Edin Džeko

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#41901 Re: Edin Džeko

Post by leškarenje »

BarbaDue wrote:
leškarenje wrote:
BarbaDue wrote:Ne svi su krivi zajedno sa trenerom na čelu!!
Šta ti pratiš i čitaš,jel....jesi to prespavao sinoćnje komentare?
Moguće, odmah poslije tekme sam se isključio jer pri samoj pomisli na reprezentaciju sam imao povraćanje!!
Pa ne možeš onda nekoga nazivati kretenom :run:
User avatar
BarbaDue
Posts: 63359
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#41902 Re: Edin Džeko

Post by BarbaDue »

Možda sam pretjerao, izvinite! Međutim nije samo on kriv, a kriv jeste definitivno! Doduše pošto je ovo njegova tema treba ga žagati, ostale na njihovim ili zajedničkoj temi.


Edine, sinoć si bio slina!
User avatar
noiserr
Posts: 3019
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#41903 Re: Edin Džeko

Post by noiserr »

Ovo je do Meše bilo. Loš izbor igrača, i losa taktika. Da je i Messi igrao nebi primio lopte.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#41904 Re: Edin Džeko

Post by mO k3 »

BarbaDue wrote:Možda sam pretjerao, izvinite! Međutim nije samo on kriv, a kriv jeste definitivno! Doduše pošto je ovo njegova tema treba ga žagati, ostale na njihovim ili zajedničkoj temi.


Edine, sinoć si bio slina!
Nije on sam kriv ,ali potrefio si sta meni smeta zadnjih godina .
Vidi koliko "hvalospjeva" ima edin koliko stranica komentara , pogledaj druge igrace .... kada repka igra dobro edin prekuca sve druge teme ,ali nigdje se ne spomene drugi igraci ...
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#41905 Re: Edin Džeko

Post by supercali »

BarbaDue wrote:Ne svi su krivi zajedno sa trenerom na čelu!!
Na ovoj temi nisu subjekti svi zajedno sa trenerom nego sam dzeko na temi repka mozemo reci svi su podbacili krivi kriv je ovaj vise onaj manje i sl
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24274
Joined: 26/08/2007 17:10

#41906 Re: Edin Džeko

Post by Charuga »

BarbaDue wrote:Ja sam takođe ogorčen, nevjerovatno mi je krivo, sad bi ih sve pošutao zajedno sa selektorom i pomoćnicima. Ali vas par ste tolike karine da to nije normalno. U kompletno lošoj ekipi vi izdvajate samo jednog čovjeka. Odakle vam pravo!!! Ne, svih 11 idu na strijeljanje ili niko!
BarbaDue wrote:Možda sam pretjerao, izvinite! Međutim nije samo on kriv, a kriv jeste definitivno! Doduše pošto je ovo njegova tema treba ga žagati, ostale na njihovim ili zajedničkoj temi.

Edine, sinoć si bio slina!
Jebiga, nije praksa, ali zbog tog izvinjenja sada samo upozorenje. Samo se ubuduće suzdržavaj.
hrasno38 wrote:Ma ja jebo sve ono sto je do sada uradio za reprezentaciju i za drzavu.....klasicna BH ljudska smrdljivost i bolest nikad proucena do kraja.
Ovo je primjer za bana iz udžbenika, ali sad neka stoji.

E pošto sam vama halalio onda ukidam ban forumašu "internazionale".

Nastavite da se igrate, ali lijepo ... :kiss:
User avatar
House
Posts: 46748
Joined: 17/03/2010 15:36

#41907 Re: Edin Džeko

Post by House »

stvarno nije dobio niti jednu upotrebljivu loptu! vezni red kao da nije postojao jbt. nama kolašinac gradi akcije :-)
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#41908 Re: Edin Džeko

Post by leškarenje »

Jel i u Romi stoji ko kolac i ceka upotrebljivu loptu ili krv propisa trceci po cijelom terenu :roll:
Bazinga1234
Posts: 7624
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#41909 Re: Edin Džeko

Post by Bazinga1234 »

House wrote:stvarno nije dobio niti jednu upotrebljivu loptu! vezni red kao da nije postojao jbt. nama kolašinac gradi akcije :-)
Cuj nije pa nijedan zračni duel nije dobio, niti se trudio da osvoji loptu.
Nije se uopšte ponašao u skladu sa kapitenskom dužnošću, a realno on uopšte ne zaslužuje biti kapiten.
User avatar
House
Posts: 46748
Joined: 17/03/2010 15:36

#41910 Re: Edin Džeko

Post by House »

ma svi su loše odigrali jbg. ne znam... ovo je baš tragedija
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#41911 Re: Edin Džeko

Post by palermo »

Bazinga1234 wrote: a realno on uopšte ne zaslužuje biti kapiten.
čisto onako informativno da upitam....a ko to drugi zaslužuje biti kapiten...koga imaš u vidu...

naravno, realno
Bazinga1234
Posts: 7624
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#41912 Re: Edin Džeko

Post by Bazinga1234 »

palermo wrote:
Bazinga1234 wrote: a realno on uopšte ne zaslužuje biti kapiten.
čisto onako informativno da upitam....a ko to drugi zaslužuje biti kapiten...koga imaš u vidu...

naravno, realno
Moje i samo moje mišljenje - Begovic.
User avatar
relativno84
Posts: 15333
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#41913 Re: Edin Džeko

Post by relativno84 »

Bazinga1234 wrote:Moje i samo moje mišljenje - Begovic.
Image
User avatar
House
Posts: 46748
Joined: 17/03/2010 15:36

#41914 Re: Edin Džeko

Post by House »

:D
Bazinga1234
Posts: 7624
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#41915 Re: Edin Džeko

Post by Bazinga1234 »

relativno84 wrote:
Bazinga1234 wrote:Moje i samo moje mišljenje - Begovic.
Image
Hos da kažeš da je los golman?? :mrgreen:
A ozb nekako mi on djeluje najsmireniji, stalozeniji, za razliku od Džeke.
Bar neće skidad sorc igračima. :-)
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8518
Joined: 11/02/2009 15:21

#41916 Re: Edin Džeko

Post by Ajatolah_ »

Za mene, Džeko ima dovoljno kredita da odigra povremeno i lošu utakmicu. Ne pokušavam opravdati ono sinoć, ali pogotovo kad i svih deset drugih igrača na terenu odigraju isto tako grozno, nekako mi nije pošteno da se na njega fokusira možda i najveći dio kritika. A neki se opet redovno provlače...
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#41917 Re: Edin Džeko

Post by drug_profi »

Neću više uopšte da se zamaram ni sa reprezentacinom ni sa Džekom. Ako je njemu svejedno, i mene boli qurac i za repku i varta zastavu, i za Dzeku Edina.
Sretno im svima bilo, mogu ja i propustati reprezentativne pauze i cekati prvenstva.
User avatar
hrasno38
Posts: 31485
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#41918 Re: Edin Džeko

Post by hrasno38 »

Charuga wrote:
BarbaDue wrote:Ja sam takođe ogorčen, nevjerovatno mi je krivo, sad bi ih sve pošutao zajedno sa selektorom i pomoćnicima. Ali vas par ste tolike karine da to nije normalno. U kompletno lošoj ekipi vi izdvajate samo jednog čovjeka. Odakle vam pravo!!! Ne, svih 11 idu na strijeljanje ili niko!
BarbaDue wrote:Možda sam pretjerao, izvinite! Međutim nije samo on kriv, a kriv jeste definitivno! Doduše pošto je ovo njegova tema treba ga žagati, ostale na njihovim ili zajedničkoj temi.

Edine, sinoć si bio slina!
Jebiga, nije praksa, ali zbog tog izvinjenja sada samo upozorenje. Samo se ubuduće suzdržavaj.
hrasno38 wrote:Ma ja jebo sve ono sto je do sada uradio za reprezentaciju i za drzavu.....klasicna BH ljudska smrdljivost i bolest nikad proucena do kraja.
Ovo je primjer za bana iz udžbenika, ali sad neka stoji.

E pošto sam vama halalio onda ukidam ban forumašu "internazionale".

Nastavite da se igrate, ali lijepo ... :kiss:
Nemoj mi halaliti kad sam zasluzio i uvijek cu svjesno ici na ban i reci sta mislim kad su takvi ljudi u pitanju. Bez ikakvih problema i garantujem bez moje ljutnje odradi svoj posao samo prema meni. Nisam ja @lesko da placem i molim a da prije toga dobijem dozivotni!!!
User avatar
hrasno38
Posts: 31485
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#41919 Re: Edin Džeko

Post by hrasno38 »

Ajatolah_ wrote:Za mene, Džeko ima dovoljno kredita da odigra povremeno i lošu utakmicu. Ne pokušavam opravdati ono sinoć, ali pogotovo kad i svih deset drugih igrača na terenu odigraju isto tako grozno, nekako mi nije pošteno da se na njega fokusira možda i najveći dio kritika. A neki se opet redovno provlače...
Nije stvar kredita jer bio je los kao i svi ostali ali karaktersiticno je da kada god odigramo lose momentalno ko zapete puske pocinju da rafalaju iskljucivo i najvise po Edinu...ne daj boze da to bude Pjanic, jucer izuzetno odbrambeno losi Kolasinac, i iznenadjen sam da je spominjan Vedad...zaista iznenadjen! Cimirota nema pravo niko kriviti jer je jedonostavno sinoc upao u skupinu pijanaca ni kriv ni duzan. I uvijek iskljucivo to rade ovdje jedni te isti ljudi.
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41920 Re: Edin Džeko

Post by Logovan »

Ajatolah_ wrote:Za mene, Džeko ima dovoljno kredita da odigra povremeno i lošu utakmicu. Ne pokušavam opravdati ono sinoć, ali pogotovo kad i svih deset drugih igrača na terenu odigraju isto tako grozno, nekako mi nije pošteno da se na njega fokusira možda i najveći dio kritika. A neki se opet redovno provlače...
On nije bila loša utakmica, nego sramotna. Kapiten, a vukao se po terenu k'o kakva nana, duela nije mogao dobiti, odbijala se lopta od njega kao od stablo. Pošto se vodi kao najbolji igrač, onda će i dobijati najviše kritika. Neka ih trpi. Plus, još je i kapiten kako sam već rekao.

Sljedeći selektor bi trebao objasniti Džeki i ostalim bitnijim igračima da nisu nezamjenjivi. Ako neće da igraju, imaju oni koji hoće. Ako zaredaju loše igre, moraju letiti na klupu, taman da su ne znam koliko dobri igrači.
kudrilo
Posts: 1213
Joined: 17/10/2016 02:48

#41921 Re: Edin Džeko

Post by kudrilo »

Ne sjećam se zadnje Džekine loše utakmice, gdje možeš reći da se trudio, ali mu se nije dalo.

Ili je među najboljim ili se vuče po terenu i ne trudi se da dođe u priliku da mu dodaju, te prešeta pola tekme.
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#41922 Re: Edin Džeko

Post by Edin H. »

Nego da li se Dzeko dobro odmorio u Dubrovniku? :D

Ko su oni jarani sto je dovukao na pripreme? :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#41923 Re: Edin Džeko

Post by insomnia78 »

Image
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8518
Joined: 11/02/2009 15:21

#41924 Re: Edin Džeko

Post by Ajatolah_ »

Logovan wrote:
Ajatolah_ wrote:Za mene, Džeko ima dovoljno kredita da odigra povremeno i lošu utakmicu. Ne pokušavam opravdati ono sinoć, ali pogotovo kad i svih deset drugih igrača na terenu odigraju isto tako grozno, nekako mi nije pošteno da se na njega fokusira možda i najveći dio kritika. A neki se opet redovno provlače...
On nije bila loša utakmica, nego sramotna. Kapiten, a vukao se po terenu k'o kakva nana, duela nije mogao dobiti, odbijala se lopta od njega kao od stablo. Pošto se vodi kao najbolji igrač, onda će i dobijati najviše kritika. Neka ih trpi. Plus, još je i kapiten kako sam već rekao.
Evo recimo Pjanić ima svega desetak utakmica manje u nogama za BiH, vodi se isto tako kao nekakva klasa - prvotimac je velikog Juventusa, finaliste Lige prvaka, u najboljim godinama - ukratko, karijera mu je momentalno u boljem stanju nego Džeki i ima sve predispozicije da bude naš nosilac igre broj jedan.
Ali eto, kako ti to reče, on se uprkos tome ne "vodi kao najbolji igrač". Ha ja, ko je kriv Džeki što je dosad dao 50 golova i pet puta veći doprinos reprezentaciji, sad nek trpi. Bolje da nije, sad ne bi morao trpiti kritike nego bismo ga pravdali da ga guši Vedo ili da niko oko njega ne zna igrati.

Ono što hoću reći ovom paralelom s Pjanićem - jasno je meni da se Džeko davno iskristalisao kao prvo ime reprezentacije, pa eto i kao kapiten - normalno je da dobije više komentara od ostalih, ali i pored tih varijabli mi se čini da neproporcionalno više kritika ide na njegovo ime. U utakmici koju jeste sramotno odigrao, ali su je ništa manje sramotno odigrali i svi ostali koji su se zatekli na tom nesretnom terenu sinoć.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#41925 Re: Edin Džeko

Post by leškarenje »

hrasno38 wrote:
Charuga wrote:
BarbaDue wrote:Ja sam takođe ogorčen, nevjerovatno mi je krivo, sad bi ih sve pošutao zajedno sa selektorom i pomoćnicima. Ali vas par ste tolike karine da to nije normalno. U kompletno lošoj ekipi vi izdvajate samo jednog čovjeka. Odakle vam pravo!!! Ne, svih 11 idu na strijeljanje ili niko!
BarbaDue wrote:Možda sam pretjerao, izvinite! Međutim nije samo on kriv, a kriv jeste definitivno! Doduše pošto je ovo njegova tema treba ga žagati, ostale na njihovim ili zajedničkoj temi.

Edine, sinoć si bio slina!
Jebiga, nije praksa, ali zbog tog izvinjenja sada samo upozorenje. Samo se ubuduće suzdržavaj.
hrasno38 wrote:Ma ja jebo sve ono sto je do sada uradio za reprezentaciju i za drzavu.....klasicna BH ljudska smrdljivost i bolest nikad proucena do kraja.
Ovo je primjer za bana iz udžbenika, ali sad neka stoji.

E pošto sam vama halalio onda ukidam ban forumašu "internazionale".

Nastavite da se igrate, ali lijepo ... :kiss:
Nemoj mi halaliti kad sam zasluzio i uvijek cu svjesno ici na ban i reci sta mislim kad su takvi ljudi u pitanju. Bez ikakvih problema i garantujem bez moje ljutnje odradi svoj posao samo prema meni. Nisam ja @lesko da placem i molim a da prije toga dobijem dozivotni!!!
Brate,jebo sve ako si ti dobar....pa daj ba neka se razriješi više i ta misterija,molim administraciju da objavi moje poruke upucene njima....da svi vide ko je molio.

Dalje,ja sam jedini na čitavom ovom forumu koji sam objavio ko sam.....znači,svjetla obraza pišem svaki post iza svog imena i prezimena. Ti ako imaš problem sa mnom posalji pp da i to riješimo. Svakome ko je htio da zna ko sam,poslao sam. Ima mojih najviše :D

Dalje,ja sam prijavio @Barbadue za vrijeđanje,ali se momak izvinio a ja nisam mogao povući prijavu....dok na tvoje sranje od postova i ne obraćam previše pažnju,ali eto vidim da drugi primjećuju tvoje uvrede koje idu bilo kome cim ne misli ko ti.

Deda,smanji malo doživljaj.....vidiš da su se ljudi počeli zajbavati sa tobom.....znači,popusti mene....nisam te ja prijavio,peres na ruke.

@Barbadue halali :D rega si :thumbup:
Post Reply