Ekspanzija terorizma

Post Reply
User avatar
Sanjarko
Posts: 23275
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2976 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Sanjarko »

Al-Batros wrote:
Vizionar 1985 wrote:
Daj ba. Nema zavjera. Ono nema mafije, koja je skup zavjerenika, nisu u zavjeri ubili Cezara itd. Htjeo neki dan dat clanak dokazanih zavjera od strane tajnih agencija, sluzbi, drzava itd. Ali mi smo ludi svi. Koji na neke cudne stvari govorimo, koji istinu govorimo itd. Najlakse Markale i Srebrenicu ubacit u ovu pricu i eto argument, da ne kazem zavjera, da nema zavjera itd. i da je sve laz sta mi ludzaci govorimo i da smo mi svi ludi. Evo jbt priznali vam neki dan da je Sunce vruce ako se ne varam. Ja vam ovdje govorio da je promjenilo boju iz Zutoga u skroz skoro Bijelo. Crtali ljudi milenijima Zuto, Crveno i Narandzasto sunce itd. Ali jbg ja sam lud. Jesam da se ne lazemo, ali jesam li toliko lud, je li lazem, jesam li zao, jesam li los. Ne kazem da sam dobar, savrsen, bezgrijesan itd. Ali jesam li bas ono iskonsko zlo samo itd. i ja i mnogi koji govore svasta.

Pogledajte policiju kakva je prije bila a kakva je sad. Jbt skoro ko Rimski Centurioni itd. Sve vam prisluskuju, imaju masine za to itd. i meni ljudi govore da sam paranoican sto kazem da sve prisluskuju, i da imaju masine za to. Jbt.

Jos cu i ja pocet navijat, zelit itd. da se ostvare ova prorocanstva, zelje itd. o sudnjem danu.
Prvo nađi Pravopis Senahida Halilovića, Leponex i Apaurin 3x dnevno.
Ma ja. Kad se ne moze argumentirati u raspravi udri po licnosti diskutanta, udri sa ad hominem argumentima.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23275
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2977 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Sanjarko »

Vizionar 1985 wrote:
Al-Batros wrote:
Prvo nađi Pravopis Senahida Halilovića, Leponex i Apaurin 3x dnevno.
Ma ja. Kad se ne moze argumentirati u raspravi udri po licnosti diskutanta, udri sa ad hominem argumentima.
PS. Pijem apaurin, i sve vise na svoju ruku. Ne pomaze i sve mi je gore, jer sve manje moja porodica ima primanja i sve teze nam je namaknuti primanja, a ja nemam nikakva primanja, ni socijalnu pomoc.

PPS. Ali eto ja sam lud, zato sto sam lud i na drogama, ja lazem, neistinu govorim, i ja sam zao, lopov, kriminalac, mafijas, ubica, ratni huskac, ratni profiter, izazivac rata, sve najgore sam ja.
Sunca Sin
Posts: 110
Joined: 07/05/2011 09:17
Location: Psi nam se dive, svinje nas smatraju jednakim, a mačke nas preziru.

#2978 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Sunca Sin »

Vizionar 1985 wrote: PS. Pijem apaurin, i sve vise na svoju ruku. Ne pomaze i sve mi je gore, jer sve manje moja porodica ima primanja i sve teze nam je namaknuti primanja, a ja nemam nikakva primanja, ni socijalnu pomoc.

PPS. Ali eto ja sam lud, zato sto sam lud i na drogama, ja lazem, neistinu govorim, i ja sam zao, lopov, kriminalac, mafijas, ubica, ratni huskac, ratni profiter, izazivac rata, sve najgore sam ja.
bato jesi dobar?
Al-Batros
Posts: 169
Joined: 31/01/2017 00:25

#2979 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Al-Batros »

Vizionar 1985 wrote:
Vizionar 1985 wrote:
Al-Batros wrote:
Prvo nađi Pravopis Senahida Halilovića, Leponex i Apaurin 3x dnevno.
Ma ja. Kad se ne moze argumentirati u raspravi udri po licnosti diskutanta, udri sa ad hominem argumentima.
PS. Pijem apaurin, i sve vise na svoju ruku. Ne pomaze i sve mi je gore, jer sve manje moja porodica ima primanja i sve teze nam je namaknuti primanja, a ja nemam nikakva primanja, ni socijalnu pomoc.

PPS. Ali eto ja sam lud, zato sto sam lud i na drogama, ja lazem, neistinu govorim, i ja sam zao, lopov, kriminalac, mafijas, ubica, ratni huskac, ratni profiter, izazivac rata, sve najgore sam ja.
Drugar moj, izađi, prohodaj, odmori malo od foruma, nazovi nekog prijatelja, djevojku, rođaka, bacite diplu, popijte kafu, prohodajte, umjesto što crnjačiš po forumu, vjeruj mi bit će ti lakše.
User avatar
deer_hunter
Posts: 1012
Joined: 28/09/2012 15:46

#2980 Re: Ekspanzija terorizma

Post by deer_hunter »

Vizionar 1985 wrote:
Al-Batros wrote:
Na kakvim si ti drogama jbt. :run:
Apaurin i metoten. Zato sto sam fizicki bolestan od malena i sada, sto nemam nikakvih primanja pa sam i psihicki obolio i radi ovoga i jos problema kojih imam u zivotu. Ali posto imam dijagnozu F23 ja lazem, neistinu govorim. Pa ja sam smislio oko 2008 kako da se ljudi nadgledaju preko stvari. Sad jesu li ELITE prije mene to smislile isto ne znam. A to danas zovu SMART uredzajima. Ali ja sam na drogama i lud sam, i lazem.

PS. Samo ja nisam smislio isto kao SMART uredzaji. Oni vam ovo rade javno a ja sam htjeo tajno. Ali lazem ja, nisam ja to smislio, ja sam lud i na drogama.
izvini, jarane, jbg nisam znao. halali ako sam te uvrijedio nekad. samo pisi i dalje , majstore, ne znamo mi kako je tebi :thumbup:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2981 Re: Ekspanzija terorizma

Post by insomnia78 »

Eno, brat se raznio u sitskoj dzamiji u Kabulu. Ponovo CIA, Jevreji, zavjera evropske desnice, mocnici?
User avatar
House
Posts: 46733
Joined: 17/03/2010 15:36

#2982 Re: Ekspanzija terorizma

Post by House »

Mossad
User avatar
LSD
Posts: 27288
Joined: 24/07/2007 08:26

#2983 Re: Ekspanzija terorizma

Post by LSD »

insomnia78 wrote:Eno, brat se raznio u sitskoj dzamiji u Kabulu. Ponovo CIA, Jevreji, zavjera evropske desnice, mocnici?
A jok, pravi musliman ce uci u džamiju i pobiti 20 ljudi, a raniti 50.
Inace, to je praksa svakog vjernika, logicno.
Sunca Sin
Posts: 110
Joined: 07/05/2011 09:17
Location: Psi nam se dive, svinje nas smatraju jednakim, a mačke nas preziru.

#2984 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Sunca Sin »

orjunaši i rusi
User avatar
House
Posts: 46733
Joined: 17/03/2010 15:36

#2985 Re: Ekspanzija terorizma

Post by House »

pročit'o par sura kur'ana i otišao u samoubilački pohod

jel tako?
User avatar
LSD
Posts: 27288
Joined: 24/07/2007 08:26

#2986 Re: Ekspanzija terorizma

Post by LSD »

House wrote:pročit'o par sura kur'ana i otišao u samoubilački pohod

jel tako?
U kojoj se to kur'anskoj suri govori da treba ubijati muslimane u džamijama :?
User avatar
House
Posts: 46733
Joined: 17/03/2010 15:36

#2987 Re: Ekspanzija terorizma

Post by House »

sarkazam jbt.
User avatar
LSD
Posts: 27288
Joined: 24/07/2007 08:26

#2988 Re: Ekspanzija terorizma

Post by LSD »

House wrote:sarkazam jbt.
aha, OK onda :thumbup:

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/u-na ... /170825102

Nego, baš me zanima hoce li Sarajevo (a i svijet generalno) izaci na ulice za Kabul, kao neki dan za Barcelonu.
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#2989 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Sara03 »

LSD wrote:
House wrote:sarkazam jbt.
aha, OK onda :thumbup:

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/u-na ... /170825102

Nego, baš me zanima hoce li Sarajevo (a i svijet generalno) izaci na ulice za Kabul, kao neki dan za Barcelonu.
Sarajevo nije izlazilo za Mančester, Nicu, London, pa neće ni za Kabul.
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#2990 Re: Ekspanzija terorizma

Post by aratet »

.
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#2991 Re: Ekspanzija terorizma

Post by aratet »

LSD wrote:
House wrote:sarkazam jbt.
aha, OK onda :thumbup:

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/u-na ... /170825102

Nego, baš me zanima hoce li Sarajevo (a i svijet generalno) izaci na ulice za Kabul, kao neki dan za Barcelonu.

Ili Aleppo. Pray for Aleppo, pray for little Bana. :lol:
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#2992 Re: Ekspanzija terorizma

Post by aratet »

aratet wrote:
LSD wrote:
House wrote:sarkazam jbt.
aha, OK onda :thumbup:

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/u-na ... /170825102

Nego, baš me zanima hoce li Sarajevo (a i svijet generalno) izaci na ulice za Kabul, kao neki dan za Barcelonu.

Ili Aleppo. Pray for Aleppo, pray for little Bana. :lol:
Ili da to slikovitije objasnimo.

Image

Image

I ono sto je vrhunac debilizma.

Image
:lol: :lol:
Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#2993 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Horcrux »

LSD wrote:
House wrote:sarkazam jbt.
aha, OK onda :thumbup:

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/u-na ... /170825102

Nego, baš me zanima hoce li Sarajevo (a i svijet generalno) izaci na ulice za Kabul, kao neki dan za Barcelonu.
Hoces li ti izaci za Kabul? Sto nisi izasao za Barcelonu?
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#2994 Re: Ekspanzija terorizma

Post by salik79 »

Horcrux wrote:
LSD wrote:
House wrote:sarkazam jbt.
aha, OK onda :thumbup:

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/u-na ... /170825102

Nego, baš me zanima hoce li Sarajevo (a i svijet generalno) izaci na ulice za Kabul, kao neki dan za Barcelonu.
Hoces li ti izaci za Kabul? Sto nisi izasao za Barcelonu?
Nismo ni za Teheran, pa zasto bi za Barcelonu? Cak ni boje na Vijecnici i na Starom mostu nismo za Teheran (Iran) nabacivali.
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#2995 Re: Ekspanzija terorizma

Post by aratet »

salik79 wrote:
Nismo ni za Teheran, pa zasto bi za Barcelonu? Cak ni boje na Vijecnici i na Starom mostu nismo za Teheran (Iran) nabacivali.
78-e?
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#2996 Re: Ekspanzija terorizma

Post by salik79 »

aratet wrote:
salik79 wrote:
Nismo ni za Teheran, pa zasto bi za Barcelonu? Cak ni boje na Vijecnici i na Starom mostu nismo za Teheran (Iran) nabacivali.
78-e?
2017. Eto, koliko su pojedinci zainteresirani. @arteta cak ni ne zna za teroristicki/e napad(e) u Teheranu.
Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#2997 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Horcrux »

salik79 wrote:
Horcrux wrote: Hoces li ti izaci za Kabul? Sto nisi izasao za Barcelonu?
Nismo ni za Teheran, pa zasto bi za Barcelonu? Cak ni boje na Vijecnici i na Starom mostu nismo za Teheran (Iran) nabacivali.
Nismo - ili ne sjecam se da jesmo, a jesi li ti izasao?
Uostalom, ko definise ko smo "mi"?
Da si ti izasao i da si nasao jos par ljudi, rekli bi Sarajevo odalo postu zrtvama terorizma u Iranu. Koliko to ljudi mora izaci na ulice da bi se reklo da smo nesto za nekog uradili?

Hajmo jednom i zauvijek pokopati to pitanje. Toliko je zrtava u svijetu, bilo teroristickih napada, bilo prirodne katastrofe, bilo ljudske tragedije, da jednostavno nije moguce sve spomenuti i na svaku reagovati, jel tako? Meni je stvarno zao svakog ugasenog zivota, svake ljudske tragedije, ali kad skontam da u svijetu - sad, u ovom trenutku, ima toliko tragedije, toliko nesretnih zivota, toliko ugasenih - iz ma kojih razloga - to je da ti pamet stane, skontam da ne mogu da normalno fukcionisem kao covjek, ako stalno mislim na to i ako sam stalno bombardovan takvim informacijama. Diskreciono pravo je covjeka, kao i drustva, da odluci na sta ce reagovati, a na sta ne i to ga/ih nista ne cini licemjernim i manje ljudskim.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23275
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2998 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Sanjarko »

Sunca Sin wrote: bato jesi dobar?
Pa nisam bato, ima duze, a sad me malo uhvatilo ovih par dana. Sto. Je li to znaci ako sam lud da lazem. :kakoste:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23275
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2999 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Sanjarko »

Al-Batros wrote: Drugar moj, izađi, prohodaj, odmori malo od foruma, nazovi nekog prijatelja, djevojku, rođaka, bacite diplu, popijte kafu, prohodajte, umjesto što crnjačiš po forumu, vjeruj mi bit će ti lakše.
Ko da ja to ne znam, ali odakle pare za sve to. Drustva odavno nemam kao ni para. Za to sve ti trebaju pare. Ali kazem ako sam lud je li lazem.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23275
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#3000 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Sanjarko »

deer_hunter wrote: izvini, jarane, jbg nisam znao. halali ako sam te uvrijedio nekad. samo pisi i dalje , majstore, ne znamo mi kako je tebi :thumbup:
Ma nisi. Ovo je sve samo laz, internet je nesto kao simulacija ali uzivo. Kako kazu virtuelna realnost. A ne znam ni ja kako je vama isto tako. Svako ima neki problema ili grijesim.
Post Reply