Ekspanzija terorizma

Post Reply
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2826 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Sanjarko »

insomnia78 wrote:
Vizionar 1985 wrote:
insomnia78 wrote:Jedno sedam hiljada puta smo obrazlagali to sa dokumentima. Da bi iznajmio nesto moras imati vozacku i licnu kao i polog od par stotina eura

I ako ne iznajmljujes rizikujes rutinsku kontrolu, koje su ceste pogotovo prema crncima i arapima i osujecenje plana zbog banalnog razloga kao ne nosenje vozacke.

Osim toga vani, barem u Fr je tako svi fakat noae dokumente
Pa ako nosi otkud u kolima, zar mu ne bi trebao biti u dzepu. Dalje od kad teroristi nose lazne samoubilacke pojaseve od plasticnih boca punih vodom, itd. Ima sranja samo tako koje se tesko moze objasnit. Kao kako ih u roku par sati odmah indentifikuju a nema snimaka nadzornih kamera, kako su ona cetri otmicara aviona zaklala sa skalpelima za kutije dva bivsa vojnika a to sve posmatralo preko sto putnika u avionu itd. Ne kazem ja da se ovo nije desilo, ali ko zna sta se tacno desi i sta nam tacno na kasikicu daju elite. Mislite da vam bas tacno sve govore sta se desilo itd.
Kako su trojica maloljetnika izboli djecaka u punom tramvaju
Vidis logiku 3 vs 1 a kod otmice aviona je bilo 4 vs preko STO od kojih dva vojnika zaj-bana, bivsi vojni piloti. Sve sa skalpelima. Hoces rec da vojni piloti ne znaju borilacke vjestine itd. i da su ih zaboravili.

Cune dalje o ovom. Jb mi se.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2827 Re: Ekspanzija terorizma

Post by insomnia78 »

Zasto bi piloti znali borilacke vjestine
User avatar
Sara03
Posts: 3295
Joined: 22/02/2017 03:17

#2828 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Sara03 »

Vizionar 1985 wrote: Kao kako ih u roku par sati odmah indentifikuju a nema snimaka nadzornih kamera
Vizionar 1985 wrote: I nadzen mu pasos u vozilu.
User avatar
orinoco
Posts: 1687
Joined: 14/01/2017 17:46

#2829 Re: Ekspanzija terorizma

Post by orinoco »

insomnia78 wrote:Zasto bi piloti znali borilacke vjestine
Ko ne zna borilačke vještine, ne može u avion na let :oops:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2830 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Sanjarko »

...
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#2831 Re: Ekspanzija terorizma

Post by animals »

Vizionar 1985 wrote:
uglavnomja wrote: (bio je dokumentarac o 2 lika iz svedske, klasika, lopovi kriminalaci, alkos, narkosi, siledzije ... zaglavili u zatvoru i tamo im neki hodza poceo da pomaze da se snadju, ali i da pametuje, sve ono sa saburom objasnjavao smisao zivota blabla, sve odgovore "zna", jedan se odmakao od price odmah, drugi je cim je izasao napravio neki belaj, mislim napao neke jevreje, ne sjecam se vise ...
Pa kriminalci bili, znaci kriminalci su i ostali. Znaci ovo krimosi rade. Znaci ljudi skloni kriminalu.
Ne ..
to su debili..
ljudi bez mozga..
ako imas mozak, onda razmisljas..
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#2832 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Nadzornik »

Ovaj terorista je vozac bijelog kombija koji je juce napravio masakar u Barseloni.
Oni koji ga poznaju kazu da je bio sasvim normalan i dobar momak... :-)

Image
ST11
Posts: 677
Joined: 09/03/2015 12:24

#2833 Re: Ekspanzija terorizma

Post by ST11 »

sinuhe wrote:Pravdace se finskom kolonijalnom prosloscu i politikom koju Finska vodi na Bliskom istoku.
Vizionar 1985 wrote:Kako znam Finska je Nato, a Nato se tuce sa Isil-om.
@sinuhe, zaboravio si na njihove NATO postrojbe :).

Inace:
https://www.quora.com/Why-is-Finland-not-in-NATO
http://www.nato.int/cps/en/natohq/nato_countries.htm
ja71
Posts: 5400
Joined: 31/03/2006 14:45

#2834 Re: Ekspanzija terorizma

Post by ja71 »

ioannes wrote:
ja71 wrote:Nije istina da su uvijek ubili teroriste.
Breivika npr. nisu ubili.
jer je Breivik jedini pravi terorista dosad bio....
ovaj takozvani "islamski" terorizam je jedna obična farsa
Farsa ili ne, žrtve su mrtve
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#2835 Re: Ekspanzija terorizma

Post by graue_maus »

Nadzornik wrote:Ovaj terorista je vozac bijelog kombija koji je juce napravio masakar u Barseloni.
Oni koji ga poznaju kazu da je bio sasvim normalan i dobar momak... :-)

Image
:? ima cuku u stanu ???? ne ide sa njegovom vjerom ..........
User avatar
Thorgerson
Posts: 8549
Joined: 15/04/2015 11:26

#2836 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Thorgerson »

Nisam pobornik nekakvih teorija zavjere, ali iskreno ja ne mogu da vjerujem u to da neki kozojebi na istoku mogu upravljati citavom evropom i naredjivati okolo sta ce ko raditi. U danasnje doba kad se mogu presretnuti komunikacije, kad se sve prati...

Samo treba vidjeti kome odgovaraju ovi napadi? Sta dobijaju kozojebi? Nekakvu osvetu, lafo, nesto? Neko zadovoljstvo za strah koji pretrpe razmazeni i uspavani evropljani? Mozda. Ajd to mogu i shvatiti...

Ali sta dobijaju drzave gdje su napadi? Poostrene mjere sigurnosti. Imigranti su svi oznaceni kao mete. Pa kako je sad bilo kojem marokancu eto u Finskoj ili Spaniji. Pa ima i normalnih jbt zivot. Koji su posteni, zive i rade. Nisu svi klosari. Qrac ce ijedan marokanac vise krocit u Finsku. Itd.

MIslim fkt covjek ne zna kako bi se postavio prema ovome. Jer ja mislim da su moguce obje verzije.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#2837 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Thorgerson wrote:Nisam pobornik nekakvih teorija zavjere, ali iskreno ja ne mogu da vjerujem u to da neki kozojebi na istoku mogu upravljati citavom evropom i naredjivati okolo sta ce ko raditi. U danasnje doba kad se mogu presretnuti komunikacije, kad se sve prati...

Samo treba vidjeti kome odgovaraju ovi napadi? Sta dobijaju kozojebi? Nekakvu osvetu, lafo, nesto? Neko zadovoljstvo za strah koji pretrpe razmazeni i uspavani evropljani? Mozda. Ajd to mogu i shvatiti...

Ali sta dobijaju drzave gdje su napadi? Poostrene mjere sigurnosti. Imigranti su svi oznaceni kao mete. Pa kako je sad bilo kojem marokancu eto u Finskoj ili Spaniji. Pa ima i normalnih jbt zivot. Koji su posteni, zive i rade. Nisu svi klosari. Qrac ce ijedan marokanac vise krocit u Finsku. Itd.

MIslim fkt covjek ne zna kako bi se postavio prema ovome. Jer ja mislim da su moguce obje verzije.
Neke stvari su nelogične i nemaju smisla i ja se ponekad pitam kome ovo sve odgovara, ovo doljevanje ulja na vatru? Očigledno je da ekspanzija terorizma ide na ruku desničarskim pokretima jer tobože oni su upozoravali na terorizam, na izbjeglice...itd. Evo ova neo-nacistička orgijanja po Americi pa i u Berlinu su samo još jedan korak ka tom nekom sveopštem ludilu jer jedan ekstrmizam hrani drugi i obratno. Sinoć sam bio k'o na iglama dok je trajao koncert Plavaca u Sarajevu jbt. kada skontaš šta sve budala može napraviti u onolikoj masi raje. :(

Pokoj duši svim stradalim u Barseloni!
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2838 Re: Ekspanzija terorizma

Post by insomnia78 »

Da ide na ruku ekstremnoj desnici koja izgubi u citavoj evropi
Svi krivi osim muslimana
ja71
Posts: 5400
Joined: 31/03/2006 14:45

#2839 Re: Ekspanzija terorizma

Post by ja71 »

Jah, milijardu i nešto muslimana su svi do zadnjeg krivi
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2840 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Sanjarko »

ST11 wrote:
sinuhe wrote:Pravdace se finskom kolonijalnom prosloscu i politikom koju Finska vodi na Bliskom istoku.
Vizionar 1985 wrote:Kako znam Finska je Nato, a Nato se tuce sa Isil-om.
@sinuhe, zaboravio si na njihove NATO postrojbe :).

Inace:
https://www.quora.com/Why-is-Finland-not-in-NATO
http://www.nato.int/cps/en/natohq/nato_countries.htm
Pa sto isjece post. Eto Finska nije clanica ali jest Eu clanica a Eu umijesana u ratove svuda ko i Nato. Znaci Finska nije Nato ali jest Spanija, i bila umjesana pravo u sranja, od mucenja pa nadalje. Evo Finci ti oruzja dole valjaju.

https://yle.fi/uutiset/osasto/news/finl ... st/9061441
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... 85KO-6LADw

Evo Saudiji itd. oruzje diluju, Kurde savjetuju ko fol itd. Umjesana i Finska jbt. Mislis jbt da Finska ne saradzuje sa Natom. Nije ni Bosna, ni Srbija clanica Nata pa saradzuju sa njim, i sa Un-om, a i Un snage umijesane u ratove razne.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2841 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Sanjarko »

Ovaj kako neko rece je brat, nije ni umijesan u napad. Jel ovaj umijesan ili brat.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2842 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Sanjarko »

insomnia78 wrote:Zasto bi piloti znali borilacke vjestine
Jaro onaj sto je na WTC se zabio, sto je na visokokrilcu, propelerskom avionu kako sam razumio samo znao letit, navodno zaklo u otetom avionu dva pilota, koji su bili bivsi vojni piloti. Shvatas. To hoces reci da vojni piloti ne znaju borilacke vjestine i da nisu trenirani kao i specijalci itd. Da su dva bivsa vojna pilota sa skalpelima za kutije itd. mogla 4 otmicara zaklat i da je to sve posmatralo preko sto putnika u avionu. Ovdje bokseri bivsi se marisali sa po pet i vise u tucama, ljudi zbodeni itd. bili i prezivljavali. Ja prezivio udar automobila itd. Mislis da je lako nekog sa skalpelom i nozem ubit. Na sapaveci kada cvrsto spava da, vjerovatno je lakse ubit, ali budne ljude, jos bivse vojnike, jos da ne izgubi se kontrola nad avionom, da ne krene padat tokom borbe u kokpitu itd. Dze sto je transponder bio iskljucen, iskljucili transponder itd. a ovi presretace nisu poslali. Daj ba. Ima cudnih stvari samo tako.

Kazem mislite da vam ELITE govore sve tacno sta se desilo ili se desi.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2843 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Sanjarko »

orinoco wrote:
insomnia78 wrote:Zasto bi piloti znali borilacke vjestine
Ko ne zna borilačke vještine, ne može u avion na let :oops:
Jaro piloti aviona, citas li bili bivsi vojni piloti. Sta mislis da nisu znali borilacke vjestine i da ih je pred sto i vise putika, osoblja, stjuardesa, njih dvojicu moglo zaklat 4 napadaca da niko od osoblja, putnika ne reaguje. Zaj-bani napadaci sa skalperima za rezanje kutija itd. bas pravo. Rambo im nije ravan.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2844 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Sanjarko »

Sara03 wrote:
Vizionar 1985 wrote: Kao kako ih u roku par sati odmah indentifikuju a nema snimaka nadzornih kamera
Vizionar 1985 wrote: I nadzen mu pasos u vozilu.
Pa zar logika ne nalaze kad ides radit neko nedjelo da ces gledat da te sto teze indentificiraju da bi sto bolje itd. mogo nedjelo da izvrsis. A dze su snimci sa nadzornih sistema. Evo sad iz radnje ko neke jedan izbacili, do sada nisu ni jedan. One snimke iz napada u Nici unistila policija i tajne sluzbe. Halo unistili snimke, uradili krivicno, protuzakonito djelo. Dokazni materijal unistili. Jbt.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2845 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Sanjarko »

animals wrote:
Vizionar 1985 wrote:
uglavnomja wrote: (bio je dokumentarac o 2 lika iz svedske, klasika, lopovi kriminalaci, alkos, narkosi, siledzije ... zaglavili u zatvoru i tamo im neki hodza poceo da pomaze da se snadju, ali i da pametuje, sve ono sa saburom objasnjavao smisao zivota blabla, sve odgovore "zna", jedan se odmakao od price odmah, drugi je cim je izasao napravio neki belaj, mislim napao neke jevreje, ne sjecam se vise ...
Pa kriminalci bili, znaci kriminalci su i ostali. Znaci ovo krimosi rade. Znaci ljudi skloni kriminalu.
Ne ..
to su debili..
ljudi bez mozga..
ako imas mozak, onda razmisljas..
Pa onda su debili, zar ne. Bez mozga. Znaci lako podlozni umnom programiranju itd. A kako vidim svi bili krimosi. Po zatvorima, smrkali heroin itd. Bas vjernik smrka heroin, bavi se kriminalom itd.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2846 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Sanjarko »

Meni se jb. Nek gori Rim ako mu je to sudbina.
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7537
Joined: 22/01/2008 18:17

#2847 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Lincoln-Burrows »

Znači sve ovo je sudbina, nije moglo biti drugačije, eh što ti je život.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2848 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Sanjarko »

Lincoln-Burrows wrote:Znači sve ovo je sudbina, nije moglo biti drugačije, eh što ti je život.
Pa eto nije. Ja nisam mogo dvaput u Ze poginut u ratu, i nisam prezivio, jer nema sudbine itd. i jer takav nije zivot.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2849 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Sanjarko »

Cune vise o ovome. Ponavljam jos jednom i ovo i ovo.
Kazem mislite da vam ELITE govore sve tacno sta se desilo ili se desi.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#2850 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

insomnia78 wrote:Da ide na ruku ekstremnoj desnici koja izgubi u citavoj evropi
Svi krivi osim muslimana
Problem je puno dublji i kompleksniji da bi ga tek tako mogli svesti na crno-bijelo...krivi muslimani ili kršćani.
Post Reply