Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post Reply

Da li razumijete zasto ljudi glasaju za Trumpa?

Poll ended at 06/10/2016 21:19

Razumijem
108
59%
Ne razumijem
68
37%
Ne zelim odgovorit
8
4%
 
Total votes: 184

Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#9676 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Fudo387 »

Nista, sami pali, sami se ubili. Kasno je sad cmizdriti, ovi redneci mecu i ne vade.
Boli njega kita, bitno je da ostatak zivota provede na godisnjem po nekim ludim luksuznim destinacijama.
Padobranstvo, rafting, faCanje ajkula...
E pa Huso, svaka ti cast...al' si nam ga "change", i to zguza.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45383
Joined: 29/12/2005 01:20

#9677 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

In adr njuz, Trump organizuje fundraising za predsjednicku kampanju 2020. :shock: :shock: :lol: :lol: Ne znam koliko milja dolara za dernek u Trump Toweru, tako nesto. Ugodno s korisnim, a sav racun ide za Trump Organization. :oops:
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#9678 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Toffee karamela »

Tačno mi ga sad dođe žao i ustručavam se išta pisati kontra njega i ismijavati ga jer će me ubit grižnja savjesti kad i Melanija krene ovako bježat preko gepeka kadilaka :-?

Image

Želim joj samo sretan bijeg i da se ne provede ko Ferdinandova Sofija :-?
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45383
Joined: 29/12/2005 01:20

#9679 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

Toffee karamela wrote:Tačno mi ga sad dođe žao i ustručavam se išta pisati kontra njega i ismijavati ga jer će me ubit grižnja savjesti kad i Melanija krene ovako bježat preko gepeka kadilaka :-?

Image

Želim joj samo sretan bijeg i da se ne provede ko Ferdinandova Sofija :-?
Ne vozaju se vise u takvim kadilacima. :zzzz:
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#9680 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Toffee karamela »

jeza u ledja wrote:
Ne vozaju se vise u takvim kadilacima. :zzzz:
znam ali ova nova auta su mi totalna nepoznanica :skoljka:
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#9681 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by NajdraziVodjaa »

Pa da je tako lako ukokati predsjednika Amerike (i bilo koje druge jace drzave) svaki bi unazad koliko decenija bio ukokan...


Sto se tice toga da cak i da je istina da je "slab" predsjednik to nista ne pomaze Rusiji to je smijesno a drugo sto Trump uopste nije weak president jer kao sto vidimo sve sto je rekao da ce uraditi uradio je i radi, mislim da ce vec naredne godine ova histerija oko Trumpa ispuhati kad skontaju da nemaju nista od toga i da treba da se foksuiraju na naredne izbore.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45383
Joined: 29/12/2005 01:20

#9682 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

NajdraziVodjaa wrote: Sto se tice toga da cak i da je istina da je "slab" predsjednik to nista ne pomaze Rusiji to je smijesno


Jaka argumentacija nema sta. :lol:
NajdraziVodjaa wrote: a drugo sto Trump uopste nije weak president jer kao sto vidimo sve sto je rekao da ce uraditi uradio je i radi, mislim da ce vec naredne godine ova histerija oko Trumpa ispuhati kad skontaju da nemaju nista od toga i da treba da se foksuiraju na naredne izbore.
Jeste radi. Eno zid je vec napravljen. ISIS vise ne postoji. A Obamacare je davna proslost.
Not. :oops:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#9683 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by MyTao »

NajdraziVodjaa wrote:Pa da je tako lako ukokati predsjednika Amerike (i bilo koje druge jace drzave) svaki bi unazad koliko decenija bio ukokan...


Sto se tice toga da cak i da je istina da je "slab" predsjednik to nista ne pomaze Rusiji to je smijesno a drugo sto Trump uopste nije weak president jer kao sto vidimo sve sto je rekao da ce uraditi uradio je i radi, mislim da ce vec naredne godine ova histerija oko Trumpa ispuhati kad skontaju da nemaju nista od toga i da treba da se foksuiraju na naredne izbore.
ja sam mislio ti samo na fudbalskom pod forumu lijepis gluposti kada ono i ovdje... Covjek jos nije nista uradio od obecanog, i sve sto ima pokazati do sada su afere i kontraverze.
User avatar
Point.
Posts: 27902
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#9684 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Point. »

MyTao wrote:
NajdraziVodjaa wrote:Pa da je tako lako ukokati predsjednika Amerike (i bilo koje druge jace drzave) svaki bi unazad koliko decenija bio ukokan...


Sto se tice toga da cak i da je istina da je "slab" predsjednik to nista ne pomaze Rusiji to je smijesno a drugo sto Trump uopste nije weak president jer kao sto vidimo sve sto je rekao da ce uraditi uradio je i radi, mislim da ce vec naredne godine ova histerija oko Trumpa ispuhati kad skontaju da nemaju nista od toga i da treba da se foksuiraju na naredne izbore.
ja sam mislio ti samo na fudbalskom pod forumu lijepis gluposti kada ono i ovdje... Covjek jos nije nista uradio od obecanog, i sve sto ima pokazati do sada su afere i kontraverze.
Pusti ga. Obidji temu o sjevernoj Koreji pa vidi kakvih se tamo gluposti navaljao.
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#9685 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by NajdraziVodjaa »

Bolje reci dovoljno je obici temu premier lige i vidjeti kakva si ti subjektivna neznalica fancic luzerskog kluba koji baca majmuna na svaki transfer koji mu omiljeni tim miljama daleko od njega pravi. Satro navijacic ne moze da podnese istinu i objektivno pracenje lige pa dodje ovde na politiku da palamudi bas kao i njegovi istomisljenici mrzitelji Trumpa koji evo sace godina dana i dalje ne mogu da se pomire sa porazom i stalno pisu iste postove.
User avatar
Point.
Posts: 27902
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#9686 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Point. »

NajdraziVodjaa wrote:Bolje reci dovoljno je obici temu premier lige i vidjeti kakva si ti subjektivna neznalica fancic luzerskog kluba koji baca majmuna na svaki transfer koji mu omiljeni tim miljama daleko od njega pravi. Satro navijacic ne moze da podnese istinu i objektivno pracenje lige pa dodje ovde na politiku da palamudi bas kao i njegovi istomisljenici mrzitelji Trumpa koji evo sace godina dana i dalje ne mogu da se pomire sa porazom i stalno pisu iste postove.
Ma ko to nervozan? :lol: Mislim, ako ti vise ljudi na vise tema kazu da se provaljujes i pises gluposti, jebiga zapitaj se malo. Do the math, man. :kiss:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45383
Joined: 29/12/2005 01:20

#9687 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

In yet another unrelated news....

A Time magazine with Trump on the cover hangs in his golf clubs. It’s fake.

https://www.washingtonpost.com/politics ... 5b22117c61

Ovako. Znaci frajer ima URAMLJENE SLIKE SEBE sa naslovnice TIME magazina. Na naslovnici pise:
“Donald Trump: The ‘Apprentice’ is a television smash!” i onda ispod toga:
“TRUMP IS HITTING ON ALL FRONTS . . . EVEN TV!”

Datum na naslovnici je iz 2009-e godine, prvi mart. Ove slike stoje u njegovim golf rezortima, u barem nekoliko njih.

Sve to super. Lik zeli da se pohvali naslovnicom iz uticajnog magazina, koji svake godine bira licnost godine, itd, ovo ono....samo ima jedan problem - NASLOVNICA JE LAZNA. :-)

Na linku iz WaPo imate i izgled originalne naslovnice TIME-a od tog datuma, kao i njihovu potvrdu da je naslovnica sa Trumpom lazna.

Znaci lik uramljuje i postavlja lazne naslovnice magazina u svoje rezorte. Kakav je to mentalni sklop jebote? :? Kakav kompleks moras imati covjece da bi ovo radio? :-) :-) U jednom govoru se nedavno hvalio koliko je popularan, pa rekao da misli da niko vise puta od njega nije bio na naslovnici tog magazina. :-)

Svasta. Lik je hodajuca laz. Sve sto radi, govori, pise, je jedna velika, ocita laz.
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#9688 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by NajdraziVodjaa »

Kad to kazu likovi kojima se ne svidjaju moji stavovi zasto bi se zapitao nisu oni objektivni. Par vas me etiketiraju kao proTrump kojeg ne volite drugi me etiketirao kao kontra Liverpool kojeg on voli i tako donose sud samo njihovo je ispravno razmisljanje sve ostalo su gluposti i budalastine na koje ja treba da se obazirem? Napises mu misljenej da je njegov klub doveo rehabilitovanog Chelsijevog flopa 50 miliona i da mislis da je to promasaj ganja te po Trumpovoj temi :lol:
User avatar
raoul duke
Posts: 1677
Joined: 02/04/2011 20:41

#9689 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by raoul duke »

@NajdraziVodja

Skuzili su koliko su se zajebali, CNN kompletno mijenja pricu jer ne samo da su narusili izgled svije kuce vec kompletne nacije kroz ismijavanje vlastitog legalno izabranog predsjednika kao i prica o Rusiji..

Ljudi u Americi su glasali i izabrali Trumpa, tu je kraj price.

Imigranti na ovoj temi, sta reci..
User avatar
raoul duke
Posts: 1677
Joined: 02/04/2011 20:41

#9690 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by raoul duke »

Dupli
User avatar
Haris.ba
Posts: 24998
Joined: 08/09/2005 20:08

#9691 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Haris.ba »

jeza u ledja wrote:Neki dan na CNNu Fareed Zakharia imao itekako kritican dio u vezi spoljne politike SAD, kako se Amerika baca u nove ratove na BI. Kritike ima, itekako.
Ako ćemo iskreno, Zakarija je već vidio Klintonku kao predsjednicu. I njemu nikako nije jasno da je Tramp predsjednik (i ja sam mu davao nekih 5% šanse pred izbore). Što i nije nikakav problem.

Ali, problem jeste što Tramp u biti i ne radi ništa više što je Obama radio na Bliskom Istoku.

Pričao je da će prebaciti (podržati) glavni grad Izraela u Jerusalem. I odmah nakon sastanka sa kraljem Jordana je ta priča se utišala.

Prodaje oružje kome stigne. Malo bombarduje da se pokaže da ipak Amerika postavlja granice.

Već polahko pravi se slijep oko Kurdskog pitanja.

Nije srušio Iranski sporazum, već čeka pogrešan korak Irana. Što ipak pokazuje da nije spreman međunarodne ugovore tek tako bataliti.

Razlika između Obame i Trampa je što Tramp ne glumi ko je Sisi i Saud. NIti je prestao slati brašno u Egipat, niti je prestao prodavati oružje Saudiji.
Po tome, može i on Nobelovu nagradu čvaknuti.

Tramp je uletio u vrijeme kada kablovske vijesti gube monopol na stvaranje naracije. Naravno, njihova moć je još ogromna. Ali, on će iskorištavati šo više lični kontakt (mislim da će on i dalje održavati one svoje skupove sa posjetiocima od više hiljada ljudi), i da će što više koristiti internet.

Normalno da se Zakariji to ne sviđa. Došo za predsjednika lik koji on i njegovi jarani su spominjali na sastancima u Davosu ko šprdnju.
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#9692 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by NajdraziVodjaa »

raoul duke wrote:@NajdraziVodja

Skuzili su koliko su se zajebali, CNN kompletno mijenja pricu jer ne samo da su narusili izgled svije kuce vec kompletne nacije kroz ismijavanje vlastitog legalno izabranog predsjednika kao i prica o Rusiji..

Ljudi u Americi su glasali i izabrali Trumpa, tu je kraj price.

Imigranti na ovoj temi, sta reci..
Samo mi nije jasno kako im nije vise mrsko ponavlajti jedno te isto, 60 miliona ljudi dalo covjeku glas i da sutra budu izbori opet bi dali. Vrijeme je da se pomire sa porazom i ostave se vise glupih izgovora tipa Rusije, nekakvih anketa popularnosti predsjednika itd...
User avatar
raoul duke
Posts: 1677
Joined: 02/04/2011 20:41

#9693 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by raoul duke »

NajdraziVodjaa wrote:
raoul duke wrote:@NajdraziVodja

Skuzili su koliko su se zajebali, CNN kompletno mijenja pricu jer ne samo da su narusili izgled svije kuce vec kompletne nacije kroz ismijavanje vlastitog legalno izabranog predsjednika kao i prica o Rusiji..

Ljudi u Americi su glasali i izabrali Trumpa, tu je kraj price.

Imigranti na ovoj temi, sta reci..
Samo mi nije jasno kako im nije vise mrsko ponavlajti jedno te isto, 60 miliona ljudi dalo covjeku glas i da sutra budu izbori opet bi dali. Vrijeme je da se pomire sa porazom i ostave se vise glupih izgovora tipa Rusije, nekakvih anketa popularnosti predsjednika itd...
Novi video Van Jones sa CNNa ..

Liberali i imigranti na aparatima
User avatar
Sara03
Posts: 3295
Joined: 22/02/2017 03:17

#9694 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Sara03 »

Image
User avatar
raoul duke
Posts: 1677
Joined: 02/04/2011 20:41

#9696 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by raoul duke »

https://youtu.be/dQjvrZtKMq4

MSNBC, Washington post, NY Times, CNN

Fakeeeeeeee :D
User avatar
ljevoruki
Posts: 4754
Joined: 20/05/2011 22:49

#9697 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by ljevoruki »

NajdraziVodjaa i raoul duke - get a room. :D
User avatar
Sara03
Posts: 3295
Joined: 22/02/2017 03:17

#9698 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Sara03 »

Image
User avatar
raoul duke
Posts: 1677
Joined: 02/04/2011 20:41

#9699 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by raoul duke »

Cringe je zaista too strong.

CNN je sa ovim izjavama oficijelno gotov.

Witch hunting, licemjerstvo, plasiranje dezinformacija, teorije zavjera, Rusi..

Sarajevo votes Hillary! :D
Trump 2020 :lol:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45383
Joined: 29/12/2005 01:20

#9700 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

Haris.ba wrote:
jeza u ledja wrote:Neki dan na CNNu Fareed Zakharia imao itekako kritican dio u vezi spoljne politike SAD, kako se Amerika baca u nove ratove na BI. Kritike ima, itekako.
Ako ćemo iskreno, Zakarija je već vidio Klintonku kao predsjednicu. I njemu nikako nije jasno da je Tramp predsjednik (i ja sam mu davao nekih 5% šanse pred izbore). Što i nije nikakav problem.

Ali, problem jeste što Tramp u biti i ne radi ništa više što je Obama radio na Bliskom Istoku.

Pričao je da će prebaciti (podržati) glavni grad Izraela u Jerusalem. I odmah nakon sastanka sa kraljem Jordana je ta priča se utišala.

Prodaje oružje kome stigne. Malo bombarduje da se pokaže da ipak Amerika postavlja granice.

Već polahko pravi se slijep oko Kurdskog pitanja.

Nije srušio Iranski sporazum, već čeka pogrešan korak Irana. Što ipak pokazuje da nije spreman međunarodne ugovore tek tako bataliti.

Razlika između Obame i Trampa je što Tramp ne glumi ko je Sisi i Saud. NIti je prestao slati brašno u Egipat, niti je prestao prodavati oružje Saudiji.
Po tome, može i on Nobelovu nagradu čvaknuti.

Tramp je uletio u vrijeme kada kablovske vijesti gube monopol na stvaranje naracije. Naravno, njihova moć je još ogromna. Ali, on će iskorištavati šo više lični kontakt (mislim da će on i dalje održavati one svoje skupove sa posjetiocima od više hiljada ljudi), i da će što više koristiti internet.

Normalno da se Zakariji to ne sviđa. Došo za predsjednika lik koji on i njegovi jarani su spominjali na sastancima u Davosu ko šprdnju.
Ja sam Zakariju spomenuo u vezi price o CNNu, kako nema kritike u vezi spoljne politike i tako dalje. Koliko se sjecam i ranije je bio kritican u vezi americke spoljne politike dole.
A sto se tice Trumpove "politike" dole, jos je rano o tome donositi zakljucke, kao sto je bilo rano kad je Obama izabran i dobio Nobelovu nagradu. Medjutim vec se mogu nazrijeti neke razlike. Ne razumijem sta podrazumijevas pod tim da "Trump ne glumi ko je Sisi i Saud"? On ih koliko vidim gotivi i podilazi im, dok je Obama imao najzategnutije odnose s njima od bilo kojeg predsjednika jos od vrijeme naftne krize.
I generalno teza da Trump ne glumi nesto, nego lafo "tell it like it is", je besmislena i ne moze biti dalje od istine. Trump pokazuje izrazito neznanje o svjetskoj i domacoj politici, svijetu uopste. Jedino sto zna je manipulisati neukim narodom, sto vidimo i na ovoj temi.
Post Reply