Drzavljanstvo na osnovu porijekla

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Cro112
Posts: 4
Joined: 26/02/2017 22:05

#26 Re: Drzavljanstvo na osnovu porijekla

Post by Cro112 »

Zdravo Ja zivim u Makedonije imam jedno pitanje : Htljela bi da vam zamolim za informaciju koja toliko mucime iz dana u dana sve vise i vise :) jel netko zna koliko vremena ceka se za odgovor ?? ?? cula sam da se sastanuju dva puta u godinu za odlucivanje ali nisam saznala kada je to koji mjesec ?. Dala sam dokumente u prosincu 2015. za stjecanje hrvatskog drzhavljanstvo.U Prosincu 2016 potrazili su mi da nadopunim dokumentaciju za zavrsetak na postupak , ja sam sve to podnjela ali do sada nisam dobila nikakvu informaciju nit pismo na kućnu adresu.U Hrvatskoj ambasadi iz Makedonije rekli su da ceka se godinu dana ali od toga je proslo vise a ja nisam dobila ikakvu informaciju do gdje je postupak Dali bi mogli vi da mi date neku informaciju Gde ja mogu se obratiti i saznati . Hvala vam unapred .
User avatar
ibi
Posts: 342
Joined: 24/05/2015 16:00

#27 Re: Drzavljanstvo na osnovu porijekla

Post by ibi »

Cro112 wrote:Zdravo Ja zivim u Makedonije imam jedno pitanje : Htljela bi da vam zamolim za informaciju koja toliko mucime iz dana u dana sve vise i vise :) jel netko zna koliko vremena ceka se za odgovor ?? ?? cula sam da se sastanuju dva puta u godinu za odlucivanje ali nisam saznala kada je to koji mjesec ?. Dala sam dokumente u prosincu 2015. za stjecanje hrvatskog drzhavljanstvo.U Prosincu 2016 potrazili su mi da nadopunim dokumentaciju za zavrsetak na postupak , ja sam sve to podnjela ali do sada nisam dobila nikakvu informaciju nit pismo na kućnu adresu.U Hrvatskoj ambasadi iz Makedonije rekli su da ceka se godinu dana ali od toga je proslo vise a ja nisam dobila ikakvu informaciju do gdje je postupak Dali bi mogli vi da mi date neku informaciju Gde ja mogu se obratiti i saznati . Hvala vam unapred .
Ovdje pogledaj: http://forum.klix.ba/hrvatsko-drzavljan ... 8s225.html
Post Reply