjes kuci da predjes radjeno taj dan, po mogucnosti procitas predavanja za sutra. Vikendima da radis zadace barem 5 sati dnevno. Meni je trebalo po 2 sata samo da zadacu prepisem, jer je nisam znala sama uraditi, a tempo je takav da nisam imala kad peglati nikoga da mi to objasnjava. Sve u svemu, treba puno vremena i truda ali nije nemoguce.
Koje je godine to bilo?
numizmatic
Posts: 533
Joined: 24/12/2011 00:47

#85 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by numizmatic »

svake
Naslovnica
Posts: 27899
Joined: 20/03/2013 15:38

#86 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by Naslovnica »

Pitam pošto sam ja bio kod Fatkića odmah poslije rata, i iste su mi se stvari dešavale...
Počne zadatak, pa tiltuje, pa da rješenje i tako to...zato pitam, da vidim da li se to zaista ništa nije promijenilo kod Fatkića ni nakon 15-20 godina?!
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#87 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by lijepa u dusi »

Naslovnica wrote:Pitam pošto sam ja bio kod Fatkića odmah poslije rata, i iste su mi se stvari dešavale...
Počne zadatak, pa tiltuje, pa da rješenje i tako to...zato pitam, da vidim da li se to zaista ništa nije promijenilo kod Fatkića ni nakon 15-20 godina?!
Prije 5 godina, dakle sve isto :D
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#88 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by madner »

Sjo suplje, nikad zadace nisam uradio, ganjao se na kraju godine za potpise zbog toga, vise vremena proveo na kafi pored fakulteta nego na fakultetu i opet zavrsio.

Pravi se fama oko Fatkica a na normalnim rokovima lakse poloziti kod njega nego sto je ikad bilo kod prethodnika. :D
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#89 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by johnnykola »

madner wrote:Sjo suplje, nikad zadace nisam uradio, ganjao se na kraju godine za potpise zbog toga, vise vremena proveo na kafi pored fakulteta nego na fakultetu i opet zavrsio.

Pravi se fama oko Fatkica a na normalnim rokovima lakse poloziti kod njega nego sto je ikad bilo kod prethodnika. :D
Ja sam položio na kraju kod Behdže pismeni, a u Fatkića usmeni.
Pravi su magovi oni koji položiše usmene kod Vajze (samo na pitanje o množenju redova
je trebalo pisati trideset strana) ili Galića. Daklem, otvoreno, jebo mene i polaganje usmenog
kod pogubljena Fatkića. To je istina.

S Fatkićem, a i bilo kojim drugim profesorom je kao i u životu: sto ljudi, sto mošnji, minus jajce-dva.:ppp
Sve živ čovjek može skontati, pa sve prije toga to isto skontali pa nametnuli :D :D :D Ajnštajn ili Kjerkegor sam.
Treba znati skontati i kako se sa Fatkićem izboriti. Ha ja. I to ne samo i jedino
kroz nabubavanje aksioma i teorema, rješavanja zadataka.

To je jedina poduka faksa - uz rad, strpljenje, vrijeme i trud svako sve može završiti.
Uz to neka se maksimalno komunicira s drugima koji su u istom sosu kao i ti i to je to. Svi oni koji nisu uspjeli završiti ili
su sami kao nešto bubali ili su pukli kao livade zato što su sve to preozbiljno shvatali.

Daklem, nemoj biti međ' tom ekipicom i namah si dobar.

Ja sam znao, samo da je pismeni položiti, tad je to tako bilo, bit će usmeni kad-tad. I tako je i bilo.

BEZ KOMUNIKACIJE NEMA NIČEGA.

Madner je tako, kao i ja, više koristi imao od kafa i komunikacije nego od zaključavanja u sobe i bubanja matiša do besvijesti.

Mislim, uz rad i trud sasma pristojan život će se nastaviti sve i ne završiš li faks.
Zašto? Zato što ovdje 80% ljudi nema volju ni za kakvim radom i napretkom, a njih 95%
nema nikakvu volju za usavršavanjem. Daklem, -> radiš = bolji si odmah od
70% ljudi. Zamisli da si u Njemačkoj jednoj u kojoj je situacija upravo obrnuta.
Nisu ljudi ba u stanju ovdje saslušati drugoga, ne d'o
Zevs drugačijeg. A da prihvate nečiji savjet? Ma đe ćeš to! Pusti ti mene da se odronfunjavam
i odronjavam, to je samo i jedino moj put propasti. :D :D :D

Najjače je ono kad po Fejsu krenu stavljati tipa: "Pogrešila sam tisućak
i pol puta jovo nanovo, ali neka, to su moji ožiljci i namah ću pogrešiti
haman isto u istoj budućoj situaciji i tisuću i pol i jedan put, samo neka se zna. Jer to sam ja!!!"

Pa kravo jedna glupa, konju nijedan, ne kaže džaba narod: "Budala uči na
svojim, a pametan na tuđim greškama."


O nejači, budi svesna, obatali sve ovo što sam gore napis'o, (evo me sad k'o Azem, :D :D :D koji je jednako kao
i ja Rakonja -> http://combat.blogger.ba/arhiva/2007/07/04/1022779 <3<3<3)
ti nisi neka nežna jedinstvena pahuljica svemira, ti si, ba, u odronu traženja koji je prošao sve i jedan insan
na planeti zemlji, pa posluša/pročitaj Kafku, Tina Ujevića, Dostojevskog, Hašeka koji su to traženje
sto puta bolje od tebe apsolvirali.

Image

To je poenta svega, a ne nakav cincilator mimo alternatora, to će biti i proći. Uči,
radi, ali se i smej i voli, jer bez toga te nema niđe! Bez ljubavi ostaje ti samo da oduzimaš, dodaješ,
diferenciraš i integrabilišeš. I da, imaj i druga zanimanja mimo faksa -> nešto
što voliš, o čemu znaš sve jer to je tvoj znak prepoznavanja, tvoja registracija.

Bit će sve to u dure, samo rad, red, disciplina i misli glavom, zato
ti je na ramenima, nisi ti ježić koji mili kroz travu. Znaš šta znači biti čovjek, čovječe!!!
Kreni prema životu i budi hrabar/a.



Image
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#90 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by lijepa u dusi »

madner wrote:Sjo suplje, nikad zadace nisam uradio, ganjao se na kraju godine za potpise zbog toga, vise vremena proveo na kafi pored fakulteta nego na fakultetu i opet zavrsio.

Pravi se fama oko Fatkica a na normalnim rokovima lakse poloziti kod njega nego sto je ikad bilo kod prethodnika. :D
Znaju vec i ptice na grani da si clan mensa-e, vanzemaljski inteligentan, famozan, fantastican, najbolji... Hajd sad daj djetetu neki konstruktivan savjet, a ne smjernicu ka propasti i dugogodisnjem studiranju.
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#91 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by madner »

Normalno da jesam, ali puno gluplji od mene su zavrsili ETF.

Svima nam je zajednicko bilo samo da nismo odustali.
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#92 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by lijepa u dusi »

madner wrote:Normalno da jesam, ali puno gluplji od mene su zavrsili ETF.

Svima nam je zajednicko bilo samo da nismo odustali.
Jbg, nekome je prioritet u zivotu fakultet, nekome nesto drugo. Svako zna svoje. Malac ako nije genije kao ti, i ne zna postaviti fakultet kao prioritet iznad svega drugog, cesto iznad sna i jela, onda nek ne upisuje ETF.
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#93 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by johnnykola »

madner wrote:Normalno da jesam, ali puno gluplji od mene su zavrsili ETF.

Svima nam je zajednicko bilo samo da nismo odustali.
Upravo.
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#94 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by wewa »

johnnykola wrote:
sabanss wrote:Brate, ovi gore te samo plase.

Bilo je, bice i jos uvijek ima ljudi koji zavrsavaju ETF koji je realno poredeci se sa fakultetima u okruzenju smijesan (gorespomenuti Zagreb i Beograd). To sto mi sada imamo Travnik, Kiseljak i slicno kao mjerila vise govori o nama.

Zavrsio sam ETF i jedna od pametnih stvari koje sam naucio od jednog profesora je da ako ima makar jedan student koji je polozio ispit dokazano je da je ispit poloziv :D Ovo ti vrijedi i za sve drugo u zivotu, poredi se sa boljima i postaces bolji.
Potpis.

A vidim da Hrasno ponovno jaše. Samo da ga pozdravim i njegove traumice vizavi matiša. :D :D :D
Ovo fizika što se spominje i ja sam ju pokušao u Marića na foru položiti. Đoniti zadatke cijele
na šalabahtere.:ppp Onda sjeo, udarao Dimića petnaest dana, tačno znam kad sam dvije stranice
prošao sa zadacima o plinovima - termodinamiku (izohipse, izobare na te dvije stranice na desnom rubu
jedne odnosno lijevom druge) da ću i položiti.

Tako i bi.

Klinac ne treba fizika - treba da budeš iole sastavljen s pameću.
Sjećam se ima godina, auto na autu na parkingu, Jedva se iskobeljao da izađem
kad iz suprotnog smjera džip nakav zlatni, talijanske tablice. U njemu
preplanuli dijasporac, žena mu, nena i komplet familija s nejači.

Kaje, pusti me da uđem.

Reko, konju jedan glupi, kako ti misliš da uđeš na pun parking ako jedan od nas ne izađe
tj., u ovom slučaju ja? Jesi ti imao fiziku u petom razredu pučke škole?
Šta, misliš da mogu implodirati?

Gleda me on, proguta knedlu i vrati se unatraške da izađem. Ona nejač bleji.
Oči k'o fildžani. Potonu im otac u tim okicama k'o onom buraz u njegovim u Tvrđavi Mešinoj.:ppp

A ništa od tog ne bi bilo da je dječko zlatnotalijanski znao - fiziku.
:lol: :lol: :lol:
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#95 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by klixoris »

Kako ono kazu, ne znam da li je isti docek i sadasnjim generacijama, ali nekada davno bijase:
"Dobar dan buduci ekonomisti i pravnici..." :mrgreen:
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#96 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by johnnykola »

wewa wrote: :lol: :lol: :lol:
:pppppppppp
klixoris wrote:Kako ono kazu, ne znam da li je isti docek i sadasnjim generacijama, ali nekada davno bijase:
"Dobar dan buduci ekonomisti i pravnici..." :mrgreen:
Meza, naravno.<3<3<3
Naslovnica
Posts: 27899
Joined: 20/03/2013 15:38

#97 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by Naslovnica »

klixoris wrote:Kako ono kazu, ne znam da li je isti docek i sadasnjim generacijama, ali nekada davno bijase:
"Dobar dan buduci ekonomisti i pravnici..." :mrgreen:
Tako je bilo kod Azema, svaka njemu čast, ali su mu mnoge šale bile veoma neslane i sarkastične.
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#98 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by lijepa u dusi »

Ne znam da li je Azem pobudalio kako je otisao u penziju ili je i prije bio cvaka. Kod njega sam otisla na instrukcije, klepio mi petobu i sat i po vazio o crnim rupama u svemiru i kako njegov doprinos nauci nije dovoljno cijenjen :D
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#99 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by johnnykola »

Naslovnica wrote:
klixoris wrote:Kako ono kazu, ne znam da li je isti docek i sadasnjim generacijama, ali nekada davno bijase:
"Dobar dan buduci ekonomisti i pravnici..." :mrgreen:
Tako je bilo kod Azema, svaka njemu čast, ali su mu mnoge šale bile veoma neslane i sarkastične.
Šta je ovdje sarkastično, možda jeste dijelom neslano:

http://combat.blogger.ba/arhiva/2007/07/04/1022779

?
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#100 Re: ETF Sarajevo - iskustvo

Post by victom »

Znal iko jel Cizi izašo ?
Ozbiljno pitam.
Last edited by victom on 01/03/2021 05:08, edited 2 times in total.
Post Reply