Edin Džeko

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#1 Edin Džeko

Post by burek_in_space »

...znate zbog chega je proshla tema zatvorena. Neki od forumasha su banovani na duzhi period, jer se nisu pridrzhavali pravila foruma. Znate sve kako i shta treba, do vas je.

Ugodno forumanje :sax:
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2 Re: Edin Džeko...

Post by smoki_choko »

da se upisem :bih:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9205
Joined: 31/03/2007 00:07

#3 Re: Edin Džeko...

Post by Bosanski_kralj »

smoki_choko wrote:da se upisem :bih:
:x
Ja sam trebao biti prvi. :D

P.S. Džeko zabija protiv ManU 100%
nocni_pjesnik
Posts: 42
Joined: 18/01/2011 20:16

#4 Re: Edin Džeko...

Post by nocni_pjesnik »

da on hoce zaigrat :-)
bordo_boy
Posts: 634
Joined: 26/07/2005 13:30

#5 Re: Edin Džeko...

Post by bordo_boy »

I šta imamo od nove teme? Kao da to sprječava da opet ljudi pišu šta su mislili napisati, samo ovako nemamo uvid u prethodne postove, i o čemu se piše zadnjih par dana...


Što se tiče Džeke... krajnje vrijeme mu je da proradi, sve su mu podredili,... dali milione, štede ga da ne igra s Meksikom... i sl... navijačima nije dovoljan jedan njegov pogodak i jedna asistencija. Taj gol koji je dao je 80% zasluga asistenta, koji je sve lijepo uradio na drugoj strani.

Još bih dodao, da je problem što mu u Man City-u puno manje daju loptu, nego što je to bio slučaj u Wolfsburgu. Tamo je on bio glavni pokretač napada, i glavni golgeter... Ovdje tu ulogu dijeli sa 2-3 sebična igrača, u ligi koja je dosta zahtjevnija od Bundeslige.
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2619
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#6 Re: Edin Džeko...

Post by Ja_Ja »

Bice sugavo ako zavrsi na klupi bez ulaska na tekmu.
nocni_pjesnik
Posts: 42
Joined: 18/01/2011 20:16

#7 Re: Edin Džeko...

Post by nocni_pjesnik »

bordo_boy wrote:I šta imamo od nove teme? Kao da to sprječava da opet ljudi pišu šta su mislili napisati, samo ovako nemamo uvid u prethodne postove, i o čemu se piše zadnjih par dana...


Što se tiče Džeke... krajnje vrijeme mu je da proradi, sve su mu podredili,... dali milione, štede ga da ne igra s Meksikom... i sl... navijačima nije dovoljan jedan njegov pogodak i jedna asistencija. Taj gol koji je dao je 80% zasluga asistenta, koji je sve lijepo uradio na drugoj strani.

Još bih dodao, da je problem što mu u Man City-u puno manje daju loptu, nego što je to bio slučaj u Wolfsburgu. Tamo je on bio glavni pokretač napada, i glavni golgeter... Ovdje tu ulogu dijeli sa 2-3 sebična igrača, u ligi koja je dosta zahtjevnija od Bundeslige.

ne mljevi praznu slamu...polahko ba...doce klasa do izrazaja..nema zurbe...dajte mu vremena
User avatar
SeleneY
Posts: 97
Joined: 19/12/2009 15:51
Location: Sarajevo

#8 Re: Edin Džeko...

Post by SeleneY »

samo neka bude sebican,i da se ne prilagodava onom majmunu malom!zapravo 2 majmuna,zaboravio sam na onog malog balavca iz spanije! :thumbup:
T4h
Posts: 159
Joined: 02/12/2008 23:20

#9 Re: Edin Džeko...

Post by T4h »

Ocekujem da ga Mancini barem ubaci u igru, zna Edin kako zabiti Man U., a mislim da se akvizicija kao sto je Dzeko tesko moze izostaviti iz takvog derbija. Treba pokazati i ko ima veci...budzet :D
A sve u svoj vakat, proradit ce Edin, cim inat bosanski natjera.
User avatar
Baron_Samedi
Posts: 465
Joined: 09/07/2010 14:38

#10 Re: Edin Džeko...

Post by Baron_Samedi »

burek_in_space wrote:...znate zbog chega je proshla tema zatvorena. Neki od forumasha su banovani na duzhi period, jer se nisu pridrzhavali pravila foruma. Znate sve kako i shta treba, do vas je.

Ugodno forumanje :sax:
Ko je na hladjenju?

Steta onolikih stranica. :sad:
User avatar
k3ngur
Posts: 1943
Joined: 21/05/2008 13:58
Location: Land Down Under

#11 Re: Edin Džeko...

Post by k3ngur »

Ja mislim da ga Mancini nece ubaciti od prve minute. Prepustit ce prvo poluvrijeme Tevezu i Silvi, mada je mozda i bolje za Dzeku da udje u drugo poluvrijeme, ali jedno znam zasigurno da bih volio kad bi glavom zabio go, napokon da vide City fans kakav je Dzeko u zraku...
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14265
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#12 Re: Edin Džeko...

Post by DaysleepeR »

mislim da Džeko u klubu kakav je Man City ima vremena do kraja sezone da proradi. Nakon toga oni će kupiti nekog novog a Džeko ide ili na klupu ili u drugi klub. Dovoljno je vidjeti šta se desilo sa Adebayorom koji je mora se priznati puno poznatiji i veća zvijezda. Dakle u klubovima kakav je Man City koji kupuje nemilice, ne zabijaš odmah i često, baj baj, kupićemo nekog ko zabija i tako unedogled...
User avatar
headbanger
Posts: 1179
Joined: 09/12/2010 10:13
Location: znojim se

#13 Re: Edin Džeko...

Post by headbanger »

de ljudi ohanite i pustiti covjeka da smirom trenira i radi ono za sta je palcen
samo se sjetite da je ronaldina u mutd-s u prvoj sezoni samo 9 golova dala
popustite edina, treba on jos puno raditi a ima 4 godine da se dokazuje
a u najgorem slucaju moze ici negdje na posudbu ili promjeniti klub, pa sta ni prvi ni zadnji kome se to deslio
User avatar
emigrazione
Posts: 7367
Joined: 01/09/2010 13:40

#14 Re: Edin Džeko...

Post by emigrazione »

Trpi li ova tema i kritiku igre naseg centarfora, ili samo med i mlijeko
C'è solo l'Inter
Posts: 65
Joined: 30/11/2010 10:05

#15 Re: Edin Džeko...

Post by C'è solo l'Inter »

DaysleepeR wrote:mislim da Džeko u klubu kakav je Man City ima vremena do kraja sezone da proradi. Nakon toga oni će kupiti nekog novog a Džeko ide ili na klupu ili u drugi klub. Dovoljno je vidjeti šta se desilo sa Adebayorom koji je mora se priznati puno poznatiji i veća zvijezda. Dakle u klubovima kakav je Man City koji kupuje nemilice, ne zabijaš odmah i često, baj baj, kupićemo nekog ko zabija i tako unedogled...
de be sta vam je ljudi, pa i Silva je kad je tek dosao bio na klupi, igrao u onim lijevim kupovima i ponekad ulazio sa klupe dok se nije navikao na englesku ligu, sad im je uz Teveza glavni. Mislim da su trebali isto to i sa Dzekom uradit a ne odma ga u prvi tim forsirat, jos je u prvoj tekmi odigrao solidno pa su svima odmah porasla ocekivanja. A Dzeki je sudbina da prvi gol u engleskoj ligi zada Man Utd :mrgreen:
User avatar
BarbaDue
Posts: 63299
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#16 Re: Edin Džeko...

Post by BarbaDue »

tumoro 13:55 :bih: :dance:
User avatar
Riddle
Posts: 8171
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#17 Re: Edin Džeko...

Post by Riddle »

Novi topik, nova nafaka. :D

Poznavajuci Mancinia, ne vjerujem da ce Edin igrati protiv Uniteda, bar ne od pocetka. Ako City bude bilo sta slican onome sto se dosad moglo vidjeti, napunice vezni red, a Tevez ce igrati sam u napadu. Tek kad United povede, onda ce se Mancini sjetiti da ima vrhunskog napadaca u izboru. Međutim, vjerovatno kasno. Tako da ne ocekujem od Edina nista posebno za vikend, ali nije on kriv. City ide na remi.
nocni_pjesnik
Posts: 42
Joined: 18/01/2011 20:16

#18 Re: Edin Džeko...

Post by nocni_pjesnik »

emigrazione wrote:Trpi li ova tema i kritiku igre naseg centarfora, ili samo med i mlijeko
tesko :lol: :lol:
User avatar
amar007
Posts: 847
Joined: 08/04/2010 00:28

#19 Re: Edin Džeko...

Post by amar007 »

Riddle wrote:Tek kad United povede, onda ce se Mancini sjetiti da ima vrhunskog napadaca u izboru.
Zar se oporavio Balotelli?
User avatar
Point.
Posts: 27506
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#20 Re: Edin Džeko...

Post by Point. »

amar007 wrote:
Riddle wrote:Tek kad United povede, onda ce se Mancini sjetiti da ima vrhunskog napadaca u izboru.
Zar se oporavio Balotelli?
Sladje i tudje govno nego domaci med, jelde?
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#21 Re: Edin Džeko...

Post by johntra »

Jesmo li ovo prekucali prethodnu temu? :lol:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#22 Re: Edin Džeko...

Post by simonese »

vise bih volio da ga Tevez zabije Unitedu
User avatar
jazzer
Posts: 7111
Joined: 20/12/2004 14:44

#23 Re: Edin Džeko...

Post by jazzer »

headbanger wrote:de ljudi ohanite i pustiti covjeka da smirom trenira i radi ono za sta je palcen
samo se sjetite da je ronaldina u mutd-s u prvoj sezoni samo 9 golova dala
popustite edina, treba on jos puno raditi a ima 4 godine da se dokazuje
a u najgorem slucaju moze ici negdje na posudbu ili promjeniti klub, pa sta ni prvi ni zadnji kome se to deslio
Ako ne pocne zabijati moci ce se dokazivati ali u Prestonu.

Kao sto rece Daysleeper, u klubu kakav je City, kome nije problem istresti sto miliona necega za
igraca koji je imao mozda samo dobru polusezonu, ako ne zabijas ides na klupu. Nakon toga ulazis
povremenno s klupe a onda na prodaju (vidi pod Adebayor). A oni su u medjuvremenu vec kupili jos 2,3
aktuelna napadaca.

Ali ja ipak vjerujem da ce Dzeko poceti zabijati i navijam da se to desi. Mozda vec u protiv
Uniteda.
User avatar
Baron_Samedi
Posts: 465
Joined: 09/07/2010 14:38

#24 Re: Edin Džeko...

Post by Baron_Samedi »

amar007 wrote:
Riddle wrote:Tek kad United povede, onda ce se Mancini sjetiti da ima vrhunskog napadaca u izboru.
Zar se oporavio Balotelli?
Image

Image

Danasnji kinderi rezonuju da je svako ko zabije 10 golova u karijeri, "vrhunski igrac". :D

Ocekujem da Dzeko dobije 15-20 min. Zavisi od rezultata.
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#25 Re: Edin Džeko...

Post by GAU8 »

DaysleepeR wrote:mislim da Džeko u klubu kakav je Man City ima vremena do kraja sezone da proradi. Nakon toga oni će kupiti nekog novog a Džeko ide ili na klupu ili u drugi klub. Dovoljno je vidjeti šta se desilo sa Adebayorom koji je mora se priznati puno poznatiji i veća zvijezda. Dakle u klubovima kakav je Man City koji kupuje nemilice, ne zabijaš odmah i često, baj baj, kupićemo nekog ko zabija i tako unedogled...
A kako da zabije?

Da starta Teveza i otima lopte od njega?
Post Reply