Edin Džeko

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
BarbaDue
Posts: 63359
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#42376 Re: Edin Džeko

Post by BarbaDue »

muha_sa wrote:Ta ce Džeko :-) mog kuma sin mu kroz noge probacivo na školskom igralištu na OtoKi
jel' 'no mali sad igra u Realu :mrgreen: :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#42377 Re: Edin Džeko

Post by muha_sa »

BarbaDue wrote:
muha_sa wrote:Ta ce Džeko :-) mog kuma sin mu kroz noge probacivo na školskom igralištu na OtoKi
jel' 'no mali sad igra u Realu :mrgreen: :lol:
ma jok :-)

radi na nekom kruzeru ko konobar
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#42378 Re: Edin Džeko

Post by Tomahawk11 »

supercali wrote:Mrsko mi je pisati toliko a i nemam vremena toliko radi se jbg
Biti najbolji strijelac lige ne znaci automatski da si i neka ekstra klasa
Najbolji strijelac serie a je bio i dario hubner cini mi se svojevremeno
Takodjer osvojiti 2-3 prvenstva takodjer ne znaci nesto posebno kao sto rekoh takvih mozes lako naci koji su
osvojili tako nesto u smislu jednu ovu ligu dvije one
Zato je on u europi iznad prosjeka a ne i top igrac
Za balkan a posebno za bih je druga prica jer mi nismo nikad imali a vrlo vjerovatno ni u skoroj buducnosti necemo imati ne samo napadaca nego igraca uopste njegovog kalibra
Nisi ti svjestan svoje nesvjesti.
Nabrojiš gomilu argumenata u korist igrača, onda to popljuješ nekakvim Hubnerom.
Možeš ti elaborate pisati, džabe ti sve to.
Po tvom je i Messi karina, jbg nije osvojio ništa sa reprezentacijom :-)
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#42379 Re: Edin Džeko

Post by muha_sa »

mi smo broj jedan majstori u svijetu po pljuvacini svakog našeg iole uspješnog

Džeku pomenut i na noge ustat :-D
User avatar
SmokingMan
Posts: 18712
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#42380 Re: Edin Džeko

Post by SmokingMan »

I jednu ljutu salit' niz grlo... :D
RJ57
Posts: 3403
Joined: 10/04/2017 15:12

#42381 Re: Edin Džeko

Post by RJ57 »

muha_sa wrote:mi smo broj jedan majstori u svijetu po pljuvacini svakog našeg iole uspješnog

biće da si u pravu! :|
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#42382 Re: Edin Džeko

Post by hrasno38 »

muha_sa wrote:mi smo broj jedan majstori u svijetu po pljuvacini svakog našeg iole uspješnog

Džeku pomenut i na noge ustat :-D
Naravno :thumbup: i ne samo Dzeku nego svakom nasem sportisti i uspjesnom covjeku cije ime je postalo bitno van granica BiH! Meni moze da ne svidja Pjanic kao igrac (ali iskljucivo u reprezentaciji) ali on je i sa mojim i bez mog misljenja IGRACINA I SVETSKA KLASA!!
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#42383 Re: Edin Džeko

Post by muha_sa »

RJ57 wrote:
muha_sa wrote:mi smo broj jedan majstori u svijetu po pljuvacini svakog našeg iole uspješnog

biće da si u pravu! :|
Nije to samo Džeko vec nema ni jednog uspješnog bosanca-bez obzira u kojoj oblasti-da se nece cekat neki kiks iliti mali eksces da ga se popljuje

neki dan pred pijacom Merkur stoji cigo i parfeme prodaje--znam ga jer smo cesto na školskom lopte igrali a on nam lopte dofaco. Istom ce nicim izazvan isto ko moj kum :lol: Ja sam Džeki loptu kroz noge provlacio :-) :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#42384 Re: Edin Džeko

Post by muha_sa »

Evo-nek sad Džumhur zijani ovaj mec krenut ce pljuvacina--te živcan, jebala ga ona iz Srbije........................
a momak 38. na svjetskoj rang listi :thumbup:
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#42385 Re: Edin Džeko

Post by hrasno38 »

muha_sa wrote:Evo-nek sad Džumhur zijani ovaj mec krenut ce pljuvacina--te živcan, jebala ga ona iz Srbije........................
a momak 38. na svjetskoj rang listi :thumbup:
To ti je taj jebeni ljigavi mentalitet!
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#42386 Re: Edin Džeko

Post by supercali »

muha_sa wrote:mi smo broj jedan majstori u svijetu po pljuvacini svakog našeg iole uspješnog

Džeku pomenut i na noge ustat :-D
Nigdje ja ne sporim da je uspjesan
Za bosanca je vrlo vrlo uspjesan i tesko da ce uskoro biti uspjesniji od njega mozda jedino pjanic
Govorim u globalnim okvirima da nije top klasa
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#42387 Re: Edin Džeko

Post by hrasno38 »

supercali wrote:
muha_sa wrote:mi smo broj jedan majstori u svijetu po pljuvacini svakog našeg iole uspješnog

Džeku pomenut i na noge ustat :-D
Nigdje ja ne sporim da je uspjesan
Za bosanca je vrlo vrlo uspjesan i tesko da ce uskoro biti uspjesniji od njega mozda jedino pjanic
Govorim u globalnim okvirima da nije top klasa
Kako bolan nije u globalnim kad je covjek pokorio dvije lige petice....ima dva naslova prvaka u Premier ligi.....jedan u Njemackoj.....u dvije lige bio najbolji strijelac.....tsa je to po tebi trebao jos da uradi!!!! :?
Seyfo
Posts: 4338
Joined: 23/08/2011 14:12

#42388 Re: Edin Džeko

Post by Seyfo »

Raza, Damir, Edin - trebali bi biti na novčanicama, ikone nacije.
Al džaba, bolje pljuvati. Time se hrane neuspješni umjesto da se ponose
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#42389 Re: Edin Džeko

Post by supercali »

Seyfo wrote:Raza, Damir, Edin - trebali bi biti na novčanicama, ikone nacije.
Al džaba, bolje pljuvati. Time se hrane neuspješni umjesto da se ponose
U bh okruzenju da u globalnom ne osim raze
Razgranicite ljudi neke stvari
Ne pljuje se edin nego se stavlja gdje i pripada a to vi necete da vidite sad nastavite me napadati jer je lakse pljuvati
Ironicno radite ono sto kao osudjujete
incognito071
Posts: 1391
Joined: 24/08/2007 10:34

#42390 Re: Edin Džeko

Post by incognito071 »

supercali wrote:
muha_sa wrote:mi smo broj jedan majstori u svijetu po pljuvacini svakog našeg iole uspješnog

Džeku pomenut i na noge ustat :-D
Nigdje ja ne sporim da je uspjesan
Za bosanca je vrlo vrlo uspjesan i tesko da ce uskoro biti uspjesniji od njega mozda jedino pjanic
Govorim u globalnim okvirima da nije top klasa
ovaj do podne mrzi sebe a onda od podne citav svijet
Seyfo
Posts: 4338
Joined: 23/08/2011 14:12

#42391 Re: Edin Džeko

Post by Seyfo »

Mora da je mnogo uspio u životu.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63359
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#42392 Re: Edin Džeko

Post by BarbaDue »

supercali wrote:
muha_sa wrote:mi smo broj jedan majstori u svijetu po pljuvacini svakog našeg iole uspješnog

Džeku pomenut i na noge ustat :-D
Nigdje ja ne sporim da je uspjesan
Za bosanca je vrlo vrlo uspjesan i tesko da ce uskoro biti uspjesniji od njega mozda jedino pjanic
Govorim u globalnim okvirima da nije top klasa
Izvini, jel Higuan top klasa?
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#42393 Re: Edin Džeko

Post by hrasno38 »

BarbaDue wrote:
supercali wrote:
muha_sa wrote:mi smo broj jedan majstori u svijetu po pljuvacini svakog našeg iole uspješnog

Džeku pomenut i na noge ustat :-D
Nigdje ja ne sporim da je uspjesan
Za bosanca je vrlo vrlo uspjesan i tesko da ce uskoro biti uspjesniji od njega mozda jedino pjanic
Govorim u globalnim okvirima da nije top klasa
Izvini, jel Higuan top klasa?
Ama ja bih najiskrenije volio da nam covjek opise i da karakteristike sta to znaci globalna klasa :? Ako su globalna klasa samo Mesi i Ronlado onda OK prihvatam da Edin nije njihovog nivoa ali jeste odmah ispod njih!
LeTalek
Posts: 370
Joined: 09/06/2017 10:45

#42394 Re: Edin Džeko

Post by LeTalek »

SmokingMan wrote:Ovaj padobranac ne konta temu.Nije riječ o Matiću,koji je jako dobar defanzivac,već o trenutno najboljem napadaču na ovim prostorima.Nikada nije bio ublehaš kao Nenad Milijaš ili Nikola Žigić. :bih:
Padobranac si ti, cim ne mozes da ukapiras zasto sam napisao 2 kljucne reci "godine" i "cifre"...
Nije bitan Matić, nego je apostrof na kontekstu vremena, koje vi zapostavljate i forsirate samo neke cifre u novcanicama.
Yebale vas cifre, nikakav merodavan argument kada je kvalitet igraca u pitanju!
Lazio je skoro odbio 70 mil. za Milinković-Savića i sta sada, on je automatski najbolji igrac u istoriji Balkana?! :lol: :roll:
Seyfo
Posts: 4338
Joined: 23/08/2011 14:12

#42395 Re: Edin Džeko

Post by Seyfo »

Stvarno ne razumijem, zar je toliko teško priznati da nešto "tvoje" odnosno što se može staviti u istu ravan sa narodom i zemljom u kojoj živiš, VALJA?

Da vidiš Švabe ili Slovence, njima sve njihovo valja prije svega što je njihovo, a ako nešto ipak ne valja, to se smatra "iznimkom", "izolovanim slučajem" isl. Pitajte nekog od njih ako poznajete, kako bi tretirali Džeku ili Damira da je njihov.
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#42396 Re: Edin Džeko

Post by hrasno38 »

LeTalek wrote:
SmokingMan wrote:Ovaj padobranac ne konta temu.Nije riječ o Matiću,koji je jako dobar defanzivac,već o trenutno najboljem napadaču na ovim prostorima.Nikada nije bio ublehaš kao Nenad Milijaš ili Nikola Žigić. :bih:
Padobranac si ti, cim ne mozes da ukapiras zasto sam napisao 2 kljucne reci "godine" i "cifre"...
Nije bitan Matić, nego je apostrof na kontekstu vremena, koje vi zapostavljate i forsirate samo neke cifre u novcanicama.
Yebale vas cifre, nikakav merodavan argument kada je kvalitet igraca u pitanju!
Lazio je skoro odbio 70 mil. za Milinković-Savića i sta sada, on je automatski najbolji igrac u istoriji Balkana?! :lol: :roll:
Slazem se ali ovde imas sinergiju velikih novaca i dokazanog vise puta kvaliteta! Inace da se razumijemo kolicina novca u ogromnoj kolicini slucajeva odredjuje kvalitet mada slazem se da kod sportista to zna i prevariti ali urijetko.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18712
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#42397 Re: Edin Džeko

Post by SmokingMan »

To je stvar transfer politike kao i dodatnog povrata novca kojeg su tokom vremena ulagali u razvoj igrača,a u zadnje vrijeme se često i pretjeruje sa tim iznosima.Sve se ovo treba vratit u okvire financijskog fair.play.a.
Last edited by SmokingMan on 03/10/2017 13:16, edited 1 time in total.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18712
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#42398 Re: Edin Džeko

Post by SmokingMan »

Dupli!
LeTalek
Posts: 370
Joined: 09/06/2017 10:45

#42399 Re: Edin Džeko

Post by LeTalek »

hrasno38 wrote:
Ama ja bih najiskrenije volio da nam covjek opise i da karakteristike sta to znaci globalna klasa :? Ako su globalna klasa samo Mesi i Ronlado onda OK prihvatam da Edin nije njihovog nivoa ali jeste odmah ispod njih!
Evo ja cu ti opisati...
Messi i CR su van konkurencije, to su igraci kakvih imas mozda 5-6 u citavoj istoriji. Mi imamo srecu da obojica igraju u nasoj zivotnoj eri..
Nakon njih slede igraci koji su u svojoj eri bili najbolji na svojoj poziciji ili barem top 3 i igraci koji u nekom istorijskom kontekstu ulaze u najuzi izbor za najboljeg na svojoj poziciji - top 20-30 igraca.
U modernoj eri fudbala to su od napadaca Ibrahimović, Drogba, Shevchenko, Henry,...
Džeko nije u tom drustvu!
Od igraca sa nasih prostora, samo Modrić i Vidić (fokus na ovom veku) mogu u gore druzinu, jer obojica su bili ili su jos sinonim za svoju poziciju. Igraci koji pored timskih trofeja imaju niz individualnih priznanja i igraci koji su kljucne karike (po)najboljih timova svog doba...
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42400 Re: Edin Džeko

Post by Logovan »

Džeko: što meni ovo treba koji kurac?
Image
Post Reply