Emir Spahic - ALL ABOUT

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#5051 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by mali_milojica »

Namjerno to radi.
Pravi nemogucu situaciju,ceka da ga isplate i ide dalje.
User avatar
Omar500
Posts: 472
Joined: 26/04/2010 23:33
Location: Sarajevo

#5052 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Omar500 »

al_akhisari wrote:...žao mi je spahica i činjenice da je dobio otkaz u hsv; pri tom, daleko da ce zbog ostati gladan il slično :D sad je pitanje sta dalje; neki novi klub u bundesligi, mozda serija a il blize kuci (pominje se rijeka); mislim da ima kvalitet da odigra ovu (mozda jos jednu sezonu) i u nekim od navedenih liga petice; ne bih volio da ode u croatiju, vec je moja zelja da ovu i još jednu sezonu odigra u Želji :D naravno, ne krijem da volim i navijam za plave, i nadam se da ce nasi kvalitetniji igraci konacno poceti da dolaze (makar i na kraju karijere) u domacu ligu; to bi zaista pomoglo i promociji fudbala u bih, sazrijevanju novih/ mladih igraca, ali i mozda otvorilo vrata i drugim igracima/ velikim da barem kraj karijere provedu kuci i daju doprinos razvoju lige i novih narastaja igraca; rekoh, to bi bila moja želja, i tu stajem, ne ulazeći u novčane mogucnosti klubova, zahtjeve igraca, bla bla bla
Rekao je veliki Ivica Osim da bi volio da se neki od nasih igraca u reprezentaciji vrate u nasu ligu, i tu je naveo i Spahica, aludirajuci naravno na Zeljeznicar. Volio bih i ja, bez obzira kakva je budala Spahic, odlican je igrac, dovoljno je pogledati u kojim je sve klubovima igrao. Da nije udaren, daleko vecu karijeru bi napravio, mada je i ovako to dobro. Sa 36 igrati u Bundesligi, nije malo :-D
Ali ne vjerujem da ce se doci u nasu ligu, tesko da ce i u Rijeku. Mislim da ce u neki italijanski klub i penzionisati se onda. A Rijeka ga svakako moze puno bolje platiti nego mi(Zeljo). Nazalost, tako je.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5053 Re: RE: Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by insomnia78 »

Muhamed Đakmić wrote:Evo piše Bild da je otjeran doslovno, jer su ga se bojali saigrači. Tukao se stalno na treninzima i bio konfliktan.

Nije normalan ako je istina, i pored neupitnih igračkih kvaliteta je kretenčina. Iz svakog kluba je na silu otišao.
Nema sta drugo biti. Dovoljan ti je jedan takav da konstantno narusava atmosferu u svlacionici i mozes se posrati na tim
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#5054 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by strong69 »

Spahic ima opasan kvar u glavi. Otjerali su ga iz svih klubova. Dobra stvar za njega je sto je sve to dobro naplatio.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5055 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by insomnia78 »

Siguran sam da je dobar dio "atmosfere" u reprezentaciji njegova krivica
missko
Posts: 11436
Joined: 22/02/2008 13:22

#5056 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by missko »

Sto Ibra ne kvari atmosferu i njega se boje i igraci i treneri i on bije i ruzi sve redom. Spahu ko zna iskoristiti i usmjeriti taj ima bas onog potrebnog u svlacionici koji pokazuje da tim nije skup picaka nego da znaju da budu mudonje. Nego trener totalni amater i nema muda a ni ime i sad pokusava s juniorima da gradi tim i autoritet

Gesendet von meinem SM-G935F
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5057 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by insomnia78 »

Nije to jedan trener
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9241
Joined: 31/03/2007 00:07

#5058 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Bosanski_kralj »

Al čuj boje ga se svi. :-)
User avatar
Point.
Posts: 27924
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#5059 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Point. »

Ovaj tekst Bilda je teska smijurija. Trebali su napisati da ga se svi u Hamburgu gradu boje, kad Spaha ode na pijacu paprika i mladog sira pazariti, citavu trznicu isprazne a prodavaci gledaju u pod od straha.
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#5060 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Artest »

Najjaci je Mesa; nevjerica i podrska :lol:

Kukavac zna da ako se ne ulize ovoj ekipi oko Dzeke i Spahica, izgubi njihovu podrsku, moze u trenersku pemziju skupa sa Sajom.

Spahicu je svakako vakat da ide na nesto slabiji nivo. Uspjeh je i da se, uprkos svemu, odrzao u ligi petice sve do 36.god.

HSV-ovci su ispali supci prema Labadiji, koji ih je lani ostavio u ligi. Covjek je imao tezak raspored u prvih desetak kola a sutnut je nakon poraza od Bayerna mislim.

Nama je odavno vrijeme da trazimo zamjenu za Spaharu, samo sto takvih i ne vidim previse. Mozda ovaj Memis ili Dumic ali sve je to na dugu stapu..
zenit dozic
Posts: 2423
Joined: 07/09/2014 11:48

#5061 Re: RE: Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by zenit dozic »

insomnia78 wrote:
Muhamed Đakmić wrote:Evo piše Bild da je otjeran doslovno, jer su ga se bojali saigrači. Tukao se stalno na treninzima i bio konfliktan.

Nije normalan ako je istina, i pored neupitnih igračkih kvaliteta je kretenčina. Iz svakog kluba je na silu otišao.
Nema sta drugo biti. Dovoljan ti je jedan takav da konstantno narusava atmosferu u svlacionici i mozes se posrati na tim
Na HSV se svakako mozes posrat. Tuga od kluba.
Prosle godine ga Spaha kao najbolji igrac i vođa tima izvuko, ove godine ih ne moze niko izvuc.
User avatar
luckylaka
Posts: 22592
Joined: 15/01/2010 06:28

#5062 Re: RE: Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by luckylaka »

zenit dozic wrote:
insomnia78 wrote:
Muhamed Đakmić wrote:Evo piše Bild da je otjeran doslovno, jer su ga se bojali saigrači. Tukao se stalno na treninzima i bio konfliktan.

Nije normalan ako je istina, i pored neupitnih igračkih kvaliteta je kretenčina. Iz svakog kluba je na silu otišao.
Nema sta drugo biti. Dovoljan ti je jedan takav da konstantno narusava atmosferu u svlacionici i mozes se posrati na tim
Na HSV se svakako mozes posrat. Tuga od kluba.
Prosle godine ga Spaha kao najbolji igrac i vođa tima izvuko, ove godine ih ne moze niko izvuc.
Mislim da moze Halilovic ali kako se poceo druziti sa Spahom daj boze da i on ne pocne samarat
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#5063 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by groove »

missko wrote:Sto Ibra ne kvari atmosferu i njega se boje i igraci i treneri i on bije i ruzi sve redom. Spahu ko zna iskoristiti i usmjeriti taj ima bas onog potrebnog u svlacionici koji pokazuje da tim nije skup picaka nego da znaju da budu mudonje. Nego trener totalni amater i nema muda a ni ime i sad pokusava s juniorima da gradi tim i autoritet

Gesendet von meinem SM-G935F
ne znam sto si navalio na gisdola, dobar je on trener. a bruchhagen je odgovoran za ovo filtriranje, rjesavaju se svega sto nema perspektivu.
missko
Posts: 11436
Joined: 22/02/2008 13:22

#5064 Re: RE: Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by missko »

groove wrote:
missko wrote:Sto Ibra ne kvari atmosferu i njega se boje i igraci i treneri i on bije i ruzi sve redom. Spahu ko zna iskoristiti i usmjeriti taj ima bas onog potrebnog u svlacionici koji pokazuje da tim nije skup picaka nego da znaju da budu mudonje. Nego trener totalni amater i nema muda a ni ime i sad pokusava s juniorima da gradi tim i autoritet

Gesendet von meinem SM-G935F
ne znam sto si navalio na gisdola, dobar je on trener. a bruchhagen je odgovoran za ovo filtriranje, rjesavaju se svega sto nema perspektivu.
Ne znam po cemu je dobar. Do jucer bio pomocni trener i sad preuzeo giganta od kojeg treba napraviti juniorski sastav da bi ga vodio bez ambicija. Njegov Hofenheim se bori za opstanak a dodje malac sa 30 god i istu ekipu drzi u borbi za prvaka.
A i kao igrac bio samo amater

Gesendet von meinem SM-G935F
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14706
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#5065 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by DaysleepeR »

niko ne valja ništa, samo je naš Spaha zlatan
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#5066 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by JThomas »

zamišljam kako bi sve isti forumaši pisali da je član neke od komšijskih reprezentacija...
User avatar
Slo Burner
Posts: 5368
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#5067 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Slo Burner »

Omar500 wrote:
al_akhisari wrote:...žao mi je spahica i činjenice da je dobio otkaz u hsv; pri tom, daleko da ce zbog ostati gladan il slično :D sad je pitanje sta dalje; neki novi klub u bundesligi, mozda serija a il blize kuci (pominje se rijeka); mislim da ima kvalitet da odigra ovu (mozda jos jednu sezonu) i u nekim od navedenih liga petice; ne bih volio da ode u croatiju, vec je moja zelja da ovu i još jednu sezonu odigra u Želji :D naravno, ne krijem da volim i navijam za plave, i nadam se da ce nasi kvalitetniji igraci konacno poceti da dolaze (makar i na kraju karijere) u domacu ligu; to bi zaista pomoglo i promociji fudbala u bih, sazrijevanju novih/ mladih igraca, ali i mozda otvorilo vrata i drugim igracima/ velikim da barem kraj karijere provedu kuci i daju doprinos razvoju lige i novih narastaja igraca; rekoh, to bi bila moja želja, i tu stajem, ne ulazeći u novčane mogucnosti klubova, zahtjeve igraca, bla bla bla
Rekao je veliki Ivica Osim da bi volio da se neki od nasih igraca u reprezentaciji vrate u nasu ligu, i tu je naveo i Spahica, aludirajuci naravno na Zeljeznicar. Volio bih i ja, bez obzira kakva je budala Spahic, odlican je igrac, dovoljno je pogledati u kojim je sve klubovima igrao. Da nije udaren, daleko vecu karijeru bi napravio, mada je i ovako to dobro. Sa 36 igrati u Bundesligi, nije malo :-D
Ali ne vjerujem da ce se doci u nasu ligu, tesko da ce i u Rijeku. Mislim da ce u neki italijanski klub i penzionisati se onda. A Rijeka ga svakako moze puno bolje platiti nego mi(Zeljo). Nazalost, tako je.

Nema veze, nemoj ga 'vam majke ti
User avatar
luckylaka
Posts: 22592
Joined: 15/01/2010 06:28

#5068 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by luckylaka »

Dobar(za vecinu) ili los (za manjinu) znam sigurno da igraca kao Emir u reprezentaciji dugo jos necemo imati niti naci.Govorim o kvalitetu Emira Spahica.ALI.Ako ste ispljiuvali Hasana,Edina,Senijada,Avdiju,Vedu...sto bi to bilo cudno za Emira.Naravno doci ce na red i Mireta,Sea i ostale .Necemo se dugo nacekati.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#5069 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Muhamed Đakmić »

luckylaka wrote:Dobar(za vecinu) ili los (za manjinu) znam sigurno da igraca kao Emir u reprezentaciji dugo jos necemo imati niti naci.Govorim o kvalitetu Emira Spahica.ALI.Ako ste ispljiuvali Hasana,Edina,Senijada,Avdiju,Vedu...sto bi to bilo cudno za Emira.Naravno doci ce na red i Mireta,Sea i ostale .Necemo se dugo nacekati.
Neće bolan niko doći. Lucky jarane, ja znam da ti nisi zlonamjeran, ali što dovodiš te gore nabrojane u ravan sa Spahićem? Ko je i kad ispljuvao na taj način Vedada Ibiševića?

I ja gotivim većinu naših reprezentativaca, ali je bezobrazno povlačiti paralelu između Džeke i Spahića npr. Tek da Džeko na svakoj utakmici skida gaće protivnicima, onda bi se takve usporedbe mogle praviti. Emir Spahić nije profesionalac i to je činjenica, a očito se često postavlja iznad ostatka ekipe.

Ako je otjeran iz Moskve i bio pod istragom za namještanje utakmica, otjeran iz Montpelliera, potom iz Seville, onda iz Leverkusena i sad iz HSV-a. Pa je l' stvarno misliš da mu je neko sve to smjestio? Očito da nije nego se ponaša kabadahijski. Mislim, što niko ne otjera Džeku ili Ibiševića? Zato što za početak nisu bolesni mentalno, jer ovo normalna osoba ne radi.

Druga stvar je da će vjerovatno prije ili kasnije isplivati na površinu sve što je radio u reprezentaciji. Nevjerovatno mi je da neko sebi dozvoljava takve luksuze kakve on dozvoljava a još mi je nevjerovatnije da postoji neko ko to opravdava. Pa nije on životinja, čovjek je i ima razum, ima 36 godina i treba se naučiti ponašati.

Pa Balotellija ismijavamo kao da je retardiran zbog svog ponašanja, a ovaj je haman jednaka sorta.
User avatar
parappa
Posts: 3325
Joined: 02/09/2014 21:43
Grijem se na: struju
Vozim: Lotus Esprit TurboSE

#5070 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by parappa »

Muhamed Đakmić wrote:
luckylaka wrote:Dobar(za vecinu) ili los (za manjinu) znam sigurno da igraca kao Emir u reprezentaciji dugo jos necemo imati niti naci.Govorim o kvalitetu Emira Spahica.ALI.Ako ste ispljiuvali Hasana,Edina,Senijada,Avdiju,Vedu...sto bi to bilo cudno za Emira.Naravno doci ce na red i Mireta,Sea i ostale .Necemo se dugo nacekati.
Neće bolan niko doći. Lucky jarane, ja znam da ti nisi zlonamjeran, ali što dovodiš te gore nabrojane u ravan sa Spahićem? Ko je i kad ispljuvao na taj način Vedada Ibiševića?

I ja gotivim većinu naših reprezentativaca, ali je bezobrazno povlačiti paralelu između Džeke i Spahića npr. Tek da Džeko na svakoj utakmici skida gaće protivnicima, onda bi se takve usporedbe mogle praviti. Emir Spahić nije profesionalac i to je činjenica, a očito se često postavlja iznad ostatka ekipe.

Ako je otjeran iz Moskve i bio pod istragom za namještanje utakmica, otjeran iz Montpelliera, potom iz Seville, onda iz Leverkusena i sad iz HSV-a. Pa je l' stvarno misliš da mu je neko sve to smjestio? Očito da nije nego se ponaša kabadahijski. Mislim, što niko ne otjera Džeku ili Ibiševića? Zato što za početak nisu bolesni mentalno, jer ovo normalna osoba ne radi.

Druga stvar je da će vjerovatno prije ili kasnije isplivati na površinu sve što je radio u reprezentaciji. Nevjerovatno mi je da neko sebi dozvoljava takve luksuze kakve on dozvoljava a još mi je nevjerovatnije da postoji neko ko to opravdava. Pa nije on životinja, čovjek je i ima razum, ima 36 godina i treba se naučiti ponašati.

Pa Balotellija ismijavamo kao da je retardiran zbog svog ponašanja, a ovaj je haman jednaka sorta.
bravo djakmicu...

ne pise covjek ovako o nasem bivsem kapitenu zato sto ga mrzi nego je to jednostavno cinjenica. nema se sta dodati ili oduzeti.
spaha je ucinio puno za reprezentaciju... ali nam je u nekim trenutcima i dobro naskodio. ja mu pariz nikad zaboravio nisam.
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8521
Joined: 11/02/2009 15:21

#5071 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Ajatolah_ »

Ne treba ni ovo zaboraviti, čovjek jednostavno ima poseban propuh u glavi.

User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11073
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#5072 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Tito_i_Partija »

Muhamed Đakmić wrote:
luckylaka wrote:Dobar(za vecinu) ili los (za manjinu) znam sigurno da igraca kao Emir u reprezentaciji dugo jos necemo imati niti naci.Govorim o kvalitetu Emira Spahica.ALI.Ako ste ispljiuvali Hasana,Edina,Senijada,Avdiju,Vedu...sto bi to bilo cudno za Emira.Naravno doci ce na red i Mireta,Sea i ostale .Necemo se dugo nacekati.
Neće bolan niko doći. Lucky jarane, ja znam da ti nisi zlonamjeran, ali što dovodiš te gore nabrojane u ravan sa Spahićem? Ko je i kad ispljuvao na taj način Vedada Ibiševića?

I ja gotivim većinu naših reprezentativaca, ali je bezobrazno povlačiti paralelu između Džeke i Spahića npr. Tek da Džeko na svakoj utakmici skida gaće protivnicima, onda bi se takve usporedbe mogle praviti. Emir Spahić nije profesionalac i to je činjenica, a očito se često postavlja iznad ostatka ekipe.

Ako je otjeran iz Moskve i bio pod istragom za namještanje utakmica, otjeran iz Montpelliera, potom iz Seville, onda iz Leverkusena i sad iz HSV-a. Pa je l' stvarno misliš da mu je neko sve to smjestio? Očito da nije nego se ponaša kabadahijski. Mislim, što niko ne otjera Džeku ili Ibiševića? Zato što za početak nisu bolesni mentalno, jer ovo normalna osoba ne radi.

Druga stvar je da će vjerovatno prije ili kasnije isplivati na površinu sve što je radio u reprezentaciji. Nevjerovatno mi je da neko sebi dozvoljava takve luksuze kakve on dozvoljava a još mi je nevjerovatnije da postoji neko ko to opravdava. Pa nije on životinja, čovjek je i ima razum, ima 36 godina i treba se naučiti ponašati.

Pa Balotellija ismijavamo kao da je retardiran zbog svog ponašanja, a ovaj je haman jednaka sorta.
Image
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#5073 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Paul F. »

Mislim da pretjerujete. Čovjek se oprostio od reprezentacije pa ga i dalje mole da dođe.
parappa wrote: Ja mu pariz nikad zaboravio nisam.
Što Pariz ? Prvo je nepravedno dobio žuti i nije se bunio. A onaj penal jeste diskutabilan. Ja bih mu mogo Nigeriju zamjeriti al nikako Pariz.
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#5074 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by commendatore »

Paul F. wrote:Mislim da pretjerujete. Čovjek se oprostio od reprezentacije pa ga i dalje mole da dođe.
parappa wrote: Ja mu pariz nikad zaboravio nisam.
Što Pariz ? Prvo je nepravedno dobio žuti i nije se bunio. A onaj penal jeste diskutabilan. Ja bih mu mogo Nigeriju zamjeriti al nikako Pariz.
sreca pa se tebe nista ne pita vezano za fudbal.
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#5075 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Paul F. »

commendatore wrote: sreca pa se tebe nista ne pita vezano za fudbal.
Da, na svu sreću, ti se pitaš. :-)
Post Reply