Dormeo madraci?? vasa iskustva??

User avatar
Warhead
Posts: 594
Joined: 26/09/2008 23:07

#26 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by Warhead »

semmy wrote:
flox wrote:I ja sam u potrazi za madracem pa molim za savjet. Koji je bolji Hespo, Dormeo ili neki treći? poz
nobil madraci su najbolji...mi imamo bracni, za sina od 11 god i za malu bebachu smo odma uzeli njihov madrac...
preporucila bratu, sestri, mami i jos nekoliko prijatelja i svi sretni i zadovoljni...svi su s nekim slojem antialergijskim ( suprug mi ima alergiju na grilje, prasinu i sta sve ne ) i jos nekakvim masama..uglavnom odlicno se spava

neces se pokajati ako ga kupis..
Ne znam kakvi su Dormeo madraci, ali potpisujem ovo za Nobil. Imam bracni i sve preporuke. :thumbup:
User avatar
TaKuViTo
Posts: 83
Joined: 16/02/2010 15:11

#27 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by TaKuViTo »

Dormeo definitivno.kada sam kupovao madrac , sve moguce prodavnice sam obisao i krajnji izbor je bio Dormeo, evo vec 2 godine :) i obavezno na latoflexu ili onim daskicama, nikako na plocu :)
User avatar
ZooWonder
Posts: 10
Joined: 03/08/2010 13:22

#28 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by ZooWonder »

otherside wrote:imam dormeo jastuk...sranje...
Ne znam za madrac, ali isto imam dormeo jastuk i jutros sam se probudio ukočenog vrata :(
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#29 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by StupskaBitanga »

Interesuje me ima li ko iskustva sa ovim proizvodom
http://www.dormeo.ba/madraci_dormeo/pom ... renew.html
ja1977
Posts: 642
Joined: 10/06/2008 11:56

#30 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by ja1977 »

pets wrote:može li mi iko reći svoje iskustvo sa Dormeo 12+2.
Kupjen prije app godinu i sest mjeseci.Zena se rijesila bola u ledjima.
Prije toga imao Nobil. eno ga jos u podrumu, zamotan u najlon jer mi je nekako bezze bacati dusek koji izgleda dobro.

Za doremo jastuke ne znam, nisam probao.
LaCici
Posts: 1571
Joined: 12/03/2010 15:33

#31 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by LaCici »

Ima li neko iskustva konkretno sa Dormeo pomocnom prostirkom Renew od 6 cm?
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#32 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by KatarinaKosaca »

ja1977 wrote:Za doremo jastuke ne znam, nisam probao.
Jastuci su... nako. Ali madrac.. nemoguće bolje. Kako netko napisa sa latofleksom, ne okrenem se prije spavanja i probudim odmorna. Neprocjenljivo, zaista.
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#33 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by wewa »

perfecta, madrac stella - nema dalje :thumbup:
LADYSKY
Posts: 2
Joined: 29/11/2011 21:04

#34 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by LADYSKY »

Što se tiće iskustva sa Dormeo madracima,zaista moram pohvaliti iste.Nedavno sam imala priliku posjetiti novootvorenu trgovinu u Importanne centru i naravno kupiti njihov novi madrac Imemory.
Na prvi pogled vam se učini da su skupi ,ali zaista nisu za ono što vam pružaju,
Također još jedan presedan u kupovini Dormeo madraca je bila njihova garancija i probni period.Za svaku su pohvalu
User avatar
arman1
Posts: 5330
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#35 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by arman1 »

Ma vala jesu preskupi.
Kupio madrac i krevet s onim letvicama.
Krevet je prilikom proizvodnje blago rečeno sfušeren. Slijedeći onaj jad od upustva uspio sam ga sklopit mada u svakom čošku po jedna rupa za šaraf je postavljena pogrešno(unisko). Probao sve kombinacije i definitivno fula.
Kad sam montirao/sklapao onaj okvir s letvicama psovao sam im sve po spisku. Trebalo je sve da ide na šaraf/imbus ali više od pola šarafa je jednostavno nemoguće uvrnuti bez širenja rupe(borerom). 2glave šarafa su pukle, što je nedopustivo.
Madrac ko madrac i nije loš, posebno za nekog ko ne zna nabrojati mjesta na kojima je sve u životu morao spavati.
Jastuci :)
User avatar
otherside
Posts: 4917
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#36 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by otherside »

LADYSKY wrote:Što se tiće iskustva sa Dormeo madracima,zaista moram pohvaliti iste.Nedavno sam imala priliku posjetiti novootvorenu trgovinu u Importanne centru i naravno kupiti njihov novi madrac Imemory.
Na prvi pogled vam se učini da su skupi ,ali zaista nisu za ono što vam pružaju,
Također još jedan presedan u kupovini Dormeo madraca je bila njihova garancija i probni period.Za svaku su pohvalu
najbolji su mi ovi sto se maksuz registruju da "pohvale" nesto :D
User avatar
arman1
Posts: 5330
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#37 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by arman1 »

otherside wrote:
LADYSKY wrote:Što se tiće iskustva sa Dormeo madracima,zaista moram pohvaliti iste.Nedavno sam imala priliku posjetiti novootvorenu trgovinu u Importanne centru i naravno kupiti njihov novi madrac Imemory.
Na prvi pogled vam se učini da su skupi ,ali zaista nisu za ono što vam pružaju,
Također još jedan presedan u kupovini Dormeo madraca je bila njihova garancija i probni period.Za svaku su pohvalu
najbolji su mi ovi sto se maksuz registruju da "pohvale" nesto :D
Gdje li samo rade?
User avatar
alibegoa
Posts: 1032
Joined: 12/10/2009 21:41
Location: Illyricum

#38 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by alibegoa »

Warhead wrote:
semmy wrote:
flox wrote:I ja sam u potrazi za madracem pa molim za savjet. Koji je bolji Hespo, Dormeo ili neki treći? poz
nobil madraci su najbolji...mi imamo bracni, za sina od 11 god i za malu bebachu smo odma uzeli njihov madrac...
preporucila bratu, sestri, mami i jos nekoliko prijatelja i svi sretni i zadovoljni...svi su s nekim slojem antialergijskim ( suprug mi ima alergiju na grilje, prasinu i sta sve ne ) i jos nekakvim masama..uglavnom odlicno se spava

neces se pokajati ako ga kupis..
Ne znam kakvi su Dormeo madraci, ali potpisujem ovo za Nobil. Imam bracni i sve preporuke. :thumbup:
NoBil najbolji, dormeo 2 kupio za djecu i bacio, smrde.
sabanss
Posts: 4578
Joined: 13/08/2006 11:20

#39 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by sabanss »

mimiikimi wrote:prije mjesec dana sam primjetila crne tackice na madracu koje su se sadda vec dosta prosirile to je kao promjena na povrsini madraca ,nema mirisa tako da mislim da nije vlaga,vlage u stanu nemam, ne znam kako da se toga rijesim i da li je vec sada madrac uprospasten,redovno provjetravam sobu,jedino madrac nije na letvicama(latoflex) nego na debljim plocama od iverice i krevet nije odignut na nogicama ! o cemu se radi???
Vjerovatno gljivice... Inace madrac bi trebao biti na latoflexu i okretati ga jednom sedmicno na drugu stranu. Ljudsko tijelo luci nevjerovatne kolicine tecnosti u vidu znoja.

Ne znam kako madrac moze imati garanciju 12 godina? Nema tog madraca koji ce biti zdrav za spavanje poslije 7 godina, kamoli 12.

Inace Dormeo nije nista bolji ni losiji od ostalih proizvodjaca. Radije pogledaj koje sve vrste madraca postoje i kod kojeg proizvodjaca su povoljni odnosno koji ti odgovaraju.

Nije isto madrac sa oprugama, dzepicastom jezgrom, kokosom, memorijskom pjenom, PU pjenom... Ma kako se zvao: Dormeo, Hespo, Nobil, Perfecta...
desa7
Posts: 1
Joined: 01/12/2011 15:47

#40 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by desa7 »

Ne bih se složila.Svakako za kvalitet i cijenu koju nudi dormeo je zaista perfektan.Nije istina da su svi isti i da ne mogu trajati 12 godina.Onda naši roditelji koji su imali madrace prije rata i po 15 godina ,nisu valjali.Dormeo je odličan jer ga lično koristim. :D
LADYSKY
Posts: 2
Joined: 29/11/2011 21:04

#41 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by LADYSKY »

Svakako se slažem sa Vama.Ja lično koristim njihov novi madrac i zaista je divan.Što je najbitnije antialergijski,antibakteriski...itd...Madraci koji imaju opruge metalne u sebi,smatram da su dobra kućica za bubice i paučinu.Netreba suditi nešto dok ne probaš.Moje iskustvo je odlično sa Dormeom i preporučujem ga svakome.
Možete pogledati i probati u Importanne centru ,imaju super radnju.
User avatar
alica.k
Posts: 8774
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#42 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by alica.k »

LADYSKY wrote:Svakako se slažem sa Vama.Ja lično koristim njihov novi madrac i zaista je divan.Što je najbitnije antialergijski,antibakteriski...itd...Madraci koji imaju opruge metalne u sebi,smatram da su dobra kućica za bubice i paučinu.Netreba suditi nešto dok ne probaš.Moje iskustvo je odlično sa Dormeom i preporučujem ga svakome.
Možete pogledati i probati u Importanne centru ,imaju super radnju.
oj, reklame
a pazi, desa, lady, 1 i 2 posta hahahah
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#43 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by ladyblue18 »

Deso, lady, zdra'o. :-)
User avatar
Referent za ONO i DSZ
Posts: 343
Joined: 12/10/2006 15:12
Location: Sarajevo
Contact:

#44 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by Referent za ONO i DSZ »

Njabolji omjer cijena-kvalitet, NOBIL sve pregledano i isprobano(a i domace je).
Ako hoces bas dobar madrac onda se pripremi na gotovs, YISK kod Interexa milja konvertibilna... ali madrac "leti" 8-)
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#45 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by male_okice »

posto mi je ovo najbliza tema o dormeu a i da ne otvaram drugu-zanima me da li je neko imao iskustva sa njihovim jorganima i jastucima-narocito ovoj green liniji sa bambusovim vlaknima. Posto imam onu tus karticu i sakupila one zvjezdice mislila sam kupiti dragom i sebi po jorgan, djeluju mi nekako topli a 50 KM (sa popustom) nije bas ni puno novaca. Zanimaju me iskustva? da li su topli za zimu, kako se peru u masini-mijenjaju li se poslije pranja, da li su bolji od jorgana iz npr Fisa, JYSK-a itd...pa eto ako neko iskustva neka podjeli
fatamorgana-oaza
Posts: 34
Joined: 28/12/2011 10:29

#46 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by fatamorgana-oaza »

Ja sam prije cini mi se 3 godine u mercatoru kupila one deke sto se mogu sloziti da budu i jastuk, i s njima sam bas zadovoljna svaki dan ih koristimo, a sada bi mi trebali i neki jastuci pa neznam koje preporucujete da li dormeo ili neke druge, vidjela sam u tusu da je isto neka akcija na tackice pa da li je neko kupio?
fatamorgana-oaza
Posts: 34
Joined: 28/12/2011 10:29

#47 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by fatamorgana-oaza »

male_okice wrote:posto mi je ovo najbliza tema o dormeu a i da ne otvaram drugu-zanima me da li je neko imao iskustva sa njihovim jorganima i jastucima-narocito ovoj green liniji sa bambusovim vlaknima. Posto imam onu tus karticu i sakupila one zvjezdice mislila sam kupiti dragom i sebi po jorgan, djeluju mi nekako topli a 50 KM (sa popustom) nije bas ni puno novaca. Zanimaju me iskustva? da li su topli za zimu, kako se peru u masini-mijenjaju li se poslije pranja, da li su bolji od jorgana iz npr Fisa, JYSK-a itd...pa eto ako neko iskustva neka podjeli
Sada sam procitala post i mene isto zanima :zoka:
lalemali
Posts: 169
Joined: 03/07/2006 13:31

#48 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by lalemali »

Dormeo madrac je moj najveći financijski i zdravstveni promašaj. Otkako sam ga kupio nisam se jednu jedinu noć naspavao. Moram ga se čim prije kotarisati i NE PREPORUČUJEM ga.

Ukratko, NE KUPUJTE DORMEO MADRAC jer je u pitanju obična propaganda. Madrac je beveze.
Ostavljam mogućnost da nekom možda odgovara, ali meni ne. To je moje iskustvo. Nadam se da će nekome pomoći.

Ako ko hoće, prodam mu ga po sniženoj cijeni.
gaius
Posts: 1017
Joined: 17/09/2004 10:33

#49 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by gaius »

dormeo jastuk nula bodova.. prvih dva-tri mjeseca je bilo ok ali onda su počeli bolovi u vratu i leđima.. došao sam sebi kad sam se vratio na obični jastuk..
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#50 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by semmy »

lalemali wrote:Dormeo madrac je moj najveći financijski i zdravstveni promašaj. Otkako sam ga kupio nisam se jednu jedinu noć naspavao. Moram ga se čim prije kotarisati i NE PREPORUČUJEM ga.

Ukratko, NE KUPUJTE DORMEO MADRAC jer je u pitanju obična propaganda. Madrac je beveze.
Ostavljam mogućnost da nekom možda odgovara, ali meni ne. To je moje iskustvo. Nadam se da će nekome pomoći.

Ako ko hoće, prodam mu ga po sniženoj cijeni.
ja ti preporucujem NOBIL madrac ( bilo koji da uzmes neces se pokajati )..vec sam pisala da u mom sto porodicnom sto prijateljskom okrzenju mnogi spavaju na NOBIL madracima i niko se jos nikad nije pozalio
Post Reply