English Premier League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40843
Joined: 21/05/2012 22:46

#25426 Re: English Premier League

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

Treci najskuplji golman svijeta :run: i ono malo talenta ce mu upropastiti.

Image

:thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#25427 Re: English Premier League

Post by Tomahawk11 »

Trose Englezi, boli ih briga, nije njihovo :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
zomri
Posts: 12859
Joined: 03/05/2006 07:31

#25428 Re: English Premier League

Post by zomri »

Maguire otišao, Keane ako igdje bude išao neće u Liverpool (dijete Utda). Dobro je ovo Amiđa!
ITNet
Posts: 780
Joined: 30/09/2016 11:47

#25429 Re: English Premier League

Post by ITNet »

Mustang1 wrote:Je'l ovo United doveo stopera od 45 miliona da dribla i daje golove? :D
A koliko je ono Liverpool htio dati za stopera? :D
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#25430 Re: English Premier League

Post by Mustang1 »

ITNet wrote:
Mustang1 wrote:Je'l ovo United doveo stopera od 45 miliona da dribla i daje golove? :D
A koliko je ono Liverpool htio dati za stopera? :D
Za stoperq koji brani go. A ne visi u napadu. Ja sve klipove sto sam gledao o ovom sve golovi i driblinzi.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40843
Joined: 21/05/2012 22:46

#25431 Re: English Premier League

Post by AmiĐa_Idriz »

To mi bas i ne zvuci na tip stopera koje preferira Mou.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40843
Joined: 21/05/2012 22:46

#25432 Re: English Premier League

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote:Maguire otišao, Keane ako igdje bude išao neće u Liverpool (dijete Utda). Dobro je ovo Amiđa!
Obradovah se ko da smo mi potpisali Ramosa a ne oni ovog balvana :oops: mislim ok je igrac al ne za ozbiljne domete :mrgreen:
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#25433 Re: English Premier League

Post by diablobih »

AmiĐa_Idriz wrote:To mi bas i ne zvuci na tip stopera koje preferira Mou.
Ne brini, nece taj ni na korner fakticki ici hahaha

Sto mislis sto je Luiz prodan, jer voli otici nekad naprijed.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40843
Joined: 21/05/2012 22:46

#25434 Re: English Premier League

Post by AmiĐa_Idriz »

diablobih wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:To mi bas i ne zvuci na tip stopera koje preferira Mou.
Ne brini, nece taj ni na korner fakticki ici hahaha

Sto mislis sto je Luiz prodan, jer voli otici nekad naprijed.
Ma jok, vec kontam da je uvijek forsirao jake cvrste stopere s mudima koji ce glavom na kopacku pustiti loptu ali ne i igraca, tehnika nije bila toliko bitna :mrgreen:
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#25435 Re: English Premier League

Post by diablobih »

https://www.youtube.com/watch?v=kF3SBbOodzw

Bolji rezime sezone nego oni sa SK sto su uradili.
User avatar
zomri
Posts: 12859
Joined: 03/05/2006 07:31

#25436 Re: English Premier League

Post by zomri »

Ako Mou kupi stopera ne znaci da ce to i igrati. Sasvim je moguce da ce ga koristiti u sredini kao zadnjeg veznog ili destroyera. A moguce je da ce krpiti desnu bocnu stranu jer misli da valencia nije dovoljno dobar defanzivno.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40843
Joined: 21/05/2012 22:46

#25437 Re: English Premier League

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

Uh uh kona sto su uzele maha valja ovi opet prizenljiti po ko zna koji put 8)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40843
Joined: 21/05/2012 22:46

#25438 Re: English Premier League

Post by AmiĐa_Idriz »

Antonio Conte is on the verge of leaving Chelsea after growing discontent with the transfer plans for the new season. (****: Sky Italy)
ITNet
Posts: 780
Joined: 30/09/2016 11:47

#25439 Re: English Premier League

Post by ITNet »

Mustang1 wrote:
ITNet wrote:
Mustang1 wrote:Je'l ovo United doveo stopera od 45 miliona da dribla i daje golove? :D
A koliko je ono Liverpool htio dati za stopera? :D
Za stoperq koji brani go. A ne visi u napadu.Ja sve klipove sto sam gledao o ovom sve golovi i driblinzi.
Ja komentara glupog :-) Ti si vidio samo to, ima dovoljno njegovih video-a u defanzivi i on je dobar u tome ali to je tebi ocigledno nebitno jer si vec dosao do nekog zakljucka. Covjek je ball playing defender ;-) pitam se znas li uopste sta to znaci...
U moru defendera koji imaju dvije lijeve noge i samo ispucavaju loptu rijetkost je naci odbrandbenog igraca koji zna sta radi sa loptom u nogama i ne boji se iste, on je cak u Benfici izvodio slobodne udarce sto dodatno govori o njegovim sposobnostima u nogama koje kao stoper na koje su ljudi navikli nebi trebao da ima. Uzimao je titule i cupove u Portugalu, ima i iskustva u CL, tako da za 35 miliona eura +10 u performance addons mislim da je dobra kupovina s obzirom na danasnje cijene, vrijeme ce pokazati.
User avatar
Herr Flick
Posts: 8953
Joined: 02/04/2012 13:00

#25440 Re: English Premier League

Post by Herr Flick »

Englezi kao i obicno debelo precjenjuju svoje igrace,dat 30 miliona funti ili 35 miliona eura za golmana.koji je branio u timu koji je ispao iz lige,zavrsio na zadnjem mjestu,koji ima 23 godine je suludo :-) :-) Enflezi vec od njega prave novog Buffona,kao sto su svojevremeno i od Harta,a evo danas vidimo sta je ostalo od Harta a tako ce i od ovog ,a fudbal je postao i biznis tako da ove cifre me vise ne cude,danas se prosjecan igrac placa 30 miliona :-) :-) ,
User avatar
zomri
Posts: 12859
Joined: 03/05/2006 07:31

#25441 Re: English Premier League

Post by zomri »

Mora se ispuniti kvota Engleza u ekipi, a kako ih ima malo koji mogu igrati na tom nivou, posljedica je da cijene idu u nebo.
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#25442 Re: English Premier League

Post by Mustang1 »

ITNet wrote:
Mustang1 wrote:
ITNet wrote:
A koliko je ono Liverpool htio dati za stopera? :D
Za stoperq koji brani go. A ne visi u napadu.Ja sve klipove sto sam gledao o ovom sve golovi i driblinzi.
Ja komentara glupog :-) Ti si vidio samo to, ima dovoljno njegovih video-a u defanzivi i on je dobar u tome ali to je tebi ocigledno nebitno jer si vec dosao do nekog zakljucka. Covjek je ball playing defender ;-) pitam se znas li uopste sta to znaci...
U moru defendera koji imaju dvije lijeve noge i samo ispucavaju loptu rijetkost je naci odbrandbenog igraca koji zna sta radi sa loptom u nogama i ne boji se iste, on je cak u Benfici izvodio slobodne udarce sto dodatno govori o njegovim sposobnostima u nogama koje kao stoper na koje su ljudi navikli nebi trebao da ima. Uzimao je titule i cupove u Portugalu, ima i iskustva u CL, tako da za 35 miliona eura +10 u performance addons mislim da je dobra kupovina s obzirom na danasnje cijene, vrijeme ce pokazati.
Neka si mi rekao! De jos mi reci! :D
User avatar
Herr Flick
Posts: 8953
Joined: 02/04/2012 13:00

#25443 Re: English Premier League

Post by Herr Flick »

U Uniteda i dalje starinska svlacionica,drze ljudi do tradicije :D :D :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 18712
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#25444 Re: English Premier League

Post by SmokingMan »

Nikada nisam gotivio MUTD,ali ih je bilo milina gledati.Volio sam njihov stil igre,konstantan pressing na zadnju liniju protivnika,kratki i brzi pasovi.Uvijek stamena odbrana sa Vidićem i Ferdinandom,nevjerovatni Van der Saar,i Runi koji je tada bio nevjerovatan,a šta bi bio Manchester bez svog robsnog Gigsa,eh,ti su dani davno prošli. :(

I evo šta o svemu tome Sir Alex Ferguson kaže...
all my life I have based my creed on passing the ball, rhythm and tempo. What about that straight pass you gave … Pass the ball to help your man make progress or do damage, not put him in trouble or stop him dead.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#25445 Re: English Premier League

Post by MyTao »

ITNet wrote:
Ja komentara glupog :-) Ti si vidio samo to, ima dovoljno njegovih video-a u defanzivi i on je dobar u tome ali to je tebi ocigledno nebitno jer si vec dosao do nekog zakljucka. Covjek je ball playing defender ;-) pitam se znas li uopste sta to znaci...
U moru defendera koji imaju dvije lijeve noge i samo ispucavaju loptu rijetkost je naci odbrandbenog igraca koji zna sta radi sa loptom u nogama i ne boji se iste, on je cak u Benfici izvodio slobodne udarce sto dodatno govori o njegovim sposobnostima u nogama koje kao stoper na koje su ljudi navikli nebi trebao da ima. Uzimao je titule i cupove u Portugalu, ima i iskustva u CL, tako da za 35 miliona eura +10 u performance addons mislim da je dobra kupovina s obzirom na danasnje cijene, vrijeme ce pokazati.
Bas Mourinho trazi ball playing CB?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55690
Joined: 15/12/2008 16:53

#25446 Re: English Premier League

Post by ultima_palabra »

SmokingMan wrote:Nikada nisam gotivio MUTD,ali ih je bilo milina gledati.Volio sam njihov stil igre,konstantan pressing na zadnju liniju protivnika,kratki i brzi pasovi.Uvijek stamena odbrana sa Vidićem i Ferdinandom,nevjerovatni Van der Saar,i Runi koji je tada bio nevjerovatan,a šta bi bio Manchester bez svog robsnog Gigsa,eh,ti su dani davno prošli. :(

I evo šta o svemu tome Sir Alex Ferguson kaže...
all my life I have based my creed on passing the ball, rhythm and tempo. What about that straight pass you gave … Pass the ball to help your man make progress or do damage, not put him in trouble or stop him dead.
Ma nije ta generacija ni blizu one s kraja 90tih.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#25447 Re: English Premier League

Post by Tomahawk11 »

Fergijeve bebe, Becks, Scholes, Keane, Schmeichel...
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#25448 Re: English Premier League

Post by MyTao »

ultima_palabra wrote:
SmokingMan wrote:Nikada nisam gotivio MUTD,ali ih je bilo milina gledati.Volio sam njihov stil igre,konstantan pressing na zadnju liniju protivnika,kratki i brzi pasovi.Uvijek stamena odbrana sa Vidićem i Ferdinandom,nevjerovatni Van der Saar,i Runi koji je tada bio nevjerovatan,a šta bi bio Manchester bez svog robsnog Gigsa,eh,ti su dani davno prošli. :(

I evo šta o svemu tome Sir Alex Ferguson kaže...
all my life I have based my creed on passing the ball, rhythm and tempo. What about that straight pass you gave … Pass the ball to help your man make progress or do damage, not put him in trouble or stop him dead.
Ma nije ta generacija ni blizu one s kraja 90tih.
Ej sad ni blizu... Pitaj bilo kojeg navijaca Uniteda i reci ce ti da su najjaci tim imali kada su im igrali, Van der Sar, Vidic, Ferdinand, Evra, Scholes, Giggs, Ronaldo, Rooney, Tevez kao kicma. To je tada bio najjaci tim na svijetu... Onaj sa kraja devedesetih to nije bio.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72894
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#25449 Re: English Premier League

Post by Velkoski »

SmokingMan wrote:Nikada nisam gotivio MUTD,ali ih je bilo milina gledati.Volio sam njihov stil igre,konstantan pressing na zadnju liniju protivnika,kratki i brzi pasovi.Uvijek stamena odbrana sa Vidićem i Ferdinandom,nevjerovatni Van der Saar,i Runi koji je tada bio nevjerovatan,a šta bi bio Manchester bez svog robsnog Gigsa,eh,ti su dani davno prošli. :(

I evo šta o svemu tome Sir Alex Ferguson kaže...
all my life I have based my creed on passing the ball, rhythm and tempo. What about that straight pass you gave … Pass the ball to help your man make progress or do damage, not put him in trouble or stop him dead.
Image
:oops:
ITNet
Posts: 780
Joined: 30/09/2016 11:47

#25450 Re: English Premier League

Post by ITNet »

MyTao wrote:
ITNet wrote:
Ja komentara glupog :-) Ti si vidio samo to, ima dovoljno njegovih video-a u defanzivi i on je dobar u tome ali to je tebi ocigledno nebitno jer si vec dosao do nekog zakljucka. Covjek je ball playing defender ;-) pitam se znas li uopste sta to znaci...
U moru defendera koji imaju dvije lijeve noge i samo ispucavaju loptu rijetkost je naci odbrandbenog igraca koji zna sta radi sa loptom u nogama i ne boji se iste, on je cak u Benfici izvodio slobodne udarce sto dodatno govori o njegovim sposobnostima u nogama koje kao stoper na koje su ljudi navikli nebi trebao da ima. Uzimao je titule i cupove u Portugalu, ima i iskustva u CL, tako da za 35 miliona eura +10 u performance addons mislim da je dobra kupovina s obzirom na danasnje cijene, vrijeme ce pokazati.
Bas Mourinho trazi ball playing CB?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sta tebi da objasnjavam kad ti zivis u svom filmu :D Evo sta je rekao Mou nedavno za finale EL taktiku i Smallinga "I even joked with Smalling - "With your feet, we're for sure not playing out from the back!"

Cim ga je doveo ocigledno je da mu treba neko tko zna baratati loptop pod pritiscima a ne samo izbijati i vracati nazad golmanu, pa i kad krene naprijed bar zna dupli pas napraviti kako treba za razliku od raznoraznih top defendera kloceva...to sto ste vi uvjereni u neke Morunjive tehnike od prije za koje mislite da se nece promijeniti i da je to i dan danas tako to je do vas.
Post Reply