Edin Džeko

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#42026 Re: Edin Džeko

Post by Tomahawk11 »

Ne kontam kakve veze ima Edin sa ovom patetikom?
Jel on to pisao?
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42027 Re: Edin Džeko

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote:Ne kontam kakve veze ima Edin sa ovom patetikom?
Jel on to pisao?
Nema Edin, imaju mediji i naša raja.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#42028 Re: Edin Džeko

Post by Bosanski_kralj »

Logovan wrote:
Tomahawk11 wrote:Ne kontam kakve veze ima Edin sa ovom patetikom?
Jel on to pisao?
Nema Edin, imaju mediji i naša raja.
Je li i zato kriv što je naša raja ovakva kakva je?

Svi mi svoje frustracije liječimo na Edinu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#42029 Re: Edin Džeko

Post by Tomahawk11 »

Bosanski_kralj wrote:
Svi mi svoje frustracije liječimo na Edinu.
I ne samo na Edinu.
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#42030 Re: Edin Džeko

Post by condy »

Na Meši ??? :D
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42031 Re: Edin Džeko

Post by Logovan »

Bosanski_kralj wrote: Je li i zato kriv što je naša raja ovakva kakva je?

Svi mi svoje frustracije liječimo na Edinu.
Mi smo inače patetičan narod, takvi smo vazda.

Ne liječe se frustracije, nego se kritikuje zbog loše igre. Loše je odigrao, nije duela dobio, a kamoli šta više, pa neka trpi kritike. Nekad će biti pohvaljen, a nekad ćeš biti kritikovan da ne možeš spavati kako Bog kaže. To je sport.

I ne, nije glavni i jedini krivac, da se razumijemo.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40836
Joined: 21/05/2012 22:46

#42032 Re: Edin Džeko

Post by AmiĐa_Idriz »

Ponavljam se, meni lično nije toliko problem sto je igracki podbacio. Podbacili su kao tim, a kad tim podbaci zna se u koga se prstom upire.

Meni je problem njegovo ponasanje kao kapitena.
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42033 Re: Edin Džeko

Post by Logovan »

AmiĐa_Idriz wrote:
Meni je problem njegovo ponasanje kao kapitena.
Ovo je još gore.

Ali jok, on pomaže bolesnima, on podržava Teletovića, on zabio 52 gola za reprezentaciju, nemojte njega napadati.
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#42034 Re: Edin Džeko

Post by nadžak »

Sve naopako u vražiju mater pa i ovo!
Edin pa i svi ostali su, htjeli to oni priznat ili ne, stvorili sliku o sebi kao herojima nacije. Povremeno se skupe pare, malo se promoviše BiH i tako te stvari i onda sebi dozvoljavaju svakakve gluposti i bezobrazluke a sve pod tim sakrivanjem iza plašta nadprosječne i VIP osobe za BiH. Taj mentalitet je na ovim našim prostorima posebno izražen, u narodu bi se reklo nafurali se ljudi da se bez njih ne može.

Žalosna stvar je što su njih takve kakve jesu sada, stvorili tipovi koji blago rečeno veze nemaju o fudbalu pa onda široke narodne mase a ovi naši igrači to objeručke prihvatili i sad se živi u toj iluziji. Marijan Miajlović je nas jebo tu kvalitetno sa onim svojim kreveljenjem i svršavanjem na dijamanta, zmajeve, heroje nacije a naša polupismena teferić nacija se toga dočepala i od reprezentacije napravili klasične Čevljanoviće. Između ostalog zato i nemaš prave navijače po stadionima koji bi mogli napraviti nekadašnje grotlo, u kojem sam i sam mnogo puta učestvovao na svom Bilinom. Ne mogu ljudi doć do karte jer je skupa i tražena od ovih što vole teferiće i koride. Jebo te život, koliko puta se vidjelo da mnogi od tih intelektualaca psuju mater nekom našem igraču a čovjek uopšte ne igra! :-? :-)

Uglavnom, da ne širim plaho.

Zato sad igrači mogu sebi da svako malo dozvole da igraju a ne igraju, da okupljanja i pripreme provode po dernecima, da prave klanove i određuju ko će i šta da radi a da pri tome najmanje vode računa o onome šta oni lično treba da urade na terenu. Još kad tome dodaš savez koji svako malo dobije sudski poziv pa selektore i drugu bratiju onda je štimung upotpunjen.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#42035 Re: Edin Džeko

Post by Dr. Kuca »

Nemojte naseg hadzu dzeka. Nema veze sto nije trenirao 4 dana, zasluzio je on iz avijona na teren.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3028
Joined: 25/06/2014 14:16

#42036 Re: Edin Džeko

Post by kakotakonikako »

Interesantno, isti likovi uvijek opletu po Edinu. Zasto li ????
Zavist i ljubomora je cudo.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63359
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#42037 Re: Edin Džeko

Post by BarbaDue »

Volim ga, volim ih u stvari sve. Ali Ne treba ga izdvajati od ostale ekipe. Za poraz je kriv kao i svi ostali, možda malo više obzirom da je kapiten. Njegova 52 gola nimalo ne amnestiraju za poraz od kipra. Nisu vrijedni mojih živaca ni on ni ostali.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#42038 Re: Edin Džeko

Post by Tomahawk11 »

Čekaj, imamo 0-2 na poluvremenu, Edin kriv što smo primili 3 komada u drugom za 11 minuta??
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#42039 Re: Edin Džeko

Post by mO k3 »

Tomahawk11 wrote:Čekaj, imamo 0-2 na poluvremenu, Edin kriv što smo primili 3 komada u drugom za 11 minuta??
Kao "kapiten" kao "vodja" trebo ih je probuditi kod 1:2 , ali je zakazao i to momacki, sramno .... a on se setka ko da je na estradi :twisted:
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#42040 Re: Edin Džeko

Post by nadžak »

Tomahawk11 wrote:Čekaj, imamo 0-2 na poluvremenu, Edin kriv što smo primili 3 komada u drugom za 11 minuta??
Direktno ili indirektno kriv u određenoj mjeri, sad se može diskutovat. Uglavnom, pojma nemam kako oni misle dignut stanje u ekipi za samo mjesec dana. Da se razumijemo, ovo stanje nije samo Kipar, da je sreće da je tako lako bi mi to prebrodili, nego je problem što su sve zadnje utakmice u padu i kulminacija je bila ovo u Nikoziji. Bojim se totalne blamaže protiv Belgije i onda možemo klincu svirat u Estoniji.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#42041 Re: Edin Džeko

Post by Tomahawk11 »

mO k3 wrote:
Tomahawk11 wrote:Čekaj, imamo 0-2 na poluvremenu, Edin kriv što smo primili 3 komada u drugom za 11 minuta??
Kao "kapiten" kao "vodja" trebo ih je probuditi kod 1:2 , ali je zakazao i to momacki, sramno .... a on se setka ko da je na estradi :twisted:
Ne možeš ti probuditi Biču, kad tip nije bek. Ne možeš probuditi Vranješa, kad nije stoper.
Zakazao je čitav tim. Šef tima je selektor. On je isključivi krivac, jer je na teren poslao ekipu koja je imala milion rupa.
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42042 Re: Edin Džeko

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote:
mO k3 wrote:
Tomahawk11 wrote:Čekaj, imamo 0-2 na poluvremenu, Edin kriv što smo primili 3 komada u drugom za 11 minuta??
Kao "kapiten" kao "vodja" trebo ih je probuditi kod 1:2 , ali je zakazao i to momacki, sramno .... a on se setka ko da je na estradi :twisted:
Ne možeš ti probuditi Biču, kad tip nije bek. Ne možeš probuditi Vranješa, kad nije stoper.
Zakazao je čitav tim. Šef tima je selektor. On je isključivi krivac, jer je na teren poslao ekipu koja je imala milion rupa.
On je kapiten, a kapiten je produžena ruka selektora. Ima svoje krivice.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#42043 Re: Edin Džeko

Post by Tomahawk11 »

Ja ga ne oslobađam krivice.
Al ispade najviše on kriv.
Da ne kažem glavni krivac.
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#42044 Re: Edin Džeko

Post by nadžak »

Tomahawk11 wrote:Ja ga ne oslobađam krivice.
Al ispade najviše on kriv.
Da ne kažem glavni krivac.
Ma ne bih rekao da raja misli da je on glavni krivac. Neko ga kritkuje manje, neko više, neko amnestira potpuno i tako raja prema svima. Samo je stvar ko koliko voli nekoga pa preuvelićava, pogrešno tumači itd kritike koje se upute njegovom miljeniku :D Ja se trudim bit neutralan pa mi ružno izgleda kad se čovjek pljuje bezveze a isto tako mi smiješno kad se neko svim silama upinje da brani ono što je očigledno.
fordinjo
Posts: 146
Joined: 28/04/2013 09:22

#42045 Re: Edin Džeko

Post by fordinjo »

Ljudi dodzite sebi ako nemate kome,Edin je toliko nas sviju zaduzio da mu nikad to ne mozemo vratiti , naravno na svoj nacin kroz dajuci golove i dajuci nam s tim mnoge radosti , da ne pisem da ne bi nikad vidjeli Brazila bez njega nema potrebe puno pisati ni spominjati , samo sto smo mi takav narod priznali ili ne, ne postujemo(Cijenimo) nista sto nam je nase i dobro , da ne lapudim puno ovde , ne pisem i ne javljam se cesto ovde na pdf-u al ne mogu da gledam i citam sta pojedinci ovde pisu . Mi ovakvog igraca nismo nikad imali a daj boze da ikad i bude vise .......
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#42046 Re: Edin Džeko

Post by leškarenje »

kakotakonikako wrote:Interesantno, isti likovi uvijek opletu po Edinu. Zasto li ????
Zavist i ljubomora je cudo.
Postovi ovakve vrste su nesto najjadnije sto ljudski um moze napisati :zzzz: Pa vise sam ljubomoran na Almira Bekica jbt....lik koji nije za fudbala ko i ja a uzima kakav takav keš za nase uslove.
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42047 Re: Edin Džeko

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote:Ja ga ne oslobađam krivice.
Al ispade najviše on kriv.
Da ne kažem glavni krivac.
Nije glavni krivac, rekoh već, a i zna se ko je najviše kriv.
fordinjo wrote:Ljudi dodzite sebi ako nemate kome,Edin je toliko nas sviju zaduzio da mu nikad to ne mozemo vratiti , naravno na svoj nacin kroz dajuci golove i dajuci nam s tim mnoge radosti , da ne pisem da ne bi nikad vidjeli Brazila bez njega nema potrebe puno pisati ni spominjati , samo sto smo mi takav narod priznali ili ne, ne postujemo(Cijenimo) nista sto nam je nase i dobro , da ne lapudim puno ovde , ne pisem i ne javljam se cesto ovde na pdf-u al ne mogu da gledam i citam sta pojedinci ovde pisu . Mi ovakvog igraca nismo nikad imali a daj boze da ikad i bude vise .......
Još samo da si napisao da pomaže bolesnoj djeci i to bi bilo to. :lol:

Izgleda Edin se ne smije kritikovati, jebi ga zadužio nas, zabio 52 gola, itd. Može odigrati preko kurca, ali mu niko ništa ne smije reći. :oops: :oops:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#42048 Re: Edin Džeko

Post by mO k3 »

fordinjo wrote:Ljudi dodzite sebi ako nemate kome,Edin je toliko nas sviju zaduzio da mu nikad to ne mozemo vratiti , naravno na svoj nacin kroz dajuci golove i dajuci nam s tim mnoge radosti , da ne pisem da ne bi nikad vidjeli Brazila bez njega nema potrebe puno pisati ni spominjati , samo sto smo mi takav narod priznali ili ne, ne postujemo(Cijenimo) nista sto nam je nase i dobro , da ne lapudim puno ovde , ne pisem i ne javljam se cesto ovde na pdf-u al ne mogu da gledam i citam sta pojedinci ovde pisu . Mi ovakvog igraca nismo nikad imali a daj boze da ikad i bude vise .......
Hallo druze ohani , da nije bilo druga dva igraca koje ne spominju ovdje mi nikada ne bi vidjeli brazil ...

Nikoga edin nije zaduzio , niti je ko koga zaduzio .Nije Edin svetinja ...
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#42049 Re: Edin Džeko

Post by leškarenje »

Edin prvo igra za sebe,predstavlja sebe pa onda sve ostalo. Pošto je naš samim tim predstavlja nas. Ne kontam ovu pricu zaduzio nas. Čime?
fordinjo
Posts: 146
Joined: 28/04/2013 09:22

#42050 Re: Edin Džeko

Post by fordinjo »

Izgleda Edin se ne smije kritikovati, jebi ga zadužio nas, zabio 52 gola, itd. Može odigrati preko kurca, ali mu niko ništa ne smije reći. :oops: :oops:[/quote]

Ne razumijem sta si htjeo sa ovim reci ,kakva je poruka i sta se zeli sa ovim reci, kritika je uvijek u redu samo je problem pretjerivanje i nepostivanje istog , lijecenje kompleksa se moze poceti i od sebe !!!!!
Post Reply