Dubinsko pranje vozila??

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
damir75
Posts: 35
Joined: 23/11/2007 14:53

#1 Dubinsko pranje vozila??

Post by damir75 »

Pozdrav,
Ima li neko iskustva sa dubinskim pranjem sjedišta i tapacirunga auta? Možete li nekoga preporučiti u Sarajevu ili okolini?
Zanima me da li je uopšte i pogodno to raditi sada, zbog sušenja?
Hvala svima
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#2 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by nova_korisnica »

ima kod mene u komsiluku jedan momak ima autopraonicu pa radi i dubinsko...ne znam kako je ljeti, ali ako hoces mogu ti broj dati na pp pa vidi snjim
pozz
damir75
Posts: 35
Joined: 23/11/2007 14:53

#3 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by damir75 »

nova_korisnica wrote:ima kod mene u komsiluku jedan momak ima autopraonicu pa radi i dubinsko...ne znam kako je ljeti, ali ako hoces mogu ti broj dati na pp pa vidi snjim
pozz
Može, naravno!
Hvala
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#4 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by karanana »

Safet 061/349 593. kirby, odlican i veoma ljubazan. ne radi plafon jer se platno lako podere. rijetko ko ti to radi.
nisam odavno radio, znam da je dolazio na adresu ili ako to nije bilo moguce radi elektro uticnica, odes kod njega. govorio je da ce mozda otvoriti i svoju praonicu pa vidi.
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#5 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by nova_korisnica »

ja sam ti poslala pp
nadam se da si vidio :)
redikul
Posts: 57
Joined: 31/08/2008 22:35

#6 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by redikul »

NIKO TI TO BOLJE SIGURNO NE RADI NEGO AUTO MAJA NA SOCIJALNOM..RADE TO VEC GODINAMA ......KONTAKT 061 199 195
damir75
Posts: 35
Joined: 23/11/2007 14:53

#7 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by damir75 »

Vec zavrseno!
Hvala na informacijama
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#8 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by karanana »

haj kad odradis javi nam se sa utiscima i preporukom ili nepreporukom.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#9 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by strong69 »

damir75 wrote:Vec zavrseno!
Hvala na informacijama
Gdje si bio i kako je obavljen posao. Moram i ja uraditi isto...
damir75
Posts: 35
Joined: 23/11/2007 14:53

#10 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by damir75 »

Juce sam zavrsio i ispalo je fenomenalno. I sam sam bio iznenadjen! Auto je kao novo, mada nije nesto ni star, 2006 godiste:-) Poslusao sam kolegicu sa foruma nova_korisnica i auto odvezao u praonicu kod pivnice! Jos jednom hvala na preporuci! Uglavnom preporucujem svima. Super odradjeno, ljubazni radnici, kada ostavite auto odvezu vas gdje treba i ako je potrebno dođu po vas. Nije ni skupo, placeno je 80KM, dok drugi traze i do 150KM!?
Kontakt tel. je 061272769, Ismar. Sigurno necete pogrijesiti!
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#11 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by karanana »

pa fino je to da je blizu grada pa mozes otici i prosetati da ti nije dosadno. koliko dugo vremena je uzelo ciscenje? sta su sve ocistitli? jeli samo sjedista ili tuto completo ukljucujuci i plafon i tepihe i platiku?
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#12 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by nova_korisnica »

damir75 wrote:Juce sam zavrsio i ispalo je fenomenalno. I sam sam bio iznenadjen! Auto je kao novo, mada nije nesto ni star, 2006 godiste:-) Poslusao sam kolegicu sa foruma nova_korisnica i auto odvezao u praonicu kod pivnice! Jos jednom hvala na preporuci! Uglavnom preporucujem svima. Super odradjeno, ljubazni radnici, kada ostavite auto odvezu vas gdje treba i ako je potrebno dođu po vas. Nije ni skupo, placeno je 80KM, dok drugi traze i do 150KM!?
Kontakt tel. je 061272769, Ismar. Sigurno necete pogrijesiti!
e bas mi je drago da si zadovoljan :thumbup:
User avatar
Qler
Posts: 23547
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#13 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by Qler »

u robotu u hransnom juce vidim 65KM dubinsko pranje a 45 poliranje
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#14 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by citroen »

Qler wrote:u robotu u hransnom juce vidim 65KM dubinsko pranje a 45 poliranje

poliranje kompletnog auta za 45KM,jel to moguce
User avatar
Qler
Posts: 23547
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#15 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by Qler »

ja juce prao tamo auto, baj d vej, odavno nisam bio tako zadovoljan pranjem... i gledam cjenovnik i tako pise... na ljeto cu polirati ako Bog da i ako bude poliranje na nivou pranja trebalo bi biti odlicno. Jedino su shupci u robotu sto naplacuju parking, pa pored pranja placas i parking, ako je guzva ostanes duze od sat 2 markice :D i kafu dok popijes.. dodje te pranje 15KM :D
damir75
Posts: 35
Joined: 23/11/2007 14:53

#16 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by damir75 »

karanana wrote:pa fino je to da je blizu grada pa mozes otici i prosetati da ti nije dosadno. koliko dugo vremena je uzelo ciscenje? sta su sve ocistitli? jeli samo sjedista ili tuto completo ukljucujuci i plafon i tepihe i platiku?
Ciscenje traje ca. osam sati. Radjeno je sve; sjedista, tapacirung, plastika, kompletno auto.
User avatar
bejzik
Posts: 100
Joined: 16/08/2009 00:34

#17 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by bejzik »

River na tranzitu na Vracama na gl. raskrsnici kod Mujanića i DP Marketa.

Dubinsko pranje - sjedišta 25 KM, patos 10 KM, gepek 5 KM
Poliranje 40 KM

061 564 192

pogodno za ostaviti auto, ljubazno osoblje na raspolaganju odbaciti vas negdje ili doći po vas... prekoputa praonice nalazi se odličan caffe fast food Fela, a i Mujanić je odmah pored... tako da za markicu možete popiti kaficu u lijepom ambijentu kad čekate.

u sklopu Rivera je i vulkanizer, dijelovi i servis... tako da imate sve na jednom mjestu za svoj automobil :thumbup:
User avatar
punta
Posts: 801
Joined: 01/02/2013 20:39

#18 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by punta »

bejzik wrote:River na tranzitu na Vracama na gl. raskrsnici kod Mujanića i DP Marketa.

Dubinsko pranje - sjedišta 25 KM, patos 10 KM, gepek 5 KM
Poliranje 40 KM

061 564 192

pogodno za ostaviti auto, ljubazno osoblje na raspolaganju odbaciti vas negdje ili doći po vas... prekoputa praonice nalazi se odličan caffe fast food Fela, a i Mujanić je odmah pored... tako da za markicu možete popiti kaficu u lijepom ambijentu kad čekate.

u sklopu Rivera je i vulkanizer, dijelovi i servis... tako da imate sve na jednom mjestu za svoj automobil :thumbup:
patos za 10km to je super cijena
na proslom autu sam vadio patno poda i prao na praonici ali ovo za 10km je isplatnije
User avatar
kurty
Posts: 45056
Joined: 17/08/2008 23:29
Location: Made in Breza

#19 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by kurty »

ja vala po Brezi, a i vanka cistim sve za 50KM... zimski period uzimam 40KM
Nebo, sjedista, vrata, podovi, gepek...
Sa_u_srcu
Posts: 1863
Joined: 19/10/2010 23:09

#20 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by Sa_u_srcu »

Ne bih da kvarim temu, ali je jako opasno tako ostavljati auto...i kljuceve...zato veoma dobro pazite sta i kome ostavljate...ostaviti auto sa kljucevima nekom na par sati po meni i nije bas najpametnije al eto...mozda sam ja previse oprezan... :D
User avatar
punta
Posts: 801
Joined: 01/02/2013 20:39

#21 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by punta »

bejzik wrote:River na tranzitu na Vracama na gl. raskrsnici kod Mujanića i DP Marketa.

Dubinsko pranje - sjedišta 25 KM, patos 10 KM, gepek 5 KM
Poliranje 40 KM

061 564 192

pogodno za ostaviti auto, ljubazno osoblje na raspolaganju odbaciti vas negdje ili doći po vas... prekoputa praonice nalazi se odličan caffe fast food Fela, a i Mujanić je odmah pored... tako da za markicu možete popiti kaficu u lijepom ambijentu kad čekate.

u sklopu Rivera je i vulkanizer, dijelovi i servis... tako da imate sve na jednom mjestu za svoj automobil :thumbup:
mene ovdje privlace cijene a najvise cijena za patos pod 10km
poslije zime se u njeg uvuce kamencica pjeska i 10km vrijedi dat da se to sve ocisti
User avatar
kurty
Posts: 45056
Joined: 17/08/2008 23:29
Location: Made in Breza

#22 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by kurty »

punta wrote:
bejzik wrote:River na tranzitu na Vracama na gl. raskrsnici kod Mujanića i DP Marketa.

Dubinsko pranje - sjedišta 25 KM, patos 10 KM, gepek 5 KM
Poliranje 40 KM

061 564 192

pogodno za ostaviti auto, ljubazno osoblje na raspolaganju odbaciti vas negdje ili doći po vas... prekoputa praonice nalazi se odličan caffe fast food Fela, a i Mujanić je odmah pored... tako da za markicu možete popiti kaficu u lijepom ambijentu kad čekate.

u sklopu Rivera je i vulkanizer, dijelovi i servis... tako da imate sve na jednom mjestu za svoj automobil :thumbup:
mene ovdje privlace cijene a najvise cijena za patos pod 10km
poslije zime se u njeg uvuce kamencica pjeska i 10km vrijedi dat da se to sve ocisti

ako budes kroz Brezu prolazio, vrni do mene, da ti ja odradim to ;-)
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 2991
Joined: 28/08/2010 11:17

#23 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by novi.dan.nova.nafaka »

bejzik wrote:River na tranzitu na Vracama na gl. raskrsnici kod Mujanića i DP Marketa.
Dubinsko pranje - sjedišta 25 KM, patos 10 KM, gepek 5 KM
Poliranje 40 KM
061 564 192
pogodno za ostaviti auto, ljubazno osoblje na raspolaganju odbaciti vas negdje ili doći po vas... prekoputa praonice nalazi se odličan caffe fast food Fela, a i Mujanić je odmah pored... tako da za markicu možete popiti kaficu u lijepom ambijentu kad čekate.
u sklopu Rivera je i vulkanizer, dijelovi i servis... tako da imate sve na jednom mjestu za svoj automobil :thumbup:
Fino zvuči - pitanje je koliko zaista to dubinsko pranje počisti onu prljavštinu koja se bukvalno uvukla u sve pore...
Btw, šta se tačno tim poliranjem postigne - totalni sam laik za te stvari.
Evo i kupon aktuelan za neku praonicu:
http://www.ekupon.ba/ekupon/ponuda/50-p ... dium=email

Ima li kakva tog tipa u Velešićima, da li neko zna ?
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#24 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by Bakir1 »

ja sam sebi kupio masinu koja radi dubinsko ciscenje, i neko vrijeme se time bavio u komercijalne svrhe, sada vise nemam vremena za to a i postalo je totalno neisplativo, sampona po vozilu ode sigurno preko 20 KM, ali helem, kako sam jucer za svoj auto uradio dubinsko, preporucujem svima koji provode dosta vremena u vozilu i/ili imaju malu djecu da praktikuju isto barem 1x godisnje, sta izadje iz naoko cistih sjedista, boja vode kakva bude, strasno.
masina radi na principu ubrizgavanja tecnosti u tkaninu i izvlacenja iste putem vakuma, ukoliko je rijec o dosta zaprljanom vozilu uvijek se moze pripomoci sa rucnim utrljavanjem i ponovnim izvlacenjem putem vakuma.
da skratim preporucujem svakako da se uradi dubinsko ciscenje vozila :thumbup:
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#25 Re: Dubinsko pranje vozila??

Post by johntra »

Posudi mi mašinu, plaćam Hilmin himberom, ne pivom.... :D
Post Reply