El Chapo (2017 -)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
karakteran
Posts: 46
Joined: 09/07/2016 11:00

#1 El Chapo (2017 -)

Post by karakteran »

El Chapo (TV series 2017 -)

http://www.imdb.com/title/tt6692188/

Izvrsna serija, u produkciji Netflixa, nešto slično kao Narcos, samo nešto lošije, ipak je Narcos bez konkurencije najbolja serija svih vremena.

Ovo je priča o El Chapu bivšem kingpinu koji sada zbog šverca droge služi zatvorsku kaznu u Americi.

Tko voli Narcos zavoljet će i ovo. Svaka preporuka ljubiteljima dobre drame.

Image
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40945
Joined: 29/06/2011 23:39

#2 Re: El Chapo (2017 -)

Post by dječak sa šibicama »

Meni je bolja od Narcosa, ako nista o Guzmanu ne znam nista i fakat je interesantno.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11062
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#3 Re: El Chapo (2017 -)

Post by Tito_i_Partija »

Odgled'o jucer prvu epizodu, skroz bezveze. Gluma ocajna, k'o da su kupili ljude sa ulice i stavljali ih u seriju. Scenario ide na sve strane bez ikakvog fokusa i imalo inspiracije, nivo produkcije gotov pa u rangu Brezawood-a, sve je tako jeftino i trapavo uradjeno.

Ona scena kad ih DEA ganja pa pucaju jedni na druge je tako odronski uradjena da mi je malo falilo da ugasim. Nisu imali para za corke pa uradili najjeftiniji CGI da izgleda k'o da pucaju. K'o u nekom crtanom jbt. :lol: :facepalm:

Ni nalik na Narcos.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4 Re: El Chapo (2017 -)

Post by nema me tamo »

dječak sa šibicama wrote:Meni je bolja od Narcosa, ako nista o Guzmanu ne znam nista i fakat je interesantno.
Naravno da je bolja sama cinjenica da ne znas ko je i koliko je godina keš uzimao ti sve govori..

Mada ne vjerujem ni blizu da je dobra kao Narcos
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40945
Joined: 29/06/2011 23:39

#5 Re: El Chapo (2017 -)

Post by dječak sa šibicama »

nema me tamo wrote:
dječak sa šibicama wrote:Meni je bolja od Narcosa, ako nista o Guzmanu ne znam nista i fakat je interesantno.
Naravno da je bolja sama cinjenica da ne znas ko je i koliko je godina keš uzimao ti sve govori..

Mada ne vjerujem ni blizu da je dobra kao Narcos
Kvalitetom je Narcos bolji naravno, ali meni je Narcos ko bozicni film o Isusu :D sve znas, kako pocinje i zavrsava.

Nisam recimo znao da je Guzman uspon poceo prevozeci kokain za Escobara.

I handre ga brate na sve strane :D ja sam na sestoj epizodi, svako malo ga hapse, proganjaju. Pretpostavljam da ce tu biti jos sezona jer ova je meni pri kraju a on je jos uvijek sitna riba. U odnosnu na ono sto je danas. Ili sto je bio do konacnog hapsenja, konacnog po drugi put.

Nije nesto inteligentan ili mudar, bar po seriji, ali ima muda i sto bi se reklo, rodjen je za posao narko bosa. Ali fakat ima poglupe poteze, hoce covjek u rat sa DEA :D
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#6 Re: El Chapo (2017 -)

Post by nema me tamo »

Nije to teško povjerovat Escobar drzao 80 % :D
Post Reply