DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Tabhana
Posts: 3133
Joined: 09/02/2015 11:41
Location: Titin RAtsoM

#251 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by Tabhana »

Troll je više op nego Sniper. Imaš lifesteal i možeš solirati koga hoćeš, skoro pa nebitno kakve on ima iteme.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#252 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by Raigor Stonehoof »

ja volim aghanims na ezaloru. permault :) + vidis po danu kao nightstalker po noci + illuminate heala
User avatar
Tabhana
Posts: 3133
Joined: 09/02/2015 11:41
Location: Titin RAtsoM

#253 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by Tabhana »

Kad kažu don't blame your team, just focus on your game :lol:

Kako da čovjek ne bude salty kada imaš embera sa arcane boots, tide koji use ulti na immune to magic heroes, te ursu koji ne zna kako use shadow blade. Uzeo Miranu da roam, a na kraju sam skoro uspio carry game. Možda bi i uspio da nisam kupovao wardove, kurira, pratio mapu da ih spašavam :evil:

Btw, mvp of the game :oops:
User avatar
ferratilis
Posts: 7279
Joined: 25/11/2013 16:48

#254 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by ferratilis »

Tabhana wrote:Kad kažu don't blame your team, just focus on your game :lol:

Kako da čovjek ne bude salty kada imaš embera sa arcane boots, tide koji use ulti na immune to magic heroes, te ursu koji ne zna kako use shadow blade. Uzeo Miranu da roam, a na kraju sam skoro uspio carry game. Možda bi i uspio da nisam kupovao wardove, kurira, pratio mapu da ih spašavam :evil:

Btw, mvp of the game :oops:
Možda ti ljudi nisu glupi, već jednostavno ne znaju. Umjesto što im napišeš nešto kao "omg noob uninstall, suka blyat", možeš čovjeku u isto toliko slova reći kako treba igrati. Dižeš moral tom igraču i timu, povećavaš šansu za pobjedu i osjećaš se bolje jer si nekom pomogao. Sve dok stari igrači imaju taj stav "ne trebaju nam nubovi" igra neće napredovati i MOBA igre će imati još goru reputaciju. Vrtimo se ukrug jbg

A uopšte nije teško reći novom igraču da npr. refilla bottle tako što stavi rune ili npr. reći good job supporrtu kad nešto korisno uradi. Svako je nekad bio noob, al svi ganjaju taj jebeni mmr pa to zaborave
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#255 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by Raigor Stonehoof »

sinoc sam i ja popizdio ko malo kad. uzeli smo 2 para rax, jos ostalo mid da sredimo, a mi imamo sve t3 i jedan t2 toranj. Dobijamo svaki teamfight, ali tri DEBILA u mom timu nece da krenemo svi zajedno nego farmaju i konstantno ih nalaze u sumi jednog po jednog i ubijaju. ja se satrah tipkajuci LETS GET MID, LETS GO AS 5, LETS PUSH WHILE WE'RE AHEAD, crtajuci po mapi strelice al jok. ono suma pa suma, vidi se da su se rodili u sumi otac ih jebo. i na kraju naravno izgubimo. :zid:
User avatar
Tabhana
Posts: 3133
Joined: 09/02/2015 11:41
Location: Titin RAtsoM

#256 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by Tabhana »

ferratilis wrote:
Tabhana wrote:Kad kažu don't blame your team, just focus on your game :lol:

Kako da čovjek ne bude salty kada imaš embera sa arcane boots, tide koji use ulti na immune to magic heroes, te ursu koji ne zna kako use shadow blade. Uzeo Miranu da roam, a na kraju sam skoro uspio carry game. Možda bi i uspio da nisam kupovao wardove, kurira, pratio mapu da ih spašavam :evil:

Btw, mvp of the game :oops:
Možda ti ljudi nisu glupi, već jednostavno ne znaju. Umjesto što im napišeš nešto kao "omg noob uninstall, suka blyat", možeš čovjeku u isto toliko slova reći kako treba igrati. Dižeš moral tom igraču i timu, povećavaš šansu za pobjedu i osjećaš se bolje jer si nekom pomogao. Sve dok stari igrači imaju taj stav "ne trebaju nam nubovi" igra neće napredovati i MOBA igre će imati još goru reputaciju. Vrtimo se ukrug jbg

A uopšte nije teško reći novom igraču da npr. refilla bottle tako što stavi rune ili npr. reći good job supporrtu kad nešto korisno uradi. Svako je nekad bio noob, al svi ganjaju taj jebeni mmr pa to zaborave
Ja sam često salty u igrama. I kada padne teška riječ, ne mislim da su u rl takvi, nego govorim isključivo na game. Savjetujem cijeli game nešto, problem je što neki ne znaju ni engleski iako je tamo Eu west, English.

Ja commend svakoga ko igra dobro, a reportam svakoga ko namjerno nešto zgriješi. S tim da ih i mute, tako da ako opet zapadnemo znam da ne treba uzimati supportera :skoljka:

Ne možeš ići prokleti prvi item evasion na Riki :oops:
User avatar
Tabhana
Posts: 3133
Joined: 09/02/2015 11:41
Location: Titin RAtsoM

#257 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by Tabhana »

Raigor Stonehoof wrote:sinoc sam i ja popizdio ko malo kad. uzeli smo 2 para rax, jos ostalo mid da sredimo, a mi imamo sve t3 i jedan t2 toranj. Dobijamo svaki teamfight, ali tri DEBILA u mom timu nece da krenemo svi zajedno nego farmaju i konstantno ih nalaze u sumi jednog po jednog i ubijaju. ja se satrah tipkajuci LETS GET MID, LETS GO AS 5, LETS PUSH WHILE WE'RE AHEAD, crtajuci po mapi strelice al jok. ono suma pa suma, vidi se da su se rodili u sumi otac ih jebo. i na kraju naravno izgubimo. :zid:
Dešava se često, još ako protivnik ima hard carry pa se oduži meč, gg.

Nakon onog duela c9 preko 3 sata ništa me ne čudi. Završi game što prije možeši that's it.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#258 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by Raigor Stonehoof »

joj sto mi Na'Vi idu na kurac, gori su od mYi, a ja ih fol pratim nesto

ne kontam linu kao core al bas nikako. idealan supporter, gine ko partizani na kozari u svakom fightu.
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#259 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by Decerto »

Raigor Stonehoof wrote:joj sto mi Na'Vi idu na kurac, gori su od mYi, a ja ih fol pratim nesto

ne kontam linu kao core al bas nikako. idealan supporter, gine ko partizani na kozari u svakom fightu.
nitko nije gori od myi :D jbga,dok se navi ustima,bit ce opet promjena vidi se da im ne lezi gameplay,treba i dendi abandonat navi i nac neki bolji tim,nemre ovako.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#260 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by Raigor Stonehoof »

nece, zato sto mu je rahljavi xboct najbolji jaran, a lik fida protivnike ko dedo golubove kod sebilja. a i ni dendi nije u cvijetu mladosti :D kada je rijec o pro gamerima, cini mi se da mu je 26
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#261 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by Decerto »

Raigor Stonehoof wrote:nece, zato sto mu je rahljavi xboct najbolji jaran, a lik fida protivnike ko dedo golubove kod sebilja. a i ni dendi nije u cvijetu mladosti :D kada je rijec o pro gamerima, cini mi se da mu je 26
ma i bolje 26 nego 15 ko onaj tard sumail motkom bi ga udario :lol:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#262 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by Raigor Stonehoof »

znas koliko je njemu bitno sto bi ga ti motikom :D osvoji dijete 200.000 na DAC-u, obezbjedio se za zivot sa 15.
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#263 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by Decerto »

Ne znam kako je on upao u EG...da je takav igrac,pa i nije.
User avatar
Tabhana
Posts: 3133
Joined: 09/02/2015 11:41
Location: Titin RAtsoM

#264 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by Tabhana »

Proslavio se, malo trola sa "You can't be better than me" :)
Seherovac
Posts: 243
Joined: 17/01/2012 20:05

#265 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by Seherovac »

On i universe su rodjaci, ili ovaj ovom dodje amidza, uglavnom u rodbinskim su odnosima... A sto se tice NaVi-ija pali su oni kurcu za usi odavno, ne pamtim kad sam vidio da su nesto inovativno odigrali, pickali, neku taktiku novu skontali
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#266 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by Raigor Stonehoof »

iiiiiiiiii navi na putu ka novom porazu

jebem ti zeusa jesu rahljavi :jbt:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#267 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by Raigor Stonehoof »

nisam ni ja nista bolji... evo gledam, od zadnjih 10 partija dobio sam jednu :lol:
User avatar
Tabhana
Posts: 3133
Joined: 09/02/2015 11:41
Location: Titin RAtsoM

#268 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by Tabhana »

Support Sven, done :evil:

Hahah, naljutio se, trolo, kad nas Phantom carry. Tamo Meppo six slothed, Jugger pun itema, Eartshaker refresher, a mi dobili :lol: :lol: :lol:
User avatar
Tabhana
Posts: 3133
Joined: 09/02/2015 11:41
Location: Titin RAtsoM

#269 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by Tabhana »

Ima li vas na dotabuff???

Sorry, too lazy da edit prijašnji post, too much dota nakon teškog perioda u rl.

:thumbup:
User avatar
Tabhana
Posts: 3133
Joined: 09/02/2015 11:41
Location: Titin RAtsoM

#271 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by Tabhana »

Kao da sam taj profil upratio jedanput na twitchu kada je igrao protiv nekog ko streama :)
jahh
Posts: 1501
Joined: 20/08/2010 12:41

#272 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by jahh »

5.5k sam tako da je moguce :).
User avatar
Tabhana
Posts: 3133
Joined: 09/02/2015 11:41
Location: Titin RAtsoM

#273 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by Tabhana »

Neka se volvo ukine, kakve ja likove dobijam u timove, ono really. PJSalt level 9k, jednu wardaš 100000x, drugi tim nije kupio warda i satraše nas. Drugi game, carry igram, derem ih ko zečeve, a u timu pro pudge koji ne zna hook, shadowa koji feeda i propheta koji ima naznake atritisa.

Salt everywhere... :evil:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#274 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by Raigor Stonehoof »

Shadow Shaman, Shadow Fiend, Shadow Demon... :D
User avatar
Tabhana
Posts: 3133
Joined: 09/02/2015 11:41
Location: Titin RAtsoM

#275 Re: DOTA2, LoL, HoN...MOBA games

Post by Tabhana »

Fiend.

Još jedan salty game. Ovo je jedan od onih dana kada nanizaš 10 poraza i ne igraš dote mjesec dana :lol:
Post Reply