Drskost voditelja u TV sou, "Super ljudi"!

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
Ajatolah_
Posts: 8518
Joined: 11/02/2009 15:21

#26 Re: Drskost voditelja u TV sou, "Super ljudi"!

Post by Ajatolah_ »

TESLA_EDISON wrote: Neki spominju da je mislio na pokrivenost signalom (vjerovatno aludirajući na digitalno-analogne regije pokrivenosti). Ako je na to mislio zašto nije rekao "Dalmacija, Istra, Slavonija, Sandžak, Vojvodina, dolina Zete,...
Zato što Dalmaciju ne pokriva neka "dalmatinska TV", nego ih pokriva Nova ili RTL ili ko već ovo prenosi zajedno s ostatkom Hrvatske. I u Srbiji samo jedna TV kuća ovo emituje cijeloj državi.
BiH je jedina od ovih zemalja gdje se spomenuti program vrti na dvije televizije, FTV za gledaoce u FBiH i RTRS za gledaoce u RS.
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#27 Re: Drskost voditelja u TV sou, "Super ljudi"!

Post by seoBIH »

Daj ba ljudi sto zabijate glavu u zemlju? Kakva drzava? Pa ne postujemo je prvo mi, pa onda ostali. Kada kazem mi, svi kompletno, ne samo ja.

Hajde molim vas, nemojte zajebavat. Koji kurac od drzave vidite ovdje?
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#28 Re: Drskost voditelja u TV sou, "Super ljudi"!

Post by Sara03 »

Koja drskost? :-)
User avatar
daky585
Posts: 867
Joined: 07/06/2014 01:50

#29 Re: Drskost voditelja u TV sou, "Super ljudi"!

Post by daky585 »

TESLA_EDISON wrote:
seoBIH wrote: Neki spominju da je mislio na pokrivenost signalom (vjerovatno aludirajući na digitalno-analogne regije pokrivenosti). Ako je na to mislio zašto nije rekao "Dalmacija, Istra, Slavonija, Sandžak, Vojvodina, dolina Zete,... i tada mu niko ne bi zamjerio da kaže i Federacija i RS.
Stavljanje u istu rečenicu državu i entitet je neprihvatljivo, provokativno i krajnje zlonamjerno.
Zašto reći Damlacija, Istra kad ne postoji kanal koji prikazuje tu emisiju samo u tim oblastima već u čitavoj HR? Nikakva logika. Kad FTV i BN budu isto tako dostupni u cijeloj BiH onda bi se komentar mogao smatrati zlonamjernim.
Post Reply