Edin Džeko

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#41926 Re: Edin Džeko

Post by leškarenje »

.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#41927 Re: Edin Džeko

Post by leškarenje »

Dzeko svake sezone od ukupnog broja golova dadne pola uprkos tome što ne zna :run: što bi reko deda,on čeka,čeka i naceka da ga pogode loptom.....ha ja :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#41928 Re: Edin Džeko

Post by Tomahawk11 »

Jeste, Edin je kriv za ono :roll:
Kriv je i što Vedo više ne zna hodati :thumbup:
I što je selektor puko ko lajsna.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#41929 Re: Edin Džeko

Post by Nadzorna_ploca »

Vidim ubise sa komentarima gdje ga sad zovu Silajdzic pa eto u duhu toga mogli bi se i ime teme promijeniti. :mrgreen:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#41930 Re: Edin Džeko

Post by leškarenje »

Dje ga nece zvati kad dva dana pred utakmicu on ode iz kampa u Dubrovnik,bezbeli na poziv Silajdzicke :oops:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#41931 Re: Edin Džeko

Post by Nadzorna_ploca »

Gori od njega je samo onaj koji mu to dozvoli.
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#41932 Re: Edin Džeko

Post by phillie »

Kad je slijedeci Bajram?

User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#41933 Re: Edin Džeko

Post by insomnia78 »

Kloca svi procitali. Eno i Miske ga popljuva
User avatar
BarbaDue
Posts: 63358
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#41934 Re: Edin Džeko

Post by BarbaDue »

insomnia78 wrote:Kloca svi procitali. Eno i Miske ga popljuva
Đe to?
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#41935 Re: Edin Džeko

Post by Edin H. »

insomnia78 wrote:Kloca svi procitali. Eno i Miske ga popljuva
Na sta mislis?
User avatar
BarbaDue
Posts: 63358
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#41936 Re: Edin Džeko

Post by BarbaDue »

User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#41937 Re: Edin Džeko

Post by hrasno38 »

leškarenje wrote:Brate,jebo sve ako si ti dobar....pa daj ba neka se razriješi više i ta misterija,molim administraciju da objavi moje poruke upucene njima....da svi vide ko je molio.

Dalje,ja sam jedini na čitavom ovom forumu koji sam objavio ko sam.....znači,svjetla obraza pišem svaki post iza svog imena i prezimena. Ti ako imaš problem sa mnom posalji pp da i to riješimo. Svakome ko je htio da zna ko sam,poslao sam. Ima mojih najviše :D

Dalje,ja sam prijavio @Barbadue za vrijeđanje,ali se momak izvinio a ja nisam mogao povući prijavu....dok na tvoje sranje od postova i ne obraćam previše pažnju,ali eto vidim da drugi primjećuju tvoje uvrede koje idu bilo kome cim ne misli ko ti.

Deda,smanji malo doživljaj.....vidiš da su se ljudi počeli zajbavati sa tobom.....znači,popusti mene....nisam te ja prijavio,peres na ruke.

@Barbadue halali :D rega si :thumbup:
A gdje sam ja napisao da si me ti prijavio :? :? :? znam ja odlicno ko si ti i ne trebas ti meni to napisati i ja kad budem htio na drugi nacin rjesavati stvari ne brini znaces da sam to ja! Ajd sad razguli i kurci se nekome drugom meni neces!!!
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#41938 Re: Edin Džeko

Post by leškarenje »

hrasno38 wrote:
leškarenje wrote:Brate,jebo sve ako si ti dobar....pa daj ba neka se razriješi više i ta misterija,molim administraciju da objavi moje poruke upucene njima....da svi vide ko je molio.

Dalje,ja sam jedini na čitavom ovom forumu koji sam objavio ko sam.....znači,svjetla obraza pišem svaki post iza svog imena i prezimena. Ti ako imaš problem sa mnom posalji pp da i to riješimo. Svakome ko je htio da zna ko sam,poslao sam. Ima mojih najviše :D

Dalje,ja sam prijavio @Barbadue za vrijeđanje,ali se momak izvinio a ja nisam mogao povući prijavu....dok na tvoje sranje od postova i ne obraćam previše pažnju,ali eto vidim da drugi primjećuju tvoje uvrede koje idu bilo kome cim ne misli ko ti.

Deda,smanji malo doživljaj.....vidiš da su se ljudi počeli zajbavati sa tobom.....znači,popusti mene....nisam te ja prijavio,peres na ruke.

@Barbadue halali :D rega si :thumbup:
A gdje sam ja napisao da si me ti prijavio :? :? :? znam ja odlicno ko si ti i ne trebas ti meni to napisati i ja kad budem htio na drugi nacin rjesavati stvari ne brini znaces da sam to ja! Ajd sad razguli i kurci se nekome drugom meni neces!!!
Znaci,opet kazem da tebe deda prenosi drama....mogao bi kod one babe u Visoko gdje isao kapiten da ti zapise :lol: :lol: potrazi pomoc na vakat.Ovo uopste nije napisano u kontekstu kurcenja,vec vidim da se kacis na svaki moj post i nesto pametujes...pa kontam da imas neki problem,pa se javi i reci sta te muci,pomoci ce drug 8) znas ko sam jer nisam picic i zivim za dan kad ce kod nas kao u Kini sto hoce da uvedu da se moras registrovati bilo gdje punim imenom i prezimenom,pa da vidim kakve sve hajlovine pisu.

Places ko kakva placipicka ima godina na mene , :run: razligu ba....u skokovima.
User avatar
Laertes
Posts: 4253
Joined: 08/01/2015 18:25

#41939 Re: Edin Džeko

Post by Laertes »

Daj im ban svoj trojici, nek' se u Banovićima svađaju...
User avatar
luckylaka
Posts: 22501
Joined: 15/01/2010 06:28

#41940 Re: Edin Džeko

Post by luckylaka »

Cini mi se nije patetika nego od srca


Otvoreno pismo Edinu Džeki, koje je Mirza Šehanović iz Tuzle, vidno razočaran nakon utakmice Kipar - BiH, objavio na Facebook profilu, prenosimo u cijelini:

ADVERTISING

'Otvoreno pismo Edinu Džeki, kapitenu fudbalske reprezentacije BiH, najboljem strijelcu regiona, ambasadoru dobre volje, poligloti, mahalcu.

Pomno pratim fudbal 35 godina, prije tvog rođenja znači. O tvojoj karijeri znam više od 95%, garantujem. Od šljivotresa, Teplica pa do večeras. U glavi mi je tvoja fotka kako se u ratu žicaš za prijevoz, zakačen za tramvaj s par jarana. Od tad sam te posebno zavolio. Kad si ispoštovao taksistu ( i sam se bavim tim poslom), još više si mi postao drag.



Isključivo zbog tebe sam pratio utakmice Sitija, kojeg generalno ne volim, kao i Romu. Nisam propustio niti jednu tvoju partiju. Za razliku od tebe.

Ti večeras nisi bio na terenu. Bez da te dalje kritikujem vezano za igru, ovo nije prvi puta.
Ali nije to poenta mog pisma. Obraćam ti se zbog tvoje izjave: “da treba da se stidite”.
Sad ću ti reći šta je stid…



Sutra je Kurban Bajram, kao što znaš. Ovaj sam dočekao prilično kokuzno. Jebi ga, zalomilo se. Već dugo živim u zajednici s ( bolesničavim) roditeljima, a imam suprugu i četverogodišnjeg sina, pa sam odlučio da unajmim garsonjeru. U drugom dijelu grada. Nisam toliko blizu svojih starih drugova, komšija, roditelja.

Vlasnik stana hoće unaprijed dvije kirije, valja ispoštovati. U stanu nedostaje sijaset stvari. Elem, dok sam kupio sve te namirnice, ostalo mi je 25 KM.

Inače sam navikao da za Bajram kupim po tri: pakovanja kafe, šećera, Fruktalova soka na razmućivanje, bombonjere, marame i muške čarape. To je bajramluk za moje roditelje, punca i punicu, te badžu i svastiku. S druge strane, nisam navikao da gledam utakmice repke bez mezeta i koka kole.

Morao sam birati, da kupim tri puta po 1/2 kg kafe i tri bombonjere ili samo bombonjere i meze za utakmicu.

Nažalost, izabrao sam ovo drugo…

Zato, dobro razmisli drugi puta kad riječ “stid” stavljaš u kontekst. Ti taj osjećaj možeš eliminisati na milion načina, npr. ove sekunde sjesti u privatni avion i otići u Moskvu na kavijar. Svakako, nećeš drugačije ni vidjeti Rusiju…

Mene brine kako sutra da majci otvorim vrata bez kafe, samo s “Fontanom” u rukama?
Stid me što sam tebi i tvojim saigračima dao prednost. Stid me što sam vjerovao u vas, a opet ste podbacili…

Bajrambarečula, Edine moj dobri! Sve najbolje tvojoj porodici i tebi…'
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#41941 Re: Edin Džeko

Post by insomnia78 »

Samo sto ono nije Dzekina slika :lol:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#41942 Re: Edin Džeko

Post by nema me tamo »

Sviđa mi se napisano..

To je to u suštini, al' mora ovaj što pise shvatiti da je njemu " neimaština " realnost, dok Edinu to nije i onda se covjeku izgubi misao u glavi da mora " umrijeti " na terenu.

A posebno me nasmijalo kako je povjerovao da je ono Dzeko.. :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#41943 Re: Edin Džeko

Post by insomnia78 »

Znaci da smo pobjedili on bi materi s obrazom otiso bez kafe?
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#41944 Re: Edin Džeko

Post by Muhamed Đakmić »

Ali upravo je ovaj frajer pokazatelj svega onog što ne valja u našem mentalitetu. Jarane, i treba da te bude stid ba, preče ti od matere da gledaš Zmajeve (osipam se na taj nadimak).
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#41945 Re: Edin Džeko

Post by insomnia78 »

Lik debil klasicni. Ja mislio on prokocko posto sam na preskoke cito kad on naviko na grickalice i kolu. :lol: :lol: :lol:
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#41946 Re: Edin Džeko

Post by Point. »

Kakva slika o cemu pricate.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#41947 Re: Edin Džeko

Post by insomnia78 »

Ma neke lole na tramvaju u ratu pa provalili da je to Dzeko
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#41948 Re: Edin Džeko

Post by insomnia78 »

Point. wrote:Kakva slika o cemu pricate.
Image
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#41949 Re: Edin Džeko

Post by bingov buraz »

Da,Dzeko i Felaini,legendarna :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#41950 Re: Edin Džeko

Post by insomnia78 »

:lol:
Post Reply