Dormeo madraci?? vasa iskustva??

User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#51 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by Ma.Le.Na »

ima li gdje da se prave madraci po narudzbi?
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#52 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by semmy »

Ma.Le.Na wrote:ima li gdje da se prave madraci po narudzbi?
imas u nobil-u :D , nas bracni je 200x200 mi tako htjeli ( standard je 180x200 )..odes i posavjetujes se s njima i kazu ti koliko je izvodljivo...a i domace je proizvodnje
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#53 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by Ma.Le.Na »

ja bi nesto preko 200cm u duzinu :oops: :D
koliko je para taj vas bio?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#54 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by O'zone »

Ma.Le.Na wrote:ja bi nesto preko 200cm u duzinu :oops: :D
koliko je para taj vas bio?
Pogledaj ovdje http://www.nobil.ba/

I ja nešto planiram posjetiti Nobil jer imam užasnih problema sa spavanjem došlo je do toga da mi je mrsko spavati. Kad treba da legnem hoće nešto da mi bude, ujutro se probudim raspadnut.

Edit: Sad kad pogledam ima toliko tipova madraca da nemam pojima koji bi uzeo :(
Last edited by O'zone on 25/02/2012 20:46, edited 1 time in total.
itekako
Posts: 789
Joined: 21/12/2011 11:17

#55 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by itekako »

Ko hoce da spava snom pravednika, Nobil madrac. Sve pohvale!
Moj tip je Stella-X

http://www.nobil.ba/madraci.php?id=stellax
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#56 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by O'zone »

Može li mi neko objasniti kako funkcionišu ovi Latoflexi odnosno jesu li samo stojeći ili se montiraju u nešto :?
Autobus
Posts: 338
Joined: 07/09/2008 02:30

#57 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by Autobus »

Dok ne probate Visco madrace, ništa od vas..

Strašno je..

Ja sam nabavio u Turskoj, ne znam ko ovdje radi sa tim..

Možda Ortopedija International na Dobrinji, znam da oni imaju jastuke..
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#58 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by semmy »

O'zone wrote:
Ma.Le.Na wrote:ja bi nesto preko 200cm u duzinu :oops: :D
koliko je para taj vas bio?
Pogledaj ovdje http://www.nobil.ba/

I ja nešto planiram posjetiti Nobil jer imam užasnih problema sa spavanjem došlo je do toga da mi je mrsko spavati. Kad treba da legnem hoće nešto da mi bude, ujutro se probudim raspadnut.

Edit: Sad kad pogledam ima toliko tipova madraca da nemam pojima koji bi uzeo :(
iskreno nesjecam se tacne cifre, cini mi se oko 1000km...sve zavisi sta i koji sastav madraca zelite..najbolje vam je da odete do njih i posavjetujete se s njima
User avatar
Studio Moderna
Posts: 10
Joined: 22/07/2011 10:10

#59 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by Studio Moderna »

lalemali wrote:Dormeo madrac je moj najveći financijski i zdravstveni promašaj. Otkako sam ga kupio nisam se jednu jedinu noć naspavao. Moram ga se čim prije kotarisati i NE PREPORUČUJEM ga.

Ukratko, NE KUPUJTE DORMEO MADRAC jer je u pitanju obična propaganda. Madrac je beveze.
Ostavljam mogućnost da nekom možda odgovara, ali meni ne. To je moje iskustvo. Nadam se da će nekome pomoći.

Ako ko hoće, prodam mu ga po sniženoj cijeni.
Poštovani,

u ime kompanije Studio Moderna d.o.o. , ekskluzivnog zastupnika Dormeo proizvoda za BiH, odgovorno tvrdimo da su Dormeo proizvodi izrađeni od izuzetno kvalitetnih i prirodnih materijala i proizvedeni najsavremenijim tehnologijama.

Studio Moderna d.o.o. je jedna od rijetkih kompanija u BiH koja je kupcima obezbijedila rok za povrat novca do 30 dana od dana kupovine i ukoliko, iz nekih razloga, niste zadovoljni kupljenim proizvodom dovoljno je da se obratite prodavaču na mjestu gdje ste kupili proizvod i bit će Vam refundiran uloženi novac.

S poštovanjem,
Studio Moderna d.o.o.
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#60 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by Ma.Le.Na »

Studio Moderna wrote:
lalemali wrote:Dormeo madrac je moj najveći financijski i zdravstveni promašaj. Otkako sam ga kupio nisam se jednu jedinu noć naspavao. Moram ga se čim prije kotarisati i NE PREPORUČUJEM ga.

Ukratko, NE KUPUJTE DORMEO MADRAC jer je u pitanju obična propaganda. Madrac je beveze.
Ostavljam mogućnost da nekom možda odgovara, ali meni ne. To je moje iskustvo. Nadam se da će nekome pomoći.

Ako ko hoće, prodam mu ga po sniženoj cijeni.
Poštovani,

u ime kompanije Studio Moderna d.o.o. , ekskluzivnog zastupnika Dormeo proizvoda za BiH, odgovorno tvrdimo da su Dormeo proizvodi izrađeni od izuzetno kvalitetnih i prirodnih materijala i proizvedeni najsavremenijim tehnologijama.

Studio Moderna d.o.o. je jedna od rijetkih kompanija u BiH koja je kupcima obezbijedila rok za povrat novca do 30 dana od dana kupovine i ukoliko, iz nekih razloga, niste zadovoljni kupljenim proizvodom dovoljno je da se obratite prodavaču na mjestu gdje ste kupili proizvod i bit će Vam refundiran uloženi novac.

S poštovanjem,
Studio Moderna d.o.o.
da li vi radite madrace po narudzbi?
kolika cijena bi bila za neki skoro pa najkvalitetniji - duzina 2.2m ...sirina...moze i 1.8m


hvalaaaa :D
User avatar
Studio Moderna
Posts: 10
Joined: 22/07/2011 10:10

#61 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by Studio Moderna »

Ma.Le.Na wrote:
da li vi radite madrace po narudzbi?
kolika cijena bi bila za neki skoro pa najkvalitetniji - duzina 2.2m ...sirina...moze i 1.8m


hvalaaaa :D
Poštovana,

U našoj ponudi već imate određene madrace koji dimenzijama odgovaraju Vašim traženim kriterijima. Uz svaki naručeni madrac koji kupite preko interneta do 1.4.2012., na poklon Vam darujemo posteljinu Iris, vrijednu 129,90 KM.

Ukoliko želite neki specifičan madrac, izrađen po Vašim željenim dimenzijama, savjetujemo Vam da se obratite na naš broj telefona: 033 721 035, gdje možete dobiti i saznati sve iscrpne informacije.

Srdačan pozdrav!

Studio Moderna d.o.o.
User avatar
friskyoreo
Posts: 1898
Joined: 21/11/2011 16:55
Location: Wysteria Lane

#62 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by friskyoreo »

Studio Moderna wrote:
lalemali wrote:Dormeo madrac je moj najveći financijski i zdravstveni promašaj. Otkako sam ga kupio nisam se jednu jedinu noć naspavao. Moram ga se čim prije kotarisati i NE PREPORUČUJEM ga.

Ukratko, NE KUPUJTE DORMEO MADRAC jer je u pitanju obična propaganda. Madrac je beveze.
Ostavljam mogućnost da nekom možda odgovara, ali meni ne. To je moje iskustvo. Nadam se da će nekome pomoći.

Ako ko hoće, prodam mu ga po sniženoj cijeni.
Poštovani,

u ime kompanije Studio Moderna d.o.o. , ekskluzivnog zastupnika Dormeo proizvoda za BiH, odgovorno tvrdimo da su Dormeo proizvodi izrađeni od izuzetno kvalitetnih i prirodnih materijala i proizvedeni najsavremenijim tehnologijama.

Studio Moderna d.o.o. je jedna od rijetkih kompanija u BiH koja je kupcima obezbijedila rok za povrat novca do 30 dana od dana kupovine i ukoliko, iz nekih razloga, niste zadovoljni kupljenim proizvodom dovoljno je da se obratite prodavaču na mjestu gdje ste kupili proizvod i bit će Vam refundiran uloženi novac.

S poštovanjem,
Studio Moderna d.o.o.
A sta radite sa tim koju budu vraceni? Mogu li oni po nekoj discount/dumping cijeni? :-D
User avatar
Studio Moderna
Posts: 10
Joined: 22/07/2011 10:10

#63 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by Studio Moderna »

friskyoreo wrote: A sta radite sa tim koju budu vraceni? Mogu li oni po nekoj discount/dumping cijeni? :-D
Poštovani,

Naša interna politika je takva da sve vraćene proizvode odlažemo i uništavamo, tako da Vam nažalost, po ovom pitanju ne možemo izaći u susret.

S poštovanjem,

Studio Moderna d.o.o.
sen555
Posts: 70
Joined: 10/03/2009 18:42

#64 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by sen555 »

Studio Moderna wrote:
friskyoreo wrote: A sta radite sa tim koju budu vraceni? Mogu li oni po nekoj discount/dumping cijeni? :-D
Poštovani,

Naša interna politika je takva da sve vraćene proizvode odlažemo i uništavamo, tako da Vam nažalost, po ovom pitanju ne možemo izaći u susret.

S poštovanjem,

Studio Moderna d.o.o.

Eh što ga sad slaga pošteno. Ma kome vi bacate mačke u oči? To znači ja kupim madrac od 1000 KM, ne svidi mi se i vratim ga a vi ga potom uništite? Niđe veze.
LaCici
Posts: 1571
Joined: 12/03/2010 15:33

#65 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by LaCici »

Da li neko ima Dormeo Memosan Classic jastuk http://www.dormeo.ba/jastuci_dormeo/jas ... assic.html? Naime, kupila sam ova dva jastuka neki dan, ali kada sam ih stavila navece pod glavu osjetila sam neki smrad. Nije previse, ali dovoljno da me iritira dok spavam, kao neki blagi smrad na vlagu. :-? Planirala sam ih vratiti ovu sedmicu posto imam pravo u roku od 7 dana da ih vratim, ali sam nasla na internetu da inace memorijska pjena ima prvih nekoliko dana odredjeni miris, dok se malo ne proluftira. E interesuje me ako je neko imao ovakvo iskustvo, da li taj miris stvarno nestane ili je to suplja prica kako bi se jastuk zadrzao dok ne prodje period za povrat novca?
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#66 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by wewa »

meni se to desilo s jyskovim jastukom od memorijske pjene. i ja ga zamalo zafrljacila, ali izracilo se za par dana...
LaCici
Posts: 1571
Joined: 12/03/2010 15:33

#67 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by LaCici »

I meni je doslo :) Jos sam sad u trudnoci osjetljiva na mirise pa me bas nervira. Trenutno su na balkonu zrace se, pa cu sacekati jos 2 dana da vidim kakvo ce stanje biti. Hvala wewo. :wink:
User avatar
matic.ivan
Posts: 272
Joined: 19/02/2012 14:24

#68 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by matic.ivan »

Ja sam kupio dormeo jastuk - i mogu reci da nisam uopste zadovoljan!
LaCici
Posts: 1571
Joined: 12/03/2010 15:33

#69 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by LaCici »

Koji? Memosan Classsic ili neki drugi?
User avatar
Qler
Posts: 23598
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#70 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by Qler »

Ja sam neki dan narucio u Nobilu (kupujmo domace) dusek. A i pricao sam sa dosta ljudi, i zadovoljniji su njihovim madracima nego dormeo... Jos nisam dobio svoj, pa nemam utisaka, ali eto, kada se naspavam prvi put, javim se :)
User avatar
madnessa
Posts: 1532
Joined: 13/08/2008 13:26

#71 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by madnessa »

Moj tata je nekad davno imao ozbiljne povrede (lomove) vratnih pršljenova i povrede kičme. Nikako se nije mogao priviknuti na obične jastuke. Kupila sam mu ovaj Dormeo klasični čisto da proba i on kaže da je po prvi put u 20 godina se naspavao i nije se budio u toku noći. Vjerujem da i od Dormea ima boljih jastuka, ali mislim da zadovoljstvo ovisi o tome kakve ste jastuke ranije imali.
Kontam i sama sebi kupiti ovaj jastuk, ali me sad zabrinuste svojim negativnim iskustvima. :?
User avatar
Qler
Posts: 23598
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#72 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by Qler »

Ja samo da prijavim da sam se naspavao, samo tako :D fakat je drasticna razlika :D
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#73 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by nova_korisnica »

Ja imam vise od godinu dana jastuk od memorijske pjene (nije dormeo) i nije mi nikad smrdio :shock:
Gdje se proizvode ti jastuci? Da nisu vlage navukli u transportu? :?
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#74 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by CherryLips »

Mi sve uzeli od firme Moj san i prezadovoljni...i madrac (veci od standardnih mjera),i jastuke i jorgan...:) spavamo kao bebe..:)
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#75 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by wewa »

CherryLips wrote:Mi sve uzeli od firme Moj san i prezadovoljni...i madrac (veci od standardnih mjera),i jastuke i jorgan...:) spavamo kao bebe..:)
vidjela sam ih na sajmu - da nemam haman nov madrac, definitivno bih se za njihove proizvode odlucila :thumbup:
domaci, kvalitetni, povoljni!
Post Reply