E-cigarete

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Bronco_Billy
Posts: 669
Joined: 08/01/2008 21:43
Location: Sarajevo

#626 Re: E-cigarete

Post by Bronco_Billy »

Arkec Zgotiva wrote:Haj' da malo ozivim temu :mrgreen:

Koliko vam traju ovi rebuildable coils? I meni malo dosadilo da narucujem svako malo sa fasttech-a po 5 komada. Imam Ego AIO ali kontam uzeti neki mini box mod, pa me zanima ako neko ima iskustva sa iStick Pico / Smok AL85 / Wismec RX75 / ostali.
Isto tako, vidim da je hype oko 25mm tankova, jel samo zbog sirine, tj. jer su samim tim i nizi, ili stvarno ima nekih razlika u performansama izmedju 22mm tanka i 25mm tanka?

Usput, stigle su mi DIY supplies, pa sam zamutio VampireVape Heisenberg koncentrat. Top je, al sam rusvaj napravio po stolu dok sam mutio :-) .
Ide iduca narudzba neka jagoda jer imam 200 ml heisenberga, a vec mi je malo dosadio nakon 50 ml. Imate li kakav fin i lagan recept za jagodu? Nasao sam Unicorn Milk recept al ima nekih 6-7 aroma, a ima i onaj TFA Strawberry Ripe + TFA Graham Cracker Clear. Valja li to cemu?

Ako ti se ne daje previse para, mislim da ti je odlicna varijanta istick pico + melo III atomizer. Cijena kit-a je oko 23$. Ne znam kakav je melo III atomizer, al ne sumnjam da je los. Wismec je odlican uredjaj al preglomazan po mom misljenju, tri baterije treba to svakodnevno vuci sa sobom. Smok je sigurno odlican uredjaj, al realno ako ne ides preko 40W nema potrebe davati previse para na neke ekstravagantne mod-ove, to je makar moje misljenje. Ja imam istick pico u kombinaciji sa serpent mini. Druga kombinacija koju imam je vtc mini + griffin. U serpent mini guram voce a u griffina strawberry fog ili nesto drugo.
Grijaci koje pravim od SS zice ili Kanthal traju dugo, zavisi kako kada. Uglavnom jednom u 7 ili 10 dana mjenjam vatu, opet zavisi koje tecnosti trosim i koliko brzo se prljaju. A dryburn radim sigurno po 5-6 puta, tako da grijaci traju i po dva mjeseca ako ne i duze. Komad kanthal zice od 10m kosta par dolara, mozes napraviti hejbet grijaca.
Svaki atomizer je prica za sebe, bio on 22mm ili 25mm, to je makar moje iskustvo. Recimo serpent mini je nekakva imitacija dripper-a ali je tank atomizer, drip tip mu je odmah blizu grijaca i single coil je u pitanju. Griffin je totalno druga prica, dual coil, veci protok zraka itd. Ova strawberry fog tecnost, recimo, nije ni blizu ista na oba atomizera. A ne moze ni biti kad ne mozes sastaviti isti setup.

Ja bi ti preporucio ovaj Strawberry Fog recept http://e-liquid-recipes.com/recipe/2263 ... erry%20fog
Ja sam ga sebi malo prilagodio, spustim Cheesecake na 4% i mjesam u omjeru 70/30 VG/PG

edit:

Taj graham cracker od TFA/TPA postoje dvije varijante, obicni (naziv samo Graham Cracker) i Graham Cracker Clear. Ako budes narucivao da znas, nisu iste arome. Probao sam ovaj clear i meni se nije svidio. Doduse nisam previse eksperimentisao s njim, a i kad sam vidio da sadrzi Acetoin i Acetyl Propionyl odustao sam od njega.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8551
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#627 Re: E-cigarete

Post by Pitar sa Kariba »

Kod mene je iStick i zadovoljan sam sa njim. I ja bih bježao od ovih glomaznijih, kod mene je Piko Mega pa ni on nije baš za nosanja iako ide jedna baterija. Više bih volio da je standardni. Melo III isto prezadovoljan, sa standardnim coilom na 35-40W 10-tak sati parenja. Dobar ukus i količina pare. Također plus refill lagan bez skidanja atomizera. Minus hoće procuriti poslije dužeg i konstatnog parenja. Ništa strašno par kapljica na airflow otvoru, a i samo podešavanje airflowa je malo nezgodno jer se ne vidi koliko je otvoren airflow. Sve u svemu za ove pare dobar posao pogotovo kad dodjes sa AIO na njega.
Arkec Zgotiva
Posts: 132
Joined: 13/11/2012 14:24

#628 Re: E-cigarete

Post by Arkec Zgotiva »

Pico seriju bas svi hvale, samo koliko citam govore da je prevazidjena. Izasao je Pico 25 (sa 25mm Ello atomizerom) pa mi je on prva Pico opcija,tu je jos i Smok AL85 koji dolazi za TFV8 Baby Beast kojeg pravo hvale, al valjda guta tecnost bas. Pico 25 nekako mocnije izgleda sa ovim niskoprofilnim tankom, iako su bolje boje i izgled mod-a samog od obicnog Pica. Novi plasticni dio koji su dodali na njega izgleda kao ce biti izgreban nakon 2 dana.

Trazim ono, manji mod, a da ipak imam tu neku fleksibilnost da sebi namjestam razlicite parametre. Recimo da bi koristio 40-55w max. Vjerujem da se baterija prebrzo prazni na vise od toga. Puno pare mi nije potrebno, samo da je ukus dobar na atomizeru i da ima bateriju koju mogu izvaditi. AIO me zna ostaviti na cjedilu :D

Jesu serpent mini i griffin oba rebuildable? Ne bi mi smetalo kupovati coils, samo da ne odu za 7 dana kao ove na AIO.
Vidim sad da neke arome koje sadrze te stetne stvari jos uvijek uredno prodaju. Kontao sam da su automatski izbacili takve sa dosta shopova :|
Graham Cracker je kao Cracker Clear samo bez tih otrova? Vidim da ima i cheesecake i neki ice cream koji dobro idu sa strawberry ripe pa cu vjerovatno njih pokupiti.

Hvala na pomoci!
Last edited by Arkec Zgotiva on 26/07/2017 09:35, edited 1 time in total.
User avatar
Bronco_Billy
Posts: 669
Joined: 08/01/2008 21:43
Location: Sarajevo

#629 Re: E-cigarete

Post by Bronco_Billy »

Arkec Zgotiva wrote:Pico seriju bas svi hvale, samo koliko citam govore da je prevazidjena. Izasao je Pico 25 (sa 25mm Ello atomizerom) pa mi je on prva Pico opcija,tu je jos i Smok AL85 koji dolazi za TFV8 Baby Beast kojeg pravo hvale, al valjda guta tecnost bas. Pico 25 nekako mocnije izgleda sa ovim niskoprofilnim tankom, iako cu bolje boje i izgled mod-a samog. Novi plasticni dio koji su dodali na njega izgleda kao ce biti izgreban nakon 2 dana.

Trazim ono, manji mod, a da ipak imam tu neku fleksibilnost da sebi namjestam razlicite parametre. Recimo da bi koristio 40-55w max. Vjerujem da se baterija prebrzo prazni na vise od toga. Puno pare mi nije potrebno, samo da je ukus dobar na atomizeru i da ima bateriju koju mogu izvaditi. AIO me zna ostaviti na cjedilu :D

Jesu serpent mini i griffin oba rebuildable? Ne bi mi smetalo kupovati coils, samo da ne odu za 7 dana kao ove na AIO.
Vidim sad da neke arome koje sadrze te stetne stvari jos uvijek uredno prodaju. Kontao sam da su automatski izbacili takve sa dosta shopova :|
Graham Cracker je kao Cracker Clear samo bez tih otrova? Vidim da ima i cheesecake i neki ice cream koji dobro idu sa strawberry ripe pa cu vjerovatno njih pokupiti.

Hvala na pomoci!
Kupi naravno ono sto ti se svidja, sta god da uzmes osjetit ces ogromnu razliku u odnosu na Ego AIO.
Svaki MOD radi posao kako treba, ja ti samo kazem nemoj se zalijetati pa davati 60$ ili vise. Obicni istick pico ce odlicno uraditi posao isto kao i AL85, ne kontam u cemu je prevazidjen i sta ovaj drugi u odnosu na njega nudi. Npr. temp control imaju i jedan i drugi.
Sto se tice gutanja tecnosti, guta i griffin. Guta uglavnom svaki dl atomizer, puno vise u odnosu na mtl atomizere. Dual coil atomizeri logicno vise gutaju od single coil atomizera. Ostalo su finese.
Stvar je ukusa, ja sam probao raditi grijace i za vecu snagu al poslije svih tih testiranja dosao sam do saznanja da mi vise od 30-35W apsolutno ne treba. Ne kontam one furke gdje raja pari na 100W i vise, pa cak idu sad i preko 200W. Al eto, svako ima svoje.

Ja recimo serpent mini tjeram na 25W i sve preko je vrela para, slicna stvar je i sa Griffinom, vrtim ga oko 30W. Kad odem preko 40W precesto mi se desava dryburn i opet je vrela para. Stvar ukusa, neko voli duzi 'hit', tj duze da vuce paru, neko voli veliku snagu pa u sekundi da crkne koliko pare izadje iz atomizera i tako.
I serpent mini i griffin su RTA (rebuildable tank atomizer). Imas kupiti i za njih prebuild coil, znaci neko tamo namot'o grijace i prodaje. Druga varijanta je da kupis zicu i ti sam sebi motas. Uglavnom, nemaju 'fabricke' grijace.

Moj ti je savjet, osim istick pico o kojem smo pricali, da kupis kvalitetan externi punjac baterija koji nije bas jeftin. Ja sam davno, jos prije 4 godine kupio nitecore intellicharger i4 sa fasttech i tada je bio oko 25$. Ne vjerujem ni sad da su jeftiniji. Ovo nije pod obavezno, al moj ti je savjet obavezno kupi jer svaki proizvodjac mod-ova preporucuje u svom uputstvu da se baterije pune na externom punjacu.
Druga stvar, obavezno kupi kvalitetne baterije, nemoj kupovati ove kod nas po vape shopovima 'zelene' obicne baterije koje uvaljuju raji za 20KM komad.
Trazi LG HG2 18650 ili nesto slicno, baterije koje imaju kapacitet da daju veliku snagu.

Opet se vracam na mod, kazes nesto manje a da imas fleksibilnost da namjestas parametre. To ti nudi istick pico + temperature control. Uglavnom nudi ti i vise nego sto ti treba, raspon mu je do 75W sto je vise nego dovoljno. A na kraju, odluka je tvoja :thumbup:

Sto se tice recepta i kupovine aroma, moj ti je savjet da izaberes jedan ili dva recepta sa one stranice sto sam ostavio e liquid recipes i prema tome kupis arome. Ne moras na toj stranici, nadji negdje na internetu i skontaj koji profili ti se svidjaju. Jel to voce, jagoda, vanilija, duhan...
Tako ces dobiti provjerenu i dobru tecnost na kojoj je neko radio da bi dosao do toga recepta. Ako pokupujes npr 10 aroma i ne mozes sastaviti nijedan recept, svojim eksperimentisanjem neces daleko dogurati u to sam siguran jer sam ja istu gresku napravio kad sam tek kretao u DIY. Pokupovao svasta nesto a nista nisam mogao sastaviti. Nevjerovatno je koliko 1% neke arome mijenja ukupni recept.

Sto se tice ovih sastojaka u aromama, nisu to nikakvi otrovi nego supstance od kojih postoji mizerna mogucnost da se fasuje bronhitis. OK su prilikom konzumiranja u jelu npr, al nisu preporucljive da se inhaliraju. Znaci postotak je vrlo mali da se desi nesto al eto kao preporuka je da se izbjegava. Gotovo sve kremaste arome imaju neke od ovih sastojaka, sve vocne su bez njih. Na ovoj stranici e liquid recipes imas objasnjenje za svaku aromu da li posjeduje neku od ovih sastojaka. TPA bavarska krema recimo sadrzi Acetoin al jbg ne mozes bas sve izbaciti, za bavarsku jos nisam nasao zamjenu :mrgreen:
Al eto, ako se moze svesti na minimum taj nekakav rizik, zasto da ne.
Arkec Zgotiva
Posts: 132
Joined: 13/11/2012 14:24

#630 Re: E-cigarete

Post by Arkec Zgotiva »

Bronco_Billy wrote: Kupi naravno ono sto ti se svidja, sta god da uzmes osjetit ces ogromnu razliku u odnosu na Ego AIO.
Svaki MOD radi posao kako treba, ja ti samo kazem nemoj se zalijetati pa davati 60$ ili vise. Obicni istick pico ce odlicno uraditi posao isto kao i AL85, ne kontam u cemu je prevazidjen i sta ovaj drugi u odnosu na njega nudi. Npr. temp control imaju i jedan i drugi.
Sto se tice gutanja tecnosti, guta i griffin. Guta uglavnom svaki dl atomizer, puno vise u odnosu na mtl atomizere. Dual coil atomizeri logicno vise gutaju od single coil atomizera. Ostalo su finese.
Stvar je ukusa, ja sam probao raditi grijace i za vecu snagu al poslije svih tih testiranja dosao sam do saznanja da mi vise od 30-35W apsolutno ne treba. Ne kontam one furke gdje raja pari na 100W i vise, pa cak idu sad i preko 200W. Al eto, svako ima svoje.

Ja recimo serpent mini tjeram na 25W i sve preko je vrela para, slicna stvar je i sa Griffinom, vrtim ga oko 30W. Kad odem preko 40W precesto mi se desava dryburn i opet je vrela para. Stvar ukusa, neko voli duzi 'hit', tj duze da vuce paru, neko voli veliku snagu pa u sekundi da crkne koliko pare izadje iz atomizera i tako.
I serpent mini i griffin su RTA (rebuildable tank atomizer). Imas kupiti i za njih prebuild coil, znaci neko tamo namot'o grijace i prodaje. Druga varijanta je da kupis zicu i ti sam sebi motas. Uglavnom, nemaju 'fabricke' grijace.

Moj ti je savjet, osim istick pico o kojem smo pricali, da kupis kvalitetan externi punjac baterija koji nije bas jeftin. Ja sam davno, jos prije 4 godine kupio nitecore intellicharger i4 sa fasttech i tada je bio oko 25$. Ne vjerujem ni sad da su jeftiniji. Ovo nije pod obavezno, al moj ti je savjet obavezno kupi jer svaki proizvodjac mod-ova preporucuje u svom uputstvu da se baterije pune na externom punjacu.
Druga stvar, obavezno kupi kvalitetne baterije, nemoj kupovati ove kod nas po vape shopovima 'zelene' obicne baterije koje uvaljuju raji za 20KM komad.
Trazi LG HG2 18650 ili nesto slicno, baterije koje imaju kapacitet da daju veliku snagu.

Opet se vracam na mod, kazes nesto manje a da imas fleksibilnost da namjestas parametre. To ti nudi istick pico + temperature control. Uglavnom nudi ti i vise nego sto ti treba, raspon mu je do 75W sto je vise nego dovoljno. A na kraju, odluka je tvoja :thumbup:

Sto se tice recepta i kupovine aroma, moj ti je savjet da izaberes jedan ili dva recepta sa one stranice sto sam ostavio e liquid recipes i prema tome kupis arome. Ne moras na toj stranici, nadji negdje na internetu i skontaj koji profili ti se svidjaju. Jel to voce, jagoda, vanilija, duhan...
Tako ces dobiti provjerenu i dobru tecnost na kojoj je neko radio da bi dosao do toga recepta. Ako pokupujes npr 10 aroma i ne mozes sastaviti nijedan recept, svojim eksperimentisanjem neces daleko dogurati u to sam siguran jer sam ja istu gresku napravio kad sam tek kretao u DIY. Pokupovao svasta nesto a nista nisam mogao sastaviti. Nevjerovatno je koliko 1% neke arome mijenja ukupni recept.

Sto se tice ovih sastojaka u aromama, nisu to nikakvi otrovi nego supstance od kojih postoji mizerna mogucnost da se fasuje bronhitis. OK su prilikom konzumiranja u jelu npr, al nisu preporucljive da se inhaliraju. Znaci postotak je vrlo mali da se desi nesto al eto kao preporuka je da se izbjegava. Gotovo sve kremaste arome imaju neke od ovih sastojaka, sve vocne su bez njih. Na ovoj stranici e liquid recipes imas objasnjenje za svaku aromu da li posjeduje neku od ovih sastojaka. TPA bavarska krema recimo sadrzi Acetoin al jbg ne mozes bas sve izbaciti, za bavarsku jos nisam nasao zamjenu :mrgreen:
Al eto, ako se moze svesti na minimum taj nekakav rizik, zasto da ne.
Jesi vidio negdje ovaj stari Pico kit za $23 ? Najjeftinije sto sam nasao na fasttechu je:
Pico 75w + Melo IIII - $36.62
Pico 25 80w + Ello - $43.52
Smok AL85 - $46.76

Ako je razlika u $10, onda bi radije uzeo Smok. Kod nas na piku su razlike izmedju ovih do 40 KM, pa se tu vec ne isplati.

Vape kontam koristiti na poslu i kuci, pa bi radije sad uzeo nesto jace/skuplje da potraje, da nemam potrebu za godinu ganjati novi. Da, i mislio sam da je najbolje puniti baterije na externom punjacu. Ima ovaj Intellicharger i2 za dvije baterije za $14. To mi je dovoljno. Gdje bi mogao baterije naruciti? Koliko sam skontao, malo ko ih salje postom, pa ne znam koja mi je alternativa za ove nase shopove sa baterijama...
Ovi rebuildable tanks su mi malo prevelik zalogaj sada. Istrazivao sam i pogubio se :D Ako bude love, mozda uzmem normalni tank i jedan rebuildable da se polako stelim.

Sto se aroma tice, ma da, znam da se glupo zaletiti i pokupovati svasta nesto ako ne ide zajedno uopste. Mislim, ne bi ni da ulozim nesto previse u arome, npr. da kupim 10 razlicitih. Vjerovatno cu ganjati 2-3 recepta po 2-3 arome koje imaju bar jednu zajednicku, tako da cu moci napraviti tri recepta od npr. 5 aroma. Za sada izgleda da je tu kljucna Strawberry ripe. Ako dosadi jagoda, uvijek se moze one-shot koncentrat naruciti od neke poznate tecnosti. Vidim da na e liquid recipes imaju ovaj trokutic upozorenja, tako da kad to ugledam izbjegavam recept odmah, idem sto sigurnije :D .

Btw. ne znam jesu li nedavno, al ovi na http://www.steam-engine.org/ dodali jos dosta nekih kalkulatora pored onog za eliquid. :thumbup: :thumbup:
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8551
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#631 Re: E-cigarete

Post by Pitar sa Kariba »

Citao sam po Viper FB grupama da imaju problem sa Baby Beastom da ih orginalni "kupovni" grijaci zezaju, cesto dolazi do dry burna. Mozda jedino kakav rebuildani pa da sam motas.
Arkec Zgotiva
Posts: 132
Joined: 13/11/2012 14:24

#632 Re: E-cigarete

Post by Arkec Zgotiva »

Pitar sa Kariba wrote:Citao sam po Viper FB grupama da imaju problem sa Baby Beastom da ih orginalni "kupovni" grijaci zezaju, cesto dolazi do dry burna. Mozda jedino kakav rebuildani pa da sam motas.
Ev vidim, ljudima coil traje po 3-4 dana + dry hitovi kad je natoljen coil, pun tank itd. :sad:
Nikako ugoditi, svakom nesto fali. Mislio sam uzeti neki kit, i ako budem to izgleda da ce biti ovaj novi Pico 25 + Ello tank, ali sve vise naginjem da uzmem odvojeno mod i neki tank provjereni.

Tesko je vjerovati i ovim reviewerima, ne znas jesu placeni ili nisu. Jedni kazu npr. da je Ello tank ogroman upgrade u odnosu na Melo 3, sve bolje, nema leakinga itd. Drugi kazu da je shit cloud, shit flavour. Kako biti pametan :-)
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8551
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#633 Re: E-cigarete

Post by Pitar sa Kariba »

Ma placeno naravno, ja kad sam htio uzeti bas AIO gledam na YT pare k`o u prici (ne znam ni kako postignu) a u stvari ni blizu. Iako se nisam izradio za AIO samo nije onako kako oni "recenzisu". :D
User avatar
Skream
Posts: 1740
Joined: 11/11/2010 02:26
Location: Night Shift

#634 Re: E-cigarete

Post by Skream »

Parim na AIO već par mjeseci i super je stvarčica fkt al malo mi dopizdio MTL , vrijeme je za ozbiljniju igračku pored još
i gledam na YT neki delegat govori kao stavite na AIO ovaj coil od 0.5 ohm 15-30 W za DL ali nikako nisam mogo pariti kako treba, sve miris paljevine dobijem od njega kad nisam dušu iskašljo i odustanem i vratim ovaj standardni

Valja se još šteliti :)
User avatar
Bronco_Billy
Posts: 669
Joined: 08/01/2008 21:43
Location: Sarajevo

#635 Re: E-cigarete

Post by Bronco_Billy »

Skream wrote:Parim na AIO već par mjeseci i super je stvarčica fkt al malo mi dopizdio MTL , vrijeme je za ozbiljniju igračku pored još
i gledam na YT neki delegat govori kao stavite na AIO ovaj coil od 0.5 ohm 15-30 W za DL ali nikako nisam mogo pariti kako treba, sve miris paljevine dobijem od njega kad nisam dušu iskašljo i odustanem i vratim ovaj standardni

Valja se još šteliti :)

Probao sam AIO i nema sanse da se moze koristiti za DL. Da bi isao na DL treba ti veca snaga, manji otpor na grijacu i dosta zraka da ga hladi, na AIO taj protok zraka je bas uzak.
Arkec Zgotiva
Posts: 132
Joined: 13/11/2012 14:24

#636 Re: E-cigarete

Post by Arkec Zgotiva »

Ja sve kontam da ovo kako sam do sad pario na AIO je bilo DL :D :D
Narucen Pico + Smok Baby Beast + Intellicharger i2. Gdje mogu uzeti dobre baterije kod nas? Vidim svi prodaju Samsung 25R zelene, i ima samo jedan prodavac ovih LG HG2, al ne znam da li su originalne. Jel se neko susreo sa laznjacima u prodaji kod nas?
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#637 Re: E-cigarete

Post by hrle1976 »

Ovo neka minijaturna verzija nargile. Puni te parom odnosno vodom.
srkletnik
Posts: 52
Joined: 12/04/2017 14:06

#638 Re: E-cigarete

Post by srkletnik »

Koji mod da uzmem da mi dobro legne sa Merlin Mini tankom da ga parim na single coil?
Imam opcije
-eleaf istick 60w
-eleaf istick pico 75w
-joyetech evic primo mini 80w
User avatar
Bronco_Billy
Posts: 669
Joined: 08/01/2008 21:43
Location: Sarajevo

#639 Re: E-cigarete

Post by Bronco_Billy »

srkletnik wrote:Koji mod da uzmem da mi dobro legne sa Merlin Mini tankom da ga parim na single coil?
Imam opcije
-eleaf istick 60w
-eleaf istick pico 75w
-joyetech evic primo mini 80w
Meni je evic najljepsi a koji god uzmes bice dobar, uzmi onaj koji ti se najvise svidja.
Imao sam obicnu verziju Merlin RTA i regularno sjeda na pico i evic vtc mini. Sirina je ista, Merlin mini je samo kraci.
dudlov
Posts: 1903
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#640 Re: E-cigarete

Post by dudlov »

danas obletio ove radnje po sarajevu(robot i merkur) i joyetech tečnosti nema ni za lijeka. kupio sam neku zamjenu mount baker usa gold pa reko da priupitam ima li ko info gdje u sarajevu kupiti joyetech tečnost? hvala
User avatar
Filter
Posts: 7965
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#641 Re: E-cigarete

Post by Filter »

dudlov wrote:danas obletio ove radnje po sarajevu(robot i merkur) i joyetech tečnosti nema ni za lijeka. kupio sam neku zamjenu mount baker usa gold pa reko da priupitam ima li ko info gdje u sarajevu kupiti joyetech tečnost? hvala
jesi li gledao u umbrelli kod egipta?
dudlov
Posts: 1903
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#642 Re: E-cigarete

Post by dudlov »

Filter wrote:
dudlov wrote:danas obletio ove radnje po sarajevu(robot i merkur) i joyetech tečnosti nema ni za lijeka. kupio sam neku zamjenu mount baker usa gold pa reko da priupitam ima li ko info gdje u sarajevu kupiti joyetech tečnost? hvala
jesi li gledao u umbrelli kod egipta?
nisam, pogledat cu. hvala na info
edit
imaju joyetech tekućine
dudlov
Posts: 1903
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#643 Re: E-cigarete

Post by dudlov »

gledam na pik-u aramax tečnost 30ml za 10 maraka. interesuje me je li iko probao ovu tečnost i da li se isplati kupiti.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8551
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#644 Re: E-cigarete

Post by Pitar sa Kariba »

dudlov wrote:gledam na pik-u aramax tečnost 30ml za 10 maraka. interesuje me je li iko probao ovu tečnost i da li se isplati kupiti.
Nisu loše, duhanske su. A i momak koji ih radi je prva liga. Ja ih parim, doduše mijesam sa KTS-ovim (Love i Death) voćnim i tamam mi. Neko je ovdje pisao da mu nisu legle. Ja uzimam samo Green Tobaco i Desert. Jednom sam i Vanilu probao i nije mi se svidjela.
dudlov
Posts: 1903
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#645 Re: E-cigarete

Post by dudlov »

Pitar sa Kariba wrote:
dudlov wrote:gledam na pik-u aramax tečnost 30ml za 10 maraka. interesuje me je li iko probao ovu tečnost i da li se isplati kupiti.
Nisu loše, duhanske su. A i momak koji ih radi je prva liga. Ja ih parim, doduše mijesam sa KTS-ovim (Love i Death) voćnim i tamam mi. Neko je ovdje pisao da mu nisu legle. Ja uzimam samo Green Tobaco i Desert. Jednom sam i Vanilu probao i nije mi se svidjela.
hvala na odgovoru
dudlov
Posts: 1903
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#646 Re: E-cigarete

Post by dudlov »

imam pitanje u vezi zdravlja baterije na elektronskim cigarama. da li je potrebno skroz isprazniti bateriju pa tek onda puniti, ili se može pristaviti na punjač bilo kad? hvala
User avatar
Bronco_Billy
Posts: 669
Joined: 08/01/2008 21:43
Location: Sarajevo

#647 Re: E-cigarete

Post by Bronco_Billy »

dudlov wrote:imam pitanje u vezi zdravlja baterije na elektronskim cigarama. da li je potrebno skroz isprazniti bateriju pa tek onda puniti, ili se može pristaviti na punjač bilo kad? hvala

Mozes staviti bilo kada, nema nikakve veze.
Adm1ral
Posts: 45
Joined: 09/03/2007 00:17

#648 Re: E-cigarete

Post by Adm1ral »

Uzeo sam prošle sedmice Ego AIO, međutim nakon par dana parenja osjeti se dry hit kao da je grijač pregorio, Zamjenio sam tečnost, umjesto 16 mg uzeo 6 mg i to je privremeno rješilo problem. Jučer mi se pojavio isti problem. Nakapam nekoliko kapi u grijač da natopi, malo je bolje ali se ne osjeti aroma kao na početku . Ako neko od ovih iskusnijih ima rješenje bio bih zahvalan. Da li je do grijača ili tečnosti?
User avatar
orinoco
Posts: 1687
Joined: 14/01/2017 17:46

#649 Re: E-cigarete

Post by orinoco »

Čime se vi trujete, nevjerovatno :( :(
dudlov
Posts: 1903
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#650 Re: E-cigarete

Post by dudlov »

orinoco wrote:Čime se vi trujete, nevjerovatno :( :(
ipak je manje štetno od pravih cigareta
Post Reply