Dormeo madraci?? vasa iskustva??

StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#101 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by StupskaBitanga »

imam pitanje
Reklamiraju dormeo jastuk od 20KM nešto memorijska pjena
Jel ko ima i kakva su iskustva
Hvala
User avatar
Sanchez22
Posts: 1254
Joined: 23/08/2012 16:02

#102 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by Sanchez22 »

StupskaBitanga wrote:imam pitanje
Reklamiraju dormeo jastuk od 20KM nešto memorijska pjena
Jel ko ima i kakva su iskustva
Hvala
Uzeo ga neki dan,nije nesto posebno,koristim stari opet.Ako imas bolove u vratu i ledjima ujutro kupi onda :thumbup:
diff
Posts: 63
Joined: 02/11/2012 11:19

#103 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by diff »

Da li neko ima iskustva sa madracem od firme Moj san, model Pluto, dimezije 200x180?
Da li uzeti iz madrac jednog komada ili iz dva?
Inače, koji madrac koristite, da li ste se zeznuli što ste kupili neki madrac, gdje ste dobro prošli?
Šta kupiti?
palmica
Posts: 102
Joined: 16/03/2011 20:40

#104 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by palmica »

Kupila sam madrac u Nobil-u, mislim da se zove Stella, polutvrdi, bez memory pjene. Sve sto mogu reci je da sam se preporodila otkako spavam na njemu. Sve preporuke :thumbup:
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#105 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by motorola01 »

Kakvi su ovi madraci sto se prodaju u JYSK-u? Ima ih svakakvih, od 250-500KM.
User avatar
limunada25
Posts: 1928
Joined: 23/06/2010 14:20

#106 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by limunada25 »

Jel koristi iko od vas ovaj nadmadrac od 6cm? Ima neka ponuda do nove godine..ja ga pikirala :D
User avatar
Qler
Posts: 23547
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#107 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by Qler »

Ovih dana kupujem djetetu madrac (2 godine napunila :) )

Po narudzbi sam napravio krevet, i sad trazim kvalitetan madrac. Sebi sam kuci uzeo stellu, i zadovoljan sam, iz Nobila, e sad madrac za njen krevet, dimenzija 90x200, kod njih kosta cca 310KM, prihvatljivo, a nije los. Medjutim, sad naletim na ovo

http://www.mojsan.ba/shop/product/528/03.-teen


Sta mislite o ovome? Ne zanima me sto je jeftinije, nego valja li ovo?
sabanss
Posts: 4544
Joined: 13/08/2006 11:20

#108 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by sabanss »

Qler wrote:Ovih dana kupujem djetetu madrac (2 godine napunila :) )

Po narudzbi sam napravio krevet, i sad trazim kvalitetan madrac. Sebi sam kuci uzeo stellu, i zadovoljan sam, iz Nobila, e sad madrac za njen krevet, dimenzija 90x200, kod njih kosta cca 310KM, prihvatljivo, a nije los. Medjutim, sad naletim na ovo

http://www.mojsan.ba/shop/product/528/03.-teen


Sta mislite o ovome? Ne zanima me sto je jeftinije, nego valja li ovo?
Valja... Inace djeca su manje zahtjevna po pitanju madraca zbog relativno male tezine. Ovo je standardni madrac od PU pjene koja je jeftino ali po meni odlicno rjesenje za madrace.

Inace za Moj San iskrene preporuke.
User avatar
Qler
Posts: 23547
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#109 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by Qler »

E danas odem oko 10h u Moj San, na Otoci. Udjem unutra, tamo nigdje nikoga. Hodao 10 minuta, isprobao madrace, cekao da se neko pojavi, nigdje nikoga. Mogao sam im komotno odnijeti i laptop i fiskalnu i sve.. Pokupim se, odem u Nobil, dobar dan, dobar dan. Treba mi madrac za dijete, tih i tih dimenzija, kvalitetan, kaze ima Stella (a taj ja vec imam za sebe) reko moze, super, daj jedan, da platim, e kaze sad je sajamsko snizenje, 20%, odlicno :) i umjestio cca 309KM, platim 247KM i nesto sice...

U glavnom, Moj San mozda i valja, ali jebaji ih kad ne rade... Ovako Nobil hajrova za 5 minuta...
User avatar
Qler
Posts: 23547
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#110 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by Qler »

Moram pohvaliti Moj San. Ljudi me kontaktirali, izvinuli se, i evo danas u znak izvinjenja dosla i nepropusna navlaka za madrac. Svaka im cast i za poslovnost i odnos prema kupcima.
sabanss
Posts: 4544
Joined: 13/08/2006 11:20

#111 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by sabanss »

Qler wrote:Moram pohvaliti Moj San. Ljudi me kontaktirali, izvinuli se, i evo danas u znak izvinjenja dosla i nepropusna navlaka za madrac. Svaka im cast i za poslovnost i odnos prema kupcima.
Cita se forum :)

Meni je Moj San drag zato sto je domaca firma, a proizvodi im ne zaostaju za ovim sto ubisee marketingom
dejo_tata
Posts: 2
Joined: 21/08/2014 12:03

#112 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by dejo_tata »

dormeo nadmadrac ...katastrofa ..vec sam pisao na nekim forumima kako njihova memory nadmadrac gubi svoja svojstva osipa se i memori spuzva nakon nekoliko mjeseci postala neizdrziva ..zimi i nekako ali ljeti katatsrofa ..kao da je ni nema .nakon iskustva sa dormeom a imam i njihov memory jastuk malo sam istrazio i shvatio da je dormeo u stvari dio top shop price a to su ljudi koji su totalni odron ..telemarketing prodaja magle i cajeva za mrsavljenje . ono sto je bitno je da kada kupujete madrac informisite se ..trazite firmu koja je specijalizirala proizvodnju madraca a ne prodaju bizuterije na tvu . u biti ja sam svoj problem sa spavanjem rijesio tako sto sam kupio madrac domaceg proizvodjaca koji je u svakom pogledu ispunio moja ocekivanja . dormeo ..zdravo ...serpe i lonci i madraci u istom koshu po strategiji kupi za kifle prodaj za marke .

ps sve sto ima ikakve veze sa ovim top shopom je neka zavala u najamnju ruku ..
dejo_tata
Posts: 2
Joined: 21/08/2014 12:03

#113 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by dejo_tata »

Qler wrote:E danas odem oko 10h u Moj San, na Otoci. Udjem unutra, tamo nigdje nikoga. Hodao 10 minuta, isprobao madrace, cekao da se neko pojavi, nigdje nikoga. Mogao sam im komotno odnijeti i laptop i fiskalnu i sve.. Pokupim se, odem u Nobil, dobar dan, dobar dan. Treba mi madrac za dijete, tih i tih dimenzija, kvalitetan, kaze ima Stella (a taj ja vec imam za sebe) reko moze, super, daj jedan, da platim, e kaze sad je sajamsko snizenje, 20%, odlicno :) i umjestio cca 309KM, platim 247KM i nesto sice...

U glavnom, Moj San mozda i valja, ali jebaji ih kad ne rade... Ovako Nobil hajrova za 5 minuta...

ja sam takodje bio u nobilu ...ljudi rade najbolje madrace ..nedavno smo kupili njihov novi proizvod stella x ..pa ljudi moji sta je ono....najveci problem ustati iz kreveta ujutro :) malo je reci da mi je to najbolja investicija u zadnjih 5 godina ...dan na poslu mi prolazi lakse ..vrijedi svakog dinara.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#114 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by channel10 »

dejo_tata wrote:
Qler wrote:E danas odem oko 10h u Moj San, na Otoci. Udjem unutra, tamo nigdje nikoga. Hodao 10 minuta, isprobao madrace, cekao da se neko pojavi, nigdje nikoga. Mogao sam im komotno odnijeti i laptop i fiskalnu i sve.. Pokupim se, odem u Nobil, dobar dan, dobar dan. Treba mi madrac za dijete, tih i tih dimenzija, kvalitetan, kaze ima Stella (a taj ja vec imam za sebe) reko moze, super, daj jedan, da platim, e kaze sad je sajamsko snizenje, 20%, odlicno :) i umjestio cca 309KM, platim 247KM i nesto sice...

U glavnom, Moj San mozda i valja, ali jebaji ih kad ne rade... Ovako Nobil hajrova za 5 minuta...

ja sam takodje bio u nobilu ...ljudi rade najbolje madrace ..nedavno smo kupili njihov novi proizvod stella x ..pa ljudi moji sta je ono....najveci problem ustati iz kreveta ujutro :) malo je reci da mi je to najbolja investicija u zadnjih 5 godina ...dan na poslu mi prolazi lakse ..vrijedi svakog dinara.
Idi leti, usla ti musterija u radnju. Mozda ode stella xyz..
probook
Posts: 4583
Joined: 13/10/2013 22:38

#115 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by probook »

Ne mogu da se odlucim izmedju ova tri madraca :roll: Cijena je tu i tamo skoro ista (ovaj doremo latex je na snizenju 40%), udobnost slicna, moze neki savjet :?

http://www.dormeo.ba/madraci_dormeo/mad ... -club.html

http://www.dormeo.ba/madraci_dormeo/dor ... -vera.html

http://www.nobil.ba/proizvod/stella/
NeenaSa
Posts: 1700
Joined: 25/04/2012 12:20

#116 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by NeenaSa »

Savjet, otidji i probaj udobnost.
Nismo svi isti.
vanjki
Posts: 1787
Joined: 26/10/2006 17:37

#117 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by vanjki »

Odlucio sam kupiti nadmadrac,jer imam bolove u ledjima od ovog mog kreveta..Sta mi savjetujete dormeo ili neki drugi?
Pol_Pot
Posts: 508
Joined: 23/01/2014 11:10

#118 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by Pol_Pot »

vanjki wrote:Odlucio sam kupiti nadmadrac,jer imam bolove u ledjima od ovog mog kreveta..Sta mi savjetujete dormeo ili neki drugi?
Za nadmadrac ne znam, ali 700KM za dormeo madrac je najbolja investicija u mom životu. Visok sam i težak, i automatski odmalena imam bolove u leđima. U neka doba sam fasovao i diskus herniju. Uglavnom, patio sam se s leđima i ramenima kao malo ko. Skoro svako jutro sam ima bolove i loše sam spavao. Prije 3,4 godine kupim dormeo aloe vera i preporodim se. Spavam čvrsto, ništa me ujutro ne boli a i držanje mi se popravilo, ispravio sam se dodatno. Sad mi je najgore kada spavam negdje drugo, ako uvežem 2,3 dana spavanja na nekom drugom madracu, bolovi se lagano krenu vraćati.
vanjki
Posts: 1787
Joined: 26/10/2006 17:37

#119 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by vanjki »

hvala..ako neko ima iskustva sa dormeo nadmadracom da nestio napise hvala!
vanjki
Posts: 1787
Joined: 26/10/2006 17:37

#120 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by vanjki »

Jel neko kupovao ovaj ysck wellpur gold T110,izgleda dobro,jeste skuplji ali jbg koliko para toliko muzike?
User avatar
druzeljubiva
Posts: 285
Joined: 19/03/2008 13:03
Location: Sarajevo

#121 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by druzeljubiva »

ja sam kupila u Belloni dusek prije 2 godine i prezadovoljna sam .. bila akcija nekakva 50%, pa sam ga platila oko 250 KM
za dormeo nemam licnog iskustva, ali mi je prijatelj uzeo i kaze da se zezn'o :sad:
User avatar
otherside
Posts: 4917
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#122 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by otherside »

I ja sam uzela u beloni prije 3 godine. Bio najskuplji tada - oko 600 km. Poslije godinu dana poceo se deformisati
Sad je kanta.
Pol_Pot
Posts: 508
Joined: 23/01/2014 11:10

#123 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by Pol_Pot »

druzeljubiva wrote:ja sam kupila u Belloni dusek prije 2 godine i prezadovoljna sam .. bila akcija nekakva 50%, pa sam ga platila oko 250 KM
za dormeo nemam licnog iskustva, ali mi je prijatelj uzeo i kaze da se zezn'o :sad:
Da, i meni je par ljudi reklo da nisu zadovoljni dormeom. Meni je bio problem prvih mjesec dana, valjda promjena sa smeća na kojem sam spavao. Prvih mjesec sam se budio s nekim čudnim bolovima, ali samo odmah vidio da to nisu isti bolovi kao od spavanja na lošem madracu. Vjerovatno je trebalo leđima da se malo prilagode.
User avatar
pepeljara
Posts: 6553
Joined: 22/08/2003 00:00

#124 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by pepeljara »

Raja,

Planiram uzimati madrac, sad se lomim

nobil vs jysk vs dormeo.

Gledam vagam. Ispade jysk ima najbolje madrace za najmanje para
http://jysk.ba/spavaca-soba/madraci/mad ... -dreamzone

E sad jel ima jos gdje se pogledati.
Malo sam gledao i na mojsan, ali nesto i nisam vidio da me interesuje.

Hvala unaprijed na savjetima. :bih: :thumbup:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#125 Re: Dormeo madraci?? vasa iskustva??

Post by channel10 »

Imas firmu Moj san iz Kaknja i ja bih ti njih preporucio. Imaju i svoju stranicu pa pogledaj sta nude.

I ne kupuj nista dok ne isprobas prvo.
Last edited by channel10 on 23/01/2016 14:14, edited 1 time in total.
Post Reply