Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post Reply

Da li razumijete zasto ljudi glasaju za Trumpa?

Poll ended at 06/10/2016 21:19

Razumijem
108
59%
Ne razumijem
68
37%
Ne zelim odgovorit
8
4%
 
Total votes: 184

User avatar
Point.
Posts: 27789
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#9651 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Point. »

Znaci zajebi FBI istragu, zajebi kongres i ostale obavjestajne sluzbe, freaking RT postavi intervju nekog nizerazrednog producenta sa CNN, koji nema veze sa ruskom pricom i onda se Trumo krpelji zalijepe i to tretiraju kao istinu. I kako covjek da vam se ne smije? Kako?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9653 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by insomnia78 »

CNN haman samo jednom istinu govorio. Za vrijeme rata u BiH. Doduse strućnjaci na "Siriji" protekfirise i Amanpour. 'ta će, ka'e kurava. Gazda kaze blati i ona blati
:lol:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45258
Joined: 29/12/2005 01:20

#9654 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

Moze li mi neko koherentno pojasniti koja je fora sa ovim videom?

Ovo ko one emisije o duhovima ili ejlienima na History channel. :D Zaglupljivanje ionako priprostog naroda. Nesto poput CNNa. :D
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#9655 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Sara03 »

Dečko tobože govori o PROPAGANDI, a ubi se tragajući "adekvatne" linkove na, ni manje ni više RT-u, valjda očekujući neki kolektivni meltdown.

Neka ih, simpa su. :lol:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9656 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by seln »

Sara03 wrote:Dečko tobože govori o PROPAGANDI, a ubi se tragajući "adekvatne" linkove na, ni manje ni više RT-u, valjda očekujući neki kolektivni meltdown.

Neka ih, simpa su. :lol:
Ma nisu simpaticni. Ne moze mi biti simpatican niko ko svog vodju trazi u tom pompeznom klaunu.

Image
User avatar
Point.
Posts: 27789
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#9657 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Point. »

Pa Trump Srbin, sjecas se narodnog veselja u sumskoj i preko puta Drine kada je pobijedio. Zato i forumski salonci iz Lukavice ovdje trollaju i gledaju RT.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11049
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#9658 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Tito_i_Partija »

Voda za pice? Ma kome to treba.

https://www.theguardian.com/environment ... e-drinking
The Environmental Protection Agency is poised to dismantle the federal clean water rule, which protects waterways that provide drinking water for about a third of the US population.

The planned rollback follows an executive order penned by Donald Trump in February which called for a review of the regulation, also known as the waters of the United States rule, that was introduced by the Obama administration in 2015.

The rule was meant to end years of confusion over which waterways were federally protected from pollution, with the clean water rule simply designating “navigable” waters for safeguards. The Obama administration widened this definition to include the drinking water of about 117 million Americans.

But while the rule was applauded by environmentalists for improving drinking water protections and aiding wildlife that relies on wetlands, it was attacked by some farmers and golf course operators who claimed it hindered their ability to manage their land.
Sta ce vam voda, igrajte golf. :lol:
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#9659 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Sara03 »

seln wrote:
Sara03 wrote:Dečko tobože govori o PROPAGANDI, a ubi se tragajući "adekvatne" linkove na, ni manje ni više RT-u, valjda očekujući neki kolektivni meltdown.

Neka ih, simpa su. :lol:
Ma nisu simpaticni. Ne moze mi biti simpatican niko ko svog vodju trazi u tom pompeznom klaunu.

Image
Modus im je (infantilno) simpa.

A to što se bacaju pod noge i kleče idiotu, mamcu za nepismenu, neobrazovanu i rasističku rulju je, dapače, krajnje žalosno.
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#9660 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by NajdraziVodjaa »

Sara03 wrote:Dečko tobože govori o PROPAGANDI, a ubi se tragajući "adekvatne" linkove na, ni manje ni više RT-u, valjda očekujući neki kolektivni meltdown.

Neka ih, simpa su. :lol:
Ja bar nisam licemjeran ko vi, ja kazem i za ruske i bilo koje druge medije da sluze kao propagandno glasilo Rusije ili nekog treceg ali to isto vrijedi i za CNN, BBC te ove satro ugledne novine u kojima mozes samo citati pristrasne clanke pune propagande i lazi. Vi licemjeri to sortirate ovi "nasi" su objektivni a ovi "njihovi" propaganda :lol: ja ne..

Poenta onoga sto hocu da kazem nije RT je objektivan a CNN propaganda vec da slobodni, nezavisni i objektivni mediji ne postoje niti su postojali, to je utopija...samo idioti mogu vjerovati da sad naprimjer jedan seik iz Katara se ujutro probudio i pomislio bas u onoj bosni i na balkanu nema nijedan objektivan mediji odo ja da ulozim svoje milione pa da otvorimo Aljaziru za balkan da narod uziva u objektivnom novinarstvu :mrgreen: Pitam se da li slobodni i nezavisni novinar sa te telvizije smije Katarsku monarhiju nazvati rezimom kao sto naziva Sirijsku vlast? :mrgreen:
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#9661 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by NajdraziVodjaa »

Point. wrote:Znaci zajebi FBI istragu, zajebi kongres i ostale obavjestajne sluzbe, freaking RT postavi intervju nekog nizerazrednog producenta sa CNN, koji nema veze sa ruskom pricom i onda se Trumo krpelji zalijepe i to tretiraju kao istinu. I kako covjek da vam se ne smije? Kako?
A jesi li procitao te istrage sve te silne kongres, fbi, cia kurac palac? Ako jesi mozes li nam reci koje su dokaze nasli u tim istragama osim sto su rekli pretpostavljamo, mislimo, znamo, sumnjamo itd itd? Nijedan dokaz, mogu i ja sada reci da sam sproveo istragu tvojih postova i zakljucio da si peder, jebiga nemam dokaze ali ja sam tako odredio ti si gay i nema price :oops:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45258
Joined: 29/12/2005 01:20

#9662 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

NajdraziVodjaa wrote:
Sara03 wrote:Dečko tobože govori o PROPAGANDI, a ubi se tragajući "adekvatne" linkove na, ni manje ni više RT-u, valjda očekujući neki kolektivni meltdown.

Neka ih, simpa su. :lol:
Ja bar nisam licemjeran ko vi, ja kazem i za ruske i bilo koje druge medije da sluze kao propagandno glasilo Rusije ili nekog treceg ali to isto vrijedi i za CNN, BBC te ove satro ugledne novine u kojima mozes samo citati pristrasne clanke pune propagande i lazi. Vi licemjeri to sortirate ovi "nasi" su objektivni a ovi "njihovi" propaganda :lol: ja ne..

Poenta onoga sto hocu da kazem nije RT je objektivan a CNN propaganda vec da slobodni, nezavisni i objektivni mediji ne postoje niti su postojali, to je utopija...samo idioti mogu vjerovati da sad naprimjer jedan seik iz Katara se ujutro probudio i pomislio bas u onoj bosni i na balkanu nema nijedan objektivan mediji odo ja da ulozim svoje milione pa da otvorimo Aljaziru za balkan da narod uziva u objektivnom novinarstvu :mrgreen: Pitam se da li slobodni i nezavisni novinar sa te telvizije smije Katarsku monarhiju nazvati rezimom kao sto naziva Sirijsku vlast? :mrgreen:
Svaki medij je subjektivan medij. Nijedan nije nezavisan. Razlika izmedju CNNa i RTa je sto je jedan privatni kanal drugi drzavni. Jedan je pod uticajem privatnih interesa i kao takav moze govoriti sta hoce, na tebi je da ono sto govore interpretiras. Russia Today, pak, je glasilo ruske drzave i shodno tome zna se u cijem interesu i pod cijim diktatom rade.

Inace CNN kao medij je na vrlo niskim granama sto se tice kvaliteta, a i sasvim je jasno da su 1/1 protiv Trumpa. Oni i FOX News sto se tice tih kablovskih programa su na dnu, ne samo sto se tice politike nego i inace. Nisam vidio nikoga ovdje da tvrdi suprotno.

I ti jesi licemjeran, jer stavljas RT i CNN u istu ravan. U Americi ne postoji medij koji radi onako kako mu onaj ko je na vlasti diriguje. S obzirom da i sam tvrdis da CNN radi protiv sadasnje americke vlasti znaci da i sam to shvatas i potvrdjujes. RT je suprotnost tome. Stoga je licemjerno porediti jedne i druge kao sto ti radis.
:wink:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45258
Joined: 29/12/2005 01:20

#9663 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

NajdraziVodjaa wrote:
Point. wrote:Znaci zajebi FBI istragu, zajebi kongres i ostale obavjestajne sluzbe, freaking RT postavi intervju nekog nizerazrednog producenta sa CNN, koji nema veze sa ruskom pricom i onda se Trumo krpelji zalijepe i to tretiraju kao istinu. I kako covjek da vam se ne smije? Kako?
A jesi li procitao te istrage sve te silne kongres, fbi, cia kurac palac? Ako jesi mozes li nam reci koje su dokaze nasli u tim istragama osim sto su rekli pretpostavljamo, mislimo, znamo, sumnjamo itd itd? Nijedan dokaz, mogu i ja sada reci da sam sproveo istragu tvojih postova i zakljucio da si peder, jebiga nemam dokaze ali ja sam tako odredio ti si gay i nema price :oops:
Postoje dokazi da su Rusi radili na tome da Trump bude izabran, a jos ne postoje dokazi da je Trump svjesno bio umjesan u to. Mozda je tebi razlika izmedju te dvije stvari nejasna, sto i ne cudi s obzirom da ni samom predsjedniku nije jasna razlika, a shodno tome da je koristio rijec "collusion" da bi opisao Obamino nereagovanje u vezi ovoga, dok je bio na vlasti.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11076
Joined: 15/01/2010 18:31

#9664 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Jack Be Nimble »

Rusija se umijesala u zadnje izbore, ali da li je iko od strane Trumpa pomagao Rusima ili sa njiima ugovarao planove to je pitanje. Licno mislim da nisu ili da barem Trump ima ikakve veze sa bilo cim. On ukopava samog sebe. Da zna sutiti, ne bi se o Rusima raspravljalo kao sto se raspravlja.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45258
Joined: 29/12/2005 01:20

#9665 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

Ja sam apsolutno uvjeren da jesu. Manafort, Flynn, Kushner i sam Trumpov biznis....Mislim da Trump sam uopste ne shvata koje su granice legalnog i samo zbog toga daje nebulozne izjave (ne samo u vezi ovoga vec u vezi mnogih drugih stvari). No mislim da treba biti slijep pa misliti da neko ko je radio za proruske lobije (Manafort) ili bio na platnom spisku ruskih drzavnih agencija (Flynn) ili ima jake poslovne veze sa ruskim tajkunima povezanim sa drzavom (Kushner) nije svjesno radio u tandemu sa Rusima na propagandnoj i finansijskoj podrsci prilikom izbora, a i sada. Pitanje je samo da li ce se to ikada dokazati.
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#9666 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by NajdraziVodjaa »

Zasto te dokaze ne prezentuju? Ono sto su prezentovali bi na sudu oborio nizerazredni advokat nista konkretno nema samo naklapanja i gomila izvjestaja mislimo, imamo saznanja itd...


Naravno da mogu porediti cnn i rt nema veze sto je jedan privatni drugi drzavni sustina je da su oba subjektivna i pisu ono sto odgovara njihovim nadredjenim. Uostalom cnn iako privatni ne odstupa od americke vanjske politike, niti ima kakve kritike prema istoj osim sitnica uglavnom americki saveznici monarhije nisu rezim, oni koji nisu saveznici su rezimi, oni su tu isti ko rt tako da sve je to isto jedno zapakovano na zapadu drugo na istoku.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45258
Joined: 29/12/2005 01:20

#9667 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

Neki dan na CNNu Fareed Zakharia imao itekako kritican dio u vezi spoljne politike SAD, kako se Amerika baca u nove ratove na BI. Kritike ima, itekako.

Stonse tice dokaza protiv Rusa, prezentovani su komitetima u Senatu. Ne postoji nijedan politicar koji ih dovodi u pitanje, ukljucujuci i predsjednika, koji je neki dan optuzio Obamu da nije uradio dovoljno po tom pitanju. :-)

Cuj oborio bi ih sud. :lol:
User avatar
Point.
Posts: 27789
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#9668 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Point. »

NajdraziVodjaa wrote:
Point. wrote:Znaci zajebi FBI istragu, zajebi kongres i ostale obavjestajne sluzbe, freaking RT postavi intervju nekog nizerazrednog producenta sa CNN, koji nema veze sa ruskom pricom i onda se Trumo krpelji zalijepe i to tretiraju kao istinu. I kako covjek da vam se ne smije? Kako?
A jesi li procitao te istrage sve te silne kongres, fbi, cia kurac palac? Ako jesi mozes li nam reci koje su dokaze nasli u tim istragama osim sto su rekli pretpostavljamo, mislimo, znamo, sumnjamo itd itd? Nijedan dokaz, mogu i ja sada reci da sam sproveo istragu tvojih postova i zakljucio da si peder, jebiga nemam dokaze ali ja sam tako odredio ti si gay i nema price :oops:
Jez ti je objasnio u vezi tih dokaza i kome su prezentovani, nemam zelju da i ja ponavljam. Istraga jos uvijek traje, dokaza ima inace se Trump ne bi onoliko uznervozio i dao otkaz Comeyu.

A i ti u svakom postu uvlacih gejeve i homoseksualce na neki nacin. Imas li nam sta reci?
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#9669 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by NajdraziVodjaa »

Kad ce ih prezentovati javnosti? Ovo sto su dosad spominjali je presmijesno bez ikakvih dokaza uostalom kakav naivac moras biti da u to povjerujes, sta bi to Rusija dobila mijesanjem u izbore? Americka politika se nije sekunde promjenila kao da ona ovisi o izboru izmedju dva kandidata kurs te politike su odredili neki drugi ljudi a predsjednik ko god bio je samo nastavlja da sprovodi. Rusija nije nista dobila sa Trumpom da bi imao smisla njihovo eventualno mijesanje, Trump i dalje nastavjla Obaminim putem kad je u pitanju vanjska politika sankcije Rusiji se produzavaju, sukobljavaju se i dalje u Siriji, nista se nije promjenilo rusima je isto. Demokrate su izmislile ruse pokusavajuci skrenuti paznju sa toga da su latentni nesposobnjakovici koji su izgubili "dobijene" izbore, izgubili i senat i kongres.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#9670 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by seln »

@GeliebterFuehrer, hajde priznaj da se ti samo zajebavas na racun Trumpa, kao prljavi hare na Dodikovoj temi ili Tepsija o Sebiji...
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45258
Joined: 29/12/2005 01:20

#9671 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

NajdraziVodjaa wrote:Kad ce ih prezentovati javnosti? Ovo sto su dosad spominjali je presmijesno bez ikakvih dokaza uostalom kakav naivac moras biti da u to povjerujes, sta bi to Rusija dobila mijesanjem u izbore? Americka politika se nije sekunde promjenila kao da ona ovisi o izboru izmedju dva kandidata kurs te politike su odredili neki drugi ljudi a predsjednik ko god bio je samo nastavlja da sprovodi. Rusija nije nista dobila sa Trumpom da bi imao smisla njihovo eventualno mijesanje, Trump i dalje nastavjla Obaminim putem kad je u pitanju vanjska politika sankcije Rusiji se produzavaju, sukobljavaju se i dalje u Siriji, nista se nije promjenilo rusima je isto. Demokrate su izmislile ruse pokusavajuci skrenuti paznju sa toga da su latentni nesposobnjakovici koji su izgubili "dobijene" izbore, izgubili i senat i kongres.
Sta su Rusi dobili? Weak president. Eto sta. Okruzen skandalima, aferama, istrazivanjima raznih komiteta, FBI, sa historijski losom podrskom javnosti koja sve manje vjeruje u sam sistem. Da ne govorimo o podrsci Americi iz vana. Sirija je u odnosu na to apsolutno nebitna.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66185
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#9672 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by _BataZiv_0809 »

Maraton i dalje traje :izet: :lol:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45258
Joined: 29/12/2005 01:20

#9673 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

U vezi price od ranije, evo danas frisak clanak o Paulu Manafortu, menadzeru kampanje Trumpa do augusta, kad su izletile ove price o njegovom prijasnjem radu. Eh juce je on prijavio da je za lobiranje i rad za Yanukovichevu stranku (pro-ruska stranka u Ukrajini) dobio 17 miliona dolara.

Trump Campaign Chief’s Firm Got $17 Million From Pro-Russia Party
https://www.nytimes.com/2017/06/27/us/p ... v=top-news
:wink:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#9674 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Fudo387 »

jeza u ledja wrote:U vezi price od ranije, evo danas frisak clanak o Paulu Manafortu, menadzeru kampanje Trumpa do augusta, kad su izletile ove price o njegovom prijasnjem radu. Eh juce je on prijavio da je za lobiranje i rad za Yanukovichevu stranku (pro-ruska stranka u Ukrajini) dobio 17 miliona dolara.

Trump Campaign Chief’s Firm Got $17 Million From Pro-Russia Party
https://www.nytimes.com/2017/06/27/us/p ... v=top-news
:wink:
Nesta u citavoj frtutmi ne stima.
Ako je Obamina administracija znala za sve ove ruske zajebancije, sto nista nisu uradili da ih zaustave?
Jesu li toliko bili uvjereni da Duce nema sanse pa nisu intervenisali, ili je sve dio nekog master plana da se ova zemlja razjebe?
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45258
Joined: 29/12/2005 01:20

#9675 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

Fudo387 wrote:
jeza u ledja wrote:U vezi price od ranije, evo danas frisak clanak o Paulu Manafortu, menadzeru kampanje Trumpa do augusta, kad su izletile ove price o njegovom prijasnjem radu. Eh juce je on prijavio da je za lobiranje i rad za Yanukovichevu stranku (pro-ruska stranka u Ukrajini) dobio 17 miliona dolara.

Trump Campaign Chief’s Firm Got $17 Million From Pro-Russia Party
https://www.nytimes.com/2017/06/27/us/p ... v=top-news
:wink:
Nesta u citavoj frtutmi ne stima.
Ako je Obamina administracija znala za sve ove ruske zajebancije, sto nista nisu uradili da ih zaustave?
Jesu li toliko bili uvjereni da Duce nema sanse pa nisu intervenisali, ili je sve dio nekog master plana da se ova zemlja razjebe?
Zato sto je Obama da izvines picka. Drag mi je i sve, ali i previse puta kad je trebalo pokazati muda i silu on nije deliver.

Al eto, ima smisla, nije se htio petljati u izbore, ocekivao je Clintoninu pobjedu, itd. Da je Republikanac imao vlast, ovakav slucaj bi davno zavrsio na sudu, a kandidat unisten.
Post Reply